نحوه استفاده از VPN برای جلوگیری از سرقت حساب های رسانه های اجتماعی هکرها

آنها با توجه به عادت معمول کاربران رسانه های اجتماعی که به حساب های رسانه های اجتماعی خود اهمیتی نمی دهند ، به هکرها فرصتی آسان برای سرقت حساب های خود می دهند. موارد بسیاری از سرقت حساب های رسانه های اجتماعی توسط هکرها به روش های مختلف وجود دارد. آنها ممکن است این حساب را از طریق فیشینگ ، که رایج ترین آنها است ، سرقت کنند ، یا ممکن است این کار را با ورود به سیستم کاربر انجام دهند ، این کار معمولاً هنگامی انجام می شود که کاربران با اتصال به شبکه خود بی دقتی کنند.


به عنوان مثال ، وقتی با استفاده از شبکه WiFi عمومی بدون محافظت از اتصال اینترنتی خود به اینترنت متصل می شوید ، معمولاً هکرها فرصتی آسان برای نفوذ به شبکه شما و سرقت رمز عبور حسابهای رسانه های اجتماعی خود را فراهم می کنند. یکی از بهترین راه های جلوگیری از بروز این امر ، محافظت از اتصال شبکه شما با استفاده از VPN است. در اینجا چند نکته برای استفاده از VPN برای جلوگیری از سرقت حساب های رسانه های اجتماعی شما از هکرها آورده شده است:

1. از کلمات عبور مشابه یا ساده برای همه حساب های خود استفاده نکنید

بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی که به امنیت حساب کاربری خود اهمیت نمی دهند ، معمولاً از کلمه عبور ساده ای مانند تاریخ تولد ، نام مستعار و غیره استفاده می کنند ، یا کلمه عبور دیگری را در تمام حساب های خود استفاده می کنند. این بدان معناست که آنها برای حساب های توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل پلاس و سایر حساب های رسانه های اجتماعی رمز عبور یکسانی و بعضاً نام کاربری مشابه دارند. این می تواند بسیار خطرناک باشد ، زیرا وقتی هکرها موفق به سرقت یکی از رمزهای عبور شما شوند ، به این معنی است که تمام حسابهای رسانه های اجتماعی شما در معرض خطر خواهند بود. این احتیاطی است که شما باید برای اطمینان از ایمن بودن حسابهای خود از هکرها ، آن را درک کنید.

2. VPN خود را به هر کجا که بروید بیاورید

VPN ابزاری است که شما می توانید از آن استفاده کنید تا اتصال شبکه شما همیشه ایمن و خصوصی باشد ، به این معنی که مهم نیست از چه شبکه ای استفاده می کنید ، می توانید اتصال شبکه را با VPN رمزگذاری کنید و اتصال خود را با آن ایمن کنید. یک شبکه امن به معنای یک سیستم محافظت شده برای شما است ، زیرا هکرها معمولاً با نفوذ به شبکه اینترنتی خود ابتدا حساب های رسانه های اجتماعی قربانی خود را می دزدند. بنابراین ، مهم است که VPN را به هر کجا که بروید ، استفاده کنید و از VPN خود در هر زمان که بخواهید به اینترنت وصل شوید ، صرف نظر از دستگاهی که استفاده می کنید ، استفاده کنید.

3. استفاده از VPN خود را برای هر برنامه ارتباطی

اکثر برنامه های ارتباطی که برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس هستند معمولاً با سیستم رمزگذاری پایان به پایان رمزگذاری می شوند. این بدان معناست که محتوای ارتباطات فقط توسط کاربرانی که چنین ارتباطاتی را آغاز می کنند قابل خواندن است. هیچ شخص ثالثی نمی تواند ارتباطات درون برنامه هایی را که از سیستم رمزگذاری پایان به پایان استفاده می کنند ، نظارت کند. اگرچه استفاده از این برنامه های ارتباطی بدون هیچ گونه رمزگذاری اضافی ممکن است برای شما کاملاً بی خطر باشد ، اما هنوز VPN برای محافظت از شبکه ای که این برنامه ها برای ارسال پیام ها به جلو و عقب استفاده می کنند ، لازم است. این امنیت دو لایه را به شما می دهد که نفوذ هکرها حتی دشوارتر است.

4- پیام متنی مشکوک ، ایمیل یا تماس را باز نکنید

رایج ترین روشی که هکرها برای سرقت حساب های رسانه های اجتماعی بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند ، ارسال پیام های جعلی ، ایمیل یا تماس به قربانیان آنها است. سپس ، آنها به قربانیان دستور می دهند که نام کاربری و رمزعبور خود را در یک وب سایت جعلی که شبیه به بستر اصلی رسانه های اجتماعی است ، بنویسند. هنگامی که قربانیان نام کاربری و رمز عبور خود را می نویسند ، آنگاه به طور موثر اطلاعات حساس خود را به هکرها ارسال می کنند. این امر به فیشینگ گفته می شود و بسیاری از افراد با این طرح گول زده اند. به همین دلیل است که حتی اگر همیشه از VPN استفاده می کنید ، همیشه به شما توصیه می شود که نسبت به پیام ها ، ایمیل ها و تماس هایی که دریافت می کنید ، محتاط باشید..

5. از VPN استفاده کنید که با Firewall و ویژگی های ضد بدافزار همراه باشد

هنگام انتخاب ارائه دهنده خدمات VPN ، باید از ویژگی هایی که ارائه می دهند آگاه باشید. هرچه از ویژگی های کمتری ارائه می شود ، باید از استفاده از آن سرویس های VPN دوری کنید. برای امنیت بیشتر اتصال شبکه خود ، همیشه ارائه دهنده خدمات VPN را ارائه دهید که ویژگی های فایروال و ضد بدافزار را ارائه می دهد. ویژگی فایروال بهترین پیشگیری در برابر اشکال مختلف حملات سایبری را به شما می دهد ، در حالی که ویژگی ضد بدافزار تضمین می کند که با برنامه های مخرب ، وب سایت ها ، نرم افزارها و هرگونه تهدید دیگری که ممکن است به سیستم شما آسیب برساند یا هویت شخصی شما را وارد نخواهد کرد ، مواجه شوید. در خطر.

این نکاتی برای استفاده از VPN برای جلوگیری از سرقت هکرها در حساب های رسانه های اجتماعی شماست. اگر این نکات را رعایت کنید ، احتمال اینکه سیستم شما مورد هدف هکرها قرار بگیرد احتمال کمی وجود دارد ، زیرا نقض آن بسیار مشکل است. حتی وقتی هکرها به اندازه کافی مداوم باشند ، مجبورند با اقدامات امنیتی مختلفی که شما در مورد سیستم خود قرار داده اید مقابله کنید و این باعث می شود که هکرها به سرقت بردن هر یک از اطلاعات حساس شما غیرممکن باشند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map