چه کاری باید انجام دهید که سرعت اتصال VPN شما ناپایدار و کند باشد

بعضی اوقات ، اتفاقاتی رخ می دهد ، به خصوص وقتی از اتصال VPN خود برای انجام برخی مرور آنلاین استفاده می کنید. بسته به ارائه دهنده خدمات مورد استفاده ، ممکن است این مشکل را اغلب یا فقط یک بار در یک بار تجربه کنید. این مشکل ارتباط آرام است. دلایل مختلفی وجود دارد که باعث کاهش سرعت اتصال VPN شما می شود. اما ، به هر دلیلی ، باید درک کنید که می تواند هر از گاهی اتفاق بیفتد ، خواه یک سرویس معتبر VPN داشته باشید یا فقط یک سرویس معمولی. تفاوت در چگونگی رفع مشکل ارائه دهنده خدمات است ، به گونه ای که می توانید فعالیت آنلاین خود را به طور عادی ادامه دهید.


اگر نمی دانید که اتصال VPN شما کند می شود ، اولین کاری که باید انجام دهید این نیست که وحشت کنید ، و سپس بی وقفه به ارائه دهنده خدمات خود شکایت کنید. این مشکل خاص می تواند هر از گاهی اتفاق بیفتد ، و همیشه برای شما بد نیست. به عنوان مثال ، هنگامی که یک ارائه دهنده VPN در تلاش است خدمات خود را بهبود ببخشد ، ممکن است نیاز به انجام برخی تعمیر و نگهداری داشته باشد که می تواند برای مدتی بر سرعت سرور تأثیر بگذارد. پس از پایان این کار ، سرعت بیشتری نسبت به گذشته دریافت می کنید. بنابراین ، در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید سرعت اتصال VPN شما ناپایدار و کند باشد:

1. بررسی کنید که آیا اینترنت معمولی شما کند است یا خیر

قبل از شروع شکایت از سرعت VPN آهسته ، ابتدا اتصال ISP خود را بررسی کنید. سرویس VPN را برای مدتی خاموش کنید و یک تست سرعت را بر روی اتصال عادی خود اجرا کنید. اگر ارتباط مشکل ساز ISP شماست ، نمی توانید اتصال VPN را سرزنش کنید. با این حال ، اگر سرعت ISP طبیعی باشد ، در حالی که سرعت اینترنت شما هنگام اتصال به VPN کند می شود ، آنگاه VPN است که مشکل اتصال کند را دارد. هنگامی که مشکل واقعی را پیدا کردید ، می توانید به مرحله بعدی بروید.

2. به مکان سرور دیگری تغییر دهید

شاید ، مشکل VPN فقط در یک سرور خاص اتفاق می افتد. بنابراین ، شما باید بررسی کنید که آیا با تغییر مکان به یک سرور دیگر ، می توانید مشکل را برطرف کنید. سعی کنید به یک مکان سرور دیگر تغییر دهید و یک تست سرعت را در اتصال VPN خود اجرا کنید. اگر اتصال طبیعی باشد ، مشکل فقط مربوط به سرور خاصی است که شما از آن استفاده می کنید. اما ، اگر این مشکل همچنان ادامه داشته باشد ، حتی تا زمانی که چندین بار به مکان سرور دیگری تغییر ندهید ، آنگاه اتصال کلی VPN است که مشکلی را ایجاد می کند.

3. سعی کنید سرویس را مجدداً راه اندازی کنید

گاهی اوقات ، مجدداً راه اندازی مجدد نرم افزار VPN خود ، ممکن است باعث شود تا کمی در استفاده از VPN خود مشکلی ایجاد کنید. بنابراین ، بهتر است با خروج از سرویس ، مجدد سرویس VPN را راه اندازی مجدد کنید ، نرم افزار را ببندید و پس از گذشت حدود 10 دقیقه دوباره وارد سیستم شوید. اکنون که این سرویس مجدداً راه اندازی شده است ، می توانید دوباره اتصال برقرار کنید. اگر هنوز کند است ، می توانید دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید. با این حال ، اگر هنوز هم پس از پیروی از این رویه کند هستید ، باید به وب سایت رسمی بروید تا دریابید که چه اتفاقی می افتد.

4- بررسی کنید که آیا تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده ای وجود دارد یا خیر

گاهی اوقات ، یک تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده می تواند باعث اختلال در سرویس کلی VPN ، به خصوص از نظر عملکرد شود. بنابراین ، شما باید وب سایت رسمی یا حساب های رسمی رسانه های اجتماعی ارائه دهنده خدمات VPN خود را بررسی کنید تا ببینید که آیا برنامه ریزی برای نگهداری وجود دارد یا خیر. در غیر این صورت ، می توانید از بخش خدمات مشتری در رابطه با این مشکل سؤال کنید و دستورالعمل ها را برای رفع هرچه سریع تر این مشکل دنبال کنید.

5. تغییر به یک ارائه دهنده VPN دیگر

اگر بخش خدمات مشتری می تواند به شما برای حل مشکل برای شما کمک کند ، پس برای شما مناسب است ، و می توانید طبق معمول استفاده از این سرویس را ادامه دهید. اما اگر بخش خدمات مشتری نتواند مشکل شما را حل کند و آنها از کمک به شما امتناع می کنند ، زمان آن فرا رسیده است که شما برای تهیه کننده VPN دیگری خرید کنید. این امر به ویژه در صورتی که مشکل برای چند روز ادامه داشته باشد صادق است. VPN دیگری را انتخاب کنید که عملکرد و سرعت سرور آنها را تضمین می کند ، بنابراین می توانید در آینده از بروز همین مشکل جلوگیری کنید.

اینها کارهایی هستند که می توانید انجام دهید وقتی سرعت اتصال VPN شما ناپایدار و کند است. دلایل زیادی برای این اتفاق وجود دارد ، اما به طور کلی ، اگر مشکل همچنان ادامه داشته باشد ، و ارائه دهنده خدمات نتواند به شما در حل مشکل کمک کند ، زمان آن فرا رسیده است که شما به یک سرویس دیگر بروید. شما می توانید اشتراک خود را لغو کنید یا بعداً از این VPN به عنوان VPN پشتیبان استفاده کنید ، در صورتی که شرکت بتواند برای این مشکل راه حل خوبی ارائه دهد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map