چرا باید نرم افزار آنتی ویروس در کنار نرم افزار VPN نصب شود

برای محافظت از سیستم خود در برابر تهدیدات مخرب ، نصب یک نرم افزار آنتی ویروس بر روی سیستم شما ضروری است. بدون داشتن یک نرم افزار آنتی ویروس ، شما قادر نخواهید بود از سیستم خود در برابر تعداد فزاینده تهدیدهای مخرب محافظت کنید ، که می تواند از راه های مختلف به سیستم شما حمله کند. اگر فقط به برنامه ضد بدافزار پیش فرض سیستم عامل خود تکیه می کنید ، ممکن است برای محافظت کامل از سیستم خود برای شما کافی نباشد ، زیرا برنامه پیش فرض ضد بدافزار مانند Windows Defender کاملاً در برابر حملات خارجی آسیب پذیر است.


با این وجود ، نصب نرم افزار آنتی ویروس به تنهایی کافی نیست. VPN در حقیقت برای کمک به شما در حفاظت از اتصال سیستم خود مهم است تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه تهدید خارجی نمی تواند وارد سیستم شما شود. با فناوری آنلاین امروزی ، هکرها می توانند تهدیدهای مخرب را از طریق کانالهای مختلف آنلاین برای سیستم شما ارسال کنند ، و VPN می تواند به عنوان مانع محافظتی برای چنین حملاتی استفاده شود. بنابراین ، نرم افزار آنتی ویروس و نرم افزار VPN بهترین ترکیب برای امنیت سیستم شما هستند. در اینجا دلایل نصب نرم افزار آنتی ویروس در کنار نرم افزار VPN آورده شده است:

1. از شبکه سیستم شما ، نه فقط فایلهای سیستم شما محافظت می کند

عملکرد نرم افزار آنتی ویروس اطمینان از عدم دستیابی پرونده های سیستم شما ، بدون هیچ گونه مزاحمت در برابر تهدیدات مخرب است. اگر پرونده های سیستم توسط نرم افزار مخرب تغییر یافته باشد ، ممکن است کل سیستم شما نتواند به درستی کار کند. از طرف دیگر ، نرم افزار VPN برای محافظت از شبکه سیستم شما کار می کند ، همان ارتباطی است که شما برای اتصال سیستم خود به دنیای خارج یا اینترنت استفاده می کنید و به شما امکان می دهد سیستم خود را از تهدیدات بیرونی محافظت کنید. هنگامی که بین آنتی ویروس و VPN ترکیب می شوید ، می توانید نه تنها از فایلهای سیستم ، بلکه از شبکه سیستم خود محافظت کنید..

2. هر دو حملات هکرها و نرم افزارهای مخرب را دفع می کند

سیستم VPN وظیفه اصلی نگه داشتن اتصال شبکه شما ایمن و خصوصی است. بنابراین ، هنگام استفاده از شبکه مجازی ، شما نه تنها از سیستم خود محافظت نمی کنید بلکه می توانید به صورت ناشناس مرور کنید و هویت واقعی خود را نیز خصوصی نگه دارید. ترکیب نرم افزار آنتی ویروس و VPN ، حملات هکرها و نرم افزارهای مخرب را دفع می کند ، زیرا هکرها نمی توانند به شبکه شما نفوذ کنند ، و نرم افزارهای مخرب بدون رضایت شما نمی توانند روی سیستم شما نصب شوند. این دو ابزار امنیتی برای دفع حملات هکرها و نرم افزارهای مخرب هر زمان که سیستم شما در معرض خطر این تهدیدها باشد ، کار خواهند کرد.

3. تمام انتقال داده های سیستم شما را ایمن نگه می دارد

سیستم شما به طور خودکار داده های لازم را از طریق شبکه اینترنتی شما برای اهداف مختلف منتقل می کند. به عنوان مثال ، هنگامی که سیستم نیاز به بازیابی فایلهای به روزرسانی دارد ، آنها برای ارسال اطلاعات به روزرسانی درخواستهایی را به سرور بروزرسانی ارسال می کنند. این برای نرم افزار یا برنامه های فردی یکسان است. آنها همیشه داده ها را به صورت آنلاین انتقال می دهند ، و اگر از این فرآیند محافظت نکنید ، ممکن است هکرها انتقال داده را رهگیری کنند و به جای آن ، نرم افزارهای مخرب را به سیستم شما نصب کنند. با استفاده از VPN ، می توانید روند انتقال داده ها را با اطمینان محافظت کنید.

4- از فاسد کردن اطلاعات سیستم شما جلوگیری می کند

به طور پیش فرض ، داده های سیستم شما از هر نوع اصلاح غیرمجاز محافظت می شود. این بدان معناست که حتی وقتی هیچ نرم افزاری ضد ویروس نصب نمی کنید ، سیستم عامل از داده های سیستم در برابر هرگونه تغییر محافظت می کند. خبر بد این است که بعضی اوقات ، هکرهای ماهر می توانند راهی برای جستجوی آسیب پذیریهای سیستم شما برای نصب کدهای مخرب در سیستم شما پیدا کنند. در نتیجه ، نحوه عملکرد سیستم بدون شناسایی توسط سیستم عامل اصلاح می شود. وقتی داده های سیستم توسط هکرها خراب شده اند ، می توانند دستگاه شما را در صورت مناسب بودن کنترل کنند. با نصب نرم افزار آنتی ویروس و VPN می توان از این امر جلوگیری کرد ، زیرا هکرها به دلیل رمزگذاری سنگینی که در شبکه خود دارید نمی توانند داده های سیستم شما را به هیچ وجه خراب کنند..

5- این لایه های محافظ بسیار محکمی را برای سیستم شما ایجاد می کند

اگر به ندرت یا هرگز به اینترنت متصل نیستید ، نصب آنتی ویروس به تنهایی ممکن است برای محافظت از داده های سیستم شما کافی باشد. اما ، اگر تقریباً تمام وقت به اینترنت وصل شوید ، به یک لایه محافظ اضافی برای سیستم خود نیاز دارید که می تواند توسط نرم افزار VPN تهیه شود. این اتصال از شبکه شما محافظت می کند و اطمینان حاصل می کند که سیستم شما هنگام آنلاین بودن ایمن باشد. بنابراین با ترکیب این دو نرم افزار ، یک سیستم امنیتی بسیار قدرتمند برای سیستم شما ایجاد می کند و به سیستم شما امنیت نهایی می دهد. علاوه بر این ، با ویژگی های اضافی ارائه شده توسط نرم افزار VPN ، مانند دور زدن محدودیت های اینترنت و سانسور ، می توانید از استفاده از دستگاه خود حتی بیشتر لذت ببرید.

اینها دلایلی است که باید نرم افزار آنتی ویروس در کنار نرم افزار VPN نصب شود. این مهم است ، زیرا نصب فقط یک نرم افزار امنیت کاملی برای سیستم شما نخواهد داشت. تنها با ترکیب این دو نرم افزار می توانید از حفظ حریم خصوصی و امنیت سیستم خود به طور کامل محافظت کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map