چگونه می توان آهنگهای آنلاین خود را از طریق هکرها و اشخاص ثالث مخرب مخفی کرد

وقتی امروز اینترنت را مرور می کنید ، به وب سایت های زیادی برخورد می کنید که سعی دارند انواع مختلفی از اطلاعات را از شما جمع کنند. اکثر آنها بدون اجازه شما این کار را انجام می دهند. شما دقیقا نمی دانید چه نوع اطلاعات یا داده هایی را جمع آوری می کند. اما ، صرف نظر از نوع اطلاعاتی که این وب سایت ها از شما جمع می کنند ، باید بدانید که هنگام آنلاین بودن ، همیشه ردیابی می شوید. کلمات کلیدی جستجو که تایپ می کنید ، وب سایتی که بازدید می کنید ، فیلم هایی که مشاهده کرده اید ، فعالیتی که در وب سایت انجام می دهید — توسط شخص ثالث مختلفی مورد ردیابی و نظارت قرار می گیرید.


تهدیدهای برجسته ای نیز در اینترنت وجود دارد که ممکن است بدون انتظار آن به شما حمله کند. این تهدیدات هکرها و اشخاص ثالث مخرب است. بر خلاف وب سایت هایی که بازدید می کنید ، این تهدیدات شما را به منظور سرقت داده های مهم شما در حال پیگیری می کند. به عبارت دیگر ، اطلاعاتی که آنها از شما دریافت می کنند ، به نوعی علیه شما استفاده خواهند شد. آنها می توانند رمز عبور ، داده های مالی ، حساب های کاربری ، اسناد خصوصی و غیره را سرقت کنند. به همین دلیل همواره هوشیار بودن آنلاین بودن برای شما مهم است. در اینجا چند نکته برای پنهان کردن آهنگ های آنلاین خود از هکرها و اشخاص ثالث مخرب آمده است:

1. از یک آدرس ایمیل شخصی استفاده کنید

اگر هنوز از آدرس ایمیل معمولی استفاده می کنید و از دریافت تعداد زیادی ایمیل اسپم به صورت روزانه خسته شده اید ، احتمالاً زمان مناسب برای شماست که به یک آدرس ایمیل شخصی تغییر دهید. آدرس ایمیل خصوصی ، دقیقاً مانند آدرس ایمیل معمولی شما ، بدون ایمیل و تبلیغات اسپم ، خدمات ایمیل را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از یک آدرس ایمیل خصوصی ، شما قادر خواهید بود از یک تماس الکترونیکی رمزگذاری شده با مخاطبین خود لذت ببرید و از انواع ردیاب های آنلاین و موارد مشابه مانند آن محافظت کنید. با این وجود ، برای استفاده از یک آدرس ایمیل خصوصی ، در ازای تجربه ایمیل کاملاً خصوصی ، باید هزینه ماهانه پرداخت کنید.

2. از یک مرورگر وب ناشناس استفاده کنید

یک مرورگر وب ناشناس می تواند تجربه مرور شما را خصوصی تر کند زیرا اغلب دارای VPN در مرورگر است. بنابراین ، برای لذت بردن از تجربه مرور خصوصی ، نیازی به نصب هر نوع نرم افزار VPN ندارید. با استفاده از یک مرورگر ناشناس ، شما می توانید آهنگ های اینترنتی خود را تحت پوشش قرار دهید ، زیرا هرگونه هکرها و اشخاص ثالث مخرب نمی توانند فعالیت مرور خود را سرقت کنند یا اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند. علاوه بر این ، انتقال اطلاعات شما با چندین لایه رمزنگاری رمزگذاری می شود ، و پیگیری فعالیت های آنلاین شما برای هر شخص ثالث غیرممکن است.

3. از یک سرویس حق بیمه VPN استفاده کنید

یک سرویس VPN با حق بیمه به شما امکان می دهد تا از کلیه دستگاهها در برابر هر نوع ردیابی و نظارت محافظت کنید ، خواه از طرف دولت ، ISP ، شرکتها ، وب سایتها ، هکرها یا شخص ثالث مخرب باشد. با سرویس برتر VPN ، شما همچنین قادر خواهید بود تمام ترافیکی را که از دستگاه خود می آید رمزگذاری کنید و کلیه انتقال داده ها نیز از هر شخص ثالث پنهان می شود. شما قادر خواهید بود به طور ناشناس وب را مرور کرده و آدرس IP خود را کاملاً پنهان کنید. علاوه بر این ، برنامه هایی که بر روی دستگاه شما نصب شده اند نیز از هر نوع ردیابی و نظارت که بدون اجازه شما انجام می شود محافظت می شود.

4- از موتور جستجوی حریم شخصی استفاده کنید

آیا می دانید که هر اصطلاح جستجو که در Google یا Bing تایپ می کنید توسط این شرکت ردیابی می شود؟ و آیا می دانید اصطلاحات جستجوی شما در موتور جستجو تایپ می شود تا موارد مختلفی از قبیل شخصیت ، اولویت ، مشکلات فعلی ، وضعیت روحی و سایر اطلاعات خصوصی شما را آشکار کند؟ با یک الگوریتم ساده ، اشخاص ثالث به راحتی می توانند شخصیت خود را با تجزیه و تحلیل اصطلاحات جستجو به تنهایی نمایه کنند و این می تواند برای حفظ حریم خصوصی آنلاین شما بد باشد به همین دلیل است که برخی از موتورهای جستجو برای حفظ حریم خصوصی در هنگام جستجوی هر چیزی آنلاین ، حریم شخصی کاملی را ارائه می دهند. شرایط جستجوی شما ردیابی نمی شود و می توانید هویت خود را بصورت آنلاین پنهان کنید. اگر می خواهید از هر نوع ردیابی و نظارت جلوگیری کنید ، یک موتور جستجوی خصوصی که معمولاً هزینه استفاده از آن را دارد ، می تواند یک نجات دهنده عالی برای حفظ حریم خصوصی آنلاین شما باشد.

5- تمام تلاش خود را بکنید تا همه چیز خصوصی باشد

مهمترین کاری که برای مخفی کردن آهنگ های آنلاین خود باید انجام دهید این است که همیشه هوشیارانه آنلاین باشید و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت آنلاین خود انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، مطمین باشید تنظیمات حریم خصوصی را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید. اگر از هر نوع حساب آنلاین استفاده می کنید ، حتماً برای هر حساب یک رمز عبور قوی داشته باشید ، همچنین گزینه های امنیتی مختلفی برای ایمن نگه داشتن حساب کاربری خود روشن شده است. اگر به صورت آنلاین در حال برقراری ارتباط هستید ، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شخصی خود را به کسی که نمی شناسید فاش نکنید. اینها فقط یک نمونه کوچک از کارهایی است که می توانید انجام دهید تا همه چیز به صورت آنلاین حفظ شود.

این نکاتی برای پنهان کردن آهنگهای آنلاین شما از هکرها و اشخاص ثالث مخرب است. وقتی آنلاین هستید ، نمی خواهید کسی بتواند مشخص کند که چه کسی هستید ، در کجایی هستید یا شخصیت شما. اگر به آنها اجازه دهید چنین کاری را انجام دهند ، آنها همچنان خواهان موفقیت بیشتر از شما هستند. این وظیفه شماست که هویت آنلاین خود را در اینترنت ایمن نگه دارید. این نکات می تواند به شما در حفظ مسئولیت آن کمک کند.