چرا باید با استفاده از اتصال خصوصی چیزهایی را به صورت آنلاین بخرید

خرید آنلاین امروزه به یک روند بزرگ تبدیل شده است. بیشتر و بیشتر مردم به جای مراجعه به فروشگاه های محلی ، ترجیح می دهند برای خرید چیزهایی بصورت آنلاین اقدام کنند. علاوه بر این ، با بسیاری از پیشنهادات و تخفیف های ارائه شده توسط بازرگانان آنلاین مختلف ، این سخت تر می شود که مردم در مقابل قرار دادن اطلاعات کارت اعتباری خود برای خرید آنلاین آن موارد مقاومت کنند. راحت ، آسان و سریع است. برای اینکه بتوانید به خانه برگردید ، نیازی نیست در صف بالا بروید و فقط چیزهایی با تخفیف تهیه کرده اید. علاوه بر این ، این مواد ظرف چند روز به خانه شما تحویل داده می شوند ، بنابراین شما فقط باید بنشینید و استراحت کنید.


به همان اندازه که خرید آنلاین راحت باشد ، باید هنگام قرار دادن اطلاعات خصوصی خود به صورت آنلاین مراقب باشید. به همین دلیل برای شما ضروری است که همیشه ارتباط خود را هنگام انجام معاملات مالی رمزگذاری کنید تا از تهدیدات آنلاین که ممکن است پشت سر شما باشد جلوگیری کنید. استفاده از اتصال خصوصی استاندارد جدیدی است که خرید آنلاین شما را ایمن تر و ایمن تر می کند. در اینجا دلایلی که چرا شما باید وسایل را بصورت آنلاین با استفاده از اتصال خصوصی خریداری کنید ، آورده شده است:

1. هیچ کس نمی تواند بر داده های مالی شما نظارت کند

هنگامی که اتصال شما رمزگذاری نشده است ، احتمال اینکه برخی از اشخاص ثالث داده های مالی شما را تحت نظر داشته باشند ، بزرگ است. این امر به ویژه هنگامی که در هنگام انجام معاملات مالی خود از شبکه های عمومی استفاده می کنید صحیح است. شما هرگز نمی دانید چه کسی شما را تماشا می کند. از اتصال VPN می توان برای رمزگذاری تمام انتقال داده هایی که در طی معاملات مالی انجام می دهید ، از جمله داده های حساس مالی شما استفاده کرد. با فعال بودن اتصال خصوصی ، می توانید مطمئن باشید که هیچ کس نمی تواند اطلاعات مالی شما را تحت نظر داشته باشد و برای شما ایمن خواهد ماند.

2. شما ریسک نمی کنید که اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار اشخاص ثالث غیر مجاز قرار دهید

اگر چیزهایی را از فروشگاه های آنلاین خریداری می کنید ، اطلاعات کارت اعتباری شما در سرورهای شخص ثالث که همیشه آنلاین هستند ، ذخیره می شود. این بدان معناست که اشخاص ثالث بی پروا ممکن است اگر امنیت سرور به اندازه کافی مناسب نباشد ، قادر به هک کردن این سرورها و سرقت اطلاعات مالی شما باشند. با این حال ، این نگرانی واقعی نیست ، زیرا بیشتر سرورهای مالی با جدیدترین و به روزترین سیستم رمزنگاری موجود رمزگذاری می شوند. آنچه شما باید نگران باشید ایمنی اطلاعات خصوصی شما در طی فرایند انتقال داده است. اگر اطلاعات کارت اعتباری خود را با استفاده از اتصال غیر رمزگذاری شده قرار می دهید ، ممکن است خطر هدر رفتن اطلاعات خصوصی خود را به هکرها بدهید که می توانند در هر زمان اتصال شما را متوقف کنند. با VPN ، این اتفاق نمی افتد ، زیرا اتصال شما به صورت رمزگذاری شده ایم ، ایجاد یک نقطه کور برای آن دسته از هکرها که مانع از نگاه کردن اطلاعات کارت اعتباری شما می شوند.

3. هنگام استفاده از شبکه های عمومی از معاملات مالی خود محافظت کنید

انجام معاملات مالی با استفاده از شبکه های عمومی بخصوص شبکه های عمومی غیر رمزگذاری شده بسیار ریسک پذیر است. با این حال ، هنوز هم بسیاری از افراد از شبکه های عمومی برای بانکداری آنلاین و خرید استفاده می کنند ، که ممکن است واقعاً داده های مالی خود را در معرض خطر قرار دهند. شبکه های عمومی معمولاً سیستم رمزگذاری قوی ندارند و هکرها می توانند به راحتی این نوع شبکه را بدون شناسایی آلوده کنند. اگر از شبکه عمومی برای انجام معاملات مالی استفاده می کنید ، برای امنیت اطلاعات حساس شما بسیار خطرناک است. با استفاده از VPN ، مهم نیست از چه نوع شبکه ای استفاده می کنید. همیشه محافظت می شود زیرا اتصال VPN شبکه شما و همچنین کلیه انتقال داده ها روی آن را رمزگذاری می کند.

4- از خطر ابتلا به كاردن و سرقت هويت جلوگيري كنيد

با استفاده از شبکه خصوصی مجازی ، می توانید خود را در برابر انواع جرایم سایبری از جمله کارتینگ و سرقت هویت محافظت کنید. کارتینگ نوع جرم سایبری است که هکرها یا هر شخص ثالث غیرمجاز اطلاعات کارت اعتباری شما را دزدیده و از آن برای شروع هرگونه معاملات مالی بدون اجازه شما استفاده می کنند. از طرف دیگر ، سرقت هویت نوع جرایم سایبری است که هکرها از هویت شما برای انجام برخی اقدامات جنایی استفاده می کنند. در هنگام استفاده از اتصال به شبکه مجازی می توانید از خطر کارتینگ و سرقت هویت جلوگیری کنید.

5. از شکستن هکرها در اتصال شما جلوگیری کرده و اطلاعات مالی خود را سرقت کنید

بعضی اوقات ، هکرها برای سرقت اطلاعات مالی شما باید از نیروی بیرحمانه برای ورود به شبکه شما استفاده کنند. دو روش وجود دارد که آنها می توانند این کار را انجام دهند. راه اول استفاده از نوعی بدافزار است که برای سرقت اطلاعات مالی شما مانند Trojans مالی طراحی شده است. دوم ، آنها ممکن است با دستیابی به اتصال شما به همه راه بروند تا دسترسی کامل به سیستم شما داشته باشند. در صورت داشتن امنیت ضعیف برای شبکه خود ، هکرها به راحتی می توانند این نوع تهدیدها را راه اندازی کنند. اما با وجود VPN می توان از این تهدیدات جلوگیری کرد. با نصب یک VPN ، هکرها نمی توانند هیچ بدافزار را در سیستم شما مستقر کنند ، همچنین نمی توانند با استفاده از نیروی بی رحمانه وارد شبکه شما شوند.

این دلایلی است که چرا باید با استفاده از اتصال خصوصی چیزهایی را بصورت آنلاین خریداری کنید. اگر چنین کاری نکرده اید ، زمان آن فرا رسیده است که عادت خرید آنلاین خطرناک خود را تغییر دهید. لازم است شما از شبکه خصوصی مجازی برای انجام هرگونه معاملات مالی بصورت آنلاین استفاده کنید ، زیرا حداکثر محافظت از اطلاعات مالی شما خواهد بود.