چگونه می توان Netflix را مسدود کرد – 5 نکته برای شروع پخش فیلم های Netflix اکنون

Netflix یک سرویس پخش فیلم است که همچنان خدمات خود را به کشورهایی غیر از ایالات متحده گسترش می دهد. هم اکنون تعداد بیشتری از کشورها می توانند از خدمات پخش دیجیتال ارائه شده توسط Netflix لذت ببرند و با این کار می توانند هر زمان که بخواهند سریال های تلویزیونی یا فیلم ها را تماشا کنند. دلیل این امر این است که نه تنها به عنوان برنامه ای برای تلویزیون یا رایانه رومیزی شما ارائه می شود ، بلکه در سیستم عامل های مختلف دیگری نیز مانند کنسول های بازی و دستگاه های تلفن همراه ارائه می شود. به این ترتیب ، شما همیشه می توانید از اشتراک خود برای تماشای جدیدترین سریال های تلویزیونی یا فیلم های Netflix استفاده کنید ، همچنین سریال اصلی را که فقط توسط این سرویس پخش منتشر می شود ، تماشا کنید..


مشکل Netflix این است که هنوز برخی از کشورها قادر به استفاده از این سرویس جریان نیستند زیرا هنوز در آن کشورها موجود نیست. همچنین ، حتی اگر کشور شما این سرویس را ارائه دهد ، برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی شما به دلایل مختلف ممکن است آن را مسدود کنند. یا ممکن است آنها از شما بخواهند مبلغ بیشتری را برای هزینه اشتراک فعلی خود بپردازید. در اینجا 5 نکته برای رفع انسداد Netflix و شروع به پخش فیلمهای Netflix در حال حاضر وجود دارد:

1. از اشتراک حق بیمه VPN استفاده کنید که هیچ ISP را نتواند شتاب دهد

از آنجا که Netflix یک سرویس پخش دیجیتال است ، به یک اتصال اینترنتی نیاز دارید که بتواند روند جریان را کنترل کند. بسته به کیفیت ویدئویی که می خواهید پخش کنید ، و همچنین انتخاب اشتراک خود ، احتمالاً به اتصال 3 مگابایت در ثانیه یا بیشتر نیاز دارید. برای این منظور ، شما باید یک سرویس VPN ممتاز را انتخاب کنید که هیچگونه ضربتی در ISP نداشته باشد ، و همچنین پهنای باند نامحدودی را برای جریان شما ارائه می دهد. با انتخاب این نوع سرویس VPN ، دیگر نیازی به مقابله با کاهش سرعت در وسط روند پخش نخواهید داشت و می توانید فیلم ها یا سریال های تلویزیونی خود را به اندازه دلخواه خود جریانی کنید زیرا محدودیت پهنای باند وجود ندارد. به یاد داشته باشید که اشتراک رایگان VPN کافی نخواهد بود زیرا سرعت اتصال آهسته ای را ارائه می دهد و همچنین اغلب محدودیت پهنای باند در هر ماه را دارد.

2. سرور VPN مستقر در ایالات متحده را انتخاب کنید

هنگامی که به یک سرویس حق بیمه VPN مورد نظر خود مشترک شوید ، می توانید از کدام سرور برای اتصال VPN خود استفاده کنید. توصیه می شود که از سرور مستقر در ایالات متحده استفاده کنید ، زیرا می خواهید به خدمات Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید تا محتوای بیشتری برای جریان داشته باشید. بله ، در حالی که کشور شما ممکن است اشتراکی Netflix را ارائه دهد ، محتوای ارائه شده برای کشور شما ممکن است به اندازه محتوای ارائه شده توسط سرویس Netflix ایالات متحده کامل نباشد. بنابراین ، اگر می خواهید یک تجربه کامل Netflix داشته باشید ، به سراغ سرور VPN مستقر در ایالات متحده بروید و برای یک سرویس Netflix در منطقه ایالات متحده مشترک شوید..

3. با استفاده از آدرس ایالات متحده در Netflix مشترک شوید

برای عضویت در یک سرویس Netflix از منطقه ایالات متحده ، باید یک آدرس ایالات متحده به عنوان آدرس صورتحساب خود داشته باشید. با پیدا کردن چنین آدرس هایی در اینترنت یا عضویت در یک سرویس آدرس مجازی ایالات متحده ، می توانید آدرس های ایالات متحده زیادی دریافت کنید. پس از آن می توانید با فعال کردن VPN خود با استفاده از سرور ایالات متحده ، در Netflix برای منطقه ایالات متحده مشترک شوید و سپس با استفاده از آدرس ایالات متحده روش پرداخت را انجام دهید. همچنین ممکن است برای این منظور به کارت بدهی مستقر در آمریکا یا کارت اعتباری مجازی ایالات متحده احتیاج داشته باشید که به راحتی بصورت آنلاین پیدا کنید.

4. VPN US را در تمام دستگاه های خود نصب کنید

پس از عضویت در سرویس Netflix ایالات متحده ، می توانید از هر دستگاهی که دارید به این سرویس دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شما باید همیشه به VPN ایالات متحده متصل شوید ، زیرا تنها در حالی که به آدرس IP ایالات متحده متصل هستید ، می توانید به محتوای جریان دیجیتال دسترسی داشته باشید. بنابراین ، برای شما مهم است که نرم افزار VPN را در تمام دستگاه های خود نصب کنید. همچنین ، ممکن است لازم باشد VPN را روی روتر خود نیز نصب کنید ، این به شما کمک می کند تا اتصال WiFi خود را با آدرس IP ایالات متحده رمزگذاری کنید..

5. از سرگرمی نامحدود در نوک انگشتان خود لذت ببرید

Netflix US به شما امکان می دهد از مقدار زیادی و زیادی از محتوای جریان دیجیتال که می توانید در نوک انگشتان به آنها دسترسی پیدا کنید ، لذت ببرید. در مقایسه با خدمتی که در کشور شما یا سایر کشورها وجود دارد ، منطقه Netflix در ایالات متحده می تواند مطالب بسیار بیشتری را به شما ارائه دهد ، زیرا این سرویس اصلی Netflix است که دارای مجوزهایی از استودیوها و شرکتهای مختلف است. همچنین ، بیشتر سریال ها یا فیلم های اختصاصی Netflix معمولاً ابتدا در منطقه ایالات متحده در دسترس خواهند بود تا این که در دسترس سایر مناطق قرار بگیرد..

این 5 نکته در مورد چگونگی انسداد Netflix و شروع به پخش بهترین محتوای دیجیتال در حال حاضر وجود دارد. این که آیا شما می خواهید فیلم ها یا سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنید ، Netflix بیشترین تفریحات را در هر سکویی که شما انتخاب می کنید آماده برای شما است. از طریق کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند ، رایانه های رومیزی ، لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه می توانید به برنامه جریان دسترسی پیدا کنید.