Facebook Onavo VPN چیست و چرا برای شما توصیه نمی شود

Onavo یک شرکت VPN اسرائیلی بود و پیش از آنکه در سال 2013 توسط Facebook به دست بیاورد. در حالی که به نظر می رسد در طی 5 سال ، فیس بوک از این شرکت برای بستر رسانه های اجتماعی خود استفاده نمی کند ، به نظر می رسد از سال 2018 غول رسانه های اجتماعی شروع می شود. برای پیاده سازی VPN Onavo بر روی سیستم عامل خود. این لقب محافظت از فیس بوک است ، و ممکن است از امروز تا امروز فقط در برخی از کشورهای موجود باشد. در حالی که گفته می شود که Facebook Protect به منظور محافظت از اطلاعات و داده های شخصی کاربر طراحی شده است ، به نظر می رسد که هدف واقعی این سرویس VPN به اندازه ای که به نظر می رسد خوب نیست..


وقتی کاربران روی پیوندی که می گوید “محافظت کنید” در صفحه اصلی فیس بوک خود کلیک می کنند ، به صفحه فروشگاه برنامه برای Onavo VPN هدایت می شوند. اینجاست که کاربران می توانند سرویس VPN را بر روی دستگاه خود نصب کرده و شروع به محافظت از داده های خود کنند. با این حال ، پس از بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی Onavo VPN ، سرویس رایگان VPN به نظر نمی رسد که از حریم شخصی کاربر محافظت کند. در اینجا چیزهایی که شما باید در مورد Facebook Onavo VPN بدانید و چرا استفاده از آن برای شما توصیه نمی شود وجود دارد:

1. دقیقاً مانند سایر خدمات رایگان VPN ، این یک سرویس VPN بد است

وقتی محصولی بصورت آنلاین ارائه می شود ، معمولاً بدان معنی است که کاربران محصول واقعی هستند. آنچه Onavo VPN در تلاش است انجام دهد این است که در تلاش است اطلاعات داده کاربر را معدن کند و فعالیت آنلاین آنها را در ازای دادن اتصال رایگان VPN به آنها پیگیری کند. به همین دلیل به خدمات رایگان شبکه خصوصی مجازی اعتماد نمی کنید زیرا بیشتر آنها با استفاده از کاربران بزرگ درآمد زیادی دارند. وقتی از ویژگی Facebook Protect استفاده می کنید ، حتما بدانید که شما فقط به این بستر رسانه اجتماعی راه های بیشتری برای دسترسی به اطلاعات شخصی و شخصی خود و استفاده از آنها برای منافع خود ارائه می دهید..

2. اطلاعات و اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کند

قبل از بارگیری یا نصب Facebook Protect VPN بر روی دستگاه تلفن همراه خود ، باید در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی آنها در صفحه رسمی خود بخوانید و بفهمید. با استفاده از این سرویس اتصال خصوصی ، به ارائه دهنده خدمات اجازه می دهید تا داده ها و اطلاعات خود را در دستگاه خود جمع کند. بنابراین ، در واقع از داده های شما محافظت نمی شود. برخلاف سرویس های واقعی VPN که به منظور محافظت از اطلاعات شخصی کاربر و حفظ امنیت و ناشناس ماندن آنها در اینترنت اختصاص داده شده است ، Facebook Onavo VPN دقیقاً برعکس عمل می کند.

3. نظارت و استفاده از تلفن همراه شما را ردیابی می کند

فیس بوک از ویژگی جدید Onavo VPN خود استفاده می کند تا به آنها اجازه دهد از رفتارهای آنلاین کاربرشان جاسوسی کنند. اگرچه فقط در دستگاه های تلفن همراه آنها قابل نصب است ، این بیش از اندازه کافی است که پلت فرم رسانه های اجتماعی داده های مربوط به کاربرد برنامه شما را در دستگاه شما جمع کند. سیاست حفظ حریم خصوصی به طور خاص عنوان کرده است که این سرویس شبکه خصوصی مجازی در حال کار برای نظارت بر همه فعالیت های آنلاین شما ، از جمله وب سایت هایی است که بازدید می کنید ، برنامه هایی که استفاده می کنید ، چند بار از برنامه ها استفاده می کنید و غیره.

4- بیشتر از یک سرویس VPN مانند Spyware عمل می کند

بسیاری از تحلیلگران فناوری سعی در هشدار به کاربران دارند که Facebook Protect ، ویژگی جدیدی که هنوز هم در مناطق منتخب موجود است ، ممکن است شما را به نصب یک جاسوسی که به عنوان یک سرویس VPN رایگان ارائه می دهد سوق دهد. این امر به این دلیل است که با نصب Onavo VPN بر روی دستگاه خود ، شما اساساً به Facebook اجازه می دهید تا از هر حرکت آنلاین خود مطلع شود و با این کار ، به هیچ وجه از حریم شخصی شما محافظت نمی کند. در حقیقت ، همچنان به شما جاسوسی می کند و تمام داده های مهم شما را در سرورهای آنها جمع می کند. در نتیجه ، شما همیشه در معرض دید قرار می گیرید.

5- تمام هدف های یک شبکه خصوصی مجازی را خیانت می کند

در دنیایی که محدودیت های اینترنت رایج می شود ، VPN به عنوان ناجی شناخته می شود که به مردم کمک می کند تا از این محدودیت ها دور بزنند و آزادی آنلاین خود را پس دهند. همچنین ، شبکه خصوصی مجازی در تلاش است تا فعالیت آنلاین کاربر را خصوصی و ایمن نگه دارد و هیچ گونه قصد جاسوسی از رفتارهای خود را بصورت آنلاین نداشته باشد. دلیل این امر این است که بیشتر سرویس های شبکه خصوصی ، حریم خصوصی کاربر را بالاترین اولویت قرار می دهند ، و آنها تمام تلاش خود را می کنند تا به حقوق همه افراد احترام بگذارند تا آزادانه و علنی از اینترنت استفاده کنند. فیس بوک Onavo VPN همان نظر بیشتر خدمات شبکه خصوصی در آنجا را ندارد و بنابراین ، در وهله اول نباید به آن سرویس VPN گفته شود.

هنگامی که نوبت به انتخاب خدمات مناسب شبکه خصوصی مجازی برای شما می رسد ، اطمینان حاصل کنید که سرویس اتصال خصوصی انتخابی شما می تواند به طور واقعی از حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما محافظت کند. همچنین ، شما باید اطمینان داشته باشید که فعالیت آنلاین شما توسط خود ارائه دهنده خدمات و همچنین اشخاص ثالث دیگر کنترل نمی شود. برای شما توصیه نمی شود که از یک سرویس VPN رایگان مانند Facebook Protect یا Onavo استفاده کنید ، و در عوض ، باید ارائه دهنده خدمات معتبری را پیدا کنید که به عنوان یک کاربر اینترنتی ، حقوق حریم خصوصی شما را به خوبی رعایت کند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map