چگونه Cryptocurrency می تواند باعث حفظ حریم خصوصی آنلاین شما در کنار VPN شود

Cryptocurrency ، به ویژه بیت کوین ، به دلیل داشتن مفهوم و تکنولوژی انقلابی خود ، محبوبیت زیادی در بین کاربران اینترنت گرفته است. به عنوان یک ارز دیجیتال ، می توانید بدون استفاده از مؤسسات مالی در معاملات آنلاین خود ، از آن برای انجام معاملات مالی در سراسر جهان استفاده کنید.


در اولین باری که اعلام شد ، واژه cryptocurrency هنوز برای اکثر مردم ناشناخته است. با این حال ، پس از سالها و سالها پیشرفت ، Cryptocurrency توسط تعداد بیشتری از افراد مورد استفاده قرار گرفته است و ارزش آن با گذشت زمان افزایش می یابد. اکنون ، cryptocurrency نه تنها به عنوان وسیله معاملاتی مورد استفاده قرار می گیرد ، بلکه از آن به عنوان سرمایه گذاری نیز استفاده می شود. نکته خوب این است که کاملاً دیجیتالی است و کاملاً خصوصی است. بهتر است در کنار یک سرویس خوب VPN استفاده شود. در اینجا چگونگی Cryptocurrency می تواند حریم خصوصی آنلاین شما به همراه VPN را ارتقا دهد:

1. این معاملات آنلاین شما را خصوصی می کند

اگرچه VPN فعالیت آنلاین شما را خصوصی و ناشناس نگه می دارد ، به این معنی نیست که معاملات مالی شما هنگام استفاده از شبکه خصوصی از نظارت شخص ثالث نیز پنهان می شوند. حتی اگر از VPN استفاده می کنید ، هنوز می توانید هنگام ورود به حساب های بانکی یا خرید آنلاین خود ، اثری از معاملات مالی خود را رها کنید. با رمزنگاری متفاوت است. شما می توانید معاملات مالی خود را نیز مخفی کنید زیرا برای استفاده از بیت کوین خود نیازی به ورود به حساب بانکی یا خرید آنلاین ندارید..

2. این مرحله بعدی برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما است

VPN ممکن است بتواند از آدرس IP شما در برابر انواع ردیابی و نظارت شخص ثالث ، از جمله موارد استفاده شده توسط دولت یا ISP شما محافظت کند. با این وجود ، برای محافظت از کلیه فعالیت های آنلاین خود ، باید بتوانید معاملات خود را نیز خصوصی نگه دارید ، به خصوص اگر معاملات زیادی را بصورت آنلاین انجام دهید. Cryptocurrency می تواند با مخفی کردن فرستنده و گیرنده معامله ، حریم خصوصی در معاملات شما را فراهم کرده و میزان تراکنش را نیز مخفی نگه دارد.

3. بهترین فعالیت ناشناس شما را در فعالیت آنلاین ایجاد می کند

هنگامی که با یک سرویس VPN خوب ترکیب می شوید ، رمزنگاری مانند بیت کوین می تواند به شما در ایجاد بهترین ناشناسی در فعالیت آنلاین کمک کند. این بدان معناست که لایه های جدیدی از ناشناس بودن را به شما می دهد و این امکان را برای شما فراهم می کند که کاملاً آنلاین پنهان شوید. با بیت کوین ، هیچ کس نمی تواند بداند آیا شما معامله ای را بصورت محلی یا بین المللی انجام می دهید. با VPN هم همینطور است. هیچ کس نمی تواند بداند آدرس واقعی شما کجاست و با انجام این کار می توانید با مخفی کردن کامل آنلاین خود از تمام فعالیت های آنلاین خود محافظت کامل بدست آورید.

4- کاملاً ایمن و محرمانه است

بیت کوین و ارزهای رمزنگاری دیگر با حفظ حریم خصوصی ، ناشناس بودن و امنیت در ذهن ایجاد شده اند. این فناوری مالی است که به دلیل امنیت و محرمانه بودن ، امروز بیشترین میزان مورد نیاز را دارد. علاوه بر این ، بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده می توانند در یک معامله کاملاً امن و محرمانه مورد استفاده قرار گیرند که ردیابی هر کسی را غیرممکن می کند. این درست مثل استفاده از پول نقد از کیف پول شما در مقایسه با استفاده از کارت بدهی یا کارت اعتباری است. هیچ کس نمی داند پول به کجا می رود ، که این برای حفظ امنیت و محافظت از هویت آنلاین شما بسیار مناسب است.

5. این معاملات مالی شما را کاملاً پنهان می کند

بر خلاف بانکداری منظم ، Cryptocurrency هیچ تنظیم کننده مرکزی ندارد که کلیه وجوه نقدی کاربران را تنظیم و ثبت کند. از فناوری blockchain استفاده می کند که هیچ کنترل کننده مرکزی برای معاملات مالی ندارد. بنابراین ، هنگام استفاده از بیت کوین ، معاملات مالی خود را به طور کامل از هر موسسه پنهان می کنید ، و علاوه بر این ، کاملاً در معرض دید عموم یا شخص ثالثی است که علاقه مند به نظارت بر فعالیت مالی شما هستند. هدف تقریباً با VPN یکسان است ، یعنی این امکان را برای شما فراهم می کند که کلیه فعالیت های آنلاین خود را از طرف دولت ، ISP و سایر اشخاص پنهان نگه دارید..

به این ترتیب cryptocurrency می تواند حریم شخصی شما و VPN را افزایش دهد. به طور خلاصه ، استفاده از VPN به تنهایی در حال حاضر خوب است ، زیرا می تواند به شما در حفاظت از حریم شخصی و امنیت آنلاین کمک کند. اما ، هنگامی که از cryptocurrency به همراه VPN استفاده می کنید ، از حریم خصوصی شما حتی بیشتر محافظت می شود. این امر به این دلیل است که نه تنها از فعالیت آنلاین خود محافظت می کنید و هویت آنلاین خود را پنهان نمی کنید بلکه می توانید از معاملات آنلاین خود نیز محافظت کنید.