7 راه VPN می تواند از اتصال WiFi شما در هنگام سفر به کشورهای دیگر محافظت کند

سفر به کشورهای دیگر غالباً به آمادگی زیادی نیاز دارد و مقدمات آن نیز اغلب از چند هفته تا چند ماه قبل انجام می شود. این امر به ویژه در مورد مسافرت طولانی مدت بیش از 2 هفته صادق است. مقدمات زیادی وجود دارد که شما باید انجام دهید ، از جمله بلیط هواپیما ، اقامت ، برنامه روزانه ، گذرنامه ، ویزا و غیره. همچنین ، شما باید به بهترین روش برای انجام فعالیتهای روزانه خود مانند مرور اینترنت ، بانکداری آنلاین و غیره فکر کنید تا در سفر خود احساس راحتی کنید.


هنگام مسافرت به کشورهای دیگر ، باید به یاد داشته باشید که کشورهای مختلف قوانین اینترنت متفاوتی دارند. برخی کشورها شهروندان خود را از دسترسی به وب سایت های خاصی که برای آنها مناسب نیست ، محدود می کنند. برخی دیگر از کشورها ممکن است هیچ محدودیتی نداشته باشند. به همین دلیل لازم است که یک اتصال VPN برای سفر بین المللی خود آماده کنید. در اینجا 7 روش وجود دارد که VPN می تواند از اتصال WiFi شما در هنگام سفر به کشورهای دیگر محافظت کند:

1. لازم نیست نگران محدودیت های اینترنت در آن کشور باشید

این اولین و مهمترین دلیلی است که در هنگام مسافرت به خارج از کشور باید مجبور شوید اتصال VPN داشته باشید. بسیاری از کشورها ارتباط اینترنتی خود را محدود می کنند. برخی از کشورها حتی به شهروندان خود اجازه نمی دهند که به سایتهای مشترک رسانه های اجتماعی ، مانند Facebook ، Twitter ، Instagram و YouTube دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، وقتی ارتباط VPN با خود دارید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد محدودیت های اینترنتی که به آن کشور تحمیل می شود ، نخواهید داشت و هنوز هم می توانید از اینترنت به طور عادی استفاده کنید.

2. شما می توانید بانکداری آنلاین خود را ایمن انجام دهید

اگر واقعاً هنگام حضور در کشور دیگری نیاز به انجام فعالیتهای بانکی آنلاین دارید ، این خطر وجود دارد که اطلاعات شما به اندازه کافی ایمن نباشد. برخی از کشورها برای جلوگیری از بروز مشکلات مختلف در آن کشور ، نظارت بیشتری را بر روی بازدید کنندگان توریستی خود قرار می دهند و به همین دلیل حتی ممکن است فعالیت های بانکی شما توسط دولت آن کشور تحت نظارت باشد. با استفاده از VPN ، می توانید فعالیتهای بانکی خود را ایمن نگه دارید ، زیرا هنگام انجام فعالیتهای بانکی آنلاین خود را خود را ناشناس نگه می دارید.

3. شما می توانید از هر کانون وای فای عمومی با خیال راحت استفاده کنید

البته بیشتر کشورها کانونهای WiFi عمومی را برای هرکسی که مایل به اتصال به اینترنت هستند فراهم می کنند و معمولاً در سراسر کشور پراکنده هستند. بنابراین ، این احتمال وجود دارد که برخی نقاط مهم WiFi را در این نزدیکی پیدا کنید که می توانید هنگام مسافرت از آنها استفاده کنید ، و اتصال به آن اتصالات اینترنتی عمومی برای شما بسیار مناسب است. مشکل این است که اکثر نقاط کانونی عمومی امن نیستند. بنابراین ، برای اطمینان از اتصال ، همیشه لازم است اتصال VPN هر بار که سعی کنید با آن نقاط وای فای به اینترنت وصل شوید ،.

4. می توانید مرور خود را بدون نظارت دولتی انجام دهید

اکثر دولتها برای جلوگیری از بروز مشکلات امنیتی در کشور ، از سیستم نظارت برای نظارت بر فعالیتهای مرور شهروندان خود برخوردار هستند. این بدان معناست که اگر مستقیماً از طریق ISP محلی متصل شوید ، احتمال اینکه فعالیت مرور شما توسط دولت کنترل و ثبت شود وجود دارد. بنابراین ، VPN به محافظت از اتصال به اینترنت شما از نظارت دولت کمک می کند تا بتوانید آن را برای شما خصوصی نگه دارید.

5. شما هنوز هم می توانید به رسانه ها و محتوای اجتماعی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید

با توجه به قوانین محلی امنیت اینترنت در آنجا ، متوجه شوید که هنگام ورود به کشور مقصد خود نمی توانید به Facebook و Netflix دسترسی پیدا کنید. برخی کشورها ترجیح می دهند که به شهروندان خود اجازه ندهند به سیستم عاملهای مشترک رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند ، و در عوض به آنها بسترهای رسانه محلی اجتماعی خود را اختصاص دهند. با این حال ، با یک VPN ، همه چیز به راحتی کنترل می شود. هنوز می توانید با دوستان خود در فیس بوک ارتباط برقرار کنید یا آخرین وضعیت خود را در اینستاگرام به روز کنید. همچنین ، در صورت نیاز به تماشای سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود ، همچنان می توانید به طور معمول به Netflix دسترسی پیدا کنید.

6. شما می توانید همیشه ارتباط خود را رمزگذاری کنید

نکته خوب در مورد VPN این است که به شما کمک می کند تا در هر زمان دسترسی به اینترنت از هر کجا امنیت داشته باشید. دلیل این است که اتصال شما همیشه هنگام استفاده از اتصال VPN رمزگذاری می شود. بنابراین ، مهم نیست که چقدر شبکه اینترنتی ای که از آن استفاده می کنید ناامن باشد ، همیشه می توانید آن را با VPN ایمن کنید ، تا بتوانید با آرامش خاطر در اینترنت مرور کنید. همه انتقال داده ها رمزگذاری می شوند و اتصال شما در طول جلسه مرور شما محافظت می شود.

7. می توانید سرعت اینترنت خود را تثبیت کنید

برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ممکن است یک قاعده عجیب و غریب داشته باشند تا سرعت اینترنت را مطابق آنچه مناسب می بینند ، برانگیزند. برخی از آنها به کاربران اجازه می دهند با سرعت کامل به وب سایت های محلی دسترسی پیدا کنند ، در حالی که اگر بخواهند به وب سایت های بین المللی دسترسی پیدا کنند ، ISP سرعت اتصال را پایین می آورد. اگر یک ISP پیدا کردید که این کار را انجام می دهد ، وحشت نکنید. برای تثبیت سرعت اینترنت خود می توانید از VPN استفاده کنید ، به این ترتیب که با سرعت اتصال پایدار می توانید به هر وب سایتی ایمن دسترسی داشته باشید. این راحتی را در فعالیت مرور شما همیشه حفظ می کند.

این 7 راه هستند که VPN می تواند هنگام سفر به کشورهای دیگر از اتصال WiFi شما محافظت کند. به یاد داشته باشید که هر کشور قوانین اینترنتی خود را دارد ، بنابراین VPN برای دسترسی بازدید کنندگان بین المللی به اینترنت بدون اینکه تحت تأثیر چنین قوانینی قرار گیرد ، لازم است. برخی از کشورها حتی گردشگران را ترغیب می کنند تا از VPN استفاده کنند تا راحتی و امنیت فعالیت خود را مرور کنند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map