7 مورد اشتباه در مورد VPN که کاربران جدید VPN باید از آن آگاه باشند

هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که بسیاری از افراد ، به ویژه آنهایی که هیچ چیز در مورد VPN نمی دانند ، ممکن است در مورد شبکه خصوصی مجازی اشتباه درک کنند. به نوبه خود ، این سوء تفاهم باعث می شود که افراد نتوانند نرم افزار اتصال خصوصی را در دستگاه خود نصب کنند. افرادی که درباره VPN را نمی فهمند ، معمولاً طبق معمول از اینترنت استفاده می کنند ، تنها از این طریق که آنها از روش دور زدن محدودیت های دولت آگاهی ندارند ، متوقف کردن نظارت بر فعالیت وب ، دسترسی به محتوای محافظت شده از منطقه و غیره..


اگر در مورد VPN تازگی دارید ، اجازه ندهید که این سوء تفاهم ها از استفاده شما از نرم افزار VPN به نفع شما جلوگیری کنند. در صورت استفاده صحیح ، از اتصال خصوصی می توان برای محافظت از فعالیت آنلاین خود در برابر تهدیدات مختلف ، و همچنین متوقف کردن هر نوع نظارت شخص ثالث در طول جلسات مرور استفاده کرد. در اینجا 7 مورد سوء تفاهم درباره VPN وجود دارد که کاربران جدید VPN باید از آن آگاه باشند:

1. من به VPN احتیاج ندارم زیرا دولت خوب است

از بسیاری جهات ، دولت ها سعی خواهند کرد از شهروندان خود محافظت کنند ، و آنها سعی خواهند کرد که ثبات را در کشورهای خود حفظ کنند. بنابراین ، ممکن است درست باشد که دولت خوب است ، و این بدان معناست که وقتی مراقبت از شهروندانشان انجام می شود ، خوب است. اما ، هنگام فعالیت آنلاین شخصی شما ، دولت نباید اجازه دهد با حمله به حریم شخصی شما ، آنچه را دوست دارند انجام دهد. شما نمی خواهید که دولت هر کار کوچکی را که بصورت آنلاین انجام می دهید ، نظارت کند ، و می خواهید همه چیز را برای شما خصوصی نگه دارید. بنابراین ، بله ، شما به VPN احتیاج دارید زیرا می خواهید بصورت آنلاین و ناشناس بمانید ، عاری از دخالت دولت برای حفظ حریم خصوصی خود باشید.

2. آنتی ویروس من برای جلوگیری از سرقت اطلاعات هکرها به اندازه کافی است

از بسیاری جهات ، نرم افزار آنتی ویروس می تواند به محافظت از دستگاه های شما در برابر تهدیدات مختلف ، از جمله بدافزارها ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، جاسوس افزارها و موارد مشابه کمک کند. با این حال ، وقتی صحبت از هکرها می شود ، می خواهید کاملاً مطمئن باشید که آنها نمی توانند ردیابی آنلاین شما را دنبال کنند. نرم افزار آنتی ویروس که هیچ ویژگی فایروال خوبی ندارد ، به اندازه کافی مناسب نخواهد بود تا شما را از هکرها محافظت کند. همچنین بسیاری از افراد از نرم افزار آنتی ویروس رایگان استفاده می کنند که فقط محافظت کمتری را برای دستگاه های خود ایجاد می کند. VPN نه تنها برای خصوصی نگه داشتن فعالیت مرور شما بلکه به منظور غیرفعال کردن هکرها از فعالیت آنلاین و سرقت داده های شما.

3. VPN مشابه ISP است

شبکه خصوصی مجازی با ارائه دهنده خدمات اینترنت یکسان نیست و پهنای باند اینترنت شما را در اختیار شما قرار نمی دهد. هنگامی که یک سرویس VPN می گوید حداکثر سرعت را با پهنای باند نامحدود به شما می دهند ، بدین معنی است که آنها از اتصال اینترنت شما با سرعت کامل استفاده می کنند ، بدون هیچ گونه محدودیتی در میزان داده هایی که می توانید از طریق شبکه خصوصی انتقال دهید. این بدان معناست که وقتی از VPN برای دسترسی به محتوای محافظت شده از منطقه استفاده می کنید ، می توانید بدون هیچ گونه کند سرعت در محتوا ، از محتوا لذت ببرید و می توانید به همان اندازه که می خواهید ، محتوای خود را جریانی کنید. بنابراین ، برای اینکه بتوانید از VPN استفاده کنید ، باید برای ارائه خدمات اینترنتی مشترک شوید.

4. VPN می تواند سرعت اینترنت من را دو برابر کند

VPN نوعی نرم افزار تقویت کننده سرعت اینترنت نیست ، جایی که می توانید با استفاده از نرم افزار VPN سرعت اتصال به اینترنت را دو برابر کنید. سرعت اینترنت توسط برنامه ISP شما تعیین می شود و VPN به سادگی از سرعت در دسترس با کمترین دخالت استفاده می کند. اگر در یک برنامه اینترنتی مشترک هستید که سرعت بارگیری سریع دارد ، VPN از تمام سرعت موجود برای مرور خصوصی شما استفاده می کند. با این حال ، توجه داشته باشید که سرویس های VPN وجود دارند که سرعت اینترنت شما را پرتاب می کنند ، به این معنی که در صورت استفاده از شبکه مجازی آنها سرعت مرور شما را کند می کند. بنابراین ، حتماً سرویس VPN را انتخاب کنید که سرعت کامل را برای جلوگیری از هرگونه کندی در فعالیت مرور اینترنت شما داشته باشد.

5- VPN داده من را وارد می کند

برخی از ارائه دهندگان VPN داده های شما را وارد می کنند ، اما به همان روشی که دولت یا ISP شما داده های شما را وارد نکند. ارائه دهندگان VPN که برای ورود به سیستم داده های کاربر تصمیم می گیرند ، معمولاً این کار را به خاطر بهبود تجربه کاربر بعدا انجام می دهند ، و نه به منظور نظارت یا شناسایی شما شخصاً. آنها همچنین داده های شما را خصوصی و ایمن نگه می دارند ، و آنها داده ها را به شرکت های شخص ثالث که می خواهند از آن سود ببرند ، نمی فروشند. با این وجود ، همیشه بهتر است ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که هیچ یک از داده های مرور شما را وارد نمی کند.

6. VPN یک سرویس شخص ثالث غیر قابل اعتماد است

بعضی از ارائه دهندگان VPN در واقع غیرقابل اعتماد هستند. آنها برای کاربران خود اتصال خصوصی رایگان ارائه می دهند و با این کار داده های کاربر خود را دزدیده و کارهای مخرب دیگری را انجام می دهند. به همین دلیل برای شما مهم است که از خدمات VPN رایگان یا سایه بان دوری کنید ، زیرا بسیاری از آنها جعلی و خطرناک هستند. اما ، به طور کلی ، اگر شما سرویس VPN مناسب را انتخاب کنید ، به شما کمک می کند تا داده های مرور خود را خصوصی و ناشناس نگه دارید ، و همچنین به اینترنت کاملی بدون هیچ محدودیتی دسترسی کامل دهید..

7. من نیازی به پرداخت هزینه VPN ندارم

خیر ، باید هزینه اتصال VPN خود را پرداخت کنید. چرا؟ به این دلیل است که اگر برای فعالیت آنلاین خود از جمله خرید ، بانکی و فعالیت مرور منظم به یک محافظت واقعی نیاز دارید ، باید مایل باشید در یک سرویس واقعی معتبر VPN سرمایه گذاری کنید که می تواند چنین محافظتی را برای شما فراهم کند. خدمات VPN رایگان را انتخاب نکنید ، زیرا همیشه استفاده از چنین خدماتی صید خواهد شد ، و معمولاً گرفتن آن برای شما مفید نخواهد بود. بنابراین ، از آن آگاه باشید.

این 7 مورد اشتباه در مورد VPN است که کاربران جدید VPN باید از آن آگاه باشند. هنگامی که درست انجام شد ، یک VPN می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات مهم خود را از تهدیدات مخرب آنلاین محافظت کنید. بنابراین ، حتما اطلاعات بیشتری در مورد VPN را از یک منبع قابل اعتماد کسب کنید ، تا بتوانید از اطلاعات قابل اعتماد در مورد این سرویس مطلع شوید ، نه فقط شایعاتی که می توانند سوء تفاهم های زیادی در مورد آن ایجاد کنند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map