7 نشانه ارائه دهندگان VPN که با تعهد به آزادی اینترنت جدی هستند

هنگامی که ارائه دهنده VPN را انتخاب می کنید ، باید بدانید که همه ارائه دهندگان VPN به آزادی اینترنت کاربر خود متعهد نیستند. برخی از ارائه دهندگان به دلیل محبوبیت سایر خدمات مشابه ، فقط به دلیل سودآوری ، مشاغل شبکه خصوصی مجازی را انجام می دهند. با این حال ، هنوز هم مقدار کافی از ارائه دهندگان VPN وجود دارد که به دلیل فلسفه یا ایدئولوژی آنها در مورد ایمنی آنلاین ، ناشناس بودن و حریم خصوصی در حفظ آزادی اینترنت کاربر بسیار جدی هستند..


اگر این اولین بار است که از یک شبکه خصوصی استفاده می کنید ، حتماً ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که به خصوصی شما اهمیت می دهد ، و همچنین به آن کاملاً متعهد باشید. در اینجا 7 نشانه ارائه دهندگان VPN وجود دارد که با تعهد خود به آزادی اینترنت جدی هستند:

1. آنها خدمات خود را بر اساس بازخورد کاربر بهبود می بخشند

ارائه دهندگان شبکه VPN زیادی هستند که به آنچه کاربرانشان فکر می کنند اهمیتی نمی دهند. وقتی کاربران آنها از سرویس VPN که فعالیت آنها را ثبت می کند شکایت می کنند ، ارائه دهنده خدمات به هیچ وجه اهمیتی نمی دهد. آنها فقط سود خود را از کاربران می خواهند و روشهای مختلف دیگری را هماهنگ می کنند تا کاربران خود را با برنامه سود خود مطابقت دهند. این نشانه ارائه دهنده خدمات متعهد به حفظ حریم خصوصی کاربر نیست. یک شرکت خوب VPN همیشه به کاربران خود گوش می دهد و خدمات خود را بر اساس بازخوردی که از کاربران خود دریافت می کند ، بهبود می بخشد.

2- آنها چندین روش رمزگذاری داده دارند

سرویسهای ارزان VPN که فقط از یک پروتکل امنیتی استفاده می کنند یا از یک لایه رمزنگاری استفاده می کنند ، در واقع به ناشناس بودن و حریم خصوصی کاربر اهمیتی نمی دهند. این امر به این دلیل است که هکرها و برخی افراد غیرمسئول خیلی راحت می توانند وارد این رمزگذاری یک لایه شوند ، به خصوص اگر پروتکل امنیتی بسیار ضعیفی مانند PPTP داشته باشد. یک ارائه دهنده خوب VPN که به حفظ حریم شخصی کاربران خود اهمیت می دهد ، باید پروتکل های امنیتی مختلفی را اجرا کند ، به خصوص پروتکل هایی که امروزه تبدیل به معیارهای امنیتی می شوند. همچنین روش رمزگذاری باید در چند لایه انجام شود ، نه فقط یک لایه.

3. آنها سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود کاربران خود دارند

اگر یک ارائه دهنده VPN واقعاً به حریم خصوصی کاربر و آزادی اینترنت شما اهمیت دهد ، هیچ سیاستی برای نظارت و ورود به سیستم فعالیت کاربر خود نخواهد داشت. این امر خصوصاً برای برخی از سرویس های VPN که سعی می کنند از داده های کاربر استفاده کنند و آنها را برای سود به شخص ثالث می فروشد ، بسیار مشکل ساز است. این مسئله برای بسیاری از کاربران به یک نگرانی بزرگ تبدیل شده است و این عمل تا حدودی غیرقابل قبول است ، اما کاربران نمی توانند شکایت زیادی داشته باشند ، زیرا آنها باید از سرویس VPN استفاده کنند یا به ارائه دهنده VPN اعتماد کنند. با این حال ، یک ارائه دهنده خوب VPN که واقعاً به آزادی اینترنت اهمیت می دهد ، هیچ مقصدی برای فروش داده های کاربر خود و ورود به فعالیت آنها نخواهد داشت.

4- آنها در صورت قطره اتصال VPN ویژگی سوئیچ اتوماتیک Kill را فراهم می کنند

هنگامی که اتصال VPN را فعال می کنید ، متوجه نمی شوید که اتصال VPN شما به نوعی افت می کند. هنگامی که اتصال VPN به هر دلیلی مانند اتصال بد سرور ، خرابی سرور و غیره خاموش است ، در این مدت قادر نخواهید بود از اتصال خود محافظت کنید. علاوه بر این ، شما در مورد افت اتصال متوجه نمی شوید ، بنابراین خطرات عدم امنیت اتصال خود را در طول جلسه مرور خود دارید. ارائه دهنده خدمات خوب ویژگی هایی مانند سوئیچ kill kill اتوماتیک را ارائه می دهد تا به طور خودکار اتصال خود را در طی این افت اتصال VPN بکشید ، به این ترتیب که شما با استفاده از اتصال عادی خود هیچگونه اطلاعاتی را انتقال نمی دهید.

5- آنها دارای سرورهای چندگانه با حداکثر سرعت سرور هستند

هرچه سرورهای ارائه دهنده خدمات شما بیشتر باشد ، برای شما بهتر است. چرا؟ به این دلیل است که وقتی یک سرور مشکلی دارد ، می توانید به راحتی به سرور دیگری تغییر دهید. بهتر است اگر این شرکت چندین سرور حتی در یک مکان به شما پیشنهاد دهد ، در صورتی که ترجیح می دهید از مکان خاص برای اتصال VPN خود استفاده کنید ، می توانید بین سرورهای مختلف از همان مکان انتخاب کنید. همچنین ، باید حداکثر سرعت سرور را ارائه دهد ، زیرا مهم است که به خصوص هنگام پخش محتوای ویدیو با استفاده از اتصال VPN استفاده شود ، تا بتوانید بهترین کیفیت پخش ویدیوی با کیفیت بالا را برای لذت بردن خود داشته باشید.

6. آنها پرداخت بیت کوین را قبول می کنند

نشانه دیگری که یک ارائه دهنده خدمات به حفظ حریم خصوصی کاربر اهمیت می دهد ، نحوه پذیرش پرداخت خدمات VPN است. پرداخت بیت کوین به دلیل ویژگی حفظ حریم خصوصی که دارد ، به طور فزاینده ای در بین ارائه دهندگان خدمات مختلف رایج می شود. هنگام استفاده از بیت کوین ، دیگر لازم نیست که اطلاعات کارت اعتباری خود را به ارائه دهنده خدمات ارائه دهید ، بنابراین استفاده از این سرویس برای شما کاملاً خصوصی خواهد بود. حتی سرویس VPN از هویت شما اطلاع ندارد.

7. آنها شامل فناوری پیاز بیش از VPN هستند

فناوری Onion-Over-VPN فناوری است که به شما امکان می دهد اتصال اینترنت خود را بر روی چندین لایه اتصال امن رمزگذاری کنید. این روش به شما امکان می دهد تا با رمزگذاری شبکه اول خود با VPN ، اینترنت خود را حتی امن تر کنید ، و سپس اتصال VPN را به شبکه Tor رمزگذاری کنید. به این ترتیب ، آدرس IP شما چندین بار مورد نقاب قرار می گیرد که نقض اتصال شما برای هر کسی تقریبا غیرممکن است. این فناوری اثبات این است که ارائه دهنده خدمات بسیار به حفظ حریم خصوصی کاربر اهمیت می دهد ، زیرا بسیاری از ارائه دهندگان دیگر حتی ممکن است مایل به اجرای این لایه رمزگذاری اضافی در شبکه خصوصی خود نباشند.

این 7 نشانه ارائه دهندگان VPN است که با تعهد به آزادی اینترنت جدی هستند. برای شما مهم است که از خدمات این شرکت های VPN استفاده کنید ، زیرا آنها همیشه داده های کاربر خود را ایمن نگه می دارند ، و کاربران خود را از اشخاص ثالثی که می خواهند داده های مهم خود را استخراج کنند ، محافظت می کنند. آنها همیشه در حفظ امنیت ، امنیت و لذت بردن از خدمات خود هوشیار هستند.