7 نکته برای ایمن نگه داشتن حریم خصوصی آنلاین هنگام پخش بازی های چند نفره آنلاین

بازی های چند نفره آنلاین نیاز به اتصال به اینترنت ثابت دارند و همچنین لازم است قبل از بازی به حساب کاربری خود وارد شوید. همچنین ممکن است در جلسات بازی با افراد زیادی تعامل داشته باشید زیرا در اصل بازی را با افرادی در سراسر جهان انجام می دهید. بعضی اوقات ، می تواند برای حفظ حریم خصوصی آنلاین شما بسیار خطرناک باشد ، به خصوص اگر به اطلاعات پروفایل شما دسترسی عمومی پیدا کنید و با اطلاعات حساس مختلفی که در اختیار دارید مانند اطلاعات شخصی و اطلاعات کارت اعتباری مرتبط باشد..


همیشه برای شما ضروری است که هنگام بازی هر یک از این بازی های چند نفره ، از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید. در اینجا 7 نکته برای ایمن نگه داشتن حریم خصوصی آنلاین هنگام بازی بازی های چند نفره آنلاین وجود دارد:

1. اطلاعات پروفایل خود را خصوصی نگه دارید

اطلاعات پروفایل با اطلاعات حساب متفاوت است. اطلاعات پروفایل صفحه ای است که هر کسی می تواند اطلاعات مربوط به نمایه شما مانند سطح شما ، غنائم ، موقعیت مکانی / کشور ، دوستان و غیره را ببیند. بیشتر بازی های چند نفره آنلاین این اطلاعات پروفایل را بصورت پیش فرض عمومی می کنند. این بدان معناست که افراد می توانند مشخصات بازی شما را ببینند که دوستان شما هستند یا نه. بهتر است این اطلاعات را خصوصی نگه دارید زیرا این می تواند اولین قدم برای هر فرد ناشایست باشد تا درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کند.

2. هرگز اطلاعات شخصی خود را در طول تعامل آنلاین خود افشا نکنید

هنگام انجام بازی های آنلاین ، از طریق پیام های چت یا صوتی با بازیکنانی از سراسر جهان ارتباط برقرار خواهید کرد. از آنجا که شما دقیقا نمی دانید این بازیکنان چه کسانی هستند ، نباید مشتاق باشید تا هنگام تعامل با آنها ، اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید. حتی اگر می توانید بگویید که مدت طولانی با آنها بازی کرده اید و آنها به تیم شما تعلق دارند ، بهترین کار این است که همه اطلاعات شخصی را بدون اطلاع آنها با سایر بازیکنان برای شما خصوصی نگه دارید..

3. همیشه در جلسات بازی خود از VPN استفاده کنید

با استفاده از VPN ، شما اتصال شبکه خود را رمزگذاری می کنید و اطمینان می دهید که می توانید ناشناس بودن خود را در حین پخش آنلاین حفظ کنید. این امر به این دلیل است که هکرها می توانند با شناخت اول از آدرس IP شما ، شما را پیدا کنند. هنگامی که آنها را پیدا کردند ، می توانند کلیه اطلاعات مرتبط با شما را از ISP شما پیدا کنند. با محافظت از شبکه خود با VPN ، به هکرها فرصتی نمی دهید تا اطلاعات شخصی خود را بدانند.

4. با کاربرانی که به آنها اعتماد ندارید تعامل نکنید

اگر تعدادی کاربر جدید را پیدا کردید که ناگهان می خواهند با شما تعامل برقرار کنند ، و به آنها کاملاً اعتماد نکنید ، باید فوراً تعامل را خاتمه دهید. این ممکن است راهی برای هکرها باشد تا با قربانی خود در تماس باشند. آنها ممکن است از شما درباره چیزهای مختلف مربوط به زندگی شخصی شما بپرسند و سعی کنند با شما دوستانه باشند. با این حال ، از آنجا که شما در حال تعامل با شخصی هستید که حتی در زندگی واقعی آن را نمی شناسید ، باید بدانید که ممکن است سعی کنند اطلاعات شخصی را از شما استخراج کنند.

5- تأیید هویت دو عاملی را برای حساب خود فعال کنید

به یاد داشته باشید که هکرها اگر به درستی از آن محافظت نکنید می توانند رمزعبور حساب شما را هک کنند. روش های مختلفی وجود دارد که آنها می توانند برای تحقق آن استفاده کنند ، بنابراین از این امر آگاه باشید. تنها راه برای جلوگیری از سرقت هکرها از رمز عبور ، ایمن و ایمن نگه داشتن آن است. شما باید سیستم تأیید هویت دو عاملی را برای حساب خود فعال کنید و رمز عبور خود را مرتباً ترجیحاً هفته ای یکبار تغییر دهید. به این ترتیب ، این هکرها دور از دسترس نخواهند بود.

6. بازی های چند نفره هک شده را بازی نکنید

بازی های چند نفره آنلاین همانطور که قرار است بازی شود ، بازی می شوند. اگر می خواهید با آن سرگرمی داشته باشید و حساب خود را ایمن نگه دارید ، باید آن را طبق قوانین بازی کنید. به عبارت دیگر ، شما نباید از هیچ سیستم تقلب در بازی های آنلاین خود استفاده کنید زیرا هرگز نمی دانید چه چیزی در آن نرم افزار تقلب درج شده است. هنگام نصب نرم افزار تقلب در دستگاه خود ، ممکن است بدافزار وجود داشته باشد. همچنین ، شما باید از بازی های چند نفره هک شده هک شده ، به ویژه آنهایی که از سرورهای شخص ثالث ناشناخته استفاده می کنند ، دوری کنید. اول ، برنامه های هک شده می توانند حاوی بدافزار باشند و دوم اینکه ، خود سرور می تواند پر از هکر باشد. بنابراین ، شما باید از آن دوری کنید.

7. همیشه بازی های خود را به روز نگه دارید

برای جلوگیری از هدر رفتن حساب و اطلاعات شخصی خود به دلیل آسیب پذیری سیستم ، باید بازی های خود را به روز نگه دارید. هر وصله بازی چند نفره شامل پیشرفت های امنیتی است که به شما در حفظ حساب شما در برابر تهدیدات مختلف آنلاین کمک می کند. همچنین با استفاده از جدیدترین نسخه بازی های چند نفره ، می توانید بازی ها را روانتر و راحت تر انجام دهید بدون اینکه از نگرانی در مورد تهدیدات احتمالی که ممکن است در گوشه و کنار قرار داشته باشد بازی کنید..