5 نکته برتر برای انسداد YouTube و باز کردن قفل دسترسی YouTube در چین

چین بخاطر قوانین سختگیرانه خود علیه استفاده از VPN در کشورشان کاملاً شناخته شده است. دولت محلی حتی می تواند شهروندانی را که ارتباط خصوصی را برای کاربران در کشور ایجاد می کنند ، دستگیر کند. با این حال ، این بدان معنی نیست که VPN کاملاً ممنوع است. فقط خدمات VPN که در این کشور توسط شهروندان این کشور انجام می شود ممنوع است. دولت هنوز هم از شهروندان می خواهد كه مقررات عدم استفاده از VPN در حین آنلاین را رعایت كنند ، به خصوص اگر از ارتباط خصوصی خود برای انتقاد از دولت استفاده كنند یا باعث ایجاد مشكلی در داخل كشور شوند.


در بسیاری از موارد ، هنگامی که شرکتهایی که در صلاحیت این کشور فعالیت می کنند ، برای انجام فعالیتهای تجاری خود باید از اتصال خصوصی مجازی استفاده کنند ، برای انجام این کار باید مجوز دولت را دریافت کنند. دلیل این امر این است که اکثر شرکت ها باید از سرویس هایی مانند Google Drive ، YouTube ، رسانه های اجتماعی و سایر خدمات آنلاین جهانی استفاده کنند که این کشور ممنوع است. گردشگران مجاز به استفاده از VPN برای دور زدن محدودیت های دولت هستند.

اگر در دسترسی به YouTube در چین مشکل دارید ، می توان این مسئله را درک کرد زیرا YouTube توسط دولت چین ممنوع است. بنابراین ، برای دستیابی به YouTube در چین ، باید از VPN استفاده کنید. اما ، همانطور که گفته می شود ، معمولاً شهروندان عادی مجاز به استفاده از هرگونه ارتباط خصوصی نیستند. بنابراین, در اینجا 5 نکته برای انسداد YouTube و باز کردن دسترسی YouTube به چین آورده شده است:

1. قبل از آمدن به کشور ، VPN را نصب کنید

اگر شما یک توریست یا بازدید کننده هستید که می خواهید برای مدت کوتاهی در چین بمانید ، لازم است قبل از آمدن به کشور ، نرم افزار اتصال خصوصی مجازی مورد نظر خود را نصب یا حداقل بارگیری کنید. به این دلیل است که پس از رسیدن به کشور ، این احتمال بزرگ وجود دارد که تمام وب سایتها و برنامه های VPN توسط دولت مسدود شوند. بنابراین ، اگر قبل از آمدن به آنجا ، نرم افزار VPN خود را بارگیری یا نصب نکرده اید ، با استفاده از اتصال معمولی که در این کشور موجود است ، گیر می کنید.

همچنین این نکته حائز اهمیت است که شما نباید از هیچگونه خدمات رایگان اتصال مجازی شخصی استفاده کنید زیرا احتمالاً همه آنها غیرقابل استفاده خواهند بود. بهترین شرط استفاده از VPN پرداخت شده در حالی که در چین اقامت دارید.

2. در سرویس VPN که به طور خاص اجازه می دهد تا از فایروال بزرگ چین عبور کند ، مشترک شوید

شما باید بدانید که دولت چین در اجرای قوانین اتصال خصوصی به شهروندان خود بسیار سختگیرانه عمل می کند. این بدان معناست که ساکنان این کشور کاملاً مجاز نیستند از فایروال بزرگی که توسط دولت تنظیم شده است دور بزنند. شهروندان می توانند هنگام تلاش برای استفاده از VPN برای دور زدن فایروال بزرگ ، با جریمه یا زندان روبرو شوند. با این حال ، برای افراد خارجی و کاربران تجاری ، دولت هنوز هم به آنها اجازه می دهد از بعضی جهات از VPN استفاده کنند.

با این وجود ، تمام خدمات VPN مجهز به رمزگذاری کافی نیستند تا بتوانند فایروال بزرگ چین را دور بزنند. شما باید یک سرویس دهنده خوب پیدا کنید که اطمینان حاصل کند که می توان محدودیت های چین را دور زد.

3. فقط اگر یک گردشگر یا یک بازدید کننده موقت هستید ، این کار را انجام دهید

اگر شهروند قانونی در چین هستید ، توصیه نمی شود که از فایروال بزرگ چین دور بزنید زیرا این امر می تواند برای شما خطرناک باشد. علاوه بر این ، شما باید قوانین محلی راجع به استفاده از یک اتصال مجازی بررسی کنید ، چه امکانی وجود داشته باشد یا نه کاملاً ممنوع است. برخی از قوانین محلی ممکن است بلافاصله هنگامی که مقامات متوجه شوند که از یک اتصال خصوصی استفاده می کنند ، کاربران را آزار و اذیت می کنند. بنابراین اگر از گردشگران یا بازدید کننده موقت کشور هستید ، از VPN برای دور زدن محدودیت های دولت چین استفاده کنید.

4- از حالت ناشناس استفاده کنید

فقط در مواقع ضروری از VPN استفاده کنید ، به خصوص هنگامی که می خواهید فیلم های YouTube را تماشا کنید ، و همه آثار تاریخچه مرور خود را بعد از آن حذف کنید. اگر می خواهید سابقه مرور خود را روشن نگه دارید ، استفاده از حالت ناشناس در مرورگر خود ایده خوبی است. حالت ناشناس به شما کمک می کند تا هنگام استفاده از VPN ، همه چیز را خصوصی نگه دارید ، بنابراین حتی وقتی مقامات تاریخچه مرور شما را بررسی می کنند ، نیازی به نگرانی در مورد ترک ردپای استفاده از VPN در دستگاه خود ندارید..

5- از افزونه مرورگر پروکسی یا VPN استفاده کنید

برای استفاده بیشتر از VPN نامرئی ، باید قبل از آمدن به چین ، افزونه مرورگر VPN را نیز نصب کنید. سپس می توانید پسوند را مخفی کنید و فقط در صورت نیاز به YouTube به آن استفاده کنید. ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد افزونه مرورگر را برای سرویس خود نصب کنید. یا ، می توانید از وب سایت های پراکسی آنلاین استفاده کنید ، گرچه این وب سایت ها توسط دولت مسدود شده اند. اما اگر بتوانید کارایی را پیدا کنید ، می توانید از این سایت های پروکسی برای دسترسی به YouTube از چین استفاده کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map