5 مزایایی که هنگام دسترسی به YouTube با استفاده از شبکه خصوصی مجازی به دست می آورید

در حالی که ممکن است شما بتوانید ویدیوهای YouTube را به خوبی مشاهده کنید ، در بعضی از کشورها میلیون ها نفر وجود دارند که نمی توانند این کار را انجام دهند زیرا YouTube توسط دولت آنها مسدود شده است. به همین دلیل است که برخی از این افراد با استفاده از VPN توانستند محدودیت های اینترنت کشور خود را دور بزنند و دقیقاً مانند سایر افراد به YouTube دسترسی پیدا کنند. با این حال ، این در مورد باز کردن قفل دسترسی مسدود شده به YouTube با استفاده از VPN نیست. این در مورد استفاده از VPN برای دسترسی به YouTube است ، صرف نظر از اینکه کشور شما این وب سایت را مسدود می کند یا خیر. این را امتحان کرده ای?


چیزهایی جالب وجود دارد که می توانید با مخفی کردن شبکه خصوصی مجازی خود ، به بزرگترین وب سایت پخش ویدئو در اینترنت دسترسی داشته باشید و به بزرگترین وب سایت پخش ویدئو در اینترنت دسترسی پیدا کنید. با استفاده از آدرس IP که از اتصال VPN دریافت می کنید ، موارد زیادی وجود دارد که می توانید در YouTube مشاهده کنید ، که قبلاً نمی توانستید آن را ببینید. در اینجا 5 مزایایی که هنگام دسترسی به YouTube با استفاده از شبکه خصوصی مجازی به دست می آورید وجود دارد:

1. شما می توانید فیلم های مرسوم از کشورهای دیگر را مشاهده کنید

کشورهای مختلف فیلم های مختلفی را برای ارائه در YouTube دارند. به همین ترتیب ، ویدیوهایی که در یک کشور گرایش دارند نیز با فیلم هایی که در کشورهای دیگر رواج دارد متفاوت است. از آنجا که VPN به شما امکان می دهد بین کشورها جابجا شوید و از آدرس IP از آن کشور استفاده کنید ، بدین معنی است که می توانید فیلم های پرطرفدار سایر کشورها را مشاهده کنید. می توانید ببینید چه چیزی در بعضی از کشورها محبوب است و بیشترین بحث در اینجا چیست. این می تواند اطلاعات جدید زیادی را برای شما به دست آورد که بسیار جالب برای کشف است.

2. می توانید فیلم های خاصی را ببینید که به طور عادی در دسترس نیستند

مرور وب سایت YouTube با استفاده از آدرس IP دیگری به شما امکان می دهد فیلمهای پیشنهادی متفاوت از آنچه را که معمولاً مشاهده می کنید ، مشاهده کنید. همچنین فیلم هایی وجود دارند که به طور عادی در دسترس شما نیستند. در واقع ، صفحه اصلی YouTube شما متفاوت خواهد بود و با مرور صفحه اصلی چیزهای زیادی برای کشف وجود خواهد داشت. همچنین ، اگر قبلاً به دلیل محدودیت منطقه قادر به تماشای ویدیو نبودید ، بدون هیچ مشکلی قادر به تماشای چنین ویدئویی خواهید بود.

3. می توانید در خدمات حق بیمه YouTube عضو شوید

چندین سرویس برتر YouTube وجود دارد که هم اکنون فقط برای کشورهای خاص در دسترس هستند. این خدمات معمولاً در کشورهای دیگر ارائه نمی شوند و معمولاً این سرویس ها ناشناخته یا از طرف کاربران سایر کشورها پنهان می شوند. اما با فعال کردن شبکه خصوصی مجازی و دسترسی به YouTube با استفاده از آدرس IP کشور که واجد شرایط چنین خدمات پریمیایی هستند ، می توانید پیشنهادات آنها را مشاهده کرده و حتی در آن سرویس ها مشترک شوید. به این روش ، می توانید مانند گذشته سرویس از این سرویس پخش ویدیویی لذت ببرید.

4. می توانید فیلم های موسیقی Vevo را در YouTube تماشا کنید

فیلم های موسیقی Vevo در یوتیوب در دسترس هستند و فیلم های موسیقی از هنرمندان مختلف از سراسر جهان ارائه می دهند. این فیلم ها معمولاً مواردی هستند که باعث افزایش محبوبیت به برخی از هنرمندان می شوند زیرا این فیلم ها می توانند واقعاً سریع ویروسی شوند. نکته خوب در مورد فیلم های موسیقی Vevo این است که این فیلم ها فیلم های موسیقی اصلی هستند که توسط هنرمندان مربوطه منتشر شده اند یا برچسب های ضبط ، با کیفیت و تصویر با کیفیت بالا. نکته بد این است که ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد. به عبارت دیگر ، در حالی که می توانید به YouTube دسترسی پیدا کنید ، ممکن است نتوانید به فیلم های موسیقی Vevo دسترسی پیدا کنید. با استفاده از اتصال VPN ، شما قادر خواهید بود دقیقا مانند سایر کاربران به فیلم های موسیقی Vevo دسترسی پیدا کرده و از موسیقی مورد علاقه خود در هر زمان که بخواهید لذت ببرید.

5. می توانید از انسداد YouTube در کشور خود دور شوید

این مهمترین نکته است. اگر در کشوری زندگی می کنید که به شما امکان دسترسی به YouTube و بسیاری از وب سایت های دیگر را نمی دهد ، شبکه خصوصی مجازی به سادگی می تواند چنین محدودیت هایی را رفع کند و به شما امکان می دهد از این وب سایت پخش ویدئویی به محتوای قلب خود لذت ببرید. نه تنها این ، شما همچنین می توانید بسیاری از وب سایت های دیگر که توسط دولت در کشور شما مسدود شده است را از حالت انسداد خارج کنید. به این ترتیب ، لازم نیست در جذابیت YouTube که بهترین و بزرگترین سرویس پخش فیلم در اینترنت است ، از دست ندهید..

این 5 مزایایی است که هنگام دسترسی به YouTube با استفاده از شبکه خصوصی مجازی ، به دست می آورید. VPN به شما امکان می دهد از انواع ویدیوهایی که این وب سایت ارائه کرده است ، لذت ببرید. همچنین به شما این امکان را می دهد تا درباره آنچه محبوب در سایر کشورها است ، و همچنین انتخاب های جدید فیلم ها برای تماشای بر اساس توصیه های هر کشور ، اطلاعات زیادی کسب کنید. به طور خلاصه ، می توانید با استفاده از اتصال VPN ، از تجربه کامل YouTube لذت ببرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map