5 دلیل برای انتخاب VPN Premium با ویژگی مسدود کردن Anti VPN

همانطور که قبلاً می دانید ، چند کشور در جهان وجود دارند که استفاده از VPN را ممنوع اعلام کرده اند ، به این معنی که اگر شما در یکی از آن کشورها زندگی می کنید ، نمی توانید از هیچ نرم افزاری VPN در آنجا استفاده کنید. این امر به دلیل محدودیت هایی است که توسط دولت آن کشورها اعمال می شود و اغلب کاربران نیاز به رعایت کامل قوانین اینترنت خود دارند. آن دولت ها می خواهند رفتار شهروندان خود را بصورت آنلاین كنترل كنند تا آنها فقط بتوانند به وب سایت هایی كه توسط دولت تأیید شده است مراجعه كنند. البته ، برای بسیاری از کاربران ، این نقض حقوق اولیه حفظ حریم خصوصی و آنلاین آنها است.


دولت این کشورها علاوه بر قوانین منع استفاده از شبکه خصوصی مجازی ، فعالیت شهروندان خود را بصورت آنلاین نظارت می کند. با استفاده از فناوری Deep Packet Inspection ، دولت می تواند شهروندان خود را هنگام استفاده از اتصال آنلاین خود انجام دهد. اما خوشبختانه ، برخی از ارائه دهندگان VPN شروع به ارائه ویژگی مسدود کردن ضد VPN در خدمات خود می کنند. به همین دلیل برای شما مهم است که یک حق بیمه VPN را با ویژگی ضد بلوک ضد VPN انتخاب کنید ، به خصوص اگر قصد دارید در آینده نزدیک یکی از آن کشورها را ببینید. در اینجا 5 دلیل برای انتخاب یک حق بیمه VPN با ویژگی مسدود کردن ضد VPN آورده شده است:

1. شما هنوز هم می توانید از نرم افزار VPN استفاده کنید حتی اگر در کشور ممنوع باشد

یكی از مزایای استفاده از سرویس VPN با ویژگی مسدود كردن ضد VPN این است كه دیگر نیازی نیست كه نگران اتصال به اینترنت از داخل كشور باشید كه استفاده از VPN را ممنوع كرده است. بسیاری از خدمات شبکه خصوصی مجازی ممکن است در این کشور ممنوع باشد. اما اگر از سرویس VPN با ویژگی مسدود کردن ضد VPN استفاده می کنید ، دولت نمی تواند استفاده از نرم افزار اتصال خصوصی را مسدود کند. در حقیقت ، دولت نمی داند که هنگام اتصال به اینترنت از اتصال خصوصی استفاده می کنید. بنابراین ، هنگامی که از این ارائه دهنده ویژه شبکه خصوصی مجازی استفاده می کنید ، می توانید از نرم افزار استفاده کنید حتی اگر به طور رسمی توسط دولت مسدود شده باشد.

2. شما ترافیک VPN خود را از دولت مخفی می کنید

شبکه خصوصی مجازی که از ویژگی مسدود کننده ضد VPN استفاده می کند در واقع از ترافیک خصوصی خاموش استفاده می کند که توسط دولت قابل تشخیص نیست. معمولاً دولت از سیستم بازرسی Deep Packet برای نظارت بر ترافیک اینترنت شما استفاده می کند و اگر از شبکه خصوصی برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید ، سیستم DPI قادر به شناسایی آن است. پس از شناسایی ، این سیستم به طور خودکار از اتصال شما امتناع می کند و بنابراین ، شما نمی توانید به هیچ سایتی با شبکه خصوصی خود دسترسی پیدا کنید. اما ، اگر VPN شما از ویژگی های جلوگیری از این انسداد برخوردار است ، می توانید ترافیک اینترنت خود را پنهان کنید ، و سیستم DPI نمی تواند شبکه خصوصی شما را شناسایی کند ، و به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به هر وب سایت عادی دسترسی داشته باشید..

3. امنیت ارتباط خصوصی شما را حفظ می کند

فقط چند ارائه دهنده خدمات VPN وجود دارد که این فناوری را برای پنهان کردن ترافیک خصوصی خود تحت سیستم بازرسی Deep Packet توسعه داده اند. و برای اجرای این فناوری ، فرآیندهای زیادی وجود دارد که باید انجام شوند. خوشبختانه برای کاربران ، این فرایندها بر امنیت اتصال شبکه خصوصی شما تأثیر نمی گذارد. به عبارت دیگر ، در حالی که می توانید از آزادی اینترنت حتی در محدودترین کشور لذت ببرید ، دیگر نیازی به نگرانی درباره امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود ندارید. داده های شما رمزگذاری شده اند و دولت نمی تواند عملکرد شما را بصورت آنلاین نظارت کند.

4. می توانید روش پرتاب کردن ISP خود را دور بزنید

دولت معمولاً با ISP کار می کند تا مردم را از دسترسی به اینترنت با استفاده از اتصال VPN منصرف کند. یکی از راه ها انجام روش پرتاب کردن است که اساساً کند کردن اتصال اینترنت شماست. هنگامی که با استفاده از شبکه خصوصی به اینترنت وصل می شوید ، ISP می تواند تعیین کند که آیا شما با استفاده از اتصال معمولی یا اتصال خصوصی در حال اتصال هستید. هنگامی که تشخیص دهد که با یک اتصال خصوصی ارتباط برقرار می کنید ، ISP سرعت اتصال شما را کند می کند ، بنابراین می توانید به جای آن از اتصال معمولی اینترنت استفاده کنید. اگر VPN را با ویژگی ضد بلوک ضد VPN انتخاب کنید ، این نوع روش ISP در اتصال دستگاه نمی تواند برای اتصال شما اعمال شود ، زیرا ISP شما نمی تواند نوع اتصال مورد استفاده شما را تشخیص دهد ، و بنابراین سرعت اینترنت مشابه با اتصال معمولی را به شما می دهد..

5- شما در حین استفاده از این سرویس از نظارت دولت عاری هستید

از آنجا که دولت این کشورها می خواهد در هنگام حضور در اینترنت شهروندان خود را به طور کامل کنترل کند ، تا بتواند آنها را کنترل کند ، لازم است که آنها استفاده از اتصالات شبکه خصوصی را مسدود کنند تا شهروندان آنها بتوانند از ارتباط منظم اینترنت خود استفاده کنند. آنچه در انتخاب شبکه خصوصی که ویژگی مسدود کردن ضد VPN را ارائه می دهد خوب است این است که شما قادر خواهید بود خود را از نظارت دولت رها کنید ، زیرا اتصال خصوصی شما کاملاً ساکت و ردیابی نشده توسط دولت است ، حتی اگر آنها ممنوعیت اتصال به شبکه مجازی هستند..

این 5 دلیل برای انتخاب یک حق بیمه VPN با ویژگی مسدود کردن ضد VPN است. با استفاده از این نوع خدمات شبکه خصوصی مجازی ، دیگر لازم نیست که درباره اینترنت آزادانه از داخل کشورهایی که ممنوعیت استفاده از نرم افزار VPN هستند ، نگران باشید. بنابراین ، ارائه دهنده خدمات خود را عاقلانه انتخاب کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map