5 نکته برای انتخاب بهترین سرویس VPN برای فعالیت اشتراک گذاری پرونده P2P

به اشتراک گذاری یا torrenting فایل P2P معمولاً یکی از مواردی است که بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN سعی در جلوگیری از آن دارند. دلیل این امر این است که نه تنها این فعالیت متعلق به منطقه خاکستری اینترنت است بلکه می تواند منابعی را که در اختیار دارد تخلیه کند. وقتی فعالیت اشتراک گذاری فایل P2P را انجام می دهید ، باید ارتباط را همیشه روشن کنید و انتقال داده به صورت مداوم ، بارگیری و بارگیری اطلاعات ادامه خواهد داشت. این دلیلی است که همه ارائه دهندگان VPN ویژگی تورنت را در خدمات خود ارائه نمی دهند.


در واقع ، فقط طبقه برتر خدمات VPN جسارت این را دارد که به کاربران امکان انجام فعالیت تورنت را ارائه دهد زیرا این بخشی از حقوق کاربر است که بخواهد از اینترنت بخواهد. از آنجا که خدمات زیادی وجود ندارد که ویژگی اتصال torrent را برای اتصال خصوصی آنها ارائه می دهند ، بنابراین باید بین آنها بسیار با دقت انتخاب کنید. در اینجا 5 نکته برای انتخاب بهترین سرویس VPN برای فعالیت اشتراک گذاری فایل P2P آورده شده است:

1. اطمینان حاصل کنید که داده شما نظارت نمی کند

این مهم است زیرا همه کشورها به شما اجازه نمی دهند فعالیت اشتراک گذاری پرونده P2P را انجام دهید زیرا برخی کشورها آن را غیرقانونی می دانند. به همین دلیل شما باید ارتباط خصوصی را انتخاب کنید که بر داده های شما نظارت نمی کند. شما نمی خواهید به این دلیل که این حق شماست که ناشناس و خصوصی بصورت آنلاین بمانید ، از طرف ارائه دهنده خدمات VPN تحت کنترل قرار بگیرید و وظیفه شماست که از ترافیک آنلاین خود متناسب با نیاز خود استفاده کنید. سرویس VPN را انتخاب کنید که هیچگونه خط مشی ورود به سیستم ارائه نمی دهد تا به یک فعالیت torrenting کاملاً ناشناس بپردازد.

2. باید یک آدرس IP خصوصی به اشتراک گذاشته شود

ردیابی یک آدرس IP خصوصی مشترک دشوار است زیرا شما از آدرس IP استفاده می کنید که توسط سایر کاربران VPN استفاده می شود. به این ترتیب ، حتی اگر شخصی موفق به ردیابی آدرس IP شما شود ، به این نتیجه می رسند که چنین آدرس IP توسط چندین کاربر به طور همزمان مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که شما در حال انجام فعالیت های تورنت هستید ، آدرس IP مشترک برای محو کردن ردیابی آنلاین و ایجاد امکان غیر ممکن برای اشخاص ثالث آدرس IP خصوصی مشترک خود را در دستگاه شما غیر ممکن می کند..

3. نیاز به داشتن سرورهای ویژه برای تورنت دارد

از آنجا که فعالیت اشتراک گذاری فایل P2P نیاز به استفاده از منابع شبکه زیادی از طرف سرورهای خصوصی دارد ، ارائه دهنده خدمات VPN شما نیاز به داشتن برخی از سرورهای ویژه دارد که برای تورنت اختصاص داده شده اند. این امر با ارائه دهندگان خدمات معتبر مختلف متداول است زیرا آنها نمی خواهند ترافیک منظم را با استفاده از ترافیک تورنت برای کاربران خود مخلوط کنند. معمولاً با استفاده از سرورهای torrenting می توانید عملکرد کلی بهتری بدست آورید زیرا این سرورها برای به اشتراک گذاری فایل P2P بهینه شده اند.

4. اطمینان حاصل کنید که آن را به سرعت سریع و پهنای باند نامحدود ارائه می دهد

با تورنت ، شما باید ارتباط خصوصی داشته باشید که می تواند بهترین سرعت را بدست آورد. دلیل آن این است که سرعت هنگام بارگیری و آپلود از طریق شبکه اشتراک گذاری فایل P2P اهمیت دارد. شما نمی خواهید زمان زیادی را صرف انتظار برای بارگیری یک پرونده خاص با اندازه کوچک کنید. شما همچنین باید از سرویس ارتباطی خصوصی استفاده کنید که پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد زیرا تمام مدت انتقال داده خود را روشن می کنید ، به خصوص اگر در تورنت های مختلف بذرهای زیادی انجام می دهید. ترکیبی از سرعت سریع و پهنای باند نامحدود باید بهترین فعالیت را در فعالیت اشتراک فایل P2P شما ایجاد کند.

5- باید از ویژگی سوئیچ Kill Automatic (سوء استفاده خودکار) برخوردار باشد

هنگامی که شما مشغول انجام فعالیت های تورنت هستید ، مهم است که همیشه آدرس IP خود را مخفی کنید زیرا نمی خواهید شخص ثالث هویت واقعی شما را فاش کند. شما نمی خواهید توسط ISP یا دولت خود تحت نظارت و ردیابی قرار بگیرید و مشخص می شود که از شبکه اشتراک گذاری فایل P2P در اتصال خود استفاده می کنید. بنابراین ، ویژگی سوئیچ kill kill اتوماتیک برای شما مهم است که آدرس IP خود را از اشخاص ثالث مخفی نگه دارید. هنگامی که هرگونه اختلال در اتصال خصوصی خود را تجربه می کنید ، ویژگی kill switch این امکان را به شما می دهد تا از هرگونه آدرس IP یا نشت DNS که به دلیل افت این اتصال می تواند جلوگیری کند ، جلوگیری کنید. به این ترتیب ، در فعالیت تورنت خود ناشناس خواهید ماند.

این نکات برای انتخاب بهترین سرویس VPN برای فعالیت اشتراک فایل P2P است. این که اجازه دهید تورنت در کشور شما مجاز باشد یا خیر ، همیشه بهتر است که فعالیت تورنت خود را از طرف اشخاص ثالث مخفی نگه دارید. با استفاده از سرویس معتبر VPN که فعالیت اشتراک گذاری فایل P2P را امکان پذیر می سازد ، می توانید بدون نگرانی در مورد فعالیت ردیابی و نظارت شخص ثالث ، فایلها را از طریق شبکه P2P بارگیری و بارگذاری کنید..