5 راه VPN می تواند شما را از تهدیدهای فیشینگ پیشرفته که از پروتکل HTTPS استفاده می کنند محافظت کند

به طور معمول ، افراد بد که سعی در سرقت اطلاعات شخصی افراد دیگر دارند ، وب سایت های فیشینگ را با نام معمولی دامنه HTTP ایجاد می کنند. این امر بیشتر به این دلیل است که بیشتر این وب سایتهای غیرقانونی و نامشروع نمی توانند مجوز صدور مجوز سایت را از مقامات دریافت کنند زیرا بدیهی است که آنها سایت غیرقانونی را اداره می کنند. با این حال ، با آگاهی های اخیر در مورد اهمیت پروتکل HTTPS ، بسیاری از کاربران با موفقیت از حملات فیشینگ که سعی در تقلید از یک سایت قانونی با استفاده از ترفندهای ارزان دارند ، جلوگیری کردند. آنها این کار را با نگاه کردن به قفل سبز مرتبط با پروتکل HTTPS انجام می دهند.


با این حال ، در صحنه فیشینگ اوضاع کمی بدتر شد زیرا بسیاری از هکرهای باهوش با موفقیت از مرز رمزگذاری HTTP خارج شده اند. معنی این امر این است که علی رغم غیرقابل اعتماد بودن این سایتها ، تعداد وب سایتهای فیشینگ که از پروتکل HTTPS در نام دامنه خود استفاده می کنند ، افزایش یافته است. در نتیجه ، افراد بیشتری با استفاده از این طرح فیشینگ جدید و پیشرفته فریب خورده اند ، که منجر به سرقت اطلاعات شخصی آنها می شود. برای جلوگیری از بروز همین مشکل ، برای شما مهم است که هنگام مرور اینترنت از اتصال VPN استفاده کنید. در اینجا 5 روش وجود دارد که VPN می تواند شما را از تهدیدهای فیشینگ پیشرفته که از پروتکل HTTPS استفاده می کنند ، محافظت کند:

1. اتصال VPN با ردیاب وب سایت مخرب همراه است

در حالی که همه سرویس های VPN برای فعالیت مرور شما از ویژگی حفاظت پیشرفته امنیتی برخوردار نیستند ، بسیاری از خدمات خوب وجود دارند که برای فعالیت آنلاین خود حریم شخصی و محافظت از امنیت را در اختیار شما قرار می دهند. این سرویس های VPN معمولاً با ردیاب وب سایت مخرب همراه هستند ، که در اصل پایگاه داده ای است که شامل پیوندهای مختلف وب سایت فیشینگ است که برای حفظ حریم خصوصی شما خطرناک است. کاربرانی که از اتصال خصوصی استفاده می کنند ، هنگام مواجهه با چنین وب سایت های بدی ، بلافاصله هشدار داده می شوند و از آنها مطلع می شود که هیچ داده ای را با آن به اشتراک نگذارند.

2. هکرها نمی توانند بر ترافیک شما نظارت کنند و شما را به یک وب سایت فیشینگ هدایت کنند

چیزی به نام hajacking مرورگر وجود دارد که کاربرانی که از وب سایت قانونی خاصی بازدید می کنند بدون رضایت آنها به وب سایت غیر قانونی هدایت می شوند. با ترفند پیشرفته وب سایت فیشینگ ، هکرها معمولاً از روش ربودن مرورگر برای ربودن کاربران خود از وب سایت قانونی به وب سایت فیشینگ خود استفاده می کنند. این گاهی موفقیت آمیز است زیرا برخی از کاربران به دلیل داشتن نماد قفل سبز ، وب سایت فیشینگ را مشروع می دانند. اتصال VPN می تواند از ترافیک شبکه شما محافظت کند و از هرگونه اقدام به ربودن مرورگر توسط هکرهایی که می خواهند شما را به یک وب سایت فیشینگ هدایت کنند ، جلوگیری می کند..

3. VPN از ایمیل های اسپم که منجر به وب سایت های نامشروع می شوند جلوگیری می کند

بیشتر کاربران به دلیل بسیاری از موارد به وب سایت های فیشینگ فریب خورده اند. تنها موردی که رایج است پیام الکترونیکی است که توسط هکرها ارسال شده است. هنگامی که کاربران پیام ایمیلی را که به ظاهر مشروع است دریافت کنند ، و آنها را به بازدید از وب سایت فیشینگ سوق داد ، ممکن است اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارند زیرا فکر می کنند این یک وب سایت قانونی است که پروتکل HTTPS را روی آن قرار داده است. این امر به سادگی با استفاده از اتصال VPN قابل پیشگیری است زیرا اتصال خصوصی به هیچ هکرهایی اجازه نمی دهد آدرس ایمیل شما را پیگیری کنند و ایمیل فیشینگ را برای شما ارسال کنند.

4. VPN با فایروال همراه است که از هر نوع تهدید فیشینگ جلوگیری می کند

در حین انتخاب سرویس VPN ، برای شما مهم است که شخصی را که ویژگی فایروال دارد به سادگی انتخاب کنید زیرا می تواند شما را در برابر انواع حملات از جمله تهدیدات فیشینگ محافظت کند. فایروال مانع از دسترسی هرگونه هکرها یا نرم افزارهای مخرب بدون اجازه شما به دستگاه شما و کنترل آن می شود. به این ترتیب می توان از هر نوع تهدید فیشینگ جلوگیری کرد ، خواه از پروتکل HTTPS استفاده کند یا نه.

5- VPN جلسه مرور کل را امن نگه می دارد

مهم است که جلسه مرور کلی خود را ایمن نگه دارید زیرا وقتی این کار را انجام می دهید ، می توانید در تمام فعالیت های آنلاین خود از حریم شخصی خود محافظت کنید. با این حال ، استفاده از ویژگیهای امنیتی معمولی مرورگر که در اختیار دارید ، ساختن آن دشوار است. شما به یک اتصال VPN نیاز دارید که ترافیک شبکه شما را تضمین می کند ، بنابراین جلسه مرور خود را از هر نوع نظارت و تهدید محافظت می کنید. به این ترتیب ، با فعال کردن اتصال خصوصی ، شما می توانید انتقال داده خود را بصورت آنلاین ایمن کرده و این امکان را برای جلوگیری از سرقت هرگونه وب سایت مخرب یا فیشینگ فراهم کنید..

این روش هایی است که VPN می تواند شما را از تهدیدهای فیشینگ پیشرفته که از پروتکل HTTPS استفاده می کنند ، محافظت کند. با توجه به اینکه حملات سایبری امروزه بیشتر و پیشرفته تر می شوند ، باید از بهترین سیستم حفاظتی موجود در طول فعالیت آنلاین خود محافظت کنید. VPN یکی از ابزارهای امنیتی است که برای جلوگیری از تهدیدهای فیشینگ که ممکن است با آن روبرو شوید ، لازم است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map