5 قانون استفاده از VPN برای تورنت در کشورهایی که ممنوعیت استفاده از BitTorrent هستند

BitTorrent یک فناوری است که به شما امکان می دهد پرونده ها را به صورت همتا از طریق اینترنت به اشتراک بگذارید ، به این معنی که پرونده های دریافت شده شما مستقیم از دستگاه های کاربر منتقل می شود. هیچ کس میزبان این پرونده ها در سرور اختصاصی نیست ، اما شما می توانید با درخواست کاربرانی که پرونده های خود را در دستگاه های خود ذخیره کرده اند ، مستقیماً پرونده ها را دریافت کنید. به این کاربران ، seeders گفته می شود.


فناوری موجود در پشت BitTorrent غیرقانونی نیست ، اما اغلب برای به اشتراک گذاشتن غیرقانونی مطالب دارای حق چاپ مورد استفاده قرار می گیرد ، که ریشه مشکل در اینجا است. از آنجا که از فناوری torrenting یا BitTorrent برای به اشتراک گذاری مواد مختلفی استفاده شده است که ماهیت آن غیرقانونی است ، بسیاری از کشورها استفاده از تورنت یا فناوری BitTorrent را برای شهروندان خود ممنوع کرده اند. این امر به منظور جلوگیری از دزدی دریایی و بارگیری غیرقانونی است و در نتیجه ، اگر در یکی از این کشورها زندگی می کنید ، نمی توانید به سایت های تورنت دسترسی پیدا کنید.

با این وجود ، همیشه می توانید با استفاده از VPN از این محدودیت دور شوید. در اینجا 5 قانون استفاده از VPN برای تورنت در کشورهایی که استفاده از BitTorrent را ممنوع اعلام کرده اند آمده است:

1. بیاموزید که آیا تورنت می تواند شما را با قوانین مواجه کند

بسیاری از کشورهای جهان ، در حالی که اجازه نمی دهند که torrenting کنند ، فقط تا آنجا پیش خواهند رفت که شهروندان خود را از دسترسی به سایت های تورنت منع کنند. آنها عملاً اهمیت نمی دهند که شهروندانشان بتوانند از انسداد خود جلوگیری کنند ، بنابراین ، اساساً ، استفاده از VPN در چنین کشورهایی مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

با این حال ، در برخی از کشورهای خاص ، آنها مجاز نیستند که تورنت را اعمال کنند و در صورت موفق شدن برای جلوگیری از انسداد دولت ، شهروندان خود قوانینی را اعمال می کنند. اگر در این نوع کشورها زندگی می کنید ، استفاده از تورنت می تواند بسیار خطرناک و دردسرساز باشد. توصیه می شود اطمینان حاصل کنید که کشور شما فقط به خاطر استفاده از BitTorrent و دسترسی به سایت های تورنت شما را آزار نمی دهد.

2. فقط از VPN ای استفاده کنید که دارای سرورهای ویژه برای تورنت باشد

هنگامی که مطمئن شدید که بدون نیاز به مواجهه با تهدیدهای دولت یا مقامات ، می توانید از VPN با خیال راحت استفاده کنید ، زمان آن فرا رسیده است که سرویس VPN را پیدا کنید که بتواند کار را به درستی انجام دهد. بیشتر خدمات VPN به شما امکان می دهد برخی از torrenting ها را انجام دهید. حتی خدمات رایگان VPN به شما امکان می دهد به سایت های تورنت دسترسی پیدا کنید و فایل های آن سایت ها را با استفاده از BitTorrent بارگیری و بارگذاری کنید.

با این وجود بهترین تجربه را برای استفاده از اتصال خصوصی مجازی فراهم می کند که سرورهای تخصصی برای تورنت را ارائه می دهد. معمولاً این سرورها آنقدر برای تورنت بهینه شده اند که پایدارترین و سریعترین سرعت را برای بارگیری و بارگذاری تورنت فراهم می کنند. ترفند این است که قبل از اینکه بتوانید از مشتری BitTorrent خود استفاده کنید تا برخی از فعالیتهای اشتراک فایل را شروع کنید ، ابتدا به سرور torrenting بروید..

3. از فناوری BitTorrent W خرد استفاده کنید

باز هم ، آنچه باعث می شود در برخی کشورها تورنت غیرقانونی باشد داده هایی است که در آن به اشتراک گذاشته می شود. اگر برای به اشتراک گذاشتن پرونده مشروع از تورنت استفاده می کنید ، مانند اشتراک نرم افزار قانونی (عمدتا نرم افزار منبع باز) ، کتاب های دامنه عمومی ، موسیقی رایگان (موسیقی indie) ، فیلم های رایگان و هر چیزی که حق نسخه برداری هر شرکت یا شخص را نقض نمی کند ، پس شما کاملاً آزاد هستید تا آنجا که می خواهید از BitTorrent استفاده کنید. اما ، حتی اگر شما تصمیم به بارگیری مطالب دارای حق چاپ را با استفاده از تورنت بارگیری کنید ، هنوز هم انتخاب شما و مسئولیت خود شماست.

آنچه شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که از فناوری BitTorrent با خردمندانه استفاده می کنید. از قوانین موجود در کشور خود و اینکه عموماً افراد جامعه شما از این فناوری استفاده می کنند ، آگاه باشید. اگر می دانید که مقامات قانونی قوانینی را اجرا می کنند و شما را آزار و اذیت می کنند ، بیشتر از استفاده از آن برای فعالیت های غیرقانونی به اشتراک گذاری پرونده خودداری کنید..

4. مطمئن شوید که کل سیستم ، نه فقط مرورگر ، رمزگذاری می شود

هنگام استفاده از VPN برای تورنت ، سیستم VPN را فقط در مرورگر خود اعمال نکنید. برخی خدمات VPN وجود دارند که پسوندهای مرورگر را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد اتصال خصوصی آنها را فقط در مرورگر خود فعال کنید. با این وجود رمزگذاری شبکه در کل سیستم همیشه برای شما مفید است.

همیشه بهتر است که نرم افزار VPN را در رایانه خود نصب کنید تا تمام نرم افزارهای مورد استفاده در رایانه فقط داده ها را از طریق اتصال VPN ارسال و انتقال دهند. این برای اطمینان از حداکثر امنیت و حفظ حریم خصوصی هنگام استفاده از سایتهای تورنت و همچنین هنگام مرور اینترنت به طور عام مفید است..

5. به طور مرتب IP Leak را بررسی کنید

سرانجام ، نشت IP می تواند در هر زمان اتفاق بیفتد که می تواند هویت شما را در حین فعالیت تورنت در معرض دولت یا مردم قرار دهد. شما باید به طور مرتب نشت IP را بررسی کنید تا از هرگونه تغییر IP ناخواسته در سیستم شما جلوگیری شود ، این تغییر از آدرس IP خصوصی به آدرس IP عمومی است.

به یاد داشته باشید که نشت IP به طور بالقوه می تواند اطلاعات شخصی شما را نشت دهد ، بنابراین باید مرتباً نشت IP را بررسی کنید. یا اگر سرویس VPN شما قابلیت kill kill را دارد ، باید آن را روشن کنید. این ویژگی است که شناخته شده است برای جلوگیری از هر گونه نشت IP احتمالی در اتصال خصوصی شما.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map