5 پرچم قرمز که نشان می دهد VPN شما بد است

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی در این روز و سن کاری مشترک است که باید انجام شود. میلیون ها میلیون نفر از مردم در صورت استفاده از دسک تاپ یا دستگاه های تلفن همراه خود از ارتباط اینترنتی خود با یک ارتباط خصوصی محافظت می کنند. این امر به این دلیل است که مزایای اتصال VPN وجود دارد که بسیاری از افراد می خواهند از آن لذت ببرند ، مانند اینکه می توانند محدودیت های دولت را دور بزنند ، آدرس IP خود را مخفی کنند ، به محتوای محافظت شده از منطقه دسترسی پیدا کنند ، حریم آنلاین خود را بهبود بخشند و بسیاری از مزایای دیگر.


با این حال ، از آنجا که صدها سرویس VPN وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، طبیعی است که همه سرویس های VPN از کیفیت بالایی برای ارتباط خصوصی خود برخوردار نیستند. بعضی از خدمات فقط برای استفاده شما مناسب نیستند یا به اندازه کافی قابل اعتماد نیستند تا بتوانید به صورت روزانه از آن استفاده کنید. این امر به ویژه در صورتی که برای یک اشتراک ماهانه یا سالانه برای این سرویس هزینه پرداخت کرده اید ، صادق است ، که انتظار دارید خدمات عالی باشد. وقتی صحبت از سرویس VPN بد می شود ، روش هایی برای هویت بخشیدن به آن وجود دارد. در اینجا 5 پرچم قرمز وجود دارد که نشان می دهد VPN شما بد است:

1. قطره اتصال اغلب در زمان غیر منتظره اتفاق می افتد

وقتی به یک سرویس VPN وصل می شوید ، در واقع به سرورهای خصوصی که ارائه می دهند متصل می شوید ، که در مکانهای مختلف در جهان پراکنده هستند. شما می توانید سرورهای خصوصی را انتخاب کنید که در ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و سایر نقاط جهان قرار دارند. از آنجا که شما از این سرویس به همراه سایر کاربران استفاده می کنید و هر سرور توسط تعدادی از کاربران استفاده می شود ، این امکان را برای شما فراهم می کند که هر از چند گاهی افت اتصال را تجربه کنید. در اکثر اوقات ، اگر سرویس به اندازه کافی پایدار باشد ، یک یا دو بار در ماه افت می کند. با این حال ، یک سرویس VPN بد ممکن است قطره های اتصال زیادی به شما بدهد که ممکن است طی یک ماه یا حتی یک روز اتفاق بیفتد. این نشانه خدمات بدی است که نباید مدت طولانی از آن استفاده کنید.

2. سرعت خیلی آهسته است و گاهی اوقات استفاده از آن غیر قابل تحمل می شود

با توجه به منابع محدودی که توسط کاربران سرویس VPN استفاده می شود ، برای شما نیز معمول است که سرعت کاهش در اتصال خصوصی خود را تجربه کنید. با این وجود ، اگر خیلی اوقات اتفاق می افتد ، و استفاده از آن برای شما غیرقابل تحمل می شود ، به این معنی است که شما از یک VPN خوب و قابل اعتماد استفاده نمی کنید که سریعترین سرعتی را که می توانید داشته باشید ارائه می دهد. اگر نمی توانید به سرعت سرویس اتصال خصوصی تکیه کنید ، این بدان معنی است که شما ارزش کل سرمایه گذاری را که با این سرویس انجام داده اید به دست نمی آورید. زمان آن رسیده است که شما به یک ارائه دهنده سرویس VPN دیگری تبدیل شوید.

3. شما همچنان در حال دریافت ایمیل های ناخواسته و تلاش های هک شده پس از استفاده از سرویس هستید

برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN وجود دارند که مشاغل ناخوشایند دیگری را پشت سر کاربر خود دارند. این شامل ورود به سیستم از فعالیت کاربران آنها و جمع آوری داده های خصوصی آنها هنگام استفاده از اتصال خصوصی است. سپس ، ارائه دهنده خدمات VPN سایه دار ، داده های شخصی شما را به اشخاص ثالث مختلفی می فروشد که در آنجا می توانند از این داده ها برای اهداف مختلف بد استفاده کنند. در نتیجه ، تلاش های بسیاری برای هک کردن در حساب های آنلاین خود را تجربه می کنید و پیام های اسپم مختلفی را در صندوق پستی خود دریافت می کنید. این در واقع یک مورد معمول است که با بیشتر خدمات VPN رایگان در خارج اتفاق می افتد ، بنابراین باید از آن آگاه باشید. پس از دریافت این علائم تهدیدات امنیتی ، باید فوراً استفاده از سرویس اتصال خصوصی را متوقف کنید.

4. شما نمی توانید از آن برای انسداد وب سایتهای خاص استفاده کنید

قرار است VPN بتواند وب سایتهایی را که توسط دولت یا هر سیستم قفل منطقه محدود شده اند ، از حالت انسداد خارج کند. در حقیقت ، اکثر خدمات معتبر VPN مشکلی برای دسترسی به وب سایت های دارای قفل منطقه ندارند و به کاربران خود اجازه می دهند از چنین وب سایت هایی بدون هیچ مشکلی دور شوند. با این حال ، بسیاری از سرویس های VPN وجود دارد که نمی توانند وعده های خود را تحقق بخشند ، و به دلایل مختلف ، عدم انسداد وب سایت های خاص را برای کاربران خود دشوار می کنند. بیشتر اوقات ، آدرس های IP خصوصی آنها توسط سرویس های اینترنتی محدود شده با Geo ممنوع می شوند و این باعث می شود تا کاربران از استفاده از اتصال خصوصی خود ، از وب سایت های خاصی استفاده نکنند. هنگامی که این مشکل را تجربه می کنید ، زمان خوبی برای شماست که در مورد تغییر به ارائه دهنده خدمات دیگری فکر کنید.

5- در خصوصیات امنیتی و امنیتی فاقد آن است

همچنین قرار است اتصال خصوصی مجازی بتواند در هنگام مرور اینترنت امنیت و محافظت از حریم خصوصی کاربران را در اختیار کاربران قرار دهد. بنابراین ، قرار بر این است که ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی متنوعی وجود داشته باشد که کاربران می توانند به آنها اعتماد کنند تا فعالیت آنلاین خود را ناشناس و عاری از هرگونه سیستم نظارت کنند. با این حال ، برخی از سرویس های VPN در واقع به حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران خود اهمیت نمی دهند و فقط به دور زدن وب سایت های مسدود شده اهمیت می دهند ، و این باعث می شود حریم خصوصی و محافظت از امنیت آنلاین به کاربران ارائه نشود. اگر ارائه دهنده VPN شما از خصوصیات امنیتی و امنیتی کافی برخوردار نیست ، باید استفاده از چنین خدماتی را متوقف کنید و به سمت بهتر بروید.

این پرچم های قرمز است که نشان می دهد VPN شما بد است. هرچه بیشتر به یک سرویس VPN بد اعتماد کنید ، در دراز مدت ناامید تر خواهید شد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود که چنین سرویس VPN بد را خنثی کرده و از یک سرویس بهتر که می توانید برای تقویت حریم شخصی و امنیت آنلاین خود استفاده کنید ، استفاده کنید..