5 نکته برای استفاده از اتصال VPN به عنوان مسافر در چین

سفر به چین ممکن است برای برخی افراد کاملاً نگران کننده به نظر برسد. دلیل این امر اخباری است که می گوید دولت چین به مردم اجازه نمی دهد از شبکه خصوصی مجازی در چین استفاده کنند. بنابراین ، چه برخوردی با آن وجود دارد؟ اگر این خبر صحیح است ، ممکن است در حالی که در چین هستید نتوانید از هیچ یک از وب سایت های محبوب خود استفاده کنید ، و این بدان معنی است که سفر شما به طور بالقوه می تواند خسته کننده باشد. از آنجا که هیچ سیستم عامل اصلی رسانه های اجتماعی در این کشور وجود ندارد ، شما نمی توانید عکس ها یا فیلم های خود را در حالی که در آنجا هستید بارگذاری کنید اما ، درست است?


حقیقت این است که تا حدودی درست است. بله ، دولت چین ممکن است اکثر خدمات شبکه خصوصی مجازی را در چین ممنوع کند ، اما فقط برای کسانی که آن را می فروشند. استفاده از VPN هنوز هم برای تک تک شهروندان چینی امکان پذیر است و برای مشاغلی که می خواهند از هرگونه سرویس VPN استفاده کنند ، باید ابتدا آن را به دولت معرفی کنند. این امر به ویژه برای مسافران صادق است ، زیرا دولت معمولاً ممنوعیت VPN را برای مسافران اعمال نمی کند ، به این معنی که همیشه در حالی که در این کشور هستید می توانید از اتصال VPN استفاده کنید. با این وجود ، هنوز هم مواردی وجود دارد که باید بدانید. در اینجا 5 نکته برای استفاده از اتصال VPN به عنوان مسافر در چین آورده شده است:

1. فقط از VPN استفاده کنید که در چین قابل استفاده است

با استفاده از VPN به طور کلی در چین ممنوع ، بسیاری از خدمات پروکسی وجود دارد که در چین مستقر هستند یا تحت تأثیر دولت قرار نگرفته اند. همچنین ، دولت چین اجازه نمی دهد اپل یا Google به نمایش برنامه های VPN در فروشگاه برنامه خود بپردازند ، که دانلود و نصب یک برنامه VPN را در هنگام حضور در چین برای شما بسیار دشوار می کند. با این حال ، استفاده از خدمات شبکه خصوصی مجازی که در کشورهایی غیر از چین مستقر هستند هنوز هم امکان پذیر است ، اما حتی در این صورت ، دولت چین نوعی محدود کردن استفاده از آنها در داخل کشور است. بنابراین ، برای شما مهم است که فقط از VPN استفاده کنید که برای کار در این کشور تضمین شده است. برخی از تحقیقات را انجام داده و یک VPN ممتاز را انتخاب کنید که به شما بگوید می توان از آن برای دور زدن فایروال بزرگ چین استفاده کرد.

2. قبل از رفتن به چین ، VPN خود را نصب کنید

نصب نرم افزار یا برنامه شبکه خصوصی مجازی باید زمانی انجام شود که هنوز در کشور خود هستید یا قبل از آنکه واقعاً در کشور چین شوید. این امر به این دلیل است که بارگیری و نصب برنامه ها یا نرم افزارهای VPN از داخل کشور دشوار خواهد بود. بنابراین ، مهم است که قبل از برخاستن ، شبکه خصوصی مجازی شما نصب شود. اطمینان حاصل کنید که برنامه ها در هر یک از دستگاه های شما به درستی کار می کنند و اطمینان حاصل کنید که اشتراک شما همچنان در طول سفر خود در چین فعال است. مجدداً اگر اشتراک شما در طول سفر فعال نباشد و مجبور باشید اشتراک را تا آن زمان تمدید کنید ، انجام این کار بسیار دشوار خواهد بود مگر اینکه گزینه تمدید خودکار را فعال کنید.

3. فایروال بزرگ به طور مداوم در حال بهبود است

به یاد داشته باشید که دولت چین با دیوار آتش به نام فایروال بزرگ ، از “سرزمین های اینترنتی” خود محافظت می کند. شهروندان عادی چینی فقط می توانند به سایتهایی که در داخل کشور تأیید شده اند دسترسی داشته باشند و به طور کلی آنها نمی توانند به وب سایت هایی که خارج از این دیوار آتش هستند دسترسی پیدا کنند. متأسفانه ، اکثر وب سایت های VPN و سرویس های پراکسی به عنوان وب سایت هایی که توسط فایروال مسدود شده اند طبقه بندی می شوند و از آنجا که دائماً Firewall بزرگ بهبود می یابد ، لیست وب سایت های مسدود شده در حال افزایش است. این بدان معناست که سرویس های پروکسی بیشتر و بیشتر مسدود می شوند و تعداد زیادی از آنها در استفاده از آنها محدود خواهد شد. بنابراین ، سرویس VPN خود را با دقت انتخاب کنید.

4- سرور بهترین عملکرد را انتخاب کنید

وقتی در کشور چین هستید و می توانید با استفاده از سرویس VPN به اینترنت وصل شوید ، حتماً سرور را با بهترین عملکرد انتخاب کنید. اگر شبکه خصوصی مجازی شما این ویژگی را دارد که به شما امکان می دهد سرور را با بهترین عملکرد به طور خودکار انتخاب کنید ، حتما آن گزینه را روشن کنید. دلیل این امر این است که بسیاری از خدمات VPN که هنوز در چین کار می کنند ممکن است توسط ISP کند شوند تا اتصال شما به “دنیای خارج” محدود شود. در صورت امکان ، همیشه استفاده از سرور ایالات متحده توصیه می شود زیرا بهترین دسترسی را در دسترسی به وب سایت های مسدود شده مختلف به شما می دهد.

5- VPN را انتخاب کنید که به ISP اجازه ندهد یا کند شود را انتخاب کنید

نکته مهم در انتخاب بهترین سرویس پراکسی هنگام مسافرت به چین این است که شما باید سرویس VPN را انتخاب کنید که اجازه نمی دهد هر نوع ضرب و شتم ISP را کاهش دهد. وقتی این نوع VPN را انتخاب می کنید ، می توانید با سرعت کامل از اتصال خصوصی لذت ببرید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که تعداد سرویس های VPN ارائه دهنده این ویژگی هنوز اندک است. بنابراین ، قبل از رسیدن به مقصد خود اطمینان حاصل کنید که از ویژگی های سرویس VPN انتخاب شده خود مطلع شده اید.

این 5 راهنمایی برای استفاده از اتصال VPN به عنوان مسافر در چین است. سفر در چین می تواند بسیار سرگرم کننده باشد زیرا مکانهای خارق العاده زیادی وجود دارد که می توانید در این کشور از آن دیدن کنید. این که آیا شما برای تحصیل ، کار یا به سادگی از تعطیلات تعطیلات به این کشور می روید ، همیشه لازم است که از یک اتصال VPN استفاده کنید تا بتوانید تجربه خود را در این کشور با دوستان خود در خانه به اشتراک بگذارید.