5 ابزار مرتبط با VPN که می تواند باعث حفظ حریم خصوصی و امنیت تجارت کوچک شما شود

حفظ حریم خصوصی و امنیت کسب و کار کوچک شما باید بررسی شود که آیا می خواهید تجارت خود را به آسانی انجام دهید. چرا؟ به این دلیل است که هرگونه نقض حریم خصوصی و امنیت در مشاغل کوچک شما می تواند به معنای هزینه های کلانی برای رفع چنین مشکلاتی باشد. علاوه بر این ، اگر این اتفاق بیفتد ، فراموش نکنیم مشتریانی که به دلیل عدم امنیت و محافظت از حریم خصوصی برای داده های خود ، ممکن است دیگر احساس راحتی در انجام کار با شما نداشته باشند.


به همین دلیل است که صاحبان مشاغل کوچک آگاه در مورد حفظ حریم خصوصی باید استفاده از VPN را برای تجارت کوچک خود در نظر بگیرند زیرا این امر به آنها کمک می کند تا از داده های مهمی که در اختیار دارند محافظت کند ، خواه داده های کسب و کار آنها باشد یا داده های مشتری. نه تنها این ، برخی از ابزارهای امنیتی وجود دارد که می توانید به همراه اتصال VPN خود به منظور تقویت حریم شخصی و محافظت از امنیت در اطراف شبکه تجاری خود استفاده کنید.. در اینجا 5 ابزار مرتبط با VPN وجود دارد که می توانند حریم خصوصی و امنیت تجارت کوچک شما را بهبود بخشند:

1. SpiderOak – ذخیره سازی داده رمزگذاری شده

اگر می خواهید از داده های تجاری و کاربری خود به صورت واقعی محافظت کنید ، نباید فقط برای رمزگذاری منظم برای ذخیره داده های آنلاین خود اقدام کنید. در عوض ، شما باید یک سیستم رمزنگاری بهتری برای حفظ حریم خصوصی داده های خود انتخاب کنید. SpiderOak یکی از بهترین پلتفرم ذخیره داده های رمزگذاری شده است که به شما امکان می دهد کلیه داده های کاربری و کاربر خود را در یک محیط امن و بسیار رمزگذاری شده ذخیره کنید.

SpiderOak نه تنها پرونده های شما را هنگام انتقال داده رمزگذاری می کند ، بلکه همچنین داده های شما را قبل از آپلود شدن روی سرورهای ابری آنلاین رمزگذاری می کند. به این ترتیب ، رمزگذاری همه داده های شما دو برابر خواهد شد و می توانید مطمئن باشید که همه داده های محلی و ابری همیشه رمزگذاری و همگام سازی در تمام دستگاه های متصل.

2. Wickr – سیستم پیام رسانی رمزگذاری شده

اگر می خواهید یک سیستم ارتباطی بهتری برای مشاغل کوچک خود ، به ویژه بین کارمندان شرکت خود داشته باشید ، Wickr می تواند یک بستر مناسب برای استفاده باشد. دلیل این امر این است که این سیستم پیام رسانی مانند سیستم عامل های پیام رسانی معمولی نیست که امروزه در بازار موجود است. سایر سیستم عامل های پیام رسانی ممکن است پیام های شما را رمزگذاری کنند ، اما آنها فقط از سیستم رمزگذاری منظم استفاده می کنند که بعضی اوقات هکرها می توانند از طریق آن سر بزنند.

Wickr از سیستم رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند که به کاربران این امکان را می دهد تا از پیام ها و ارتباطات خود محافظت کنند ، همچنین از اطلاعات خصوصی که بین کاربران منتقل می شود ، استفاده کنند. علاوه بر این ، در سیستم عامل های مختلفی از جمله دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه کار می کند.

3. HighTail – انتقال امن و رمزگذاری شده داده ها بین دستگاه ها

برنامه های زیادی وجود دارد که در بازار وجود دارد که به شما امکان می دهد پرونده ها را بین دستگاه ها به اشتراک بگذارید. اما ، این برنامه ها معمولاً هیچ تضمینی برای ایمن بودن داده های شما ندارند. این برنامه ها فقط به شما کمک می کنند تا داده ها را از یک دستگاه به دستگاه دیگر ارسال کنید ، و شما هرگز نمی دانید که آیا این شرکت در پشت این برنامه ها ممکن است داده های کاربر را در طول مسیر جمع کند یا خیر..

با استفاده از HighTail ، به اشتراک گذاری فایل بین دستگاه های مختلف مانند رایانه تا دستگاه های تلفن همراه با امنیت بیشتری انجام می شود. این ویژگی های امنیتی متنوعی دارد که تضمین می کند پرونده های شما با اطمینان از یک دستگاه به وسیله دیگر منتقل می شوند ، نیاز به احراز هویت کاربر ، رمز عبور و تأیید هویت کاربر قبل از اینکه گیرنده بتواند فایلهای منتقل شده را باز کند.

4. FraudLabs Pro – ابزار پیشگیری از تقلب

به عنوان شغلی که بیشتر با معاملات آنلاین سرو کار دارد ، برای شما بسیار مهم است که در طول راه ، تجارت خود را از انجام معاملات متقلبانه جلوگیری کنید. معاملات شارژ و جعلی می تواند هر زمان اتفاق بیفتد که پرداخت کارت اعتباری را در وب سایت خود بپذیرید ، بنابراین مجبورید در آینده با حفظ سیستم تجارت الکترونیکی خود از کلاهبرداری و کلاهبرداری ، تجارت خود را از دست دادن سود محافظت کنید..

FraudLabs Pro به تجارت کوچک شما کمک می کند تا از معاملات مختلف احتمالی کلاهبرداری بر روی سیستم تجارت الکترونیکی شما جلوگیری کند و اطمینان حاصل می کند که کلیه تراکنش هایی که از طریق سبد خرید شما انجام می شود با اطمینان محافظت می شود. مهم نیست که چه روش پرداختی را می پذیرید ، همیشه می توانید از این ابزار برای جلوگیری از کلاهبرداری های احتمالی که ممکن است در هر زمان رخ دهد استفاده کنید.

5. AxCrypt – ابزار امنیت و رمزگذاری فایل

AxCrypt یک نرم افزار رمزنگاری است که به شما امکان می دهد پرونده هایی را که در فضای محلی ذخیره می کنید ، به راحتی رمزگذاری کنید. از ویژگی رمزگذاری بالایی برخوردار است که به شما امکان می دهد دسترسی به پرونده های مهم خود را با روش های مختلف قفل کنید. به این ترتیب ، تمام پرونده های مهمی که شما به صورت محلی ذخیره می کنید ، همیشه از هرگونه دسترسی غیرمجاز محافظت می شوند.

علاوه بر این ، همچنین دارای ویژگی ذخیره سازی ابری است که به شما امکان می دهد پرونده های رمزگذاری شده خود را روی یک حافظه ابری ذخیره کنید و با استفاده از کلیدهای رمزگذاری ، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. بنابراین ، فقط افرادی که کلید باز کردن پرونده ها را دارند می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

اینها ابزاری هستند که شما باید در تجارت کوچک خود به همراه اتصال VPN که قبلاً در اختیار دارید استفاده کنید. این ابزارها می توانند حریم شخصی و امنیت شغلی و داده های کاربر را به میزان قابل توجهی بالا ببرند و شما می توانید مطمئن باشید که افراد بی پروا نمی توانند به هیچ یک از پرونده های مهم شما دسترسی پیدا کنند.