5 مزیت Opera VPN و چرا بهترین استفاده از VPN رایگان است

Opera یکی از معدود مرورگرهایی است که می توانید برای دسترسی ناشناس به اینترنت از آنها استفاده کنید. این امر به این دلیل است که در بین بسیاری از مرورگرهای اصلی ، Opera یکی از مواردی است که به کاربران امکان دسترسی رایگان به خدمات شبکه خصوصی مجازی خود را که Opera VPN نامیده می شود ، داده است که کاربران می توانند از طریق منوی تنظیمات آن را فعال کنند. این ویژگی اتصال یکپارچه خصوصی پس از آن امکان پذیر است که شرکت پشت مرورگر Opera یک شرکت کاملاً مشهور VPN را چند سال زودتر بدست آورد. از همه مهمتر ، اپرا دسترسی به شبکه های خصوصی مجازی و بدون محدودیت در اختیار کاربران خود قرار می دهد.


با وجود صدها یا حتی هزاران سرویس VPN رایگان که در سراسر جهان در دسترس هستند ، Opera VPN با ارائه یک سرویس رایگان ارتباط مجازی خصوصی که استفاده از آن بسیار آسان است و برای همه قابل دسترسی است ، از بین جمعیت خارج می شود. هیچ محدودیتی در محدوده پهنای باند وجود ندارد که کاربران بتوانند با این سرویس از آنها استفاده کنند و همچنین مزایای مختلف دیگری نیز وجود دارد که می توانند از آن استفاده کنند. اگر نمی خواهید هزینه خدمات VPN بپردازید ، قطعاً این موردی است که باید از آن استفاده کنید. در اینجا 5 مزیت Opera VPN آورده شده است و چرا بهترین استفاده از VPN رایگان است:

1. با مرورگر ادغام شده است

اگر کاربر مرورگر Opera هستید و از این مرورگر به عنوان مرورگر اصلی خود برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنید ، برای اینکه بتوانید از سرویس VPN ارائه شده استفاده کنید ، نیازی به نصب هیچ افزونه ای ندارید. شما به سادگی اتصال خصوصی را در زیر تنظیمات حفظ حریم خصوصی در مرورگر فعال می کنید و خوب است که انجام دهید. شبکه خصوصی مجازی از قبل در مرورگر جاسازی شده است و همچنین می توانید به راحتی آن را از رابط مرورگر پیکربندی کنید. بنابراین ، بر خلاف سایر خدمات رایگان که به شما نیاز به نصب یک نرم افزار اضافی یا افزودنی دارید ، می توانید به سادگی از Opera VPN استفاده کنید..

2. از یک شرکت معتبر می آید

Opera یک شرکت معتبر است و بیش از یک دهه با داشتن سابقه آهنگ خوب ، به یکی از بهترین توسعه دهندگان مرورگر تبدیل شده است. در واقع ، این یکی از مرورگرهای اصلی است که همیشه حفظ حریم خصوصی کاربر به عنوان یکی از اهداف اصلی آن است. ادغام اتصال VPN در مرورگر مطابق با خط مشی رازداری و همچنین اهداف خدمات آنها انجام می شود. آنها واقعاً می خواهند اینترنت را به مکانی امن تر تبدیل کنند تا کاربران خود از طریق اتصال VPN محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود را کشف و تقویت کنند..

3. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد

بیشتر خدمات رایگان VPN در آنجا اتصال خصوصی خود را با پهنای باند محدودی که ماهانه برای کاربران اختصاص می دهند ، به شما ارائه می دهد. پس از استفاده از همه پهنای باند اختصاصی برای ماه ، شما باید یک ماه دیگر صبر کنید تا سهمیه پهنای باند رایگان دیگر را برای ارتباط خصوصی دریافت کنید. یا اگر نمی خواهید ماه آینده صبر کنید ، می توانید برنامه اشتراک حق بیمه را که ارائه می دهند خریداری کنید. در مورد Opera VPN اینگونه نیست. این ارتباط خصوصی مجازی مبتنی بر مرورگر ، ارتباط نامحدود خصوصی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که می توانند بدون محدودیت و محدودیتی از آنها استفاده کنند.

4- این سرویس عمدتا پایدار و قابل اطمینان است

مجدداً ، از آنجا که ویژگی VPN که در مرورگر یکپارچه است از یک سرویس کاملاً مشهور و معتبر VPN سرچشمه گرفته است که چند سال پیش توسط Opera به دست آمده است ، بدین معنی است که این سرویس اکثراً پایدار و قابل اعتماد برای استفاده است. بر خلاف سایر سرویس های رایگان VPN که امروز می توانید در بازار پیدا کنید ، به ندرت مشکلی در ارتباط با سرویس Opera VPN مشاهده خواهید کرد. حتی اگر شما ممکن است یک مشکل اتصال را تجربه کنید ، به سادگی باید مرورگر را مجدداً راه اندازی کنید و معمولاً مشکل بلافاصله برطرف می شود.

5- اطلاعات شخصی شما را نمی فروشد

Opera VPN متعهد است که امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر را به عنوان اصلی ترین دغدغه خود حفظ کند ، زیرا آنها به یک اینترنت ایمن ، رایگان و آزاد اعتقاد دارند. دقیقاً مانند سایر مرورگرهای غیر انتفاعی که مرورگرهای خود را به عنوان راهی برای دسترسی به کاربران و حفظ کلیه حریم خصوصی و امنیت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد ، این همان کاری است که Opera سالهاست که سعی در انجام آن دارد. بنابراین ، آنها از ویژگی VPN خود برای فروش داده های شخصی کاربران خود استفاده نمی کنند ، و در حقیقت از آن برای محافظت از اطلاعات کاربر حتی بیشتر استفاده می شود. این یکی دیگر از مزایایی است که باعث می شود Opera VPN به یکی از بهترین سرویس های رایگان که می توانید از آنها استفاده کنید. بنابراین ، اگر می خواهید در حین مرور با اپرا ، امنیت و حریم شخصی کاملی داشته باشید ، فراموش نکنید که این ویژگی کوچک را تحت تنظیمات حریم خصوصی فعال کنید.

اینها مزایای Opera VPN هستند و به همین دلیل بهترین استفاده از VPN رایگان است. ممکن است بسیاری از سرویسهای ارتباطی خصوصی رایگان را در آنجا پیدا کنید ، اما این یکی از مواردی است که شما واقعاً می توانید به آن اعتماد کنید.