5 مزایای استفاده از آدرس IP استاتیک در اتصال VPN شما

دو نوع آدرس IP وجود دارد که می توانید در اتصال به شبکه خود استفاده کنید. اولین مورد IP استاتیک و دیگری IP IP پویا است. این نیز در هنگام استفاده از اتصال VPN یکسان است. این نرم افزار هر دو IP استاتیک و پویا را ارائه می دهد. IP static همان IP است که به طور مداوم به شما اختصاص داده می شود و صرفنظر از چند بار تجدید اتصال ، از همان آدرس IP استفاده می کنید. از طرف دیگر ، IP پویا همان آدرس IP است که هر بار که اتصال خصوصی خود را تازه می کنید ، تغییر می کند.


هر دو آدرس IP استاتیک و پویا مزایا و معایبی دارند. با این حال ، در ارتباط خصوصی ، بهتر است از یک آدرس IP استاتیک استفاده کنید زیرا می تواند مزایای زیادی را برای IP پویا یا اشتراکی به شما ارائه دهد. برخی خدمات VPN وجود دارد که به شما امکان می دهد از آدرس IP استاتیک برای قیمت اضافی در هر ماه یا سال استفاده کنید. در اینجا 5 مزیت استفاده از آدرس IP استاتیک در اتصال VPN شما آورده شده است:

1. توسط خدمات مختلف آنلاین لیست نمی شود

بیشتر آدرسهای IP پویا یا اشتراکی که در سرورهای مختلف VPN استفاده می شوند توسط انواع مختلفی از افراد استفاده شده اند. برخی از کاربران این سرویس های VPN ممکن است از ارتباط خصوصی خود برای فعالیت های آنلاین مشروع استفاده کنند در حالی که برخی دیگر ممکن است از آن برای فعالیت های غیرقانونی استفاده کنند. از آنجا که بسیاری از افراد در همان زمان از همان IP استفاده می کنند ، شما نمی دانید که کدام یک از آن ها را به خوبی استفاده می کنند و کدام یک از آنها برای بد استفاده می کنند. در نتیجه ، بسیاری از آن آدرسهای IP مشترک در لیست خدمات سیاه آنلاین قرار دارند و از دسترسی شما به محتوای آنها جلوگیری می کنند. با آدرس IP استاتیک ، این مشکل رخ نمی دهد زیرا شما تنها کسی هستید که از IP استفاده می کنید.

2. این یک آدرس IP قانونی برای خدمات محدود شده جغرافیایی محسوب می شود

در صورت استفاده از آدرس IP در لیست سیاه ، بسیاری از سرویس های آنلاین در آنجا از پردازش درخواست های شما امتناع می ورزند زیرا این می تواند تهدیدی برای خدمات آنلاین آنها باشد. این امر به این دلیل است که بسیاری از این آدرسهای مشترک برای انجام حملات DDoS به آن سرویس ها و همچنین ارسال انواع تهدیدات برای مختل کردن سرویس ها استفاده می شوند. به همین دلیل است که بسیاری از سرویس های آنلاین فقط با کاربرانی که IP ثابت دارند از آنجا که آنها را معتبر و قابل اعتماد می دانند ، برخورد می کنند. آدرس IP استاتیک که بدست می آورید از هرگونه شهرت بد پاک خواهد بود زیرا توسط ارائه دهنده خدمات VPN به شما تازه واگذار می شود..

3. شما دقیقا می دانید که چگونه از این آدرس IP استفاده می شود

هنگامی که از یک آدرس IP استاتیک استفاده می کنید ، دقیقاً می دانید که چگونه از آن استفاده می کنید زیرا تنها کاربر برای آن اختصاص داده شده است. اگر همیشه توسط برخی سرویس ها در لیست سیاه قرار بگیرد ، قطعاً به این دلیل است که شما از آن برای اهداف بد استفاده می کنید. با استفاده از یک IP اختصاصی ، می توانید ارتباط خصوصی خود را حتی بهتر کنترل و مدیریت کنید زیرا خودتان آن را اجرا می کنید و آن را با هیچ کس دیگری به اشتراک نمی گذارید. این برخلاف استفاده از یک آدرس IP مشترک است که در آن شما هیچ گونه کنترلی برای استفاده از آن ندارید.

4- می توان از آن برای دور زدن هرگونه سانسور یا محدودیت استفاده کرد

موارد بسیاری وجود دارد که کاربران نمی توانند با استفاده از یک اتصال خصوصی برای دسترسی به وب سایت های سانسور شده ، سانسور خاصی را در کشورهای خود انجام دهند. معمولاً به این دلیل است که آدرس IP آنها از سرویس ممنوع شده است و این امر مانع از دسترسی آنها به محتوا در آنجا می شود. مهم نیست که از یک اتصال خصوصی استفاده می کنید ، اگر آدرس IP خصوصی شما ممنوع باشد ، نمی توانید به محتوای محدود یا سانسور شده دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل IP اختصاصی ترجیح داده می شود زیرا از هر نوع ممنوعیت یا لیست سیاه پاک است و این امکان دسترسی شما به هرگونه وب سایت سانسور شده یا محدود را برای شما ممکن می کند..

5- می توانید بدون هیچ خطری از آن برای فعالیتهای مختلف اینترنتی ایمن استفاده کنید

با داشتن یک IP اختصاصی ، آدرس IP دائمی را برای اتصال خود در اختیار خواهید داشت که این امکان را برای شما فراهم می کند تا فعالیت های مختلف آنلاین را انجام دهید که نیاز به محافظت بیشتر در امنیت دارد. از آنجا که شما به عنوان یک کاربر قانونی و قابل اعتماد که متعلق به کشور مقصد شما محسوب می شود (بسته به موقعیت سرور مورد نظر خود را انتخاب خواهید کرد) مشکلی برای دسترسی به وب سایت های مختلف امنیتی سنگین مانند بانکداری و وب سایت های خرید با استفاده از این IP نخواهید داشت. نشانی. خطری برای انسداد آدرس IP شما توسط وب سایت ها یا خطرات امنیتی دیگر که معمولاً با IP مشترک در ارتباط هستند وجود ندارد.

این مزایای استفاده از آدرس IP استاتیک در اتصال VPN شماست. در حالی که ممکن است نیاز به یک سرمایه گذاری اضافی از طرف شما داشته باشد ، استفاده از آدرس IP استاتیک باعث راحتی ، امنیت و امنیت بیشتری در حین مرور اینترنت با استفاده از اتصال خصوصی شما می شود..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map