نحوه زنده ماندن از اینترنت محدود – 5 نکته برای پنهان کردن آدرس IP

بسیاری از افراد شکایت دارند که اینترنت کم و بیش باز و آزاد می شوند تا کاربران بتوانند از آن کاوش کنند. این آهسته به خصوص با توجه به قوانین مختلف دولتی که سعی در محدود کردن کاربران از کاوش در اینترنت در گذشته می کند ، محدودتر می شود. اکنون مکانی است که نظارت دولت و شرکت ها متداول تر شده و تعداد زیادی از کاربران تحت تأثیر این قوانین محدود کننده اینترنتی جدید قرار می گیرند. هنگامی که حریم شخصی شما به صورت روزمره از بین می رود ، طبیعی است که از نشت اطلاعات شخصی خود به صورت آنلاین نگران و نگران باشید..


علاوه بر این ، با حذف دولت ایالات متحده قوانین بی طرفی ، فعالیت اینترنت شما توسط ISP شما کاملاً کنترل می شود. بنابراین ، چگونه می توانید از منظره اینترنت محدودتر استفاده کنید؟ خوشبختانه ، خدمات VPN وجود دارد که آزادی و باز بودن اینترنت را بدون هیچ نظارت دولتی و شرکتی به شما ارائه می دهد. به شما کمک می کند تا آدرس IP خود را پنهان کنید و مرور خود را ناشناس کنید تا کسی نتواند فعالیت آنلاین شما را تحت نظر داشته باشد. در اینجا 5 نکته برای پنهان کردن آدرس IP و زنده ماندن از قوانین محدودتر اینترنت وجود دارد:

1. تمام وقت Premium VPN خود را فعال کنید

VPN ضروری است اگر می خواهید اینترنت را کشف کنید بدون اینکه توسط دولت یا شخص ثالثی که علاقه به جاسوسی از شما دارند شناسایی کنید. کاری که شما باید انجام دهید این است که در یک برنامه حق بیمه VPN عضو شوید زیرا ویژگی های زیادی را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما ارائه می دهد و سپس اتصال VPN را همیشه فعال کنید. شما باید با مخفی کردن آدرس IP واقعی خود ، هر زمان که به اینترنت متصل شوید از دستگاه خود محافظت کنید تا هیچ کس نتواند به آنچه در اینترنت انجام می دهید ، نگاهی بیندازد. در میان تمام نکات لازم که در اینجا توضیح داده شده است ، این همان نکتهای است که باید دنبال کنید زیرا زنده ماندن از محدودیت های اینترنت امروز برای شما ضروری است.

2. همیشه با حالت ناشناس مرور کنید

هر مرورگری که امروز در بازار موجود است از ویژگی هایی به نام حالت ناشناس برخوردار است. حالت ناشناس ، در صورت استفاده ، به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه اثری در دستگاه خود مرور کنید. وب سایت هایی که مرور می کنید با استفاده از حالت ناشناس یا معمولاً به آن حالت خصوصی گفته می شود ، پس از ترک جلسه مرور ، در سابقه مرورگر شما ظاهر نمی شود. حالت ناشناس ، هنگامی که به تنهایی استفاده می شود ، هیچ افزایش قابل توجهی در حفظ حریم خصوصی به شما نخواهد داد. اما ، هنگامی که با VPN همراه شد ، می توانید آن را ابزاری عالی بدانید که به شما امکان می دهد ناشناسانه فهرست کنید ، زیرا هیچ کس ، حتی سایر افرادی که همان رایانه مشترک شما هستند ، نمی توانند فعالیت مرور شما را پیگیری کنند..

3. افزودنیهای مفید حریم خصوصی را در مرورگر خود نصب کنید

برای مرورگرهای اصلی در خارج از کشور ، مانند Firefox ، Chrome و Opera می توانید پسوندهای زیادی پیدا کنید که عملکردهای بیشتری را به مرورگر شما اضافه می کند. هزاران برنامه افزودنی برای آن مرورگرها در دسترس است و می توانید آنها را به صورت رایگان بارگیری کنید. نکته خوب در مورد افزودنیها یا افزونه ها این است که همچنین بسیاری از افزودنی های حریم خصوصی مفید وجود دارد که می توانید برای تقویت امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین خود از آنها استفاده کنید. افزودنیهایی از قبیل مسدود کننده تبلیغات ، رمزگذاری ثابت HTTPS ، غیرفعال کردن ردیاب ، مدیر رمز عبور و موارد مشابه ، می توانند به شما کمک کنند که با وجود تعداد زیادی از شخص ثالثی که سعی در پیگیری فعالیت شما دارند ، حفظ حریم خصوصی آنلاین خود را حفظ نکنید..

4- همیشه پس از استفاده از حساب های آنلاین خود خارج شوید

به خاطر راحتی ، اکنون همه چیز به اکانت های شما متصل شده است ، به این معنی که با یک حساب کاربری واحد می توانید کارهای مختلفی را انجام داده و از خدمات مختلفی به صورت آنلاین استفاده کنید. به عنوان مثال ، با یک حساب Google تنها می توانید به راحتی از جستجوی Google ، Gmail ، Google Plus ، Google Drive و سایر خدمات مرتبط با Google استفاده کنید. با این حال ، این حساب همچنین می تواند برای نظارت بر فعالیت شما هنگام استفاده از این سرویس ها استفاده شود. اشخاص ثالث می توانند نمایش داده های جستجوی شما ، مباحث ایمیل ، انواع پرونده هایی را که بارگذاری می کنید و غیره نظارت کنند. به همین دلیل برای تقویت حریم شخصی شما ، بسیار مهم است که بلافاصله پس از استفاده از حساب های آنلاین خود خارج شوید. به این ترتیب ، شما به اشخاص ثالث راهی آسان برای پیگیری شما نمی دهید.

5. همین کار را با دستگاه تلفن همراه خود انجام دهید

نکات فوق در رایانه های رومیزی شما قابل استفاده است. با این حال ، همچنین برای شما مهم است که نکات فوق را در مورد دستگاه تلفن همراه خود نیز به کار بگیرید. بنابراین ، هنگامی که از دستگاه تلفن همراه خود استفاده می کنید ، باید تمام وقت حق بیمه VPN خود را فعال کنید ، همچنین از حالت ناشناس مرورگر استفاده کنید ، افزودنیهای حریم خصوصی را برای مرورگر خود نصب کنید و پس از استفاده از حساب های آنلاین خود خارج شوید. به این ترتیب ، از هر دستگاهی که استفاده کنید ، همیشه از ردیابی و نظارت غیرمجاز انجام شده توسط دولت و اشخاص ثالث در امان خواهید بود.

این نکات برای پنهان کردن آدرس IP شما و زنده ماندن از اینترنت محدود است. اگر فکر می کنید استفاده از اینترنت دیگر برای شما امن و شخصی نیست ، باید این نکات را رعایت کنید تا فعالیت آنلاین شما ایمن ، ایمن و خصوصی باقی بماند. روش های زیادی وجود دارد که شخص ثالث می تواند فعالیت مرور شما را تحت نظر داشته باشد ، اما شما همچنین ابزارهایی در دسترس دارید تا دستگاه خود را از چنین نوع سیستم نظارت و نظارت محافظت کنید. شما فقط باید آدرس IP خود را مخفی کنید و اقدامات لازم را برای محافظت از امنیت آنلاین و حقوق حریم خصوصی خود انجام دهید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map