5 دلیل اینکه DuckDuckGo بهترین موتور جستجوی استفاده در سال 2018 است

در سنی که گوگل تقریباً بر همه چیز در زندگی دیجیتالی همه حاکم است ، طبیعی است که افراد نیاز به طراوت را احساس کنند. نه به این دلیل که گوگل خسته کننده است ، بلکه به دلیل تمام شرکتهای فنی که داده ها را از کاربران جمع می کنند ، گوگل احتمالاً کسی است که بیشترین اطلاعات را جمع می کند. بنابراین ، ممکن است همه چیز را در مورد شما بهتر از آن باشد که همه چیز را در مورد خود بدانید.


Google به عنوان یک سیستم عامل موتور جستجو شروع شد و وقتی افراد از این سیستم عامل استفاده می کنند ، همه چیز در سرورهای Google ثبت می شود. این بدان معناست که تمام داده های جستجوی شما و همچنین تمام محصولاتی که با استفاده از لوگوی گوگل روی آن استفاده می کنید ، همه چیز تحت نام یا حساب شما وارد شده است. این ممکن است روشی مناسب برای آسان تر و عملی همه چیز برای کاربران باشد. با این حال ، این روش مناسبی برای حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین نیست. به همین دلیل ممکن است DuckDuckGo بهترین موتور جستجوی استفاده در سال 2018 باشد. در اینجا 5 دلیل وجود دارد که DuckDuckGo بهترین موتور جستجوی مورد استفاده در سال 2018 است:

1. کاملاً خصوصی برای استفاده است

یکی از دلایل جایگزین خوب DuckDuckGo برای Google به دلیل تعهد آن به حریم خصوصی کاربر است. این موتور جستجوی است که به عنوان یک راه حل برای کاربرانی که احساس می کنند گوگل به حریم خصوصی آنلاین خود به شکلی بزرگ نفوذ کرده است ، ایجاد شده است. بنابراین ، این جایگزین موتور جستجو بدون جستجو در اینترنت ، امکان جستجوی و کشف اینترنت را در اختیار عموم قرار می دهد.

در حالی که Google همه کارهایی را که در سیستم عامل موتور جستجو انجام می دهید ردیابی می کند ، DuckDuckGo به هیچ وجه ردیابی نمی کند. کاملاً خصوصی است و استفاده از آن کاملاً بی خطر و ایمن است.

2. به هیچ وجه اطلاعات شما را وارد نمی کند

گذشته از موتور جستجو ، Google بسیاری از محصولات دیجیتالی مرتبط را ارائه می دهد که کاربران می توانند با استفاده از آنها فقط با یک حساب کاربری رایگان استفاده کنند. همچنین دارای سیستم عامل اندروید ، همان سیستم عامل تلفن همراه است که امروزه اکثر تلفن های هوشمند را قدرت می دهد.

خبر بد این است که این شرکت همه کارهایی را که شما با محصولات آنها انجام می دهید ردیابی می کند و مرتباً داده های شما را ثبت می کند. این داده های گسترده را از کاربران جمع می کند و از آن استفاده می کند تا عمدتاً تبلیغات تجاری خود را انجام دهد. با DuckDuckGo ، برعکس است. این موتور جستجوی جایگزین به هیچ وجه اطلاعات شما را وارد نمی کند.

3. شما در کنترل کامل داده های خود هستید

DuckDuckGo امکان کنترل کامل داده های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. این بدان معناست که نگرانی در مورد سرقت داده های شما توسط این سیستم عامل موتور جستجو وجود ندارد زیرا می دانید دقیقاً چه داده هایی جمع آوری می شود و می توانید نحوه جمع آوری داده ها را کنترل کنید.

شرکتی که در پشت این موتور جستجوگر جایگزین است ، كنترل كامل داده های خود را به کاربران می دهد. در حقیقت ، از آنجا که هیچ گونه اطلاعات شخصی را از کاربران جمع نمی کند ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد تنظیمات حریم خصوصی این پلتفرم نخواهید بود ، زیرا هیچ کس برای ترساندن وجود ندارد. شما به سادگی از پلتفرم موتور جستجو ناشناس استفاده می کنید بدون اینکه نگران باشید که توسط “برادران بزرگ” ردیابی شده اید.

4- اطلاعات شما را به هر شخص ثالث نمی فروشد

یکی از دلایلی که DuckDuckGo هیچ نوع داده ای را از کاربران جمع نمی کند به این دلیل است که هیچ بستر تبلیغاتی برای درآمدزایی ندارد. در مورد Google ، آنها داده های کاربر را جمع می کنند زیرا می خواهند تبلیغات را برای کاربران خود شخصی سازی کنند و شرکت در حال ارائه چنین داده هایی به تبلیغ کنندگان خود است.

DuckDuckGo این کار را نمی کند ، به این معنی که داده های شما همیشه با این سیستم عامل جایگزین موتور جستجو بی خطر هستند. داده های شما به هیچ شخص ثالث فروخته نمی شود ، و حتی تبلیغات شخصی سازی شده ای را نیز برای کاربران نشان نمی دهد.

5- تبلیغات شخصی شده ای را نشان نمی دهد

این بستر موتور جستجو هنوز از طریق تبلیغات و درآمدهای وابسته درآمد کسب می کند ، اما بدون ردیابی و ثبت اطلاعات هر کاربر. بنابراین ، اگر یک محصول خاص را از طریق DuckDuckGo جستجو می کنید ، شرکت ممکن است از درآمد شرکت های اینترنتی درآمد کسب کند ، اما برای انجام این کار نیازی به ردیابی شما نیست..

بر خلاف گوگل که در تلاش است تبلیغات شخصی و توصیه هایی را برای هر کاربر به نمایش بگذارد ، DuckDuckGo صرفاً با تبلیغات متفاوتی درآمد کسب می کند. موتور جستجوی جایگزین به سادگی از ترافیکی که از طرف کاربران وارد می شود استفاده می کند و آنها را بدون اطلاع از هویت و ترجیحات هر کاربر به تبلیغ کنندگان مناسب هدایت می کند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map