5 راه حل مشترک در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیتی در مشاغل کوچک

وقتی تصمیم دارید یک تجارت کوچک ، چه در منطقه محلی شما و چه به صورت آنلاین ، افتتاح کنید ، باید با مسئولیتهای مختلفی روبرو شوید که تضمین می کند کار شما بی نقصانه اداره شود. خطرات زیادی وجود دارد که شما باید در زمان اداره مشاغل کوچک خود با آنها مقابله کنید. اگر دفتر کوچک خود را در منطقه محلی خود اداره کنید ، ممکن است خطرات شامل سرقت ، سرقت ، متجاوزان و غیره باشد. اما ، وقتی مشاغل كوچك خود را بصورت آنلاین اداره می كنید ، خطرات حتی بیشتر است ، زیرا می توانند از هرجای دیگر به وجود بیایند. به عنوان مثال ، حملات هکرها می توانند از مکانی مایل و مایل دورتر از محل کسب و کار شما انجام شوند که می تواند خطراتی برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی برای کسب و کار شما ایجاد کند..


تعداد زیادی از هکرها برای سرقت اطلاعات شخصی و مهم شما از نقاط ضعف یا آسیب پذیری سیستم شما استفاده می کنند. مگر اینکه از این نقاط ضعف اطلاع نداشته باشید ، نمی توانید از سیستم تجاری خود در برابر حملات آنها محافظت کنید. در اینجا 5 راه حل مشترک در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیتی در مشاغل کوچک وجود دارد که شما باید از آنها آگاه باشید:

1. شبکه نا امن یا غیر رمزگذاری شده

اولین چیزی که شما باید نگاهی بیندازید ، شبکه ای است که برای تجارت کوچک خود از آن استفاده می کنید. اگر آن را نا امن یا رمزگذاری نشده است ، پس از آن برای مشکلی پیش می آیید. یک تجارت کوچک که هنوز از شبکه غیر رمزگذاری شده استفاده می کند ، از شما درخواست مشکل می کند زیرا استفاده از این نوع شبکه به سادگی برای شما بی خطر نیست. هر کس می تواند به راحتی آنچه را که شما با شبکه خود انجام می دهید نظارت کنید و همه انتقال داده ها به هیچ وجه امن نیستند. اگر فکر می کنید داده های مهم خود را در مکانی امن ذخیره می کنید ، اشتباه می کنید. تا زمانی که شبکه شما رمزگذاری نشده باشد ، هکرها می توانند به راحتی به شبکه شما نفوذ کرده و داده های مهم شما را سرقت کنند و همچنین بدافزارهای مختلفی را روی سیستم شما مستقر کنند.

2. روش استاندارد امنیتی و حریم خصوصی استاندارد برای کارمندان

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما بهترین سیستم محافظت را برای مشتریان خود ارائه می دهد ، باید به کارمندان خود روش استاندارد امنیتی و حریم خصوصی کار خود را آموزش دهید. یک استاندارد ضعیف از امنیت و حفظ حریم خصوصی می تواند شما را به سمت بیرون رفتن اطلاعات مهم به اشخاص ثالث سوق دهد. به عنوان مثال ، اگر به کارمندان خود اجازه می دهید با استفاده از یک اتصال غیر امن به شبکه تجاری شما دسترسی پیدا کنند ، هکرها می توانند از طریق اتصال کارمندان خود برای دسترسی به سیستم تجاری خود ، از اتصال کارگر خود پیشی بگیرند که این برای شما بد است.

3. شبکه دسترسی از راه دور غیر امن

نحوه اتصال کارکنان شما به سیستم تجاری شما و انجام فعالیتهای تجاری خود از راه دور نیز می تواند به یک راه حل بالقوه برای نفوذ هکرها تبدیل شود. اجازه کارکنان خود برای دسترسی به رایانه های اداری از جاهای دیگر ، مانند خانه یا کشور دیگر ، به این معنی است که شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها کامپیوترهای اداری را به روشی کاملا خصوصی کنترل می کنند. شما باید مطمئن شوید که آنها توسط کسی مورد نظارت قرار نمی گیرند و علاوه بر این ، آنها باید با استفاده از یک سیستم اتصال خصوصی ایمن به رایانه های اداری شما متصل شوند. استفاده از VPN تنها روش ایمن برای کارکنان شما می باشد که بدون نظارت و ردیابی توسط شخص ثالث به رایانه های اداری شما متصل شوند..

4- برنامه های Cloud با پروتکل های ضعیف امنیتی و حریم خصوصی

برنامه های ابری که شما انتخاب می کنید استفاده کنید نیز بر کلیت امنیت و حریم خصوصی تجارت شما تأثیر خواهد گذاشت. اگر از برنامه های مبتنی بر cloud استفاده می کنید که دارای پروتکل های امنیتی و امنیتی ضعیف هستند ، به این معنی است که هکرها به شما این امکان را می دهند که در این برنامه ها نفوذ کنند و داده های شغلی شخصی خود را سرقت کنند. شما نمی توانید اجازه دهید این اتفاق بیفتد. به عنوان مثال ، اگر فضای ذخیره سازی ابری که شما انتخاب کرده اید دارای پروتکل ضعیف امنیتی و حریم خصوصی است ، فقط مدت زمان لازم است تا هکرها بتوانند داده های موجود در فضای ذخیره ابری شما را به دلیل منافع خودشان به سرقت ببرند.

5. سیستم عامل قدیمی که دیگر پشتیبانی نمی شود

آگاه باشید که استفاده از یک سیستم عامل قدیمی به عنوان محرک روزانه شما برای تجارت شما ، کل کسب و کار شما را در معرض خطر قرار خواهد داد. اگر به منظور کاهش بودجه خود ، شما یک سیستم عامل قدیمی را برای رایانه های تجاری خود نصب می کنید ، پس همان است که از سارق بخواهید خانه خود را بدون هیچ تلاشی سرقت کند. با این وجود ، هنوز مشاغل زیادی وجود دارند که از سیستم عامل پشتیبانی نشده ای استفاده می کنند که بیش از 5 سال از آن استفاده نشده است. آیا حاضرید به دلیل کاهش بودجه خود ، امنیت و حریم خصوصی تجارت خود را به خطر بیاندازید؟ این یک تصمیم عاقلانه برای شماست که سیستم عامل خود را به جدیدترین نسخه ارتقا دهید و آن را با جدیدترین نسخه به روز کنید.

این 5 حفره مشترک در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیتی هستند که ممکن است مشاغل کوچک شما را به خطر بیندازند. تنها راه برای جلوگیری از حمله هکرها به سیستم شما اطمینان از عدم وجود این نقاط ضعف در سیستم تجاری کوچک شما است. بهترین سیاست این است که امنیت و حفظ حریم خصوصی تجارت و مشتریان خود را در اولویت اول خود قرار دهید.