5 کارهایی که می توانید انجام دهید ، پس از رفع انسداد وب سایت ها و دور زدن محدودیت های اینترنت

هنوز هم بسیاری از کشورها با اعمال فیلترهایی که دسترسی به وب سایتهای خاصی را برای دسترسی عموم مسدود می کند ، قوانین سختگیرانه اینترنت را برای شهروندان خود اعمال می کنند. تعداد بسیار کمی از کشورها نیز ممکن است اقدامات گسترده ای را برای مسدود کردن انواع وب سایت هایی که به اهداف دولت خدمت نمی کنند ، انجام دهند. برخی از کشورها همچنین رفع انسداد وب سایتهایی که توسط دولت مسدود شده اند نیز برای افراد مشکل خواهند داشت. به عنوان مثال ، استفاده از VPN همچنین ممکن است در بعضی از کشورها غیرقانونی باشد.


مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، اگر مشکلی مانند محدودیت اینترنت و نظارت بر فعالیت های آنلاین را تجربه کردید ، برای شما امکان پذیر است که چنین محدودیت هایی را پشت سر بگذارید. به یاد داشته باشید که در حالی که برخی از کشورها هستند که برخی از انواع محدودیت های اینترنت را برای شهروندان خود اعمال می کنند ، بسیاری از کشورها هستند که چنین نوع محدودیت هایی را اعمال نمی کنند. تعداد کشورهایی که به آزادی اینترنت احترام می گذارند بیشتر از تعداد کشورهایی است که قوانین اینترنت را محدود کرده اند ، و به حریم خصوصی و امنیت آنلاین فرد احترام نمی گذارند. به عنوان مثال ، ایالات متحده ، کانادا ، ژاپن ، انگلیس و بسیاری از کشورهای جهان به حریم شخصی و امنیت شهروندان خود احترام می گذارند. بنابراین ، اگر می خواهید آزادی اینترنت را تجربه کنید ، VPN بهترین راه برای شروع است. در اینجا 5 کار را می توانید انجام دهید ، هنگامی که وب سایت ها را از حالت انسداد خارج کرده و محدودیت های اینترنت را دور بزنید:

1. می توانید مانند گذشته هرگز در اینترنت مرور کنید

هنگامی که شما تحت قوانین محدود کننده اینترنت هستید ، بیشتر می توانید وب سایتهای محلی را که دولت به شما اجازه دسترسی می دهد ، مرور کنید. انتخاب وب سایت هایی که می توانید از آنها بازدید کنید محدود است و حتی ممکن است شما نتوانید از سایت های رسانه های اجتماعی که برای افراد سایر کشورها در دسترس است بازدید کنید. میزان اطلاعاتی که می توانید از طریق اینترنت بدست آورید بسیار محدود است زیرا توسط دولت کنترل می شود. اما ، هنگامی که اینگونه محدودیت های اینترنت را نادیده گرفتید ، می توانید اینترنت را مرور کنید ، مانند این که قبلاً هرگز این کار را نکرده اید. شما می توانید دیدگاه خود را در مورد جهان گسترش دهید زیرا گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید داشته باشید و چیزهای جدید زیادی که می توانید یاد بگیرید.

2. شما از هر نوع نظارت دولتی و ISP مطمئن هستید

بیشتر قوانین محدودیت اینترنت برای كنترل كاربران اینترنت در انجام فعالیتهای آنلاین خود و همچنین نظارت بر رفتارهای آنلاین آنها ساخته شده است. اگر تحت یک دولت محدودکننده باشید ، نمی توانید خود را در اینترنت بیان کنید. تمام وب سایتهایی که بازدید می کنید توسط دولت و ISP شما کنترل می شوند. تمام کامنت هایی که تایپ می کنید ، و همچنین مکالمات شما همیشه مورد بررسی قرار می گیرد. هنگامی که شما از محدودیت های اینترنت خلاص شوید این اتفاق نمی افتد. هنگامی که آزاد شدید ، می توانید تمام مدت از خود در برابر هر نوع نظارت دولتی و ISP محافظت کنید.

3. می توانید Net را بصورت ناشناس و خصوصی مرور کنید

بدون محافظت از VPN یا شبکه خصوصی مجازی ، نمی توانید اینترنت را فاش کنید بدون اینکه هویت خود را فاش کنید. وقتی شبکه را مرور می کنید ، همیشه با نشان دادن آدرس IP واقعی خود به وب سایت هایی که بازدید می کنید ، هویت واقعی خود را فاش می کنید. از آدرس IP شما ، بسیاری از اشخاص ثالث قادر به ردیابی هویت واقعی شما ، محل واقعی شما و همچنین بسیاری از اطلاعات دیگری هستند که در اختیار دارید. این البته برای شما بی خطر نیست ، به خصوص اگر تعداد زیادی از هکرها در گوشه و کنار در کمین هستند که سعی دارند اطلاعات شما را بدزدند. با دور زدن محدودیت های اینترنت ، شما قادر خواهید بود بدون کشف آدرس IP واقعی خود ، و به همین دلیل هویت واقعی خود را به صورت آنلاین به طور ناشناس و خصوصی در اینترنت مرور کنید..

4. می توانید به تمام وب سایت ها مراجعه کنید

مسدود کردن وب سایت ها به این معنی است که می توانید به تمام وب سایت هایی که در اینترنت موجود هستند دسترسی پیدا کنید. وب سایت هایی که معمولاً توسط دولت مسدود یا سانسور می شوند ، برای شما کاملاً در دسترس خواهند بود. این بدان معناست که هنگام بازدید از هر وب سایتی در اینترنت سانسور یا چیزهایی از این دست وجود نخواهد داشت. این آزادی کلی و کنترل کامل آنلاین را به شما می دهد زیرا فقط به خودتان اجازه می دهید تصمیم بگیرید که از کدام وب سایت هایی که می توانید بازدید کنید و وب سایت هایی که نمی خواهید بازدید کنید. با داشتن بازدید از همه وب سایت ها ، می توانید بسیاری از موارد دیگر را از کشورهای دیگر و فرهنگ های دیگر یاد بگیرید و به این ترتیب ، می توانید افق های خود را به راحتی گسترش دهید.

5. می توانید از هر نوع محدودیت جغرافیایی استفاده کنید

به عنوان مثال ، اگر می خواهید فیلمی خاص را مشاهده کنید که فقط در کشور دیگری در دسترس است ، می توانید با دور زدن محدودیت های اینترنت و رفع انسداد وب سایت ها این کار را انجام دهید. هر محتوای محافظت شده از منطقه برای شما قابل دسترسی خواهد بود ، و می توانید هر فیلم مورد نظر خود را پخش و بارگیری کنید. شما حتی می توانید در خدماتی که فقط در کشورهای دیگر در دسترس هستند مشترک شوید. این می تواند تجربه کاملی در لذت بردن از اینترنت به شما بدهد ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از هر محتوائی که اینترنت ارائه می دهد لذت ببرید.

این 5 کار هستند که می توانید بلافاصله پس از رفع انسداد وب سایت ها و دور زدن محدودیت های اینترنت ، آنها را انجام دهید. در صورت تعجب در مورد چگونگی انجام این کار ، می توانید با عضویت در یک سرویس عالی VPN شروع کنید. VPN یا Virtual Private Network نوعی خدمات است که به شما امکان می دهد محدودیت های اینترنت خود را دور بزنید و آزادی آنلاین خود را به شما بازگرداند. همچنین به شما در حفظ امنیت و حفظ حریم شخصی شما در طول فعالیت های آنلاین کمک خواهد کرد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map