5 راه برای استفاده از مشتریان مسدود شده تورنت در کشور شما

تورنت ها به یکی از بحث برانگیزترین مباحث در اینترنت تبدیل شده اند ، به ویژه پس از ادعای بسیاری از دارندگان حق چاپ که از تورنت برای توزیع محتوای دارای حق چاپ و غیرقانونی استفاده شده است. با وجود تلاش های مختلف برای مسدود کردن وب سایت های تورنت که توسط دولت انجام می شود ، این وب سایت ها تا امروز وجود دارند و کاربران تورنت نیز به هیچ وجه کاهش نمی یابد.


از آنجا که تورنت در چند سال گذشته با به اشتراک گذاشتن پرونده های غیرقانونی همراه بوده است ، کشورهایی وجود دارند که قوانین سختگیرانه ای در برابر تورنت دارند. برخی از کشورها به شهروندان خود اجازه نمی دهند به هر وب سایت torrenting دسترسی پیدا کنند ، و این کشورها ممکن است استفاده از مشتری های torrent مانند BitTorrent و uTorrent را مسدود کنند ، و اشتراک شهروندان را از طریق شبکه تورنت برای شهروندان دشوار می کند. اگر کشور شما به لیست کشورهایی که استفاده از مشتری های تورنت را ممنوع می کنند تعلق دارد, در اینجا 5 روش برای استفاده از سرویس گیرندگان تورنت مسدود شده در کشور شما آمده است:

1. از یک سرویس VPN استفاده کنید که از تورنت پشتیبانی می کند

اگر سرویس گیرنده تورنت مورد علاقه شما توسط دولت مسدود شده است ، بنابراین نمی توانید از آن برای انتقال پرونده ها از طریق شبکه اشتراک گذاری فایل P2P استفاده کنید ، می توانید با استفاده از یک سرویس VPN که از torrenting پشتیبانی می کند ، چنین محدودیتی را رفع کنید. به یاد داشته باشید که همه سرویس های VPN به شما امکان استفاده از شبکه اشتراک گذاری فایل P2P را نمی دهند ، بنابراین حتماً یکی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. پس از مشترک شدن در سرویس VPN که امکان torrenting را فراهم می کند ، باید برنامه VPN را روی رایانه دسک تاپ خود نصب کنید تا بتواند کل اتصال شبکه شما را خصوصی کند. به این روش ، می توانید از همه برنامه ها یا نرم افزارهای مسدود شده بدون مشکل ، از جمله سرویس گیرنده تورنت مسدود شده استفاده کنید.

2. از نسخه موبایل Torrent Client With VPN استفاده کنید

برای اینکه بتوانید بدون هیچ مشکلی از سرویس گیرنده تورنت استفاده کنید ، می توانید از نسخه موبایل سرویس گیرنده تورنت همراه با یک سرویس VPN موبایل نیز استفاده کنید. این روش بسیار ساده و آسان است و به راحتی قابل پیگیری است. کافیست برنامه موبایل نرم افزار torrent را که استفاده می کنید نصب کنید و سپس برنامه VPN را بر روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید. قبل از استفاده از برنامه torrent ، ابتدا باید برنامه VPN را فعال کنید تا اتصال در دستگاه تلفن همراه خود رمزگذاری شود. به این روش ، می توانید فایل ها را از طریق اشتراک گذاری فایل P2P در دستگاه تلفن همراه خود بدون هیچ گونه محدودیتی بارگیری و بارگذاری کنید.

3. از درگاه 80 با اتصال عادی خود استفاده کنید

اگر هنوز می خواهید از اتصال اینترنت معمولی که دارید بدون استفاده از هیچ نرم افزار VPN استفاده کنید ، هنوز راه دیگری برای دسترسی به مشتری تورنت مسدود شده وجود دارد. در تنظیمات سرویس گیرنده تورنت ، می توانید شماره پورت را به 80 تغییر دهید ، که شماره پورت مورد استفاده در انتقال داده های HTTP معمولی است و نسبت به پورت معمولی که توسط ISP شما استفاده می شود کندتر است. تا زمانی که ISP شما ویژگی حمل و نقل پورت مشتری تورنت شما را مسدود نکند ، می توانید از این پورت برای دور زدن محدودیت های ISP خود برای استفاده از سرویس تورنت استفاده کنید.

4- از پروکسی وب پشتیبانی کنید که از تورنت پشتیبانی می کند

اگر دولت شما سرویس های تورنت را خاموش کرده است ، می توانید با استفاده از یک پراکسی وب که از بارگیری تورنت پشتیبانی می کند ، تورنت را بارگیری کنید. در حالی که هنوز بسیاری از پراکسی های وب وجود دارند که دارای ویژگی های بسیار محدود و به طور کلی سرویس با کیفیت پایین هستند ، برخی از پراکسی های وب وجود دارند که از بارگیری تورنت و پخش سریع فیلم پشتیبانی می کنند. هنگامی که از این نوع پروکسی وب استفاده می کنید ، می توانید از خدمات رایگان ارائه شده و همچنین از ویژگی torrenting آن استفاده کنید..

5- DNS خود را با DNS هوشمند تغییر دهید

DNS هوشمند گزینه دیگری است که شما می توانید هنگام دسترسی به شبکه تورنت از طریق سرویس تورنت ، مشکلی داشته باشید. به سادگی با تغییر آدرس DNS خود با آدرس DNS هوشمند ، می توانید به راحتی محدودیت هایی را که توسط دولت اعمال شده است دور بزنید و این امکان را برای شما فراهم می کند که از مشتری تورنت به طور عادی استفاده کنید. این یک اقدام ساده و سریع است که می توانید برای تغییر DNS معمولی خود به DNS خصوصی انجام دهید که هیچ محدودیتی در رابطه با آن ندارد.

اینها روشهایی برای استفاده از مشتریهای تورنت مسدود شده در کشور شما هستند. در حالی که تورنت ممکن است با دزدی دریایی همراه باشد ، همه پرونده هایی که از طریق شبکه P2P به اشتراک گذاشته می شوند ، فایل های دزدی دریایی یا غیرقانونی هستند. به عنوان مثال ، بسیاری از مدارس و مشاغل هنوز از شبکه P2P برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها با دانش آموزان و کارمندان خود استفاده می کنند. بنابراین ، هنگامی که مشتری های تورنت در کشور شما مسدود شده اند ، این روش ها می توانند به شما کمک کنند مجدداً دسترسی به شبکه اشتراک فایل P2P را به شما مجدداً بدست آورید..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map