5 راه برای استفاده از یک اتصال خصوصی در تلویزیون هوشمند شما

داشتن تلویزیون هوشمند یکی از مواردی است که انجام کارهای مختلف را در تلویزیون خود درست مانند انجام این کار در تلفن هوشمند یا تبلت برای شما آسان می کند. با اتصال تلویزیون هوشمند خود به اینترنت می توانید بازی کنید ، فیلم تماشا کنید ، به موسیقی گوش دهید ، در وب مرور کنید و بسیاری از فعالیت های آنلاین دیگر را انجام دهید. از آنجا که این نوع تلویزیون قابلیت مشابه گوشی های هوشمند و تبلت ها را دارد ، می توانید از تلویزیون هوشمند خود نیز برای دور زدن محدودیت های مختلف اینترنت با استفاده از اتصال خصوصی استفاده کنید.


اگر چنین کاری نکرده اید ، باید درک کنید که می توانید از تلویزیون VPN در تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید و بدون آنکه هویت واقعی خود را کشف کنید ، از اینترنت استفاده کنید. با این وجود ، راهنمایی های زیادی در مورد چگونگی راه اندازی یا استفاده از یک اتصال خصوصی در تلویزیون های هوشمند وجود ندارد ، زیرا هنوز تعداد معدودی از افراد وجود دارند که در واقع این نوع تلویزیون ها را دارند یا از آنها استفاده می کنند ، به خصوص در کشورهای در حال توسعه. در اینجا 5 روش برای استفاده از یک اتصال خصوصی در تلویزیون هوشمند شما آمده است:

1. VPN را مستقیماً از فروشگاه App نصب کنید

نکته خوب در مورد تلویزیون های هوشمند این است که برخی از آنها در واقع مبتنی بر Android هستند که یکی از محبوب ترین سیستم عامل های تلفن همراه در خارج از کشور است. بنابراین ، می توانید درست مانند تلفن هوشمند خود به فروشگاه برنامه از تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشید. بنابراین ، اولین قدم برای اتصال به یک اتصال خصوصی در تلویزیون شما ، نصب برنامه VPN به طور مستقیم از فروشگاه برنامه است. کافی است به فروشگاه برنامه بروید و برنامه VPN را که می خواهید نصب کنید پیدا کنید. برای بهترین امنیت ، حفظ حریم خصوصی و عملکرد ، باید از خدمات معتبر VPN استفاده کنید که بهترین ارتباطات امنیتی و امنیتی را برای اتصال شما فراهم می کند. پس از نصب ، فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید تا اتصال به شبکه خصوصی شروع شود.

2. VPN را روی روتر خود نصب کنید

در صورتی که تلویزیون هوشمند نصب هیچ فروشگاه برنامه ای نداشته باشد یا اضافه کردن برنامه های بیشتر برای شما غیرممکن باشد ، می توانید VPN را به راحتی در روتر خود نصب کنید. با استفاده از روتر که توسط ارائه دهنده خدمات VPN پشتیبانی می شود ، می توانید به سادگی دستورالعمل را برای اعمال اتصال خصوصی روی روتر خود دنبال کنید. البته برای این کار باید دو شرط لازم را رعایت کنید. شرط اول این است که سرویس VPN شما باید اجازه نصب روتر را بدهد. شرط دوم این است که مدل روتر شما باید توسط سرویس VPN پشتیبانی شود. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود تلویزیون خود را به روتر متصل کنید و فوراً از اتصال خصوصی لذت ببرید.

3. از یک جعبه روتر با نصب VPN استفاده کنید

برخی از شرکت های VPN وجود دارند که روتر VPN را در یک جعبه به فروش می رسانند ، به این معنی که آنها در اصل یک دستگاه روتر را با سرویس VPN خود که از قبل نصب شده روی آن نصب کرده اند می فروشند. این یک روش عالی برای استفاده شما از تلویزیون هوشمند است. جعبه روتر VPN به شما امکان می دهد یک اتصال خصوصی پلاگین و بازی برای همه دستگاه های خود ایجاد کنید ، و علاوه بر این ، نیازی به تنظیم آن ندارید. هیچ نرم افزاری برای بارگیری وجود ندارد. شما به سادگی آن را روشن کرده و تلویزیون خود را به دستگاه متصل می کنید و به صورت خودکار یک شبکه خصوصی خواهد داشت. فایده خوب این روش این است که شما با خرید روتر خود می توانید حداقل یک سال اشتراک یک سرویس خوب VPN دریافت کنید.

4. اتصال خصوصی لپ تاپ خود را با تلویزیون هوشمند خود به اشتراک بگذارید

اگر سرویس VPN شما اجازه نمی دهد برنامه اتصال خصوصی آنها را روی روتر خود نصب کنید ، روش دیگری برای اتصال شبکه خصوصی به تلویزیون شما وجود دارد. این کار ابتدا با ایجاد حداقل اتصال به سیستم عامل ویندوز یا مکینتاش ، ارتباط خصوصی را در لپ تاپ یا دسک تاپ خود برقرار می کند و سپس با استفاده از یک برنامه اشتراک گذاری hotspot می توانید ارتباط خصوصی خود را با تلویزیون خود به اشتراک بگذارید. این ممکن است یک قدم کمی خسته کننده برای انجام این کار باشد ، اما پس از برقراری این کار ، کافی است تلویزیون خود را با لپ تاپ خود وصل کنید و خوب است.

5- از روش هوشمند DNS استفاده کنید

DNS هوشمند هنوز هم می تواند به عنوان یک اتصال خصوصی در نظر گرفته شود زیرا به شما کمک می کند محدودیت های اینترنت را با استفاده از یک سرور دیگر دور بزنید. بنابراین ، در حالی که ویژگی های محافظت از حریم خصوصی زیادی را ارائه نمی دهد ، یک DNS هوشمند می تواند به شما کمک کند از هرگونه محافظت در منطقه جلوگیری کنید و به شما امکان می دهید به وب سایتها یا برنامه هایی که با این محدودیت مسدود شده اند دسترسی پیدا کنید. همچنین تنظیم آسان است زیرا فقط باید آدرس DNS خود را در منوی تنظیمات تلویزیون هوشمند خود تغییر دهید و قادر خواهید بود دقیقاً مانند اتصال خصوصی از اتصال خود استفاده کنید زیرا می توانید به برنامه های مختلف خارجی و خدمات آنلاین با آدرس هوشمند DNS.

این روش ها برای استفاده از اتصال خصوصی در تلویزیون هوشمند شما هستند. اگر هنوز یک تلویزیون “گنگ” در خانه دارید و می خواهید این امکان را برای شما فراهم کند که مستقیماً از طریق تلویزیون خود Netflix یا Hulu را پخش کنید ، می توانید به سادگی از یک جعبه TV Android یا جعبه TV Apple استفاده کنید تا این اتفاق بیفتد. این تلویزیون “گنگ” شما را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل می کند ، و همچنین می توانید از این نکات بهره مند شوید.