بررسی PureVPN

طرفداران:


 • PureVPN یکی از بهترین شبکه های سرور دارد که نه تنها برای کاربران اروپایی و آمریکایی کارآمد است بلکه برای کاربران آسیایی و اقیانوسیه نیز گزینه مناسبی است.
 • آنها ویژگی های بسیاری از قبیل Split Tunneling ، Gravity و VPN hotspot را ارائه می دهند که در کنار هم برای ارائه یک تجربه آسان ، روان و کاربر پسند هستند..
 • گزینه حمل و نقل پورت به شما امکان می دهد از طریق شبکه VPN از راه دور به سیستم خود دسترسی پیدا کنید. اگر این گزینه وجود نداشت ، برای دسترسی از راه دور به برنامه شخص ثالث نیاز است.
 • PureVPN به هیچ طرف خارجی برای سرورهای DNS تکیه نمی کند زیرا آنها سرورهای DNS اولیه و ثانویه خود را دارند.
 • آنها حالتهای مختلف شبکه ای را ارائه می دهند که مانند فیلتر سرورها مطابق نیاز است. این کارآمد انجام می شود و همه نیازها را پوشش می دهد.
 • پشتیبانی مشتری آنها از نرم افزار Viewer Team استفاده می کند تا به صورت مصلحت آمیز مسائل را در مدت زمان کوتاه تری حل کند تا کاربر بتواند در آن بنشیند و ببیند آنها مشکلات را ضرب و شتم می کنند.
 • ارائه دهندگان VPN مستقر در پنج چشم و چهارده چشم تحت نظارت دولت نظارت می کنند و حتی آژانس های اطلاعاتی نیز بر آنها کنترل دارند. خوشبختانه ، PureVPN در هنگ کنگ مستقر است ، و به این ترتیب ، آنها نیازی به ذخیره اطلاعات و توانایی ندارند ، به طور مستقل کار می کنند.

منفی:

 • PureVPN افزونه های مرورگر را فقط برای Chrome و Firefox ارائه می دهد ، و نه برای سایر مرورگرها مانند Safari و Opera Mini.
 • آنها سرورهای خاصی را برای پخش کانالهای محبوب مختلف ارائه می دهند. با این حال ، تاکنون ، در مورد Netflix ، فقط Netflix USA و Netflix US در دسترس هستند.
 • ویژگی ازن برای محافظت کامل در دسترس است ، اما فقط برای گزینه Security / Privacy و تعداد محدودی از سرورها در دسترس است. با این حال ، مدیر پشتیبانی مشتری به ما گفت که تیم توسعه دهنده برای افزودن آن به حالت های دیگر نیز تلاش می کند.
 • یک مشکل جزئی وجود داشت که هنگام شروع برنامه ، سرورها ناپدید شدند. یک راه حل ساده برای آن وجود دارد ، و از آنجا خارج شده و دوباره وارد سیستم شوید. ما در مورد فرکانس از پشتیبانی پرسیدیم و آنها پاسخ دادند که “شما دیگر با این مسئله روبرو نخواهید شد. این فقط زمانی اتفاق می افتد که نسخه را بارگیری کرده باشید. “

وب سایت: از سایت رسمی بازدید کنید

بررسی اجمالی:

بررسی اجمالی سریع
وب سایت وب ویزیت
پروتکل هاPPTP، L2TP، SSTP، IKEv2، OpenVPN، پروتکل مخفی
بستر، زمینهWindows ، Android ، Mac ، iOS ، Linux ، Smart TV ، خدمات Streaming ، Chrome ، Firefox ، روترها ، کنسول ها
صلاحیت قضاییهنگ کنگ
ورود به سیستمبرخی از سیاههها
رمزگذاریAES 256
اتصالات5 اتصال
مکانها180+ مکان
سرورها2000+
Netflix / P2Pمحافظت از P2P
گزینه های پرداختکارت اعتباری ، PayPal ، CoinPayments ، PaymentWall ، کارتهای هدیه
گزینه های پشتیبانیچت زنده ، بلیط های پشتیبانی
قیمت گذاری ازسالانه 3.33 دلار در ماه
ضمانت31 روز
امتحان رایگاننه

هنگ کنگ! آیا می توانیم آن را به عنوان بهترین مکان برای دفتر مرکزی ارائه دهنده VPN در نظر بگیریم؟ خوب ، دور از پنج چشم و چهارده چشم ، خود نشانه تسکین است. نه تنها این ، بلکه PureVPN متعلق به GZ Systems Limited ، واقع در هنگ کنگ ، همچنین شبکه سرور خوبی را برای کاربران آمریکایی ، اروپایی و همچنین برای کاربران آسیایی ایجاد کرده است.

مکان آنها به آنها تسلط بیشتری بر آسیا می دهد که به ساختن یک پایگاه کاربری بهتر در سراسر جهان کمک می کند.

صفحه اصلی PureVPN

این شرکت در سال 2007 با دو سرور شروع به کار کرده است ، و اکنون آنها سرورهای 2000+ را در سرتاسر جهان دارند. در این ده سال بسیاری از ویژگیهای شگفت انگیز اضافه شده است و با افزودنیهای خلاقانه پیشرفت های زیادی می شوند. با این وجود ، همیشه امکان دستیابی به کمال وجود ندارد و هنوز هم موضوعاتی وجود دارد که PureVPN را که لازم است حذف شوند.

فیلتر سرور آنها به خوبی تعریف شده است ، اما استفاده از آن به روشنی مشخص نیست که ما در این بررسی بحث خواهیم کرد. ما همچنین در مورد ویژگی های مختلف ، کارآیی و نیاز آنها صحبت خواهیم کرد.

لیست سرور PureVPN

ما همچنین درباره پشتیبانی مشتری نظرات داریم و در مورد استفاده از تجربیات مختلف تصمیم می گیریم که آیا باید آنها را به عنوان “بهترین” یا “متوسط” پشتیبانی مشتری عنوان کنیم..

سرورهای مختلف برای انتخاب حالت

به محض باز کردن مشتری ، پنج نماد مختلف ظاهر می شود. صفحه به شما امکان می دهد بسته به نیاز ، یکی از آنها را انتخاب کنید. سرورهای مختلف با انجام وظایف مختلف با نام “حالت” طبقه بندی می شوند.

 • جریان
 • آزادی اینترنت
 • امنیت / حریم خصوصی
 • اشتراک گذاری پرونده
 • آی پی اختصاصی

PureVPN حالت سرور را انتخاب کنید

بیایید در مورد قابلیت های هر حالت صحبت کنیم!

جریان برنامه ها سخت ترین سیستم عامل هایی هستند که ارائه دهندگان VPN با چالش های واقعی روبرو هستند. دور زدن “مشکلی پیش نیامده” کار آسانی نیست و این وب سایتهای جریان دائماً در تلاشند تا دسترسی خود را با استفاده از شبکه خصوصی مجازی شناسایی و مسدود کنند. از این رو این یک جنگ مداوم بین برنامه Streaming و ارائه دهنده VPN است. با این حال ، PureVPN دسترسی به کانالهای زیادی را که فقط برای مکانهای خاص در دسترس هستند فراهم می کند.

این چیزی است که NordVPN نیز ارائه می دهد ، چگونه Streaming Mode از PureVPN توانایی بیشتری دارد؟ خوب ، در NordVPN ، شما نمی توانید مستقیماً با یک کانال خاص ارتباط برقرار کنید ، اما در PureVPN فقط باید روی نام کانال کلیک کنید. لازم است سرور پخش کننده آن کشور را به صورت دستی انتخاب کنید و ببینید ، که در بین همه سرورها در مورد NordVPN با کانال خاص جریان متصل می شوید. با توجه به مثال ، PureVPN اگر می خواهید با Hulu ارتباط برقرار کنید ، می توانید مستقیماً نام کانال را تایپ کنید ، و نتایج جستجو ظاهر می شود. این یک روش آسان و کاربر پسند است برای پیدا کردن آنچه مورد نیاز است. هنوز محدودیت هایی وجود دارد. وقتی در گزینه جستجوی کانال Netflix را جستجو کردیم ، فقط “Netflix Us” ظاهر شد. با این حال ، آنها Netflix U.K را نیز ارائه می دهند ، اما برای ارتباط با آن ، باید بروید و کشور را انتخاب کنید. کار به همان اندازه آسان اما ارائه نشدن آن در لیست کانال ممکن است اطلاعات دسترسی به “Netflix U.K.” را ارائه دهد. آنجا نیست.

به هر حال ، اگر این بررسی را می خوانید ، اکنون می دانید که می توانید به آن دسترسی داشته باشید. با این حال ، باید چند کانال دیگر مانند “Netflix Japan” اضافه شود که دارای نمایش های انیمه انحصاری و بازارهایی در سراسر جهان است. با این وجود ، نسبت به سایر ارائه دهندگان VPN که بررسی کرده ایم ، کارآمد است.

بیایید مستقیماً به سمت آن برویم اشتراک گذاری آتش شبکه سرور و سایر موارد را برای آخرین بار ترک کنید. برای موقعیت مکانی من ، بهترین سرور توصیه شده در “Brunie Darussalam” واقع شده است که با فاصله 4645 مایل با موقعیت مکانی ما فاصله دارد. به همین دلیل ، اشتراک گذاری کارآمد امکان پذیر نیست ، اما اگر سرورهای P2P بیشتری اضافه شوند ، جایگزینی برای شبکه سرورهای PureVPN وجود ندارد. برای مکان آمریکایی و اروپایی ، یک شبکه سریعتر وجود دارد ، اما باید آن را بیشتر برای کاربران آسیایی و اقیانوسیه توسعه دهیم.

است آی پی اختصاصی سرعت شما را بالا می برد؟ بله حتما. اما آیا این “ارزش پول” است یا واقعاً تفاوت زیادی ایجاد می کند؟ خوب ، اگر یک IP اختصاصی را با قیمت 23.88 دلار در سال خریداری کنید ، دیگر نیازی نیست که آن آدرس IP را با دیگران به اشتراک بگذارید ، اما فقط توسط شما استفاده خواهد شد. این نه تنها سرعت را افزایش می دهد بلکه با ایمن تر کردن مسیر از جلوگیری از نشت داده ها کمک می کند. با این حال ، اگر فردی هستید که فقط برای حفظ حریم خصوصی ، ارزیابی وب سایتهای محدود به جغرافیایی ، و دسترسی به کانالهای پخش از آن لذت می برید ، می توانید به VPN دسترسی پیدا کنید ، بنابراین حساب حق بیمه کافی است. با این حال ، اگر به دنبال شغلی هستید که از حملات سایبری محافظت بالایی داشته باشد ، پیشنهاد می کنیم این ویژگی را خریداری کنید.

سردرگمی PureVPN بین حالت ها

اکنون ، بیایید دو حالت دیگر را مورد بحث و مقایسه قرار دهیم: حالت آزادی اینترنت & حالت امنیتی / حفظ حریم خصوصی که به دلیل عدم ابهام در تفاوت بین روش کار ، ما را کنجکاو کرد. اجازه دهید ابتدا بیانیه نوشته شده در زیر حالت ها را بررسی کنیم:

اینترنت آزادی دسترسی به محتوا را در اولویت قرار داده و امنیت / حریم خصوصی امنیت و حفظ حریم خصوصی مطالب شما را در اولویت قرار داده است. حال ، چگونه این کار انجام شده است؟ و آیا نمی توان این دو ویژگی را با هم ترکیب کرد؟ ما تلاش هایی برای بدست آوردن این اطلاعات کرده ایم و جواب ها مشخص نیست. با این حال ، ما مطمئن هستیم که این کلاهبرداری های بازاریابی نیستند زیرا سرور و IP برای هر دو حالت متفاوت هستند.

کار تنظیمات برنامه اصلی

در این بخش گزینه های زیادی وجود ندارد ، اما به هر حال مواردی که در آن گنجانده شده اند برای افزایش تجربه کاربر کافی هستند. آنها حتی تمام تلاش خود را برای اضافه کردن ویژگی هایی انجام داده اند که رابط کاربر را بصورت ناچیز تقویت می کند. این بخشی است که باید از PureVPN قدردانی کرد. ویژگی هایی مانند راه اندازی مرورگر پیش فرض پس از اتصال لازم نیست ، اما حداقل این کار دستی را با کلیک روی نماد مرورگر حذف می کند. این عناصر کوچک می توانند تجربه کاربری را تعریف کنند و اگر به دنبال مشتریان وفادار هستید ، واقعاً مهم است.

آنها شش پروتکل مختلف ارائه می دهند و همچنین بر اساس سرعت و امنیت آنها را رتبه بندی کرده اند تا کاربر بتواند بداند کدام پروتکل مطابق نیاز آنها است. افزودن گزینه های زبان همیشه به تعداد بیشتری کاربر کمک می کند زیرا افرادی وجود دارند که با سایر زبان ها آشنا نیستند. اضافه کردن تعداد کمی از زبان ها هیچ آسیبی به همراه نخواهد داشت و ممکن است بسیاری از کاربران به تجربه بهتر کمک کنند.

آیا این گزینه های پیشرفته مورد نیاز است؟?

تنظیمات پیشرفته PureVPN

گزینه های امنیتی را اگر نمی خواهید محتوا خود را بیرون بیاورید ، از علامت امنیتی مطمئن نکنید.!

در صورت عدم نیاز گزینه های امنیتی آنها برطرف نشده است. در بعضی مواقع ، شما ممکن است بدترین مشکل سرعت یا اتصال را تجربه کنید. در آن زمان ، آنها باید تغییر یافته ، اما هنوز هم ، بدون دستورالعمل پشتیبانی مشتری ، این کار را انجام ندهند. غیرفعال کردن رمزگذاری کلید 256 بیتی ، تونل را آسیب پذیر می کند ، اما ممکن است باعث افزایش سرعت به دلیل حذف رمزنگاری (با هزینه امنیتی) شود. یک سرور DNS شخص ثالث قابل استفاده است ، اما در اینجا آنها DNS مخصوص خود را ارائه می دهند ، بنابراین چرا نباید از آن استفاده کنیم؟ شاید به همین دلیلی که در بالا ذکر شد؛ به خاطر سرعت این ویژگی ها به کاربر امکان کنترل برنامه را می دهد و او می تواند تعادل بین سرعت و امنیت ایجاد کند. PureVPN تسهیلات را در اختیار شما قرار می دهد ، اما پس از آن کاملاً به کاربر بستگی دارد که چگونه او تغییرات را ایجاد می کند.

ویژگی Kill Switch با از بین بردن ترافیک اینترنت ، نشت داده ها را می کشد. این گزینه را می توان به راحتی در هر یک از ارائه دهندگان VPN یافت ، اما با VPN خالص کمی بیشتر است. به یاد داشته باشید ، ما در مورد ویژگی های دقیقه ای که PureVPN برای تجربه بهتر اضافه می کند بحث کردیم؟ خوب ، در اینجا این عناصر دقیقه برای امنیت اضافه می شوند. اگر عادت دارید قبل از خاموش کردن اینترنت یا خاموش کردن فعالیت مرورگر ، مشتری VPN را خاموش کنید ، ممکن است داده شما نشت کند. برای جلوگیری از این امر ، PureVPN پس از خاموش کردن سرویس گیرنده VPN خود ، Switch to Kill the Traffic Internet را گسترش داده است.

گزینه Multiport دوباره گزینه ای است که به کاربر امکان کنترل سرعت و امنیت را می دهد. این گزینه فقط با گزینه TCP و UDP قابل انتخاب است. هنگامی که شما نیاز به انتقال داده ها با سرعت سریعتر دارید اما از طریق یک شبکه خصوصی مجازی یا در صورت تمایل به افزایش سطح امنیتی صرف نظر از سرعت ، سودمند است. در مورد TCP ، در مورد ما سرعت تقریبا 60٪ کاهش یافته و برای UDP 25٪ افزایش یافته است. این انعطاف پذیری کارآمد را نشان می دهد که PureVPN می تواند کنترل کاملی روی تونل VPN داشته باشد.

گزینه کانون PureVPN

کانون امن PureVPN

دسترسی به اینترنت بدون VPN به هیچ وجه گزینه ای نیست و PureVPN فقط از حداکثر پنج دستگاه اجازه می دهد از یک حساب کاربری استفاده کنید. خوب ، آنها همچنین یک راه حل برای آن ارائه می دهند. PureVPN به شما امکان می دهد یک کانون ایجاد کنید و PureVPN از هر دستگاهی که به آن متصل شود بهره مند می شود. در صورت اضطراری یا در حالی که شما در حال مسافرت هستید و پنج دستگاه از قبل متصل شده اند ، شما می توانید از یکی از این پنج دستگاه ، یک کانون ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا به تمام شبکه های VPN ایجاد شده از طریق مشتری PureVPN دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شما نمی توانید با استفاده از این دستگاه تغییری در تنظیمات ایجاد کنید. تنظیمات فقط از طریق دستگاهی که کانون ایجاد شده است قابل تغییر است.

تقسیم تونلینگ و ویژگی حمل و نقل بندر

حمل و نقل پورت تونل تقسیم PureVPN

همانطور که در حال مرور هر مؤلفه کوچک این برنامه هستیم ، این دو ویژگی اجتناب ناپذیر هستند. بازده تقسیم تابع بستگی به مطلق دارد. یا به درستی کار می کند ، یا با سیستم اختلال ایجاد می کند. در مورد PureVPN ، فقط به برنامه انتخاب شده اجازه می دهد تا از طریق شبکه خصوصی مجازی عبور کند. در این روش می توانید از یک مرورگر با VPN و دیگری به عنوان شبکه معمولی استفاده کنید. یکی دیگر از ابزارهای خاص ویژگی حمل و نقل پورت است که به شما امکان می دهد با VPN از راه دور به سیستم دسترسی پیدا کنید. در صورتی که از شبکه دور باشید یا اگر نتوانید سرویس گیرنده VPN را در سیستم نصب کنید ، می تواند مفید باشد. هر داده ای که از راه دور به آن دسترسی داشته باشید نیز رمزگذاری می شود و این هیچ کس قادر به کشف آن نیست.

تجزیه و تحلیل زمان اتصال

دادگاه شماره نه آمریکای شمالی اروپای آسیا اسیلانیا امنیت اینترنت & حالت اشتراک گذاری فایل
میانگین9.1417.0898.0649.4149.238.3948.746
حالت جریان با مکانبهترین حالتهای پیشنهادی
19.9477.929.569.1910.56.84
296.018.068.4313.488.338.4
39.57.418.4111.068.577.436.7
49.448.67.919.311.279.447.35
58.997.586.828.458.068.4411.29
610.046.729.5612.337.647.848.7
79.647.337.769.87.418.649.06
89.226.37.478.358.647.987.51
97.546.927.768.637.947.798.12
108.637.028.978.2810.537.5513.49

چهار حالت از پنج حالت مختلف برای تجزیه و تحلیل زمان اتصال بررسی شد. حالت پنجم که به حالت اختصاصی IP اختصاص داشت ، نمی تواند مورد آزمایش قرار بگیرد زیرا نیاز به یک IP شخصی دارد. برای حالت Streaming ، مهم است که به کدام سرور وصل شوید زیرا هر کشوری دارای محتوای منحصر به فرد جریان است. با این وجود ، ارتباط با سرور هر کشور برای ما امکان پذیر نیست و به همین دلیل ما کارآمدترین آنها را از قاره های مختلف انتخاب کرده ایم. نتایج رضایت بخش است و حتی اگر به سرورهای مختلف وصل شوید تأثیر چندانی در زمان پاسخ نداده است.

حتی اگر میانگین برای هر قاره تقریباً یکسان باشد ، اگر می خواهید به محتوای یک کشور خاص دسترسی پیدا کنید ، آنگاه به زمان پینگ بستگی دارد. برای ما ، ارتباط بیشتر با سرور برزیلی زمان بیشتری خواهد برد. این ممکن است به دلیل فاصله ، کارایی مشتری و سرور باشد. با این حال ، در سایر موارد ، مهم نیست که با کدام سرور ارتباط برقرار کنید. معمولاً برای سرعت کارآمد باید با بهترین توصیه شده ارتباط برقرار کرد.

تست سرعت

تست سرعت PureVPN

ما قبلاً شبکه سرور آنها را مورد بحث و بررسی قرار داده ایم که به دلیل قرار گرفتن هوشمند سرورها ، همه قاره ها را به خوبی می پوشاند. برای دستیابی به چنین سرعت نهایی ، به این نوع شبکه سرور نیاز است. با این حال ، آنها دارای یک شبکه سرور مبتنی بر حالت های مختلف هستند و بنابراین ، سرعت های مختلفی برای هر حالت وجود دارد. ما چهار مورد از پنج حالت را بررسی کرده ایم زیرا تست سرعت برای IP اختصاصی امکان پذیر نبود. دو از چهار حالت سرعت کارآمد را ارائه می دهند ، اما در صورت نیاز به رضایت یک کاربر کاربر در سراسر جهان ، دو حالت دیگر نیاز به رشد دارند.

با توجه به وجود تعداد بی شماری از حالت آزادی و حالت امنیتی / حفظ حریم خصوصی ، آنها به طور موثر سرعت بالایی را ارائه می دهند. با این حال ، در مورد حالت جریان و حالت سرور P2P ، تعداد محدودی از سرورها در آنجا هستند و به همین دلیل سرعت بسیار کمی برای مکان ما ارائه می دهند. حتی اگر بتوانیم به Netflix Originals نیز دسترسی پیدا کنیم ، کیفیت پخش خوبی انتظار نمی رود. به عنوان مثال ، اگر سرعت اینترنت 10 مگابیت در ثانیه دارید ، پس از اتصال با سرور اختصاص داده شده به Netflix ایالات متحده ، حداقل هشتاد درصد کاهش می تواند تجربه شود (برای موقعیت مکانی ما). با این حال ، این مورد در مورد Netflix U.K. نیست و میانگین کیفیت پخش تضمین می شود. با استفاده از PureVPN نمی توانید از Netflix از هر کشور دیگر از مکان خارج استفاده کنید. در مورد ما ، برای ایالات متحده ، 0.74Mbps و ایالات متحده ، 1.27Mbps هنگام اتصال به شبکه خصوصی مجازی ضبط شد. سرعت اصلی 8.70 مگابیت در ثانیه است ، بنابراین ، در واقع ما نمی توانیم نکات کاملی را برای PureVPN در مورد Netflix ارائه دهیم. اگر به کانال دیگری احتیاج دارید ، سرور برای آن فرق می کند و سرعت متفاوتی تجربه می شود. با این وجود ، نمی توان از تست سرعت برای هر کانال استفاده کرد ، بنابراین تعداد کمی کانال محبوب محبوب انتخاب می شوند و جدول بندی برای آن کانال ها انجام می شود.

لیست کانال بارگذاری بارگذاری بارگیری در حال بارگذاری
سرعت اینترنت قبل از اتصال (Mbps)سرعت اینترنت پس از اتصال با یک سرور خاص (Mbps)
نخست وزیر آمازون9.017.510.440.26
هولو9.046.53.632.65
HBO برو7.426.175.042.28
بی بی سی9.137.980.832.04
ورزش های ستاره ای7.378.164.74.62

این نشان می دهد که آنها باید برخی از سرورهای کانال خود را بهبود بخشند. با این حال ، بسیاری از آنها با ارائه حداقل 50٪ سرعت به سرعتی که ما قبل از اتصال تجربه کرده بودیم ، خوب کار می کنند.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، فاصله بین موقعیت مکانی ما و نزدیکترین سرور P2P در حدود 2،645 مایل است. حال ، چگونه می توان انتظار سرعت خوبی داشت؟ ما نبودیم ، اما سرعت هر چه باشد ، مطمئناً اگر آنها سرورهای P2P بیشتری را در مکان هایی که تحت پوشش قرار نمی گیرند سرعت بیشتری کسب می کنیم. ما کاملاً مطمئن هستیم که آمریکای شمالی و اروپا این کاهش سرعت را تجربه نخواهند کرد زیرا همه مناطق این قاره ها را در بر گرفته است. با این حال ، در مورد “حالت جریان” نمی توانیم مطمئن باشیم.

دو حالت دیگر کاملاً کار می کنند و متعهد هستند که سرعت خوبی را ارائه دهند زیرا حتی در کشورهای آفریقایی نیز سرور دارند. تاکنون ، هیچ تأمین کننده VPN را در آفریقا مشاهده نکرده ایم. برای ما نزدیکترین سرور 625 مایل فاصله داشت ، اما هنوز هیچ افت چشمگیر سرعت برای حالت آزادی مشاهده نشد. با این حال ، در مورد حالت امنیتی ، تا حدودی کاهش وجود دارد که قابل قبول است.

امنیت

هنگامی که امنیت به میان می آید ، انتظار نداریم هیچ گونه نشتی ، محاصره شدید ، خط مشی دقیق و مشخصات امنیتی ویژه نداشته باشید. PureVPN تمام این الزامات را فراهم می کند و ما هیچ گونه منافی در امنیت ارائه شده توسط PureVPN پیدا نکردیم. اول ، ما سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را به طور کامل بررسی کردیم و همه چیز عالی بود جز یک چیز. در یک زمان ، مشارکت شخص ثالث وجود داشته است ، اما آنها توضیح داده اند که PureVPN توافقنامه حفاظت از داده با آنها دارد ، و امن آن.

PureVPN خط مشی رازداری دخالت شخص ثالث

اگر در مورد ویژگی امنیتی صحبت کنیم ، ویژگی های پیشرفته ای در رابطه با رمزگذاری ، کشتن سوئیچ و پروتکل ها وجود دارد. اگر به خاطر سرعت نمی خواهید امنیت را به خطر بیاندازید ، می توانید تمام گزینه های امنیتی را فعال کنید. با این وجود طبیعی است که سرعت کمتری را تجربه کنید زیرا فعال کردن گزینه امنیتی یک لایه محافظ اضافی ایجاد می کند که از طریق آن داده ها عبور می کنند. آنها رمزگذاری AES-256 را ارائه می دهند که می توانید در هر زمان غیرفعال کنید. Kill Switch همچنین ایمنی ناشی از نشت را می افزاید. آنها همچنین محافظت در برابر نشت IPv6 را انجام می دهند و باعث جلوگیری از ترافیک اینترنت از طریق IPv6 می شود که امنیت بهتری را ایجاد می کند. با این حال ، من نتوانستم حفاظت نشت DNS را پیدا کنم ، و این ویژگی می تواند اضافه شود.

گزینه Ozone فقط برای حالت Security / Privacy ارائه شده است. علاوه بر این ، امنیت به دلیل وجود دیوارهایی که اجازه نمی دهد همه محتواها به سادگی منتقل شوند ، بهبود یافته است. کاربر می تواند محدودیت ها و کنترل بیشتری بر انتقال داده ها قرار دهد. این ویژگی دارای یک آنتی ویروس داخلی است که دستگاه را از تهدیداتی که می تواند به دستگاه آسیب برساند نجات می دهد. به طور موثری متجاوزین را شناسایی می کند و سپس با مسدود کردن آنها از سیستم محافظت می کند. همچنین می توانید URL و برنامه ای را که مایل به استفاده از آنها نیستید فیلتر کنید.

ازن PureVPN

رابط کاربری و تجربه کاربر

وقتی صحبت از رابط کاربری می شود ، مشتری های آنها به همان اندازه کریستال واضح هستند و به راحتی می توان آنها را شفاف کشف کرد. سرورها بین حالت ها توزیع می شوند و این باعث می شود سرور مورد نیاز را آسان تر کنید. لیست کانال آنها برای سرور جریان یک ویژگی کارآمد است که مخاطبی را جذب می کند که مایل به یافتن هر سرور برای هر کانالی که به صورت دستی بازدید می کنند نیست. اصلاً امکان پذیر نیست. پس زمینه فضایی آنها هنگام اتصال ، رابط هیپنوتیزم می افزاید و هر مؤلفه سعی در جذب کاربران دارد.

تجربه کاربری خوب یک کلید برای به دست آوردن کاربران عادی محصول است. تجربه کاربر ، در مورد PureVPN ، نهایی است زیرا آنها عنصری را اضافه کرده اند که باعث کاهش کار دستی تا حد ممکن می شود. افزودن ویژگی ازن و جاذبه نیز به افزایش امنیت و همچنین تجربه کاربران کمک کرده است.

جاذبه تا حدودی مانند اوزون است ، اما بیشتر به جای فیلتر کردن محتوا ، بر محافظت از سیستم در برابر هکر و بدافزار تمرکز دارد. این امر همچنین با کاهش وقفه متجاوزان به تجربه کاربر می افزاید تا خریدار بتواند از اتصال VPN رضایت بخش بهره ببرد.

جاذبه PureVPN

با کنترل کامل سرعت و امنیت ، به کاربر اجازه می دهد تا تجربه خود را مطابق انتخاب خود تغییر دهد. اگر می خواهد سرعت بیشتری داشته باشد ، همیشه می تواند با تغییر پروتکل و برطرف کردن علامت استفاده از رمزگذاری کلید 25 بیتی ، امنیت را کاهش دهد. با این حال ، اگر او می خواهد با لایه های با امنیت بالا چند لایه بتواند یکی دیگر از دیگری را اجرا کند. ممکن است باعث کاهش سرعت شود ، اما این مورد به انتخاب کاربر خواهد بود. ارائه کنترل بر مشتری کار ساده ای نیست. این ممکن است باعث نقص نیز شود ، اما مورد PureVPN ، این امر ممکن است به دلیل ایجاد مناسب هر گزینه اتفاق نیفتد.

سکو

پشتیبانی دستگاه PureVPN

علاوه بر ویندوز ، اندروید ، MacOS ، iOS و لینوکس ، آنها با سی و شش دستگاه دیگر سازگار هستند که شامل روتر ، تلویزیون هوشمند ، کنسول بازی و مشتقات لینوکس است. همچنین در صورت لزوم می توانید افزونه های Chrome و Firefox را اضافه کنید. افزودن یک برنامه افزودنی در بین دستگاههای مجاز اتفاق نمی افتد و بنابراین ، هیچ تلفاتی در افزودن یک برنامه افزودنی وجود ندارد. با این حال ، ممکن است تا حدودی فعالیت مرور شما را کند کند. با روترهای مختلفی مانند Tomato ، Pfsense و نه دیگر سازگار است. از این رو وقتی صحبت از سیستم عامل ها می شود ، تقریباً همه آنها را تحت پوشش قرار می دهیم

PureVPN

پشتیبانی از روتر PureVPN

اگر اینگونه نباشد ، می توانید از طریق انتقال پورت برای دسترسی به آن وسیله یا گزینه مهم hotspot استفاده کنید ، اگر می خواهید با دستگاهی که از PureVPN پشتیبانی نمی کند ، ارتباط برقرار کنید. گزینه های اشتراک گذاری همیشه هنگام تنظیم اتصال VPN برای دستگاهی که مشتری VPN پشتیبانی نمی شود ، همیشه مفید است..

پشتیبانی مشتری

ما همیشه در مورد کارآیی پشتیبانی مشتری PureVPN گیج شده بودیم. بیایید ابتدا درباره نکاتی که دارای یک پاسخ مطلق هستند بحث کنیم. اگر در مورد زمان مورد نیاز آنها برای ارائه پاسخی در مورد گفتگوی زنده یا از طریق ایمیل صحبت کنیم. در صورت چت زنده و چند دقیقه (5-60 دقیقه بطور اختصاصی) از طریق ایمیل بیش از چند ثانیه طول نمی کشد. بنابراین ، ما هیچ وقت مشکلی درباره ارتباط برقرار نکردیم. حال اگر ادب و احترام در نظر گرفته شود ، آنها همیشه صحبت را با سلام و احوالپرسی آغاز می کنند ، از زبان فروتنانه استفاده می کنند ، تمام تلاش های ممکن را برای حل مسائل انجام می دهند و به هر سوال پرسپولیسی پاسخ می دهند به صورت دقیق و صبورانه..

اکنون ، چت را با این پیام آغاز کردیم ، “سلام! نتفلیکس کار نمی کند “که مدیر اجرایی پشتیبانی مشتری از ما خواسته است تا چند گام ارائه شده توسط وی را دنبال کنیم. با این حال ، حتی بعد از آن کار نمی کرد. آنها یک IP اختصاصی به ما ارائه دادند ، اما ما هنوز نتوانستیم به Netflix دسترسی پیدا کنیم (هیچ مشکلی در مشتری وجود ندارد. فقط در پیکربندی نیاز به تغییراتی دارد). پس از آن ، آنها گزینه ای را برای کار روی “Team Viewer” قرار دادند. معمولاً ، اگر این مشکل حل نشد ، یک ارائه دهنده VPN از ما می خواهد که در مورد آن از طریق پست الکترونیکی ، یا آنها را به سطح دیگری انتقال دهند. در اینجا آنها از راه دور به سیستم ما دسترسی پیدا کردند و مسئله را یاد گرفتند و آن را در عرض چند دقیقه حل کردند. آنها نه تنها مسئله را حل کردند ، بلکه روش اتصال با کانالها را به ما پیام دادند و در عین حال نحوه حرکت با استفاده از نشانگر ماوس را از طریق برگه ها و پیمایش های مختلف به ما نشان دادند. این یک روش کارآمد برای حل مشکلات مشتری بود که در آن کاربر فقط نیاز به نشستن و مشاهده کار آنها دارد. با این تصویر ، ما پنج ستاره در اختیار مشتری قرار می دادیم.

PureVPN نمایشگر تیم پشتیبانی مشتری

جالب است که کاربران VPN به ارائه دهندگان VPN امکان استفاده از Team Viewer را می دهند.

پس از این ، ما با پشتیبانی مشتری تماس گرفتیم ، و همیشه تیم فروش با آنها تماس می گیرد. ما بعضی اوقات ، مسئله را برای آنها توضیح می دهیم ، و سپس اگر آنها قادر به حل آن نبودند ، ما را به بخش فنی منتقل می کنند. این ناامید کننده است که اکنون باید موضوع کامل را دوباره به بخش فنی توضیح دهید. می توانید یک گزینه مستقیم برای انتخاب بخش که کاربر مایل به تماس با آن است وجود داشته باشد. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در وقت کاربر می شود بلکه باعث می شود چت زنده نیز کارآمدتر شود.

پس از این ، ما یک سؤال دیگر برای آنها مطرح کردیم: “سلام ، من فقط تعجب کردم که تفاوت” فنی “بین حالت آزادی اینترنت و حالت امنیتی چیست؟” با این حال ، برای این ، من یک پیوند را توضیح دادم که انواع مختلفی از حالت ها را توضیح می دهد. این پیوند برای ما کاملاً بی ربط بود و ما دوباره سعی کردیم سؤال من را با روشی مفصل توضیح دهیم.

“دو حالت مختلف وجود دارد: امنیت اینترنت و حالت حفظ حریم خصوصی. حال ، حالت آزادی اینترنت را در نظر بگیریم: می گوید شما می توانید به تمام محتوا دسترسی داشته باشید ، درست است؟ اکنون بیایید به حالت حریم خصوصی بیاییم. این می گوید که شما مطمئن تر خواهید بود ، دوباره درست است؟ تنها تفاوت سطح رمزگذاری است. سه جمله پشت سر هم. حال اگر تنها تفاوت رمزگذاری است ، می توانم تمام مطالب را از حالت حفظ حریم خصوصی نیز ارزیابی کنم ، بنابراین داشتن حالت آزادی اینترنت چیست؟ “

برای این کار از من خواسته شد که پرس و جو را برای آنها از طریق ایمیل ارسال کنم. پاسخ نامه E-mail نیز بی ربط بود و هیچ پاسخ مناسبی برای پرس و جو من ارائه نشده است. بنابراین ، ما در مورد پشتیبانی مشتری یک “احساس ترکیبی” داریم ، اما اگر با دقت تجزیه و تحلیل کنیم ، آنها در حل مسائل و تردیدهای مرتبط با مشتری خوب هستند. این سؤال مربوط به کار داخلی برنامه بوده و برای تهیه پاسخ آن کار سختی بود. با این حال ، من واقعاً انتظار داشتم که آنها سؤال را بیشتر پیش ببرند.

نتیجه

بدون شک ، PureVPN یکی از بهترین ارائه دهنده های VPN است ، خصوصاً در مورد شبکه سرور. با این حال ، آنها باید در چند سرور جریان که در آن سرعت کم تجربه شده است کار کنند. رابط کاربری هوشمند به طور مستقیم وظیفه دستی را کاهش داده است ، و باعث می شود کاربر حتی پس از داشتن بسیاری از تنظیمات ، بتواند از مشتری خود استفاده کند. ویژگی هایی مانند اوزون و گرانش محافظت ویژه ای را ارائه می دهد. یکی کنترل سرعت و امنیت را دارد. با این حال ، او می تواند سرعت را با پایین آوردن پروتکل افزایش دهد ، و رمزگذاری ، اما در عین حال ، آن را با ازن و گرانش ایمن می کند. بنابراین می توان تعادل کاملی بین سرعت و امنیت به دست آورد. هنگامی که ما در مورد پشتیبانی مشتری آنها صحبت می کنیم ، Live Chat بعضی اوقات بسیار کارآمد و گاه گیج کننده بود. بنابراین ، می توان آن را نه با ایجاد تغییر در نرم افزار ، بلکه با ارتقاء نیروی انسانی در پشت آن ، بهبود بخشید. اگر این چند پیاده سازی بتوانند در برنامه های خود باشند ، آنها رقابت سخت تری را به بازیکنان برتر بازار VPN ارائه می دهند.