بررسی ZenMate

طرفداران


 • اگر ZenMate عملکرد غیرمنتظره ای را متوقف کند ، ویژگی سوئیچ kill تمام ترافیک اینترنت را متوقف می کند. این باعث می شود تا شما از مسئولان صرفه جویی در مطالبی را که بازدید کرده اید بدانید.
 • اتصال فوری به شما امکان می دهد با VPN با چند ثانیه ارتباط برقرار کنید و در موارد بسیار کمی بیش از ده ثانیه طول کشید.
 • ویژگی نظارت مکان ZenMate به شما امکان می دهد حتی اگر آدرس IP تغییر کند از مزایای محلی نیز استفاده کنید.
 • همیشه امن ZenMate به طور خودکار وصل می شود. هر بار کار اتصال دستی آن را ذخیره می کند.
 • چندین زبان برای درک بهتر کاربران در سراسر جهان ارائه شده است.
 • دارای مکان های سرور برای هر قاره ای است که 30 کشور جهان را پوشش می دهد.

منفی

 • این خطای گرافیکی جزئی برای ویندوز 7 دارد و ترجیح داده می شود برای این نسخه استفاده شود. با این حال ، برای نسخه های بالاتر ، کاملاً کار می کند.
 • انتخاب خودکار برای مکان وجود ندارد ، اما می توانید با توجه به نیاز محتوا ، آن را به صورت دستی انتخاب کنید.

سایت اینترنتی: از وب سایت بازدید کنید

بررسی اجمالی

مشتری zenmate

ZenMate مقر این مرکز در برلین است و متعلق به ZenGuard GmbH است. این کار در سال 2013 و در این چهار سال آغاز شده است ، به دلیل ساده بودن رابط کاربری و اتصال سریع ، یک پایگاه کاربر 40 میلیون نفر را ایجاد کرده است. اخیراً ، توسط Kape Technologies Plc به دست آورد. (شرکتی که صاحب برنامه هایی مانند CyberGhost و Intego است) و از این رو ، توسعه بیشتری پیش بینی می شود. تمرکز بر بهبود تجربه کاربر و اضافه کردن ویژگی های بیشتر بدون به خطر انداختن حریم خصوصی و امنیت کاربر است. ZenMate یک اتصال VPN با حق بیمه معتبر را با سرورهای پایدار و ویژگی های امنیتی مختلف ارائه می دهد. این دستگاه برای دستگاه های رومیزی و موبایل و همچنین برای مرورگرهای محبوب در دسترس است.

بررسی اجمالی سریع
وب سایت www.zenmate.com
پروتکل هاLT2P، IPSec، OpenVPN
بستر، زمینهWindows ، Mac ، iOS ، Android ، مرورگرها (Chrome ، Firefox)
صلاحیت قضاییآلمان
ورود به سیستمبرخی از سیاههها (پهنای باند)
رمزگذاری256-AES ، AES 128 بیتی (برای مرورگرها)
اتصالات5 دستگاه (می تواند 10 مورد دیگر را اضافه کند)
مکانها30+ کشورها
سرورها300 پوند
Netflix / P2Pنه
گزینه های پرداختپی پال ، کارتهای اعتباری ، UnionPay ، کیوی
گزینه های پشتیبانیبلیط ، گپ
قیمت گذاری از2.05 دلار در ماه (صورتحساب سالانه)
ضمانت30 روز برگشت پول
امتحان رایگاننه

مکان های چند سرور

تعداد سرورهایی که می توانید هنگام استفاده از این سرویس VPN انتخاب کنید ، بسیار زیاد است. این سرورها بیشتر در قاره اروپا قرار دارند زیرا این نرم افزار در آلمان مستقر است. با این حال ، سرورهای متداولی نیز وجود دارند که در سایر نقاط جهان مانند ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و سنگاپور قرار دارند. سرورها برای ساختن پایگاه کاربر در سراسر جهان هوشمندانه قرار می گیرند. 7.9 میلیون کاربر ترک از ZenMate برای دسترسی به سایتهایی مانند Facebook و ویکی پدیا که در آنجا ممنوع است استفاده می کنند. ZenMate همچنین به 1.8 میلیون کاربر روسی برای دسترسی به اینترنت بدون محدودیت های دولتی کمک کرده است. این نرم افزار می تواند به شما نشان دهد کدام سرور سریعترین سرعت را در زمان واقعی داشته و کدام سرور به درستی کار نمی کند. با استفاده از این ویژگی می توانید سریعترین سرور را انتخاب کرده و از استفاده از سرورهایی که مشکلاتی مانند افت اتصال ثابت یا سرعت آهسته دارند خودداری کنید. سرورهای ZenMate در سراسر جهان وجود دارند ، به همین دلیل مسائل مربوط به سرعت کاهش می یابد. با این حال ، قاره اروپا در مقایسه با سایر قاره ها سرعت بالاتری را تجربه می کند.

خط مشی بدون ورود به سیستم

اگرچه خدمات VPN زیادی وجود دارد که با ورود به فعالیت خود کاربران خود را “خیانت” کرده اند ، ZenMate در مورد تعهد خود مبنی بر عدم زحمت کاربران خود برای خط مشی نظارت بر فعالیت های آنلاین خود ، قاطعانه عمل می کند. به این دلیل است که کاربران برای دور شدن از سیستم نظارت آنلاین ، از این سرویس استفاده می کنند. اگر این سرویس فعالیت خود را ثبت می کند ، مانند فرار از یک سیستم نظارتی است و توسط یک سیستم نظارت دیگر “گرفتار” می شود. هیچگونه خط مشی ورود به سیستم توسط این سرویس شبکه خصوصی مجازی تضمین نمی کند که کاربران می توانند بدون اینکه کسی فعالیت خود را ردیابی کند ، ایمن و محافظت آنلاین بمانند.

تنظیمات مختلف برای Zenmate Client

کلید کشتار

Kill-switch یک ویژگی اساسی اما ضروری است که شما را از گرفتن گرفتاری هنگام استفاده از محتوای بدون سانسور محافظت می کند. ویژگی Kill Switch برای جلوگیری از آشکار شدن آدرس IP واقعی شما در لحظه اتصال در VPN شما ، کار می کند. به عنوان مثال ، اگر اتصال خصوصی شما به طور ناگهانی قطع شده باشد ، اتصال اصلی شبکه نیز قطع می شود و از بروز هرگونه نشت آدرس IP جلوگیری می کنید. به عبارت دیگر ، این ویژگی فقط به شما امکان می دهد از طریق یک اتصال خصوصی به اینترنت متصل شوید.

ZenMate Identity Shield

این ویژگی است که باید در هر VPN گنجانده شود. Identity Shield تمام نشت داده های موجود در برابر ایمیل های کاربر را شناسایی می کند و اگر نشت داده با هویت کاربر مطابقت داشته باشد از طریق E-mail به کاربر هشدار می دهد. با هشدارهای ایمیل ، کاربر متوجه می شود که اطلاعات وی به نوعی فاش می شود و بنابراین ، توصیه می شود رمزهای عبور را در اسرع وقت تغییر دهید. این کمک می کند تا از بروز نشت داده های بعدی جلوگیری کنید.

همیشه گزینه ایمن

Ever Secure گزینه اجازه می دهد تا ZenMate به طور خودکار متصل شود حتی اگر آن را از برنامه های در حال اجرا در پس زمینه حذف کنید. بنابراین ، اگر شما عادت به استفاده از اینترنت بدون روشن کردن VPN دارید ، نیاز به دستی آن را دوباره و دوباره روشن کنید. در iOS ، ZenMate به محض اینکه دستگاه به حالت خواب یا اگر تبادل داده وجود نداشته باشد ، قطع می شود. با این حال ، هنگامی که مجدداً از شبکه استفاده می کنید ، به طور خودکار متصل می شود.

ارائه نظارت بر موقعیت مکانی

مانیتورینگ موقعیت مکانی مزایایی را که آدرس IP واقعی شما بدون قطع VPN یا اشتراک IP واقعی از آن برخوردار است ، فراهم می کند. این به بسیاری از موارد به کاربران کمک می کند:

بدون مسدود شدن می توانید به حساب های بانکی محلی دسترسی پیدا کنید.

بعضی اوقات وقتی در هنگام استفاده از VPN به حساب شخصی خود وارد می شوید ، ارائه دهنده حساب ورود به سیستم را مشکوک می داند ، اما در ZenMate با فعال کردن نظارت بر موقعیت مکانی از این مشکل جلوگیری می شود..

بدون هیچ مشکلی می توانید از برنامه هایی استفاده کنید که به فن آوری GPS احتیاج دارند.

این ویژگی در هر VPN در دسترس نیست. برای کاربرانی که در عین حال نیاز به مشاهده محتوایی دارند که برای مکانشان در دسترس نیست مفید است و از وب سایتهایی بازدید می کنند که فقط با IP واقعی قابل ارزیابی هستند

نظارت بر بای پس و سانسور آنلاین

با استفاده از ZenMate ، همیشه امکان کشف اینترنت مانند گذشته وجود ندارد. این ناشناس بودن کاملاً برای اتصال آنلاین شما فراهم می کند ، این امکان را می دهد تا از شخصی جلوگیری کنید تا فعالیت آنلاین خود را ردیابی و نظارت کند. همچنین ، می تواند به شما در دور زدن هرگونه محدودیت اینترنت اعمال شده توسط دولت و همچنین دور زدن هرگونه سانسور آنلاین کمک کند. شما می توانید با تجربه کامل از وب سایت های مورد علاقه خود لذت ببرید ، به این ترتیب از وب سایت های مورد نظر لذت می برد.

بخش آمار من

اگر محدودیتی برای انتقال داده توسط ارائه دهنده خدمات خود دارید ، می توانید آن را در این بخش پیگیری کنید.

 • این اطلاعات آماری را در مورد:
 • زمان اتصال
 • ترافیک بارگیری شده
 • ترافیک آپلود شده

تجزیه و تحلیل زمان اتصال

ZenMate دارای کیفیتی است که VPN های بسیار کمی از آن برخوردار هستند و این یک اتصال فوری است. در تجربه ما ، ZenMate بیشتر از 10 ثانیه برای تهیه یک شبکه خصوصی مجازی برای دستگاه ما صرف کرده است. برای بسیاری از موارد ، برقراری اتصال فقط یکی از سریعترین زمانهای اتصال موجود ، فقط 4/5 ثانیه طول می کشد.

محاکمه No. زمان برای برقراری ارتباط گرفته شد
میانگین زمان (ثانیه) 5.9
19
28
35
44
56
66
78
84
95
104

به طور متوسط ​​5.9 ثانیه برای توسعه دهندگان ZenMate یک دستاورد است و اتصال برای کشورهای اروپایی سریعتر از این است.

تست سرعت

سرعت قبل و بعد از Zenmate

تجزیه و تحلیل Speed ​​Test توضیح می دهد که هنگام اولویت امنیت ، چقدر سازش را باید انجام دهید. برقراری ارتباط با ZenMate سرعت را کاهش می دهد اما به اندازه کافی برای مرور فیلم های با کیفیت خوب و مرور اینترنت بدون ایجاد خطر در بارگیری صفحه وب.

بدون اتصال به ZenMate ، سرعت بارگیری و سرعت بارگذاری به ترتیب 9.41 Mbps و 7.41 Mbps به دست می آید ، اما به ترتیب به 2.17 Mbps و 1.06 Mbps کاهش یافت. نزدیکترین سرور به محل ما 3400 کیلومتر فاصله دارد. این احتمالاً دلیل چنین کاهش سرعت است. اگر در اروپا ، آمریکا یا استرالیا واقع شده اید ، چنین حکمتی را تجربه نخواهید کرد زیرا سرورهای آنها در سراسر این قاره ها وجود دارد.

امنیت

هنگام امنیت ، استفاده از اطلاعات این شرکت با قوانین سختگیرانه حفظ حریم خصوصی آلمان تنظیم می شود. داده های منتقل شده به سرورهای خصوصی آنها رمزگذاری و روتر می شوند. این اطمینان می دهد که هیچ شخص ثالث نمی تواند به داده های شما دسترسی پیدا کند. حتی ، خود برنامه نیز فعالیتهای شما را ردیابی نمی کند و اطلاعات شخصی شما را ذخیره نمی کند.

آنها از رمزگذاری AES استفاده می کنند که استانداردی است که توسط دولت ایالات متحده به تصویب رسیده و در سراسر جهان توصیه می شود. طول کلیدی برای پسوندهای مرورگر 128 بیتی است ، و برای سایر مشتریان 256 بیتی است. یک کلید 128 بیتی کمی ضعیف در نظر گرفته می شود اما حتی پس از رمزگذاری AES ، نقض داده امکان پذیر نیست. طول 256 بیتی با رمزگذاری AES بالاترین سطح امنیتی را ایجاد می کند. هنگامی که با یک پروتکل مناسب مانند پروتکل TLS 1.2 (RFC 5246) اضافه می شود ، سرعت و امنیت را همزمان فراهم می کند. این پروتکل با دو لایه مختلف ارائه می شود: پروتکل ضبط TLS و پروتکل دستی TLS. اولی امنیت و قابلیت اطمینان را تضمین می کند و دومی داده هایی را که به اشتراک گذاشته اید رمزگذاری می کند.

برای امنیت بیشتر ، DNS Leak Protection نیز اضافه شده است که به شخص ثالث DNS اجازه نمی دهد تا سیاهه یا اطلاعات شخصی شما را ذخیره کند.

بستر، زمینه

اگر می خواهید قبل از تصمیم گیری برای خرید اشتراک آن ، سرویس را برای مدتی امتحان کنید ، می توانید به صورت رایگان از افزونه های مرورگر استفاده کنید. می توانید برنامه های افزودنی مرورگر ZenMate را برای Opera ، Firefox و Chrome بارگیری کنید. سپس ، هنگامی که از یکی از این مرورگرها استفاده می کنید ، می توانید اتصال VPN را به صورت رایگان و بدون محدودیت پهنای باند فعال کنید. با این وجود ، اتصال خصوصی فقط در مرورگرهای شما قابل استفاده است و از نظر سیستم گسترده نیست.

اگر در مورد سیستم عامل های دیگر صحبت کنیم ، اگر نسخه حق بیمه را خریداری می کنید می توانید از آن برای Android ، iOS ، Mac و Windows استفاده کنید. اگرچه ، اگر می خواهید با سیستم عامل های دیگر ارتباط برقرار کنید ، مشکلی نخواهد بود. ZenMate 100٪ OpenVPN سازگار است ، بنابراین ، می تواند برای سایر سیستم عامل ها نیز مورد استفاده قرار گیرد. اگر نسخه حق بیمه را خریداری می کنید ، می توانید همزمان 5 دستگاه را به هم وصل کنید که در مقایسه بسیاری از VPN ها که فقط به سه دستگاه امکان اتصال دارند ، به اندازه کافی خوب است..

پشتیبانی مشتری

رضایت مشتری مستقیماً با توانایی پشتیبانی مشتری برای مقابله با هر موقعیت و نقص متناسب است. ZenMate هیچ گونه گفتگوی زنده ای برای کمک فوری ندارد ، اما از طریق پست الکترونیکی پشتیبانی مشتری برخوردار است که درمورد سؤال ها توضیحی پیدا کردیم ، اما آنها برای مدتی جواب آنها را گرفتند..

ما دریافتیم که پشتیبانی ZenMate در وب سایت خود که خود برای حل بسیاری از سؤالات کافی است. این شامل وبلاگهایی در مورد مشکلات مختلفی است که کاربران با آن روبرو هستند یا در مورد تردیدی که کاربران برای حفظ حریم خصوصی خود دارند. همچنین کار کامل ZenMate را توضیح می دهد و باعث می شود امیدبخش تر به نظر برسد.

نتیجه

ZenMate یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات VPN است که خدمات VPN را با بسیاری از ویژگی های امنیتی و همچنین قابلیت اطمینان خوب و سرعت سریع اتصال ارائه می دهد. ZenMate مکانهای سرور خود را بطور هوشمند تنظیم کرده است تا کاربران از سراسر جهان بتوانند از خدمات آن بهره مند شوند. با داشتن ویژگی های امنیتی مانند DNS Leak Protection ، Kill-switch و هیچگونه خط مشی ورود به سیستم ، نمی توانید اینترنت را بدون هیچ ترسی از نقض داده به صورت رایگان مرور کنید. عملکرد مانیتورینگ موقعیت مکانی یک ویژگی کلیدی است که تجربه آنلاین شما را با این امکان برای شما فراهم می کند که حتی بعد از مخفی نگه داشتن از مزایای IP واقعی لذت ببرید.