نقد در Windscrib

طرفداران:

  • “گزینه های اشتراک گذاری” پیکربندی آسان است و به چندین دستگاه اجازه می دهد تا تحت یک مشتری VPN متصل شوند.
  • این گزینه انتخاب زبان است که دارای زبانهای مختلفی است که توسط اکثر ارائه دهندگان VPN پشتیبانی نمی شوند.
  • راه حل API به مشتری اجازه می دهد تا حتی در کشورهایی که دارای شبکه محدود هستند با اتصال VPN ارتباط برقرار کند.
  • نسخه رایگان برای مرورگر مناسب است زیرا در هر ماه 10 گیگابایت داده ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا کاربران بدون هیچ هزینه ای به تمام ویژگی ها دسترسی پیدا کنند.

منفی:

  • ویژگی “Split Tunneling” وجود ندارد و همه جریان داده ها از طریق سرور VPN اتفاق می افتد حتی اگر آن را نمی خواهید. اگر تونل زنی اسپلیت موجود باشد ، می توانیم برنامه ای را انتخاب کنیم که نیازی به رمزگذاری آن نداشته باشد. این می تواند به جلوگیری از کند شدن سرعت برنامه های کاربردی کمک کند.
  • پروتکل PPTP وجود ندارد ، اما امن محسوب نمی شود و فقط در صورت نیاز به سرعت بالا باید از آن استفاده شود. با پروتکل PPTP ، فرد باید با امنیت سازش کند.

سایت اینترنتی: به وب سایت رسمی مراجعه کنید

بررسی اجمالی:

بررسی اجمالی سریع
وب سایت وب ویزیت
پروتکل هاOpenVPN ، IKEv2 ، SOCKS5
بستر، زمینهWindows، Mac، iOS، Linux، Chrome، Firefox، Opera، Smart TV
صلاحیت قضاییکانادا
ورود به سیستمنه
رمزگذاریAES-256
اتصالاتاشاره نشده
مکانها60 کشور
سرورها550+
Netflix / P2Pهر دو مجاز است
گزینه های پرداختبیت کوین ، پی پال ، کارتهای اعتباری ، Paymentwall
گزینه های پشتیبانیبلیط های پشتیبانی ، Livechat
قیمت گذاری از4.08 دلار در ماه صورتحساب سالانه
ضمانت30 روز پول برگشت
امتحان رایگانآره

Windscrib یک سرویس اتصال به شبکه خصوصی است که توسط شرکت Windscrib Limited ، یک شرکت امنیت و حفظ حریم خصوصی اینترنت مستقر در انتاریو ، کانادا ارائه شده است..

صفحه اصلی Windscrib

Windscrib به عنوان “مجموعه ای از ابزارها” در نظر گرفته شده است که هدف اصلی از آن بازیابی دسترسی به محتوای محدود و حفظ حریم شخصی افراد است. این سیستم عامل برای سیستم عامل های مختلف به مشتری ارائه می دهد و گزینه های اشتراک گذاری آن به کاربر امکان استفاده از آن را در دستگاه های بی شماری می دهد.

این امکان را به شما می دهد تا با مسدود کردن آگهی ، فایروال و پشتیبانی P2P از فعالیتهای مرور خود محافظت کنید. همچنین از پیگیری و نظارت انجام شده توسط دولت و شرکتها جلوگیری می کند.

مرتب سازی سرور

انتخاب سرور WindScribe

شما هنگام مرتب سازی چیز زیادی از Windscrib ندارید و فیلتر کردن سرورها لازم است. می توانید آن را در جغرافیا ، ترتیب الفبایی یا Latency مرتب کنید.

در این حالت ، اتصال خودکار بهترین گزینه در صورت نیاز فقط مخفی کردن آدرس IP و دسترسی کامل به اینترنت با حریم شخصی است. به طور خودکار با سرور ارتباط برقرار می کند که در مقایسه با سایر سرورها بهترین سرعت را فراهم می کند.

اگر می خواهید محتوای یک کشور خاص را مشاهده کنید ، می توانید با مرتب کردن سرورها به ترتیب حروف الفبا و سپس انتخاب آن از لیست سرورها ، نام کشور را به راحتی پیدا کنید..

گزینه فایروال

مانند گزینه “Kill Switch” کار می کند که در بسیاری از مشتری های VPN پیدا کرده اید. اگر به شبکه آن وصل نشده باشید ، تمام اتصال به اینترنت را غیرفعال می کند. تفاوت این است که Kill Switch فقط هنگامی که VPN به طور غیر منتظره متوقف می شود ، ترافیک اینترنت را مسدود می کند. در مورد “فایروال” ، تا زمانی که گزینه Firewall را خاموش نکنید ، به اینترنت متصل نخواهید شد. این کمک می کند تا کاربر بدون ایجاد اتصال VPN از دسترسی به اینترنت محافظت کند. اگر به اینترنت وصل نشود ، به کاربر یادآوری می کند که ابتدا مشتری VPN را روشن کند.

ویژگی زبان

زبانهایی که توسط WindScrib Client ارائه می شود

Windscrib بیست و شش زبان را برای کاربران خود ارائه می دهد. بیشتر ارائه دهندگان VPN بسیاری از این زبان ها را ارائه نمی دهند ، زیرا آنها بیشتر در اروپا و کشورهای انگلیسی زبان متمرکز شده اند. با این ویژگی ، حتی افراد بومی کشورهای مختلف می توانند از خدمات Windscrib استفاده کنند.

برای آنها سودمند است ، زیرا آنها فقط زبان مادری خود را می شناسند و هیچ زبان دیگری را نمی شناسند. به عنوان مثال ، بسیاری از کاربران چینی ترجیح می دهند از برنامه ای استفاده کنند که به زبان چینی باشد. استفاده از آن برای شهروندان بهتر و آسان خواهد بود.

گزینه های پروتکل

طیف گسترده ای از پروتکل توسط مشتریان Windscrib ارائه شده است که می توانند با حالت اتصال خودکار یا دستی به کار روند. به طور پیش فرض ، IKEv2 با شماره پورت 500 ارائه شده است ، و توصیه می شود آن را به پروتکل OpenVPN تغییر دهید. همچنین می توانید شماره پورت را برای انواع پروتکل OpenVPN تغییر دهید ، اما نباید بدون اطلاع قبلی در مورد انتخاب پورت ، آن را تغییر دهید. این گزینه فقط در مواردی که هنگام ایجاد یک شبکه خصوصی مجازی با استفاده از OpenVPN ایجاد می شود ، مربوط به اتصال است.

حالت مخفیکاری همچنین برای دسترسی به وب سایتهای محدود جغرافیایی در دسترس است. این امر باعث می شود Windscrib ، یک انتخاب ارائه دهنده VPN شگفت انگیز در کشورهایی مانند چین و روسیه باشد. پروتکل WStunnel جنگنده دیگری در تیم پروتکل Windscrib است که یک تونل سوکت TCP از طریق اتصال سوکت وب است که به دور زدن دیواره های سخت افزاری دقیق که پروتکل های دیگر در آن نتوانند کمک می کند.

قطعنامه API

Windscrib به ویژه در کشورهایی که محدودیت های قابل توجهی در اینترنت تعیین می شود متمرکز شده است. در کشورهایی مانند چین و روسیه ، دولت تلاش می کند هر تلاشی را که شخص می تواند برای بازدید از وب سایت های محدود انجام دهد ، شکست دهد. درخواست DNS مسدود یا تغییر یافته است که می تواند Windscrib را خراب کند.

برای جلوگیری از این مسئله ، وضوح API ارائه شده است. در اینجا ، اگر با خطای اتصال API روبرو شدید ، می توانید آدرس IP خود را به صورت دستی پیکربندی کنید. شما فقط باید با Windscrib تماس بگیرید ، و آنها آدرس IP را که باید برای اجرای آن در “تنظیم قطعنامه API” ارائه شده در برنامه به شما ارائه می دهند ، به شما ارائه می دهند..

گزینه های اشتراک گذاری

اشتراک گذاری WindScribe دلسوز است!

گزینه های اشتراک گذاری منحصر به فرد هستند ، و ویژگی های خودمختاری که ارائه دهنده VPN فقط هنگام فکر کردن در مورد ایجاد حریم خصوصی از طریق اینترنت برای منافع هر کسی فراهم می کند ، ارائه می دهد. با “کانون امن” ، می توانید یک کانون مهم را هنگام اتصال به یک شبکه خصوصی مجازی ایجاد کنید. این به دیگران کمک می کند تا از مشتری VPN نصب شده در دستگاه شما استفاده کنند و داده های آنها نیز با همان کارآیی رمزگذاری می شوند. گزینه دیگر “Proxy Gateway” است که به کاربر اجازه می دهد یک سرور پروکسی HTTP یا SOCKS5 امن ایجاد کند و با کمک آن می توانید دستگاههایی را پشتیبانی کنید که از سرورهای پروکسی پشتیبانی می کنند. برای این کار ، فقط باید IP LAN و شماره پورت خود را در تنظیمات “Proxy Gateway” که در زیر نماد اشتراک قرار دارد اضافه کنید.

اشکال زدایی

ارسال سیاهههای مربوط و دریافت یک برنامه بهتر

وقتی با خطا و راه حلی برای آن مواجه شدید که برای شما ناشناخته است ، می توانید در هر زمان به تیم Windscrib دسترسی پیدا کنید. می توانید سیاهههای مربوط به فعالیت برنامه را برای آنها ارسال کنید که می تواند به آنها در اصلاح و حذف خطاها برای بهبود برنامه کمک کند. عملکرد حالت اشکال زدایی به طور غیرمستقیم بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد. چند گزینه دیگر در این بخش وجود دارد که نیازی به تغییر آنها نیست. تغییر نسخه OpenVPN و درایور انتخابی TAP فقط در صورت عدم اتصال مناسب VPN لازم است.

تجزیه و تحلیل زمان اتصال

محاکمه no.Time گرفته شده برای ایجاد اتصال (ثانیه)
میانگین زمان در ثانیه 3.76
14.13
23.48
33.85
44.59
53.91
63.88
73.3
83.72
93.29
103.47

زمان اتصال بسیار به کارآیی سرورها و مکان آنها بستگی دارد. Windscrib در اکثر مکانهای اصلی دارای چندین سرور است و بنابراین اتصال هنگام استفاده از Windscrib هرگز مسئله ای نیست. این زمان اتصال برای بهترین مکانی است که برنامه خود را انتخاب می کند. اگر سعی کنید با سایر سرورها ارتباط برقرار کنید ، زمانهای مختلف اتصال را برای همان مکان تجربه خواهید کرد. برای اتصال سریعتر و پایدار ، توصیه می شود با سرور انتخاب شده به طور خودکار ارتباط برقرار کنید.

تست سرعت

تست سرعت بادگیر

باید از Windscrib برای سرعتی که در اختیار کاربران قرار می دهد تعریف کند. به دلیل شبکه گسترده سرور ، شما در مقایسه با سرعت اصلی هیچ کاهش چشمگیر سرعت را تجربه نخواهید کرد. سرعت بارگیری و سرعت بارگذاری 8.82 Mbps و 8.10 Mbps به ترتیب به 7.18 و 6.77 کاهش یافته است. همانطور که قبلاً گفتیم که این یک حکم بزرگ نیست ، و اگر شما در ایالات متحده زندگی می کنید ، به دلیل تعداد بیشماری سرورهای موجود در کشور ، حتی این تغییر را تجربه نخواهید کرد. آنها سرورهای جداگانه ای برای مناطق جداگانه ایالات متحده دارند و بنابراین ، برای کاربران ایالات متحده بسیار توصیه می شود.

امنیت

هر ارائه دهنده VPN دیگر از قویترین رمزگذاری استفاده می کند که AES-256 است ، اما در اینجا ، با استفاده از SHA512 برای احراز هویت ، و با یک کلید RSA 4096 بیتی مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود ، این مورد برای پسوندهای مرورگر موجود نیست و به جای AES256 ، از رمزگذاری AES128 CGM استفاده می شود که شاید چندان مؤثر نباشد ، اما در عین حال از منابع کمتری نیز استفاده کند. TLS 1.2 ECDHE_RSA با تبادل کلید P-256 برای تأمین امنیت از طریق پسوندهای مرورگر استفاده می شود.

وقتی ویژگی ها را مورد بررسی قرار می دهیم ، انواع مختلفی از پروتکل های VPN و گزینه انتخاب پورت ، عملکرد و امنیت بهتری را اضافه می کنند. ویژگی های حفاظت نشت DNS و IPv6 برای این برنامه در دسترس است که داده های شما را بسته بندی می کند و اجازه دسترسی آن به شخص ثالث را نمی دهد. در صورت مشاهده هرگونه خرابی در امنیت ، همیشه می توانید با استفاده از حالت اشکال زدایی ، سیاهههای مربوط را برای آنها ارسال کنید ، و آنها برای بهبود امنیت کار خواهند کرد.

بستر، زمینه

برنامه های پشتیبانی شده از Windscrib

این سیستم عامل کلیه سیستم عامل های عمومی: Windows ، MacOS ، iOS ، Linux و پسوندهای Chrome و Firefox را در بر می گیرد ، اما کار و ویژگی های آن در مشتری های مختلف متفاوت است. مشتری ویندوز بسیار کارآمدتر از سیستم عامل MacOS است زیرا MacOS فاقد ویژگی های بسیاری است که برای ارائه یک تجربه بهتر مورد نیاز است. ویژگی های مربوط به اتصال ، امنیت و اشکال زدایی وجود دارد که در MacOS موجود نیست. با این وجود ، تنها ویژگی مهم مربوط به اتصال وجود دارد که در MacOS وجود ندارد که “کانون امن” است. سایر ویژگی هایی که وجود ندارد ، مهم نیستند و تفاوت چندانی با کارایی برنامه ندارند.

آیا می توانید ویژگی هایی را که در مشتری MacOS وجود ندارد پیدا کنید?

سطح امنیت برای افزونه ها نیز متفاوت است ، به همین دلیل استفاده از سرویس دهنده رومیزی Windscript بهتر از پسوند در نظر گرفته می شود. ویژگی های اشتراک گذاری Windscrib هنگام پوشش تعداد سیستم عامل ها ، آن را کارآمد تر می کند. با قابلیت اشتراک گذاری می توانید آن را برای تلویزیون و کنسول ها پیکربندی کنید ، و با “امنیت امن” ، بسیاری از دستگاه ها به طور همزمان می توانند وصل شوند و هر داده ای که از طریق آنها عبور می کند رمزگذاری می شود.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری از Windscrib

برای چند پیام اول ، ما متوجه نیستیم که پشتیبانی از مشتری آنها در واقع یک ربات به عنوان پشتیبانی چت زنده است. هنگامی که پرس و جوها را دریافت می کند ، پاسخ را در میان سایر مقالات جستجو می کند یا به مقاله دیگری مربوط می شود که مربوط به پرس و جو است. ما فهمیدیم که اگر مسئله مربوط به هرگونه اشکال یا اتصال باشد ، بسیار کارآمد نیست. گزینه دیگر ارائه شده برای تماس با پشتیبانی ، ارسال بلیطی است که آنها از طریق پست الکترونیکی به آنها پاسخ می دهند.

گزینه های خودیاری وجود دارد که شامل راهنماهای راه اندازی ، سؤالات متداول و دانش بنیان است. اگر به اطلاعات در مورد ویژگی های Windscrib و کارکرد آنها نیاز دارید ، پایگاه دانش می تواند بسیار مفید باشد. سؤالات متداول شامل پرس و جوهای عمومی است که ممکن است در حین استفاده از برنامه ایجاد شود. با این حال ، راهی برای دستیابی فوری به آنها وجود ندارد.

نتیجه

Windscrib از ویژگی های شگفت انگیزی در هنگام عملکرد برخوردار است. گزینه چندین زبان به کاربران کشورهای مختلف کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی از این برنامه استفاده کنند. ویژگی های اتصال ، برنامه را قابل اعتماد و با ثبات در هر لحظه و سریع و سریع اتصال می دهد.

وقتی صحبت از سیستم عامل ها می شود ، Windscrib با بسیاری از دستگاه ها سازگار است ، اما سطح عملکردی برای مشتری های مختلف متفاوت است ، زیرا دیدیم مشتری Windows Windscrib بهتر از مشتری MacOS است. در صورت بهبود MacOS ، هر کاربر از سیستم عامل های مختلف توانایی کار یکسانی را تجربه می کند. با این حال ، هنوز هم خوب است ، و با کمک گزینه های اشتراک گذاری می توانید از این ویژگی ها در دستگاه های دیگر توسط “Secure Hotspot” و “Proxy Server” استفاده کنید.