بررسی نامحدود VPN

حرفه ای

لوگوی رسمی VPNUnlimited


 • VPN Unlimited فناوری مخفیکاری KeepSolid Wise را توسعه داده است که باعث می شود داده های شما از طریق اینترنت کمتر قابل تشخیص باشند و به نظر می رسد به جای ترافیک رمزگذاری شده ، از ترافیک استاندارد استفاده می شود..
 • آنها اشتراک مشترک دارند که برای اکثر ارائه دهندگان VPN در دسترس نیست. این اجازه می دهد تا کاربر برای یک بار پرداخت ، و خدمات را بدون تمدید اشتراک پس از هر دوره مشخص تجربه کند.
 • شما می توانید با توجه به تعداد دستگاه ها ، طرح را انتخاب کنید. آنها گزینه انتخاب یک دستگاه واحد ، پنج دستگاه و ده دستگاه را به طور همزمان ارائه می دهند. با این حال ، شما مجاز به حذف فقط یک دستگاه در هفته هستید.
 • سرورهای جداگانه ای برای Streaming ، بی بی سی و نتفلیکس ایجاد شده اند تا ممنوعیت سرگرمی شما را از بین ببرد.

منفی

 • نرمی در اتصال یک عنصر از دست رفته بود و چند بار که سعی کردیم سرور را تغییر دهیم ، اتصال آن به اینترنت متوقف شد. حتی بعد از خاموش کردن برنامه ، اینترنت برای همیشه از بین می رود تا اینکه در تنظیمات شبکه به صورت دستی تغییراتی ایجاد کنیم.
 • اولین کنفرانس ما را به سمت دیگری سوق داد. سروری برای پخش کننده بی بی سی خوب نبود. دفعه بعد که ما آن را قطع کردیم ، حتی اینترنت به همراه آن از بین رفت. ما می دانیم که آن را با تنظیمات شبکه خود به هم ریخته است ، و بررسی آن وظیفه دارد زندگی را از بین مردگان بیرون بکشد.
 • این گزینه های بسیاری ندارد که بتواند به کاربران امکان تغییر در برنامه و کاربرد آن را بدهد.
 • شرکت KeepSolid مشمول صلاحیت ایالات متحده است ، و کاملاً مشخص است که ایالات متحده یکی از “پنج چشم” است ، بنابراین ایجاد یک دفتر مرکزی در آنجا ایده خوبی نیست..

سایت اینترنتی: از وب سایت بازدید کنید

بررسی اجمالی

بررسی اجمالی سریع
وب سایت وب ویزیت
پروتکل هاOpenVPN ، IKEv2,
بستر، زمینهWindows، Mac، iOS، Android، Linux، Windows Phone، Apple TV، مرورگرها
صلاحیت قضاییایالات متحده آمریکا
ورود به سیستمبدون ورود
رمزگذاریAES 256
اتصالاتحداکثر 10 دستگاه
مکانها70+ مکان
سرورها400+
Netflix / P2PP2P موجود است
گزینه های پرداختپی پال ، بیت کوین ، آمازون ، کارت های اعتباری ، کارتهای هدیه ، فروشگاه های برنامه
گزینه های پشتیبانیچت زنده
قیمت گذاری از 4،17 دلار در ماه برای 3 سال صورتحساب
ضمانت7 روز
امتحان رایگانآره

KeepSolid VPN Unlimited سرویس VPN ارائه شده توسط شرکت KeepSolid است که صاحب محصولات مرتبط با حریم خصوصی است. آنها ادعا می کنند سیاست “بدون ورود” ، اما تا چه اندازه واقعیت دارد ، اجازه دهید کشف کنیم که در این بررسی است. همچنین ، آنها ادعا می کنند با “سرعت نهایی” و “بدون محدودیت داده” خدمات ارائه می دهند.

ما به هسته اصلی سیاستهای مختلف آنها حفر کردیم و مشتری های VPN نامحدود را از هر جنبه بررسی کردیم. ما حقایقی پنهان را یافتیم که در سطح قابل مشاهده نیستند ، و مطمئناً این واقعیت ها در نتیجه گیری اینکه آیا ما VPN نامحدود را توصیه می کنیم یا نه ، شرکت خواهیم کرد.

صفحه اصلی اصلی VPNU نامحدود

با این حال ، قیمت آن می تواند یک عامل آرامش بخش باشد زیرا مشترک زندگی را نیز فراهم می کند ، و اگر می خواهید به همین دلیل آن را بخرید ، پیش بروید. اما اگر سایر فاکتورها برای شما اهمیت دارند ، بمانید و مرور کنید که درباره عملکرد و کارآیی کاربردهای آن صحبت می کند.

سرورها

نقشه مکان های خدمات VPNU نامحدود

اگر در مورد اتصال با شبکه خصوصی مجازی صحبت کنیم ، سرورها بازی واقعی بهره وری را برگزار می کنند. یک شبکه سرور خوب به کاربر اجازه می دهد تا یک ارتباط سریع و کارآمد را از هر گوشه دنیا برقرار کند.

VPN Unlimited دارای شبکه ای نسبتاً خوب با 400+ سرور پرسرعت (همانطور که آنها ادعا می کنند) در 70+ مکان واقع در سراسر جهان است. بنابراین ، این باید سرعت بالایی را تحویل دهد ، درست است؟ خوب ، بستگی به موقعیت مکانی شما نیز دارد. فاصله بین شما و سرور ، گاهی اوقات شرایط آب و هوا و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است سرعت را تحت تأثیر قرار دهد.

در مورد VPN نامحدود ، حتی اگر شرایط را ایده آل کنیم ، سرعت بالا تجربه نشده است. حال اگر در مورد فیلتر سرورها صحبت کنیم ، آنها در چهار دسته مختلف توزیع می شوند:

رده سرور VPNU نامحدود

 • همه سرورها
 • توصیه شده
 • موارد دلخواه
 • جریان

این برای ما کارآمد به نظر می رسد زیرا این دسته ها به کاربران کمک می کنند تا سرورها را مطابق با نیاز انتخاب کنند. از دسته “همه سرورها” ، می توانید سرورهایی را از کشور انتخاب کنید که محتوای شما می خواهید برای بازدید از آن استفاده کنید. با این حال ، به طور موثر با سرورها ارتباط برقرار نمی کند و برای اتصال به چند سرور زمان زیادی طول می کشد. شاید ، آن سرورها خواستار نگهداری و امید هستند ، که این مسئله در آینده حل خواهد شد.

بر چه اساس ، “سرورهای پیشنهادی” انتخاب شده اند برای ما ناشناخته است ، اما بهترین موردی که مشتری به طور خودکار به آن وصل شده است در همان کشوری که در آن قرار داریم مستقر شده است. سرورهای پیشنهادی دیگر از اروپا بودند و ما با مسئله اتصال مشابهی روبرو شدیم. توصیه می کنیم سرورهایی را که به طور صحیح در لیست مورد علاقه خود کار می کنند ذخیره کنید تا بتوانید در هر زمان با یک سرور مناسب ارتباط برقرار کنید.

خوب ، چهار سرور اختصاصی برای پخش وجود دارد که تحت عنوان:

رده سرور جریان ثابت VPNUnlimited

 • جریان
 • پخش کننده بی بی سی
 • هولو
 • نتفلیکس

این سرورهای جریان با توجه به هدفی که ارائه می دهند نامگذاری شده اند. با این حال ، همه سرورهای جریان دهنده وظایف مربوطه خود را به صورت کارآمد انجام نمی دهند. ما در طول کل بررسی بسیاری از “اوه .. چیزی اشتباه رفته است” را دیده ایم. خوشبختانه در پایان توانستیم بعد از چندین بار اتصال ، قطع و وصل مجدد با سرورها از نمایش های مورد علاقه خود لذت ببریم.

خط مشی ورود به سیستم

“بدون خط مشی ورود به سیستم”

این به نظر می رسد قابل اطمینان ترین عاملی است که براساس آن ارائه دهنده VPN خود را انتخاب می کنید. VPN نامحدود ادعا می کند که هیچ برنامه ای را برای هر طرح نگه نمی دارد. با این حال ، در صفحه وب سایت ذکر نشده است. هر وقت به بخش بارگیری بروید ، می توانید این ادعا را که در زیر قیمت گذاری اعلام شده است بخوانید.

خط مشی صفر VPNUnlimited

اما از طریق چت زنده متوجه شدیم که در حقیقت برخی از سیاهههای مربوط را نگه می دارد که به گفته آنها برای بهبود برنامه نیاز دارند. آنها به روشنی برای ما توضیح دادند كه این اطلاعات به هیچ وجه مضر نیست. اما ، یک استثنا وجود دارد که مقدار کل ترافیک وب برای هر جلسه ثبت می شود. اطلاعات مربوط به تعداد دستگاه های متصل نیز ضبط شده است که مطمئناً هیچ نگرانی ندارد.

VPNUnlimited ZeroLog Livechat Policy

حتی در ابتدا احساس کردیم که بی ربط نیست ، لازم است که تحقیقات بیشتری درباره سیاست حفظ حریم خصوصی ارائه دهنده VPN انجام دهیم ، و ما نکاتی را پیدا کردیم که باعث می شود ما در مورد حریم شخصی کاربر مطمئن نباشیم. این محدودیتی است که ارائه دهنده VPN در صورتی که دارای دفتر مرکزی باشد در هر یک از پنج چشم واقع شده است..

خط مشی رازداری VPNUnlimited ZeroLog Policy

اطلاعات بیشتری وجود دارد که شما باید قبل از خرید برنامه بدانید. سیاست حفظ حریم خصوصی کامل را بخوانید ، و یاد می گیرید که این برنامه برای شما مناسب است یا نه. این برنامه ممکن است پرونده های شخصی را نجات دهد یا نتواند ، اما دستیابی و استفاده از داده ها به روش های مختلفی انجام می شود که اگر مایل به ناشناس ماندن باشید ، می تواند نگران کننده باشد. همچنین در صورت درخواست دادگاه از ارائه دهنده ، آنها موظف هستند فعالیت آنلاین شما را پیگیری کنند.

خدمات اضافی

خدمات اضافی نامحدود VPNUnlimited

از ویژگی های اضافی می توان به IP شخصی ، سرور شخصی اشاره کرد و همچنین می توانید تعداد شیارها یا دستگاه هایی را که مایل به اتصال به VPN هستید ، افزایش دهید. بدون ویژگی های اضافی ، IP شما و سرور شما توسط سایر کاربران نیز به اشتراک گذاشته می شوند. در اینجا “اشتراک گذاری مراقبت است” کار نمی کند ، و نتیجه آن می تواند اتصال آهسته به دلیل چندین کاربر باشد.

اگر یک آدرس IP اختصاصی بخرید ، هیچ کس دیگر نمی تواند از آن IP استفاده کند ، و اینگونه است که می توانید از شانس مواجهه با شبکه آهسته جلوگیری کنید. اگر حتی این کار انجام نشود ، می توانید یک سرور شخصی خریداری کنید و فقط داده های شما فقط از این طریق عبور می کنند.

اگر می خواهید مزایای VPN را با یک تیم بزرگ به اشتراک بگذارید ، یا می توانید آن را در روتر نصب کنید یا اگر این امکان پذیر نیست ، می توانید تعداد دستگاه ها را از پنج (که استاندارد است) به ده نفر افزایش دهید. بر این اساس قیمت را پرداخت کنید با استفاده از این ویژگی ، اگر شخصی را که مایل به خرید مشتری VPN است ، می شناسید ، می توانید حساب کاربری خود را به اشتراک بگذارید ، و آن را به صرفه تر کنید.

نتفلیکس

دسترسی به Netflix یکی از مهمترین دلایلی است که افراد از VPN استفاده می کنند. با این حال ، این بستگی به کشوری دارد که Netflix شما مایل به دسترسی به آن هستید. با استفاده از VPN Unlimited ، می توانید به محتوای Netflix ایالات متحده ، اما به کشورهای دیگر دسترسی پیدا نکنید. به محض کلیک روی سرور Netflix ، IP شما تغییر می کند و موقعیت مکانی شما را به عنوان کالیفرنیا نشان می دهد.

در مورد ایالات متحده ، این کشور با موفقیت کار کرد ، اما نتفلیکس سایر کشورها چیست؟ خوب ، متاسفم ، اما شما نمی توانید با استفاده از VPN Unlimited به آنها دسترسی پیدا کنید. ما سعی کردیم با هر سه سرور کانادایی ، سرور هلند و هر دو سرور انگلستان ارتباط برقرار کنیم. نتایج ناامیدکننده بود و “اوه .. چیزی پیش آمد” تنها چیزی بود که روی صفحه نمایش ما ظاهر شد. اکنون دو سرور تحت سرورهای جریان وجود داشته اند که تحت عنوان “جریان” و “هولو” نامگذاری شده اند. هر دو دارای موقعیت مکانی ایالات متحده هستند ، حتی اگر Netflix روی آن سرورها کار کند ، بی فایده است ، زیرا ، برای ایالات متحده ، در حال حاضر یک سرور اختصاصی Netflix وجود دارد.

یک ویژگی وجود دارد که در اکثر ارائه دهندگان VPN وجود ندارد ، و این سرور جریان پخش کننده بی بی سی BBC است. یکی از دو سرور ایالات متحده برای پخش پخش کننده BBC اختصاص داده شده است. می توانید با آن ارتباط برقرار کرده و محدودیت ها را به راحتی دور بزنید. با این حال ، هنگامی که سعی می کنید با استفاده از این سرور با U.K Netflix ارتباط برقرار کنید ، این کار نخواهد شد.

تجزیه و تحلیل زمان اتصال

مدت زمان متوسط ​​برای اتصال صرف شده است

بعضی اوقات ساده ترین کارها سخت ترین کار را انجام می دهند ، و این همان چیزی است که ما هنگام انجام تجزیه و تحلیل زمان اتصال با آن مواجه بودیم. به نظر خیلی پایدار است ، درست است؟ با میانگین 18.94 ، و این می تواند پذیرفته شود ، زیرا بسیاری از ارائه دهندگان VPN زمان بیشتری را از این زمان می گیرند. یک بار ، در حین برقراری ارتباط ، زمان اتصال را نیز به پایان رساندیم. اما ، خوب است منظورم این است که ممکن است بعضی مواقع اتفاق بیفتد.

آنچه قابل قبول نیست ، خاموش کردن اتصال به اینترنت هر زمان که به سرویس دهنده دیگری تغییر دهید یا با سرویس VPN ارتباط برقرار کنید ، خاموش است. این یک نتیجه مهم است که امنیت کارآمد و قیمت شگفت انگیزی را که شرکت KeepSolid ارائه می دهد خراب می کند.

ما با VPN وصل شدیم و در مورد قورباغه ها مرور کردیم. پس از آن ، ما به دسترسی به محتوای پخش کننده بی بی سی فکر کردیم ، اما متأسفانه ، در آن زمان در انگلستان نبودیم. بنابراین ، ما به سرور پخش کننده بی بی سی تغییر دادیم و جادوگری اتفاق افتاد. نه تنها پخش کننده BBC را پخش نکرد بلکه اتصال اینترنتی من را که قادر به اتصال حتی بعد از اتصال با سرورهای دیگر یا خاموش کردن ارائه دهنده VPN نبودم ، مسدود کرد..

عدم موفقیت VPNUnlimited BBCiplayer

قسمت تحریک کننده هنوز وارد نشده است!

بعد از اینکه VPN Unlimited را خاموش کردیم ، آن را از Task Manager خارج کردیم و سعی کردیم دوباره با اینترنت ارتباط برقرار کنیم. کمکی نمی کرد ما سعی کردیم با VPN Unlimited ارتباط برقرار کنیم و از ما خواسته بود تا اطمینان حاصل کنیم که اتصال اینترنت ما روشن است. بنابراین ، برای ارتباط با ارائه دهنده VPN ، به اینترنت نیاز داشتیم و برای ارتباط با اینترنت ، باید با ارائه دهنده VPN ارتباط برقرار کنیم ، و ما در اداره پارادوکس ها واقعاً خوب نیستیم.

اکنون ، ما سیستم را با استفاده از Wi-Fi دیگری متصل کردیم ، و این به ما کمک کرد تا به مشتری VPN دسترسی پیدا کنیم و اترنت ایجاد کنیم. از این رو ، اگر با همان مشکل مواجه شوید ، باید مراحل را دنبال کنید:

 • بعد از اینکه به شبکه دیگری وصل شدید ، کافیست با استفاده از ارائه دهنده VPN اتصال VPN برقرار کنید.
 • به محض اتصال ارائه دهنده VPN با سرور ، سیستم خود را به شبکه قبلی تغییر دهید.
 • به مرکز شبکه و اشتراک گذاری بروید > غیرفعال کردن اترنت از “مشاهده شبکه های فعال خود” > رفتن به “تنظیمات آداپتور شبکه” > دوباره آن را فعال کنید.

این مسئله ممکن است دوباره و دوباره ظاهر شود ، و راه حل دائمی در دسترس نیست ، و بنابراین ، در صورت ادامه توصیه ما استفاده از آن را توصیه نمی کنیم. VPN نامحدود باید دارای یک تیم توسعه دهنده باشد که باید این اشکال را در اسرع وقت حل کند.

تست سرعت

SpeedTest VPNUnlimited

این به هیچ وجه ناامید کننده نیست (حداقل در مقایسه با سایر ویژگی هایی که ارائه می دهد). ما به خصوص آن را برای Netflix بررسی کردیم و متوجه شدیم که سرور Netflix سرعت اینترنت سریعتر از سرور توصیه شده را ارائه می دهد. این می تواند به طرز حیرت انگیزی بیان شود یا می توان نتیجه گرفت که VPN نامحدود توصیهای مناسبی را برای سرورها ارائه نمی دهد. اگر از VPN Unlimited استفاده می کنید ، به صورت دستی سعی کنید سرورهای مختلف را انتخاب کنید و شاید ، سرعت بهتری نسبت به سرعت توصیه شده سرور تجربه خواهید کرد.

امنیت

خوب ، هر ارائه دهنده VPN امروزه از AES-256 استفاده می کند ، که رمزگذاری درجه نظامی است که توسط سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده استفاده می شود و به عنوان بهترین “دیوار الماس” توصیه می شود که شکستن آن تقریباً غیرممکن باشد. اکنون ، چه چیزی در VPN نامحدود متفاوت است؟ آنها حتی پس از ارائه این رمزگذاری قوی ، با افزودن فناوری KeepSolid Wise Stealth VPN Technology ، لایه امنیتی بیشتری را به آن افزودند. به همین دلیل ، داده های شما مانند اطلاعات تبدیل شده به طور معصومین به نظر می رسند ، و هیچ کس نتوانسته است کشف کند که رمزگذاری شده است. این امر با ترافیک اینترنت مخلوط می شود و به اتصال VPN شما نامرئی می شود. در کشورهایی که مسدود کردن فعال VPN مانند چین و روسیه در آن اتفاق می افتد بسیار مفید است. استفاده از VPN در این کشورها غیرقانونی تلقی می شود ، و اگر شخصی مقصر شناخته شود ، ممکن است اتهاماتی علیه وی وارد شود. بنابراین ، بسیار مفید است که خود را از دولت محافظت کنید.

با استفاده از این فناوری شاید به دلایل کمی بی فایده به نتیجه رسید:

هیچ تخطی از داده از طریق این ارائه دهنده VPN رخ نمی دهد: درست است. ✅
آنها داده های ما را با شخص ثالث به اشتراک نمی گذارند: غلط. ❌
شخص ثالث می تواند باعث نشت داده های ما شود: شاید. ❓

آنها DNS ندارند و از Google DNS استفاده نمی کنند که می تواند منبع نشت نیز باشد. به دلیل ریختن زیاد در تونل انتقال داده ، نمی توانیم بیان کنیم که این کاملاً قابل اطمینان است.

اشتراک داده نامحدود VPNUnlimited

بستر، زمینه

هر دستگاهی که شما در اختیار دارید ، برای اکثر سیستم عامل هایی که مشتری VPN ارائه می دهند. همچنین می توانید افزونه های Chrome و Firefox را بارگیری کنید. آنها پیکربندی روتر را نیز ارائه می دهند ، اما اگر با ارائه دهنده VPN سازگار باشد یا خیر ، به روتر بستگی دارد..

نکته ای که در اینجا می خواهیم پیشنهاد کنیم این است که اگر از نسخه قدیمی هر سیستم عامل استفاده می کنید ، مشتری را مستقیماً از وب سایت بارگیری نکنید. این بارگیریها فقط برای جدیدترین نسخه مناسب است و مشکل خطای اتصال به دلیل آن رخ داده است. آخرین نسخه فقط باید در آخرین نسخه سیستم عامل فقط نصب شود. اگر آخرین نسخه در نسخه قدیمی سیستم عامل نصب شود ، ممکن است باعث خرابی و خرابی شبکه شود.

شما می توانید مستقیماً از طریق چت زنده یا ایمیل با آنها تماس بگیرید و آنها لینک مشتری مناسب برای سیستم عامل خود را به شما ارائه می دهند.

برای یک حساب کاربری می توانید حداکثر 10 دستگاه استفاده کنید و این پیشنهاد توسط بیشتر ارائه دهندگان VPN ارائه نمی شود. این کمک می کند تا کاربر بدون نگرانی در مورد تعداد اتصالات ، آن را بر روی سیستم عامل های مختلف در چندین مکان نصب کند. اما ، از یک حساب محدودیت در استفاده از داده ها وجود دارد. شما نمی توانید بیش از 900 گیگابایت داده از طریق یک حساب در یک ماه استفاده کنید ، بنابراین ، اگر ده نفر مختلف از VPN Unlimited استفاده می کنند ، 90 گیگابایت به اشتراک همه می آید.

رابط کاربری و تجربه کاربر

رابط کاربری هرگز مشکلی برای این برنامه نیست. مشتریان بسیار ساده و آسان برای استفاده هستند که حتی کسی که به فناوری VPN تازه وارد است می تواند به راحتی آن را کشف کند. با هر چند ویژگی خاص و پیکربندی ، دیگر نیازی به فکر کردن در مورد بهینه سازی شبکه خود نیست.

نقشه ساده و زبانه های متعدد با ویژگی های واضح چیزی است که برای جذاب تر کردن یک VPN لازم است. اما ، هر بار که یک رابط کاربری خوب منجر به تجربه کاربر شود ، اتفاق نمی افتد. ما واقعاً به دلیل مشکل اتصال که با آن روبرو بودیم ، تجربه کاربر بدی داشتیم. با افزودن برخی ویژگی های دیگر مانند تونل سازی اسپلیت و آگهی مسدود کننده که CyberGhost و NordVPN قبلاً انجام داده اند می توان تجربه کاربری را بهبود بخشید..

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری از دو طریق مختلف ارائه می شود که یک ضرورت برای جلب رضایت مشتری است: گزینه “تولید بلیط” و “گفتگوی زنده”. هر دو بسیار کارآمد هستند و در واقع به ما کمک کردند تا سیاست حفظ حریم خصوصی ، اطلاعات DNS و مسائل مربوط به اشکال را کشف کنیم.

با این حال ، هنگامی که من از گزینه بارگیری اشتباه در وب سایت آنها شکایت کردم ، آنها مرا راهنمایی کردند که این پیشنهاد را از طریق ایمیل ارسال کنم. اگر من در مورد تولید بلیط صحبت کنم ، سریعتر از بسیاری از پشتیبانی مشتری ارائه دهندگان VPN است. بیش از بیست دقیقه طول نمی کشد تا آنها به شما با راه حل مناسب و پیوندهای پرس و جو پاسخ دهند.

تولید بلیط نامحدود VPNUnlimited

نتیجه

حتی پس از تحویل یک سرعت خوب و با در دسترس بودن KeepSolid Wise ، اگر قصد خرید این محصول VPN را دارید ، تماس تلفنی برای ما امکان پذیر نخواهد بود. این به دلیل مشکلات اتصال است که ما هنگام استفاده از VPN و حتی بعد از حذف آن با آن روبرو شدیم. نه تنها این بلکه خط مشی ورود به سیستم برای ما واضح به نظر نمی رسد ، و این قابل اعتماد نیست. آنها همچنین اشخاص ثالث را برای ذخیره داده ها درگیر می کنند و از Google DNS استفاده می کنند.

اگر همه این مشکلات حل شود ، ما خوشحال می شویم که محصول را دوباره با جنبه مثبت بررسی کنیم ، اما در حال حاضر ، VPN Unlimited ناامیدکننده است ، و حتی اگر ارزان تر از سایر ارائه دهندگان VPN باشد ، توصیه نمی کنیم..