بررسی Trust.Zone

طرفداران


  • رابط کاربری ساده با تنظیمات کمتر ، آن را به ارائه دهنده VPN “استفاده آسان” تبدیل می کند.
  • با استفاده از وضعیت پنل ، می توانید آهنگ بارگیری و سرعت بارگذاری را داشته باشید.
  • اگر VPN به طور غیر منتظره کاهش یابد ، گزینه “Kill Switch” موجب نشت اطلاعات می شود.
  • “حفاظت نشت DNS” کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که درخواست DNS از طریق یک تونل امن ارسال می شود.
  • انتخاب های مختلف پروتکل با درگاه های مختلف در دسترس هستند.

منفی

  • بسیاری از تنظیمات در دسترس نیستند ، به کاربر اجازه نمی دهد تا مطابق با شرایط خود تغییراتی ایجاد کند ، اما پس از آن شاید به خاطر حفظ سادگی باشد.
  • سرورها به هیچ وجه قابل مرتب سازی یا فیلتر نیستند و شخص باید سرور را به صورت دستی انتخاب کند.
  • این ممکن است گاهی اوقات خطایی را نشان دهد که می خواهید با آن ارتباط برقرار کنید. با این حال ، اتصال مجدد می تواند مسئله را حل کند.

وب سایت: به وب سایت مراجعه کنید

بررسی اجمالی

بررسی اجمالی سریع
وب سایت وب ویزیت
پروتکل هاOpenVPN و L2TP
بستر، زمینهAndroid ، iOS ، Windows ، Mac ، Linux
صلاحیت قضاییسیشل
ورود به سیستمبدون گزارش
رمزگذاریAES 256 بیتی
اتصالاتحداکثر 5 اتصال
مکانها34 کشور
سرورها164
Netflix / P2PP2P موجود است
گزینه های پرداختپی پال ، کارت اعتباری ، بیت کوین ، ارزهای رمزنگاری ، PaymentWall
گزینه های پشتیبانیبلیط پشتیبانی
قیمت گذاری از2.88 دلار در ماه برای 24 ماه صورتحساب است
ضمانتبدون ضمانت
امتحان رایگان3 روز آزمایشی رایگان

Trust.Zone یک سرویس شبکه خصوصی مجازی است که توسط Trusted Solutions Ltd ، یک شرکت امنیتی اینترنتی مستقر در سیشل ، آفریقای شرقی ارائه شده است. هدف اصلی این سرویس کمک به کاربران است تا از انجام هر نوع نظارت ISP جلوگیری کنند و ضمن انجام فعالیت های آنلاین ، آنها را کاملاً ناشناس جلوه دهند. همچنین ، این ویژگی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از امنیت هرگونه حمله هکرها و تهدیدهای سایبری در امان بمانند. با یک رابط کاربری ساده و “عمل بر روی کلیک” Trust.Zone یکی از ارائه دهنده های کاربر پسند VPN است.

Trust Zone’s Desktop Client

صدها سرور به علاوه در هشتاد و سه منطقه

ایجاد 138 سرور در سرتاسر جهان کار ساده ای نیست ، اما اگر چنین شبکه اتصال ایجاد شود ، صداقت نسبت به امنیت می تواند به راحتی نتیجه گیری شود. آنها سرورهای خود را هوشمندانه در حال قرار دادن ، و بیشتر قسمت های آمریکای شمالی ، اروپا و استرالیا را پوشش داده اند. برخی از سرورهای بیشتر در آسیا مورد نیاز هستند و پس از آن ، فقط به چند سرور دیگر در آمریکای جنوبی احتیاج خواهید داشت زیرا پایگاه کاربر در این قاره عظیم نیست..

سرویس VPN مقرون به صرفه که پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد

اولین چیزی که در مورد Trust.Zone به آن توجه خواهید کرد این است که این سرویس VPN برای ویژگی هایی که ارائه می دهد بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین ، این یک سرویس بسیار خوب است که اگر بودجه دارید از آن استفاده کنید ، و نمی خواهید پول زیادی را برای یک ارتباط خصوصی مجازی هزینه کنید. علاوه بر این ، پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد هر نوع مطالب را در اینترنت به اندازه دلخواه خود مصرف کنید.

کلید کشتار

گزینه های مختلف تنظیم

Kill Switch یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که Trust.Zone در اختیار شما قرار می دهد. در هنگام استفاده از اینترنت ، لازم است که در صورت بروز هرگونه خرابی در اتصال VPN ، ترافیک اینترنت را متوقف کنید. در صورت عدم وجود تغییر سوئیچ ، در صورت بازدید از هر وب سایت محدود یا استفاده از Netflix از یک مکان دیگر ، و فروشگاه های مشتری VPN که بدون دانش شما کار می کنند ، به ISP شما اطلاع می دهند. به همین دلیل ، Kill Switch باید اساساً در هر VPN پیاده سازی شود و این کاری است که Trust.zone انجام داده است.

حفاظت نشت DNS

نشت DNS می تواند باعث عدم موفقیت کامل استفاده از VPN شود. حفاظت از نشت DNS اطمینان می دهد که سرور Trust.Zone DNS به جای سرور DNS ISP شما قابل رویت است. این اطمینان را می دهد که هر درخواست DNS شما از طرف ارائه دهنده VPN رمزگذاری می شود و سپس از طریق یک تونل مطمئن عبور می کند..

بدون ورود به سیستم و بدون ترافیک محدود P2P

نکته خوب در مورد Trust.Zone این است که هیچ سابقه فعالیت آنلاین شما را حفظ نمی کند ، به این معنی که حتی ارائه دهنده خدمات نمی داند شما چه کاری را انجام می دهید آنلاین ، با وجود اینکه از اتصال خصوصی آنها استفاده می کنید. دلیل این امر این است که این شرکت محدود به قوانین محدودکننده دولتی نیست که آنها را ملزم به رعایت هرگونه قوانین نگهداری داده کند ، بنابراین کاربران از این نظر ایمن هستند. همچنین ، ترافیک نامحدود P2P را در صورتی که بخواهید از اتصال خصوصی خود برای اشتراک گذاری torrent یا P2P استفاده کنید ، فراهم می کند ، که در صورت استفاده از سایر خدمات مشابه ، ممکن نیست..

صفحه وضعیت

صفحه وضعیت

Panel Status یک ویژگی منحصر به فرد Trust.Zone است که وضعیت انتقال داده ها و مشخصات مرتبط با آن را نشان می دهد. نام سرور ، پورت و پروتکل انتخاب شده برای برقراری اتصال را نشان می دهد. در زیر آن ، می توانید سرعت بارگیری و بارگذاری را بررسی کنید که با استفاده از آن می توانید حداکثر سرعت را در کدام پورت مقایسه کنید. این ویژگی است که به تجربه کاربر بهتر و کارآمد کمک می کند.

تجزیه و تحلیل زمان اتصال

این جنبه به تعیین ثبات برنامه کمک می کند و نشان می دهد که برنامه با چه سرعتی می تواند ارتباط برقرار کند. ما این کار را برای هر ارائه دهنده VPN انجام داده ایم و برخی از آنها با برقراری اتصال فوراً نتایج غیر منتظره ای را به ما نشان داده اند. با این وجود ، این به عوامل مختلفی بستگی دارد ، به خصوص فاصله بین موقعیت مکانی شما و سرور.

زمان اتصال با میانگین

Trust.Zone با داشتن زمان پاسخ دهی از 9.97 ثانیه (کوتاهترین) و 20.18 (طولانی ترین) ، مدت زمان اتصال مطمئن را نشان می دهد. با این حال ، چندین بار خطایی را نشان داده است که “مشتری قادر به اتصال با شبکه خصوصی مجازی نیست”. برای آن زمان ، باید آن را از “مدیر وظیفه” حذف کنیم ، پس از آن خوب کار کرد.

تست سرعت

قبل و بعد از منطقه اعتماد

هنگامی که نتایج آزمون سرعت مقایسه شد ، ما ناامید شدیم زیرا سرعت بارگیری 17/17 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگذاری 18.30 مگابیت در ثانیه به ترتیب به 1.99 Mbps و 0.38 Mbps کاهش یافته است..

این نشان می دهد که Trust.Zone گزینه مناسبی برای بارگذاری محتوا نیست اما باز هم مرور می تواند به صورت کارآمد انجام شود. همچنین ، می توانید فیلم هایی با کیفیت خوب و با سرعت ایجاد شده پس از اتصال VPN پخش کنید.

باز هم بستگی به مکان دارد. به عنوان مثال ، اگر در کانادا زندگی می کنید ، به دلیل چندین سرور ، چنین تخفیفی را تجربه نخواهید کرد.

امنیت

Trust.Zone از رمزگذاری AES با یک کلید 256 بیتی استفاده می کند که شناخته شده ترین قدرت رمزگذاری است که با نیروی بی رحمانه قابل شکست نیست.

وقتی پروتکل به میان می آید ، آنها پروتکل OpenVPN را که از امن ترین آنهاست ، در دسترس قرار می دهند. پروتکل PPTP ارائه نمی دهد زیرا این پروتکل در برابر بسیاری از حملات هکرها آسیب پذیر است. علاوه بر این ، می توانید به گزینه تنظیمات بروید ، و مطابق نیاز خود پروتکل را انتخاب کنید. با داشتن پروتکل های رمزگذاری چندگانه که ارائه دهنده ارائه می دهد ، می توان اطمینان داد که همیشه از نسخه امن و مطمئن برای فعالیت آنلاین خود استفاده می کنید..

آنها در صورت درخواست قانون فعالیت های مربوط به فعالیت ها و جستجوها ، آنها را روزانه “قید قناری” در وب سایت خود منتشر می کنند که از مشتریان Trust.Zone محافظت می کند. برای اثبات خط مشی “بدون ورود” آنها ، می توانید به آدرسهای زیر مراجعه کنید: https://trust.zone/canary یا نگاهی به اینجا بیندازید:

بستر، زمینه

از یک حساب ، می توانید سه اتصال به طور هم زمان برقرار کنید که جایزه ای که Trust.Zone ارائه می دهد توجیه می شود.

می توانید آن را برای رایانه های شخصی Windows ، Android ، MacOS و iOS خود بارگیری کنید. قسمت اختصاصی آن ، همچنین یک سرویس دهنده را برای لینوکس ارائه می دهد که یک بستر است که توسط هر ارائه دهنده VPN پوشیده نیست.

نصب و ثبت نام به راحتی روشن کردن اتصال شبکه مجازی خصوصی با یک کلیک است. به وب سایت آنها بروید ، و مطابق با سیستم عامل خود آن را بارگیری کنید ، با انتخاب یک طرح ثبت نام کنید و اینجا بروید.

رابط کاربری و تجربه کاربر

شما یک ارائه دهنده VPN ساده تر دریافت نمی کنید ، و برای خریدارانی که نیاز به VPN را می دانند مفید هستند اما نمی خواهند ذهن خود را در پیکربندی آن بگذارند. استفاده از آن آسان است و کاوش آسان است.

طی چند دقیقه ، شما با کار کامل برنامه و چگونگی استفاده سودمند از آن آشنا می شوید. با افزودن برخی از ویژگی های مورد نیاز دیگر مانند Ad-Blocker و Split Tunneling می توان تجربه کاربر را بهبود بخشید. همچنین خطای اتصال در هنگام تجربه کاربر ناامید کننده بزرگی است. با این حال ، با پیشرفت های اندک ، این مشکل برطرف می شود و می توان برنامه بهتری ارائه داد.

پشتیبانی مشتری

فرم پشتیبانی مشتری

آنها هیچ گونه پشتیبانی چت زنده ای ندارند ، همچنین پشتیبانی نامه الکترونیکی نیز برای همیشه وجود ندارد. فقط از دوشنبه تا جمعه از ساعت 6 صبح تا 4 بعد از ظهر GMT +0 در دسترس است. به همین دلیل ، نمی توان انتظار فوری را داشت. بنابراین ، اگر فردی هستید که به پشتیبانی مشتری برای هر شماره وابسته هستید ، ممکن است Trust.Zone باز خوبی نباشد.

با این حال ، آنها مجموعه کاملی از سؤالات متداول را ارائه می دهند که تقریباً تمام مواردی را که مشتری می تواند هنگام استفاده از برنامه Trust.Zone با آن روبرو شود ، حل می کند. این سؤالات متداول بخشهایی را که مشتری در آنجا به کمک نیاز دارد ، پوشش می دهد. آنها همچنین یک فرایند کامل از عیب یابی را ارائه می دهند که می تواند به مشتریان کمک کند تا بدون کمک کسی مرتب سازی اتصال را انجام دهند.

نتیجه

Trust.Zone ارتباطی ایمن با رابط کاربری آسان را برای افرادی که مایل به غرق شدن در فن آوری هستند ، برقرار نمی کند ، اما مایل به استفاده از VPN برای نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی است. تعداد سرورها در حال حاضر 138 كشور تمام كشورهای مهم در سراسر جهان را پوشش می دهد. این کمک می کند تا اتصال شبکه خود را به صورت خصوصی حفظ کنید تا بتوانید اینترنت را به صورت خصوصی و ناشناس مرور کنید ، و همه سانسورها و محدودیت های دولت را دور می زنید. با این حال ، Trust.Zone از نظر سرعت و ویژگی ها قابل بهبود است. اگر اندازه گیری پیشرفت را انجام دهد ، ممکن است ارائه دهنده VPN را نیز شکست دهد.