بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی

طرفداران:


 • بسته به منابعی که سیستم می تواند فراهم کند ، گزینه تغییر طول کلید را به کاربر ارائه می دهد.
 • همچنین شما می توانید گزینه تغییر پورت ها را نیز داشته باشید ، اما این کار فقط پس از قطع اتصال با اتصال VPN انجام می شود.
 • این برنامه PIA MACETM را ارائه می دهد که با پیاده سازی ویژگی هایی مانند Ad-Blocker و مسدود کردن بدافزار ، به ارائه رابط کاربری بهتر کمک می کند..
 • قیمت آن نسبتاً ارزان تر از سایر برنامه های ارائه دهنده VPN است و در صورت برنامه ریزی دو ساله فقط 3 دلار در ماه هزینه دارد.
 • این امکان را برای تغییر اندازه بسته MTU برای بهبود سازگاری با روتر خاص فراهم می آورد زیرا PIA تعداد بیشتری سیستم عامل را در بر می گیرد..

منفی:

 • مرتب سازی سرورها می تواند با اضافه کردن سرورهای ویژه برای شبکه P2P و Steaming بهبود یابد. با این وجود ، می توانید بفهمید که کدام سرورها با نیاز شما مطابقت دارند.
 • ویژگی تونل سازی اسپلیت را می توان برای عملکرد بهتر برنامه اضافه کرد. در حال حاضر ، تمام داده ها صرف نظر از برنامه های نرم افزاری و مرورگرها ، از طریق یک شبکه خصوصی مجازی سفر می کنند.
 • گزینه “قطع اتصال” به درستی کار نمی کند ، و برای قطع ارتباط کامل باید چندین بار ، از برنامه خارج شوید.

سایت اینترنتی: از سایت رسمی بازدید کنید

بررسی اجمالی

بررسی اجمالی سریع
وب سایت وب ویزیت
پروتکل هاOpenVPN، L2TP، IPsec، PPTP
بستر، زمینهAndroid ، iOS ، Mac ، Windows ، Linux ، روتر و فایروال ها
صلاحیت قضاییایالات متحده آمریکا
ورود به سیستمنه
رمزگذاریAES-128 تا 256
اتصالات10 دستگاه 
مکانها52 مکان
سرورها3083+
Netflix / P2Pاتصال P2P
گزینه های پرداختپی پال ، کارت اعتباری ، بیت کوین ، Litecoin ، اتریوم
گزینه های پشتیبانیبلیط پشتیبانی
قیمت گذاری از3.49 دلار در ماه در هر صورت 2 سال صورتحساب
ضمانت7 روز
امتحان رایگاننه

مشتری رومیزی برای PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی (به اختصار PIA از این پس به بعد در بررسی زیر) ، یک سرویس VPN است که توسط London Trust Media، Inc. ، یک شرکت امنیتی آنلاین مستقر در آمریکا ارائه شده است و خدمات ارتباطی خصوصی را ارائه می دهد تا به کاربران در محافظت از امنیت آنلاین خود و حریم خصوصی.

این سرویس دروازه های مختلفی را برای کاربران سراسر جهان و همچنین چندین پروتکل رمزگذاری و مکان سرور ارائه می دهد. هدف شرکت آسانتر و سریعترین سرعت در دسترس کاربران است تا بتوانند بدون هیچ محدودیتی از اینترنت آزاد و باز استفاده کنند..

این برنامه ظرف چند ثانیه اتصال VPN برقرار می کند و دارای بسیاری از ویژگی ها است که از امنیت بهتر پشتیبانی می کند.

می توان سطح امنیت را تغییر داد و شما می توانید آنها را برای افزایش سرعت و کاهش استفاده از منابع پایین بیاورید. چنین انعطاف پذیری بسیار نادر است زیرا ارائه دهندگان VPN بسیار کمی هستند که به کاربر اجازه می دهد نقاط ستونی برنامه را برای مزایای کاربران تغییر دهد..

مرتب سازی سرورها

در اینجا فقط دو گزینه برای مرتب سازی سرور با کشور های مختلف و با منطقه ای متفاوت وجود دارد. ممکن است یکسان به نظر برسد ، اما آنها متفاوت هستند. برای برخی از کشورهای خاص مانند ایالات متحده ، آنها سرور بسیار زیادی دارند. اگر می خواهید همه سرورها از ایالات متحده پایین بروید ، می توانید آنها را مطابق کشور انتخاب کنید. در بخش منطقه ، این سرورها با عمیق تر فیلتر می شوند. به عنوان مثال ، اگر شما در بخش شرقی ایالات متحده زندگی می کنید ، می توانید این منطقه را انتخاب کنید و با سرورهای خاص این منطقه متصل می شوید.

بیش از 3000 گزینه سرور برای PIA موجود است

با این حال ، آنها مرتب سازی بر اساس سرورهای خاص که بهترین برای پخش و بارگیری هستند ارائه نمی دهند. شما باید این کار را با اتصال به سرورهای مختلف و تجزیه و تحلیل سرعت انجام دهید. خوشبختانه ، شما می توانید آن سرور را به عنوان سرور مورد علاقه خود ذخیره کنید و پس از آن ، هر زمان که نیاز به بارگیری یا جریان داشته باشید ، می توانید با انتخاب آن از لیست مورد علاقه ، با آن سرور ارتباط برقرار کنید.

تنظیمات پروتکل و پورت

تنظیمات پیشرفته پروتکل و پورت موجود در مشتری

به طور پیش فرض ، PIA پروتکل OpenVPN را ارائه می دهد که می تواند به دو روش مختلف UDP و TCP تنظیم شود. این تنظیمات نباید بدون هیچ گونه آگاهی قبلی درباره پیامدهایی که ممکن است باعث ایجاد تغییرات شود ، تغییر یابد. همچنین می توانید یک درگاه از راه دور اضافه کنید که چهار عدد پورت مختلف برای آن در دسترس است. گزینه اضافه کردن پورت های محلی نیز موجود است که در آن می توانید پورت های دلخواه مورد نظر خود اضافه کنید. با این حال ، این می تواند حریم خصوصی را کاهش دهد و اگر به صورت تصادفی اضافه شود ، باعث نقص شود.

گزینه حمل و نقل پورت به torrenting کمک می کند و همچنین امکان دسترسی از راه دور رایانه شما از هر نقطه دنیا را فراهم می کند. این عملکرد یک عنصر منحصر به فرد این برنامه است که آن را برای افرادی که نیاز به بارگیری مداوم داده ها دارند مناسب می کند.

پشتیبانی از پروکسی P2P و SOCKS5

دسترسی به اینترنت خصوصی پشتیبانی از شبکه اشتراکی P2P را فراهم می کند ، به این معنی که با استفاده از این سرویس VPN می توانید بدون هیچ مشکلی از اتصال خصوصی برای انجام برخی torrent ها استفاده کنید. شما می توانید فایل های تورنت را بارگیری و بارگذاری کنید بدون آنکه با محدودیتی که برخی از سرویس های VPN ممکن است به شما تحمیل کنند ، مرتفع شوید. می توانید اتصال خصوصی 24/7 را برای تورنت روشن کنید ، و از انجام این کار مشکلی نخواهید داشت. علاوه بر این ، پشتیبانی از پروکسی SOCKS5 را نیز ارائه می دهد ، که پراکسی شناخته شده برای شما می باشد که بهترین سرعت اتصال در شبکه شما را دارد. این بدان معناست که با استفاده از این پروکسی ، به راحتی می توانید داده های سریع را در دستگاه های خود بارگیری یا انتقال دهید.

کلید کشتار

ویژگی Kill Switch چیز جدیدی در فناوری VPN نیست. حتی جدیدترین و اساسی ترین ارائه دهندگان VPN این امکان را فراهم می کند تا از بروز هرگونه نشت داده ای که ممکن است رخ دهد در صورت قطع ارائه دهنده VPN بدون اطلاع قبلی ، این امکان را فراهم کند. در این موارد ، Kill Switch تمام ترافیک اینترنت را مسدود کرده و داده ها را ایمن می کند.

با این حال ، PIA اعلام می کند ، فقط در صورت لزوم از آن استفاده کند. این هشدار توسط هیچ ارائه دهنده VPN دیگری به ما داده نشده است. دلیل این امر Kill Switch ممکن است نیاز به تغییر تنظیمات شبکه سیستم عامل داشته باشد و بنابراین ممکن است باعث ایجاد مشکلات اتصال شود. اما ، اگر نگران نشت اطلاعات و حریم خصوصی اطلاعات خود هستید ، لازم است که آن را ادامه دهید.

تنظیمات MTU

تنظیمات MTU به شما امکان می دهد بسته های اندازه داده را تغییر دهید ، و اتصال مناسب با برخی از روتر ها و شبکه های تلفن همراه لازم است. به طور عمده ، سخت افزار قدیمی با بسته های داده بزرگ اندازه سازگار نیست. در این حالت ، می توانید با استفاده از بسته های کوچکتر ، اندازه داده را پایین بیاورید. به طور پیش فرض ، MTU 4000 است ، و اگر سعی دارید آن را با استفاده از ارائه دهنده PIA VPN تغییر دهید ، رقمی را که به آن اندازه داده داده نشده ، به ما نمی گوید. اگرچه تأثیر آن بر امنیت نمی گذارد ، اما باید در صورت عدم سازگاری با سخت افزار انجام شود. با این کار ممکن است به دلیل افزایش تعداد کل بسته های داده ، سرعت کاهش یافته را بدست آورید.

حالت اشکال زدایی

حالت اشکال زدایی برای بهبود عملکرد برنامه اجرا شده است. این به طور مستقیم هیچ پیشرفتی در کار خود ایجاد نمی کند ، بلکه فقط جزئیات مربوط به عملکرد PIA را ذخیره می کند و همچنین تلاش هایی را که برای ارتباط با VPN انجام می دهید را ضبط می کند.

این سیاههها برای تشخیص مسائل فنی که در حین استفاده از برنامه با آنها روبرو می شوید مهم هستند. ارائه دهنده از این داده ها برای بهبود مشتری استفاده می کند و تغییرات را می توان در هر به روزرسانی مشخص کرد.

تنظیمات رمزگذاری

تنظیمات و گزینه های رمزگذاری

رمزگذاری ستون میانی است که اتصال VPN در آن نهفته است و برای ارائه امنیت کامل ، رمزنگاری درجه بالا لازم است. PIA رمزنگاری AES را ارائه می دهد که قویترین در بین همه رمزگذاری ها است. هر ارائه دهنده VPN دیگر این رمزگذاری را ارائه می دهد ، و این یک کار بزرگ نیست. با این وجود ، PIA با انتخاب کلید 256 یا 128 بیتی امکان تغییر طول کلید را فراهم می کند. یک کلید 256 بیتی قوی تر از کلید 128 بیتی است ، اما برای برقراری اتصال با استفاده از آن ، سیستم باید از منابع بیشتری استفاده کند. اگر سخت افزار عملکرد کندی داشته باشد ، می توان طول کلید را تغییر داد. استفاده از 128 کلید طول مطمئناً امنیت را کاهش می دهد ، اما هنوز هم قابل شکست نیست.

برای تأیید اعتبار داده ها ، شما می توانید یک تابع هش را انتخاب کنید: SHA-1 و SHA-256. SHA-256 یکی از عملکردهای هش از خانواده SHA-2 است. خانواده SHA-2 پس از SHA-1 با چندین پیشرفت ایجاد شده اند.

همچنین برای لرزش دست ، شش انتخاب مختلف ارائه شده است که از بین آنها می توانید یکی را انتخاب کنید ، اما پیشنهاد می شود از پیش فرض یکی یا اختلالات دیگری استفاده کنید. این گزینه ها ویژگی های منحصر به فردی هستند که ما PIA را برای کاربرانی که مایل به داشتن امنیت بالا هستند ، توصیه می کنیم ، اما سیستم های آنها با سایر ارائه دهندگان VPN سازگار نیست..

تجزیه و تحلیل زمان اتصال

تجزیه و تحلیل زمان اتصال برای PIA اطمینان می دهد که می تواند بدون زمان برقراری ارتباط برقرار کند ، و این ثابت است برای هر زمان که ما سعی کردیم ارتباط برقرار کنیم.

زمان اتصال برای تست های مختلف

با میانگین 9.60 ، در صورت نیاز به ایجاد ارتباط برای ایجاد سریعترین اتصال به شما توصیه می کنیم. با این وجود ، این تجزیه و تحلیل با گزینه اتصال خودکار انجام شد و اگر به سرور دیگری تغییر دهید ، نتایج ممکن است تغییر کند. برای ما ، هنگامی که سعی کردیم با سرور آلمان ارتباط برقرار کنیم ، اصلاً ارتباطی نداشت. شاید ، این یکی از سرورهای معیوب است که به نگهداری نیاز دارد. این مورد در مورد هر سرور صحیح نیست اما همیشه سعی کنید از اتصال خودکار استفاده کنید تا هرگونه نقص عملکرد برنامه حذف شود. هنگامی که ما سعی کردیم آن را جدا کنیم ، نتوانستیم این کار را انجام دهیم ، و از این رو ، این برنامه بین اتصال و قطع ارتباط گیر کرد. پس از آن ، ما از برنامه خارج می شویم ، اما دوباره به طور پیش فرض ، با همان سروری که انتخاب کرده اید متصل می شود ، و سپس گزینه تغییر سرور را پیدا نمی کنید. بنابراین ، با دقت سرور را انتخاب کنید یا برنامه دیگری ممکن است گیر کند.

تست سرعت

قبل از فعال کردن PIA و After. تغییرات زیادی در سرعت ایجاد نمی شود!

هنگامی که سرعت آن فرا می رسد ، PIA با ارائه کاهش تنها 7.4٪ برای سرعت بارگیری و 49.89٪ برای سرعت بارگذاری ، خود را در بین ارائه دهندگان برتر VPN ثابت کرده است. این چیزی است که حتی شرکتهای VPN سنتی نیز نتوانسته اند به آن برسند. با توجه به سرعت ، بیش از سایر ارائه دهندگان VPN عمل کرده است.

امنیت

این پروتکل با چندین پروتکل قابل تنظیم است و همچنین گزینه ای برای استفاده از AES-128 یا AES-256 که از بهترین خانواده رمزگذاری هستند فراهم می کند. همچنین گزینه دیگری برای تأیید هویت داده ها و دستیابی به آن فراهم می کند که داده ها را با بهترین محصور سازی ممکن ذخیره می کند.

جدا از این ، حفاظت از نشت DNS در دسترس است که به ISP اجازه نمی دهد فعالیت های آنلاین شما را پیگیری کند. هیچ دخالتی از DNS شخص ثالث وجود ندارد و DNS اولیه و فرعی خود را فراهم می کند و از عدم نشت داده ها اطمینان حاصل می کند.

حفاظت نشت IPv6 به همراه ویژگی Kill Switch باعث می شود PIA در رابطه با امنیت و گردش اطلاعات ایمن باشد.

رابط کاربری و تجربه کاربر

در بالای صفحه سه دکمه مختلف وجود دارد: Maximize ، Minimize و Close. دکمه Maximize بدون هیچ دلیلی کار نمی کند ، و Minimize و Close عملکرد مشابه بستن پنجره را انجام می دهد (توجه: این مورد برای Windows Client تجربه شده بود). انتخاب آیکون PIA هر بار در نوار وظیفه برای تغییر هر تنظیم یا حتی باز کردن لیست سرور ، بسیار ناراحت کننده است. هیچ پنجره به حداقل رسیده برای کاربر در دسترس نیست.

همچنین ، خرابی اتصال تجربه کاربر را خراب می کند و باید بهبود یابد. وقتی سعی کردیم آن را با سرورهای دیگر متصل کنیم ، چنین مسئله ای قابل مشاهده نبود. برای تجربه بهتر کاربر ، فیلتر و مرتب سازی سرورهای بیشتری پیش بینی می شود. با این حال ، تمام تنظیمات در یک صفحه در دسترس هستند ، و کشف آنها را آسان می کند.

بستر، زمینه

این سیستم عامل تمام سیستم عامل ها (ویندوز ، لینوکس ، MacOS و iOS) از جمله برنامه های افزودنی برای Chrome ، Firefox و Opera Mini را در بر می گیرد. تنظیم MTU در دسترس است که باعث می شود آنرا با بسیاری از روترها سازگار کند حتی اگر کیفیت بالایی نداشته باشند. به همین دلیل ، اگر سخت افزار شما به روز نباشد ، PIA توصیه می شود. کاهش سرعت قابل مشاهده است ، اما هیچ ارتباطی با ارائه دهنده VPN ندارد. این به دلیل ناکارآمدی سخت افزار است.

می توانید آن را در هر پنج دستگاه از یک حساب نصب کنید. بهترین روش برای توزیع آن نصب یکی برای روتر شما و نگه داشتن بقیه دستگاه هایی مانند تلفن همراه و لپ تاپ است که برای حمل آن در خارج از منزل خود به مکان های عمومی نیاز دارید..

پشتیبانی مشتری

گزینه های مختلفی برای دریافت پشتیبانی!

آنها هیچ سیستم پشتیبانی زنده ای ندارند و تنها راه تماس با آنها از طریق تهیه بلیط است. شما باید نامه الکترونیکی ، نام ، موضوع پرس و جو و جزئیات مربوط به آن را تهیه کنید. به این منظور ، آنها با پاسخی به شناسه نامه الکترونیکی شما که می خواهید آنها را تهیه کنید ، پاسخ می دهند.

وب سایت به جای تماس با پشتیبانی مشتری ، صدها مقاله مرتبط با PIA ، ویژگی ها و خطاهایی که ممکن است با آنها روبرو شوید. فقط سعی کنید کلمه کلیدی مناسبی را قرار دهید و لیستی از مقالات مرتبط با جستجو را دریافت خواهید کرد. اگر query حل نشد ، بلیط در هر زمان ممکن تولید می شود.

نتیجه

با توجه به سرعت و پلتفرم ، PIA به دلیل داشتن شبکه سرورهای عظیم و قابلیت پیکربندی در بسیاری از دستگاه ها بی نظیر است. اما اگر رابط کاربری و ثبات افزایش یابد ، یافتن ارائه دهنده VPN بهتر از دسترسی به اینترنت خصوصی دشوار خواهد بود. از نظر امنیتی همچنین ، PIA تعداد خوبی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه را در مشتریان دیگر ارائه دهنده دیگر پیدا نمی کند. این امکان را به شما می دهد تا بدون مشکل از شبکه Torrenting استفاده کنید ، همچنین این امکان را به شما می دهد تا از پروکسی SOCKS5 برای افزایش سرعت اتصال خود استفاده کنید. علاوه بر این ، با پهنای باند نامحدود و مکان های مختلف سرور در سراسر جهان ، می توانید به راحتی هر محتوا را که فقط در مناطق خاص موجود است ، پخش کنید. در کل ، اگر می خواهید از اتصال خصوصی که سریع ، مقرون به صرفه و ایمن است استفاده کنید ، PIA بهترین گزینه است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map