بررسی ibVPN

طرفداران


 • دسته های مختلف سرور در دسترس است که به کاربر اجازه می دهد سرور را مطابق نیاز خود انتخاب کند. این کمک می کند تا کاربر با توجه به آنچه در اولویت خود قرار دارد متصل شود: سرعت ، امنیت یا توانایی جریان.
 • تمام پروتکل های مهم در دسترس هستند که دوباره در اولویت بندی الزامات خاص کمک می کند. علاوه بر این ، آنها پروتکل ShadowSocks را ارائه می دهند که به دور زدن سانسور چین کمک می کند.
 • آنها با ارائه ویژگی های اتصال و گزینه های اجازه ، کنترل کاربری خوبی را برای رفتار برنامه ارائه می دهند.
 • ibVPN سرورهای DNS مخصوص خود را دارد که می تواند برای مسدود کردن تبلیغات نیز مورد استفاده قرار گیرد.
 • آنها بسته به ضرورت کاربران برنامه های متفاوتی ارائه می دهند. می توانید DNS ، VPN استاندارد را برای تورنت ، IBDNS هوشمند DNS یا Ultimate VPN استاندارد خریداری کنید (که ترکیبی از سه مورد اول با برخی از ویژگی های اضافی است).
 • Netflix Originals از هر نقطه از جهان قابل دسترسی است. همچنین می توانید با استفاده از ibVPN از Hulu و BBC iplayer استفاده کنید.
 • در صورت تمایل به استفاده و تجربه چگونگی کارآیی برنامه ، یک روز آزمایشی رایگان در دسترس است.

منفی

 • گزینه تونل تقسیم ارائه نشده است. اگر این ویژگی به برنامه اضافه شود ، می توانست کنترل بهتری را برای کاربر فراهم کند.
 • سه سرور در رده Tor over VPN وجود دارد. ما سعی کردیم سیستم را متصل کنیم اما خطای شبکه را نشان داده بود. با این حال ، بعد از چند ساعت که ما دوباره سعی کردیم ارتباط برقرار کنیم ، با هر سه سرور به راحتی برقرار شد.
 • فقط برنامه Ultimate VPN دارای پنج اتصال همزمان است. برنامه های دیگر تنها یک اتصال همزمان را ارائه می دهند. اگر مایل به استفاده از ibVPN در هفت دستگاه یا بیشتر دستگاه هستید ، باید برنامه های تجاری خود را طی کنید.

بررسی اجمالی

صفحه اصلی ibVPN

ibVPN از سال 2010 هنگام راه اندازی تلاش های مستمر برای ارائه امکانات و امکانات بیشتر و بیشتر در اختیار کاربران خود داشته است. پس از راه اندازی ، آنها در تنظیمات پروتکل ارتقاء مداوم را انجام داده اند و سرورها قابل مشاهده بودند. ibVPN که در ترانسیلوانیا ، شهری زیبا واقع در رومانی واقع شده است ، با پنج چشم ، نه چشم یا چهارده چشم فاصله دارد..

آنها سرورها مخصوصاً برای استفاده از Tor اضافه كرده اند و این یكی از اولین ارائه دهندگان VPN است كه فناوری سرور VPN مضاعف ایجاد كرده است. همچنین ، اجرای ShadowSocks یک مزیت را برای کاربران چینی می افزاید.

در این بررسی ، تمام جنبه های ibVPN به طور کامل مورد داوری قرار می گیرد و نتیجه گیری در مورد سرعت ، پشتیبانی مشتری و قابلیت اطمینان انجام می شود. ما همچنین ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهیم که ibVPN فراهم می کند که تحت برگه جادوگر قرار دارد.

سرورهای مختلف برای نیازهای مختلف

لیست سرور ibVPN

به محض اینکه برنامه را باز کنید ، امکان اتصال با سریعترین سرور فراهم می شود. برای این کار ، همه سرورها را بررسی می کند ، که از قضا برای اولین بار یک دقیقه طول می کشد. با این حال ، پس از آن ، اگر دوباره سعی کنید با آن ارتباط برقرار کنید ، طی چند ثانیه وصل می شود. جدا از سریعترین سرور برای استفاده استاندارد ، آنها همچنین گزینه اتصال سیستم شما با سریعترین سرور P2P را ارائه می دهند. این ارتباط برای بارگیری هر محتوا مفید است.

لیست سرورهای مورد علاقه به شما امکان می دهد سروری را که می خواهید به صورت دستی به آن وصل شوید ، انتخاب کنید. این لیست سرور هنگامی که شما نیاز به دسترسی به محتوای هر کشور خاص دارید مفید است. می توانید برجسته ترین سرور آن کشور را علامت گذاری کرده و آن را به لیست مورد علاقه اضافه کنید. این به کاربر کمک می کند تا بجای پیمایش لیست سرورها دوباره و دوباره مستقیماً به طور مستقیم ارتباط برقرار کند. ویژگی چرخش به شما امکان می دهد بعد از اتصال با سرویس دهنده VPN ، بعد از چند دقیقه با سرورهای مورد علاقه مختلف ارتباط برقرار کنید..

در بالای لیست سرور ، می توانید گزینه “Group By” را نیز پیدا کنید که به گروه بندی آن در دسته های مختلف کمک می کند:

 • سرورهای VPN Tor
 • سرورهای P2P
 • سرورهای بازی
 • دو سرور VPN

Tor را می توان به همراه هر سرور VPN مورد استفاده قرار داد ، اما این سرورهای تخصصی به عملکرد Tor کمک می کنند. هنگامی که Tor با یک سرویس دهنده VPN استفاده می شود ، سرعت مرور به دلیل چهار لایه رمزگذاری به طرز چشمگیری کاهش می یابد: سه لایه Tor و یک لایه VPN. برای جلوگیری از این کاهش ، ibVPN در حال حاضر دارای سه سرور ویژه برای استفاده با Tor است.

لیست طولانی از سرورهای P2P در دسترس است و به هر حال می توان با جستجوی مستقیم آن در تب سرور بالای لیست ، به راحتی با سریعترین سرور P2P ارتباط برقرار کرد. اما اگر کسی بخواهد با سرور P2P خاص کشور ارتباط برقرار کند ، می توان آن را از لیست یافت.

فقط یک سرور بازی وجود دارد که در سال 2015 در هلند تاسیس شده است. پس از آن ، آنها تاکنون هیچ سرور بازی اضافه نکرده اند. شاید ، به این نوع سرورها مورد نیاز زیادی نباشد ، اما هنوز هم ، هر کاربر که باید VPN را برای بازی استفاده کند ، باید اگر به خرید ibVPN بپردازد ، به این سرور اعتماد کند..

استفاده از سرورهای دوگانه VPN در صورت نیاز به امنیت بالا می تواند گزینه ای باشد. در این دسته ، داده ها از یک سرویس گیرنده به سرور 1 و از آنجا به جای اینکه به سرور مقصد در مقصد به سرور 2. سفر کنند از آنجا مسافرت می کنند. از سرور 2 ، داده ها به سرور مقصد سفر می کنند. به نظر می رسد سرعت اینترنت را کند می کند. خوب ، درست است که درصد قابل توجهی باعث کاهش سرعت اینترنت می شود اما همراه با امنیت کارآمد است.

جدای از این سرورها ، دو دسته دیگر از سرورها را در دسته Wizard پیدا خواهید کرد. این سرورها برای پخش محتوای در کشورهای خاص هستند. در ایالات متحده می توان از سرور جریان برای دسترسی به Netflix Originals و Hulu استفاده کرد. همچنین دارای سرور اختصاصی برای دسترسی به iPlayer BBC است. با این حال ، شما نمی توانید به Netflix U.K. یا Amazon Prime U.S.A یا بسیاری از کانالهای محدود جغرافیایی دیگر دسترسی داشته باشید.

مرتب سازی سرور می تواند به ترتیب حروف الفبا نیز انجام شود. لیست بندی سرورهای مرتب سازی و اختصاصی به ارائه تجربه بهتر کاربر کمک می کند. با این وجود ، فقط 173 سرور وجود دارد که بسیار کمتر از بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر هستند ، همچنین در صورت وجود تعداد زیادی کاربر از همان سرور ، بر سرعت اینترنت تأثیر می گذارد. همچنین در تجربه ما هنگام استفاده از Tor over VPN با خطای شبکه روبرو شدیم. اگر می توان تعداد سرورها را به ویژه در رده بالای VPN افزایش داد ، امکان اتصال بهتری فراهم می شود.

طبق نیاز پرداخت کنید

برنامه های ibVPN

آنها بسته های انعطاف پذیر ارائه می دهند که به کاربر اجازه می دهد تا مطابق نیاز خود بپردازد. اگر شخص مایل به استفاده از VPN برای پخش جریان باشد ، دیگر نیازی به پرداخت وی برای سرورهای تورنت نیز نیست. در کل ، پنج بسته مختلف در دسترس است:

 • VPN استاندارد
 • VPN نهایی
 • تورنت VPN
 • IBDNS Smart DNS
 • برنامه های VPN کسب و کار

اگر ما استفاده از سرویس دهنده استاندارد VPN را انتخاب کنیم ، می توانیم آدرس IP خود را به طور موثر پنهان کنیم ، اما ما نمی توانیم از Smart DNS استفاده کنیم یا تورنت امن را انجام دهیم. برای هدف تورنت ، می توان طرح تورنت VPN را خریداری کرد ، و برای جریان سنگین IBDNS Smart DNS در دسترس است. اما اگر مایل به استفاده از هر سه در یک بسته هستید ، باید بسته Ultimate VPN را خریداری کنید. با بسته بندی VPN نهایی ، امکانات اضافی سرور Tor Over VPN و Double VPN سرورها را نیز به کلیه امکانات سه برنامه دیگر دریافت می کنید. این امکان را فراهم می آورد تا با یک دستگاه با پنج دستگاه ارتباط برقرار کنید اما در صورت نیاز به اتصال دستگاه های بیشتر ، خرید برنامه تجاری می تواند گزینه خوبی باشد.

در برنامه های کسب و کار ، شما سه گزینه را انتخاب می کنید: VPN 7 ، VPN 15 ، VPN 25. این تعداد تعداد دستگاه هایی را که در آن می توانید مشتری VPN بارگیری شود نشان می دهد. تنها تفاوت بین Ultimate VPN و برنامه های تجاری تعداد دستگاه هایی است که می توان آنها را نصب کرد. بنابراین ، این می تواند گزینه ای باشد که بتواند VPN نهایی را خریداری کند ، آن را در روتر نصب کند و از این طریق ، هرکسی می توانست بدون پرداخت هزینه برای برنامه های تجاری ، به راحتی از آن استفاده کند..

همه پروتکل های ممکن موجود است

پروتکل های ibVPN

ما هرگز در ارائه دهنده VPN که این پروتکل های VPN بسیاری را ارائه می دهد ، برخورد نکردیم. ibVPN نه گزینه پروتکل (از جمله انتخاب خودکار) را ارائه می دهد که دارای سطوح مختلف رمزگذاری AES هستند. با شروع ناامن ترین PPTP تا قابل اطمینان ترین OpenVPN ، ibVPN تمام پروتکل های اصلی VPN را ارائه می دهد..

برای سرعت بالا می توانید از پروتکل PPTP استفاده کنید. با این حال ، به دلیل سطح کمتر رمزگذاری ، پروتکل ایمنی نیست. وقتی نمی خواهید امنیت را به خطر بیاندازید ، باید از پروتکل OpenVPN استفاده کنید ، اما سرعت آن به خطر می افتد. هنگامی که تعادل سرعت و امنیت خوبی لازم باشد ، پروتکل های L2PT و SSTP قابل بررسی هستند.

این پروتکل همچنین پروتکل های Stealth VPN را فراهم می کند که باعث می شود داده ها با ترافیک اینترنت استاندارد مخلوط شوند. این امر باعث می شود استفاده از VPN کمتر قابل تشخیص باشد. بیشتر در کشورهایی استفاده می شود که استفاده از VPN ممنوع است. برای کشورهایی مانند چین و روسیه ، این پروتکل امنیت را در اختیار کاربران قرار می دهد تا خود را از نگاه دولت محافظت کنند. ibVPN یک پروتکل ویژه VPN ، ShadowSocks ارائه می دهد که وظیفه ویژه آن دور زدن دیواره آتش چین است. مانند SOCKS5 است؛ با این حال ، ساده تر و همچنین با لایه ای از رمزگذاری است.

کارآیی سرورهای اختصاصی جریان دهنده

ibVPN دارای DNS هوشمند خود است که به شما امکان می دهد جریان کارآمد را انجام دهید. با این حال ، در گزینه wizard ، فقط دو گزینه متفاوت برای پخش از طریق ibVPN وجود دارد. وقتی به سرور جریان ایالات متحده متصل شدیم ، توانستیم به نتفلیکس و هولو دسترسی پیدا کنیم. با این حال ، هنگامی که ما با سرور Netflix با پادشاهی متحده ارتباط برقرار کردیم ، توانستیم به iPlayer BBC دسترسی پیدا کنیم اما به Netflix نرسیدیم. همچنین ، آنها باید محتوای سایر کشورها نیز مانند ژاپن و هلند را اضافه کنند. این کشورها دارای محتوای منحصر به فرد Netflix و بینندگان در سراسر جهان هستند. همچنین ، اگر فقط یک سرور خاص برای دسترسی به محتوای ایالات متحده وجود دارد ، نمی توان نوید کارایی را داد.

محافظت در برابر نشت

حفاظت نشت ibVPN DNS

دلیل اصلی استفاده شخصی از VPN رمزگذاری داده ها و مخفی کردن آدرس IP واقعی است. همچنین ، کسی که می خواهد از فعالیت آنلاین خود اطلاع داشته باشد. با این وجود ، امکان نشت IP و نشت DNS وجود دارد که به شخص ثالث اجازه می دهد تا در مورد وب سایت مورد بازدید خود و از چه مکانی مطلع شود. ibVPN تنظیمات محافظت در برابر نشت DNS را ارائه می دهد تا فعالیت آنلاین شما ردیابی نشود. همچنین ، شما می توانید از غیرفعال کردن ترافیک IPV6 اطمینان حاصل کنید که تمام منافذ ناامن را پر می کند.

تنظیمات رفتار مشتری برای رابط کاربری بهتر

تنظیمات رفتار ibVPN

این تنظیمات اساسی در همه ارائه دهندگان VPN موجود است. با این وجود ، لازم است که مورد بحث قرار گیرد زیرا این کار باعث ایجاد انعطاف پذیری برای کاربر می شود و به وی در کنترل مشتری VPN کمک می کند. می توانید انعطاف پذیری را در هنگام شروع برنامه داشته باشید. تأسیسات ورود به سیستم خودکار به کاربر کمک می کند تا به محض شروع سیستم ، اتصال برقرار کند یا اگر مایل به استفاده از برنامه است فقط هنگام باز کردن آن ، آنگاه می تواند با شروع برنامه گزینه اتصال خودکار را برای برقراری اتصال انتخاب کند..

گزینه های رفتار در اینجا مربوط به بخشی است که در آن شما نیاز به نمایش برنامه دارید. در حالی که هر کار دیگری را انجام می دهید ، می توانید آن را بالاتر از هر صفحه دیگری قرار دهید. همچنین ، می توانید آن را انتخاب کنید تا در مرکز صفحه باقی بماند. پس از اتصال با VPN ، بسته به نیاز شما به صورت خودکار به حداقل می رسد. عملکرد دکمه نزدیک (X) نیز می تواند تغییر کند. حتی اگر این گزینه ها مربوط به کاربرد اصلی نباشد ، آنها رابط کاربری برنامه اضافه می کنند.

تجزیه و تحلیل زمان اتصال

ServerAttempt 1Attempt 2Attempt 3Attempt 4 زمان متوسط
برای برقراری اتصال سرور زمان لازم (در ثانیه)
سریعترین سرور14.529.6117.4312.1413.425
سریعترین سرور P2P11.7612.0610.3811.1211.33
سرور بازی12.3212.0312.2812.5112.28
دو سرور VPN15.3711.7610.8411.6412.4
سرور سرور VPN10.1710.1111.7811.310.84
سرور جریان دهنده ایالات متحده11.4310.4510.329.4610.41
سرور جریان U.K.10.7710.9910.4311.1910.84
سرور برای دور زدن
فایروال چین است
10.198.8411.279.439.93

طعنه آمیز است که میانگین زمان صرف شده برای سریعترین سرور حداکثر و بیشتر از زمان متوسط ​​برای ارتباط با سرورهای دسته های دیگر است. ما سرورها را بر اساس هر طبقه بندی گروه بندی کرده و برترین سرور گروه بندی شده را انتخاب می کنیم. سپس پیوندی را برقرار كردیم كه نتایج عالی را برای ما فراهم كرد. برای هر دسته ، هر آزمایشی نزدیک به یک تبلیغ متوسط ​​است که یک اتصال مطمئن را تضمین می کند. میانگین برای هر گروه بالاتر از 13 ثانیه تجاوز نکرده است که نسبتاً بهتر از بسیاری از ارائه دهندگان VPN است.

تست سرعت

تست سرعت IB

تست سرعت برای دسته های مختلف سرور انجام می شود ، و نتایج ناامید کننده نبودند. کاهش سرعت وجود دارد. با این حال ، با توجه به تعداد سرورهایی که ibVPN در اختیار دارد ، کارآمد است. سريعترين سروري كه به آن وصل مي شود ، سرعت بارگيري 71٪ از سرعت اصلي را در اختيار شما قرار مي دهد كه هنگام داشتن يك لايه اضافي از امنيت ، كافي در نظر گرفته شود. هنگامی که از رده سرور VPN مضاعف استفاده می شود ، سرعت بار 54٪ کاهش می یابد که انتظار می رود با انتقال داده ها از یک سرور به سرور دیگر قبل از رسیدن به سرور مقصد.

اگرچه ، آنها فقط یک سرور بازی ، یک سرور ایالات متحده و یک سرور پادشاهی انگلستان دارند ، کاهش سرعت بارگیری به ترتیب فقط 40 درصد ، 42 درصد و 30 درصد بود. این نشان می دهد که سرورها برای اداره تعداد زیادی از کاربران کارآمد هستند. تغییر سرعت بارگیری در هنگام استفاده از VPN به فاصله بین سرورها بستگی دارد. موقعیت مکانی ما و این سرورها در قاره های مختلف قرار دارند به همین دلیل هزاران مایل بین مکان ما و سرورها وجود دارد.

هنگامی که ما در مورد استفاده از پروتکل ShadowSocks صحبت می کنیم ، کاهش آن به دلیل سطح بالای رمزگذاری قابل توجه است. با کاهش 79٪ در سرعت بارگیری ، استفاده از پروتکل ShadowSocks توصیه نمی شود. با این حال ، این به دلیل سطح بالای امنیتی که فراهم می کند ، و حتی برای دولت هم سخت است که بتواند استفاده از VPN را تشخیص دهد.

اگر در مورد سرعت بارگذاری صحبت کنیم ، تقریباً٪ 50 از کل سرعت در بیشتر موارد است. با این حال ، دوباره ، برای ShadowSocks ، 85 درصد کاهش را نشان می دهد. اگر در مورد سرعت و زندگی در کشوری که استفاده از VPN محدود است نگران هستید ، درصورتیکه ShadowSocks سرعت به خطر بیاندازد می توانید از پروتکل Stealth VPN نیز امتحان کنید. اما باید بدانید که با افزایش سرعت ، سطح امنیت کاهش می یابد.

امنیت

ibVPN بیشتر پروتکل های مهم را ارائه می دهد و برای امنیت بیشتر به پروتکل Stealth VPN و ShadowSocks نیز اضافه می شود. این پروتکل ها باعث می شوند که داده ها با ترافیک استاندارد اینترنت مخلوط شوند و باعث می شود کمتر تشخیص داده شود. حتی با این ویژگی ، آنها با رمزگذاری سازش نمی کنند (با این حال ، ShadowSocks از رمزگذاری کمتری نسبت به سایر پروتکل های VPN برخوردار است) و برای بیشتر پروتکل ها از آنها استفاده می کنند رمزگذاری RIJNDAEL که به عنوان استاندارد رمزگذاری پیشرفته توسط NSA تصویب شده است. با این حال ، طول کلید ممکن است با تغییر پروتکل تغییر کند.

استفاده از OpenVPN در مورد امنیت بهترین گزینه است زیرا با کلید AES 256 بیتی همراه است که در حین استفاده از آن هیچ تهدید بزرگی را ایجاد نمی کند. PPTP قدیمی ترین پروتکل است و بنابراین ، ibVPN توصیه می کند فقط از دستگاه استفاده کند اگر دستگاه از سایر رمزگذاری پشتیبانی نمی کند. PPTP دارای مشکلات امنیتی و سطح رمزگذاری نوری است. غیر از این ، دارای SSTP است که به عنوان پروتکل OpenVPN ایمن در نظر گرفته می شود.

امکانات Kill Switch و ایمنی ناشی از ترافیک IPv6 نیز باعث افزایش امنیت بهتر می شود. آنها از DNS های شخصی خود استفاده می کنند ، به همین دلیل هیچ دخالت شخص ثالث منافعی را که می تواند به اشخاص ثالث اجازه دهد فعالیت ما را ذخیره کنند ، پر نمی کند. با این حال ، مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، آنها همچنین می توانند محصول خود را با اضافه کردن ویژگی هایی که به جلوگیری از حملات بدافزار کمک می کند ، ارتقا دهند.

امنیت داده ibVPN

همچنین ، “هیچ خط مشی ورود به سیستم” به ایمن سازی داده های شما از دیگران ، به طور عمده شرکت های داده کاوی کمک می کند. اگر دولت از آنها بخواهد که فعالیت خود را ردیابی کنند ، باید اطلاعات خود را به مقامات ارائه دهند. از آنجا که دفتر مرکزی در رومانی است ، به طور کلی چنین موضوعاتی مورد انتظار یا تجربه قرار نمی گیرد. آنها اطلاعاتی را که شخصاً قابل شناسایی نیستند در اختیار اشخاص ثالث برای درک فعالیت کاربران در وب سایت ibVPN قرار می دهند. همچنین ، آنها ضمانت نمی کنند و یا تضمین نمی کنند که ایمنی اطلاعات ما از نقض شود.

رابط کاربری و تجربه کاربر

ibVPN رابط کاربری ساده ای را هدایت می کند که به هدف اصلی خود یعنی استفاده از فناوری VPN استفاده می شود. اضافه کردن چندین دسته سرور ، مرتب سازی گزینه ها و ویژگی گروه بندی سرور ، کاوش سرور مورد نیاز را آسان می کند. از بین تمام ارائه دهندگان VPN ، ibVPN پیشرفته ترین و کارآمدترین طبقه بندی سرورها را دارد. تصاویر کوچک استفاده شده از محصول جذاب بوده و هدف آن فقط با تصویر ارائه می شود.

وقتی صحبت از تجربه کاربر می شود ، جنبه های زیادی برای ارائه تجربه نهایی گرد هم آمده است. اگر ویژگی ها را مورد بحث قرار دهیم ، اضافه کردن حمل و نقل پورت ، Split Tunneling و محافظت از بدافزار می تواند سهولت و کارایی برنامه را افزایش دهد. ویژگی های فعلی مانند گزینه های نمایش ، گزینه های رفتاری و Kill Switch نشان می دهد که ibVPN در حال حاضر در مرحله بسیار خوبی از جایی که توسعه آسان است.

بستر، زمینه

بسترهای نرم افزاری ibVPN

علاوه بر کلیه سیستم عاملهای اصلی (لینوکس ، ویندوز ، MacOS ، iOS و اندروید) ، افزونه هایی را برای همه مرورگر اصلی (Chrome ، Firefox و Opera Mini) نیز فراهم می کند. با این حال ، آنها برنامه های افزودنی برای Safari و Internet Explorer را ندارند. آنها همچنین محصول VPN را برای تلویزیون های هوشمند ارائه می دهند: Apple TV ، Apple TV 4 ، LG Smart TV ، LG WebOS Smart TV ، Samsung Smart TV و Sony Smart PV و کنسول بازی: PS Vita ، PS3 ، PS4 ، Xbox 360 و Xbox One. تعداد سکوهایی که ارائه می دهند برای پوشش دادن یک پایگاه کاربر عظیم به اندازه کافی کافی است. ibVPN همچنین پیکربندی روتر را برای Asus RT-N66U ، Linksys E2500 Wi-Fi و Netgear WNR3500L Wi-Fi ارائه می دهد. آنها باید تعداد سیستم عامل های روتر را افزایش دهند زیرا این تعداد از بسیاری از ارائه دهندگان VPN که پیکربندی روتر را برای بالاتر از ده روتر مختلف ارائه می دهند ، پایین تر است. همچنین ، قیمت برای هر سه روتر متفاوت است که می توانید در وب سایت آنها چک کنید.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری کارآمدترین بخش هر خدمتی است که هر شرکتی ارائه می دهد. اطمینان از رضایت مشتری برای بهبود مشاغل مهم است و تنها پشتیبانی کارآمد مشتری می تواند آن را تضمین کند.

تاکنون ، ibVPN را به عنوان یک محصول خوب در کل یافتم. با این حال ، پس از صحبت با مراقبت از مشتری ، هنگامی که صحبت از حسن نیت ارائه می دهد و قابلیت اطمینان ، ناامید شدیم. ما به چت زنده نیز نگاهی خواهیم انداخت اما در ابتدا نگاهی به نسل بلیط می اندازیم. ما در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی که در مورد آن اشتباه گرفته ایم از آنها سؤال کردیم. آنها بعد از هفت ساعت به بلیط من پاسخ دادند. با این حال ، من انتظار دارم که در طی یک ساعت پاسخ بدهم ، همانطور که برای بسیاری دیگر از ارائه دهندگان VPN است. آنها با حسن نیت ارائه دادند و با پاسخ های مفصلی از طریق ایمیل به من پاسخ دادند. با این حال ، وقتی صحبت از گفتگوی زنده می شود ، یکسان نیست.

آنها ادعا می کنند گزینه گپ زنده 24/7 دارند ، اما این درست نیست. گفتگوی زنده در حالی که ما در حال نوشتن این بررسی هستیم ، کل روز را ارائه نمی داد. روز قبل ، من وجود چت زنده را بررسی کردم و آنجا نبود. هنگامی که دوباره ظاهر شد ، من از مدیر پشتیبانی مشتری درمورد عدم دسترسی به گفتگوی زنده پرسیدم ، که وی پاسخ داد: “این زمان همیشه حضور داشت. ما فقط هنگام ناهار چت را می بندیم. ” ما با این موافقت کردیم و تمام روز صبر کردیم ، اما چت زنده ظاهر نمی شد. با این حال ، به گفته آنها ، همه زمان حضور داشت. آنها دلیلی برای این امر ارائه نداده اند ، بنابراین ما نمی توانیم بگوییم که چت زنده آنها قابل اعتماد است. همچنین ، کمبود ادب وجود داشت.

نتیجه

ibVPN هنوز در مرحله توسعه است. هنگامی که صحبت از پروتکل ها می شود ، آنها در مقایسه با اکثر ارائه دهندگان VPN حداکثر انواع را ارائه می دهند – همچنین ، برنامه های مختلفی که ارائه می دهند برای ایجاد انعطاف پذیری برای کاربر می توانند با توجه به نیاز خود بپردازند. حتی اگر تعداد سرورها 173 باشد ، سرعت و اتصال به هیچ وجه به خطر نمی افتد. با این حال ، هنگامی که پایگاه کاربر افزایش می یابد ، آنها باید تعداد سرورهای اضافه شده از سرورهای جریان و بازی را در اولویت قرار دهند.

آنها باید ویژگیهای بیشتری را که قبلاً در بالا مورد بحث قرار داده ایم اضافه کنند که می تواند رابط کاربری بهتری ارائه دهد. همچنین ، نمی توان حمایت مشتری را بی ادب و غیرقابل اعتماد دانست و ابتدا باید نیروی انسانی بهبود یابد. برای پاسخ به ما شش ساعت طول کشید که در زمان اضطراری اصلاً قابل قبول نیست. آنها برای ما توضیح دادند كه سؤال ما از اولویت بالایی برخوردار نیست و به همین دلیل اینقدر طول كشید. ما این محصول را برای کشورهایی پیشنهاد می کنیم که استفاده از VPN به دلیل کارآیی آن برای مخفی کردن محتوا در بین ترافیک استاندارد ، محدود باشد..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map