بررسی Shellfire Box VPN

طرفداران

بدون نیاز به تنظیم نرم افزار VPN از قبل ، برای همه دستگاه های خود یک ارتباط خصوصی برقرار می کند. سیستم را وصل و پخش کنید که به شما امکان می دهد بلافاصله از اتصال خصوصی استفاده کنید. حمل و نقل در سراسر جهان.


منفی

سخت افزار روتر VPN فقط توسط مشتریان کشورهای خاص قابل سفارش است. سرویس VPN مستقل با سرعت محدود به جز گرانترین برنامه در دسترس است.

به طور کلی

یک سخت افزار روتر VPN با کاربرد آسان فراهم می کند که به شما امکان می دهد فوراً به شبکه خصوصی وصل شوید. این سخت افزار با اشتراک سالانه خدمات Shellfire VPN ارائه می شود.

Shellfire Box یک سخت افزار روتر VPN است که توسط شرکت Shellfire ، یک شرکت ارائه دهنده هاستینگ ، تأسیس شده در 2002 و در Bad Vilbel آلمان مستقر شده است. گذشته از تهیه سخت افزار روتر ، این شرکت همچنین یک سرویس شبکه خصوصی مجازی مستقل ارائه می دهد که شامل یک برنامه رایگان است. این شرکت دیدگاهی دارد که حق دسترسی همه افراد به اینترنت و دسترسی آزاد و مطمئن به همه را دارد و هدف این شرکت این است که یک شبکه اینترنتی امن و خصوصی را برای همه فراهم کند..

اتصال خصوصی و بدون هیچ مشکلی را وصل کنید و بازی کنید

Shellfire Box VPN دستگاه روتر را که قبلاً مجهز به اشتراک VPN است ، به شما پیشنهاد می دهد ، به این معنی که دیگر نیازی نیست که با دردسرهای نصب نرم افزار و برنامه های VPN برای هر دستگاهی که دارید ، مقابله کنید. با استفاده از این جعبه VPN ، فقط کافی است آن را به روتر خود وصل کنید تا اتصال روتر شما دوباره از طریق این جعبه به اتصال خصوصی هدایت شود. سپس ، اتصال روتر شما می تواند فوراً به یک اتصال خصوصی تبدیل شود. همه دستگاه های متصل به این روتر اکنون می توانند از اینترنت بدون محدودیت با حریم شخصی آنلاین و بدون نظارت شخص ثالث برخوردار شوند.

همه دستگاه ها را می توان به شبکه خصوصی وصل کرد

در حالی که از سایر سرویس های معمولی VPN استفاده می کنید ، لازم است که نرم افزار VPN را به صورت دستی روی هر دستگاه نصب کنید. اما ، وقتی این جعبه VPN را دارید ، چنین نیست. با استفاده از این جعبه روتر ، به راحتی می توانید تمام دستگاه های مورد نیاز خود را به یک اتصال خصوصی وصل کنید بدون آنکه هیچ نرم افزار اتصال خصوصی را روی دستگاه های خود نصب کنید. این بدان معناست که از لپ تاپ ها ، تلویزیون های هوشمند ، دستگاه های تلفن همراه ، رایانه های رومیزی ، کنسول های بازی و بسیاری از دستگاه های دیگر پشتیبانی می شود. دیگر لازم نیست ناامید شوید زیرا هیچ نرم افزار یا برنامه VPN که برای کنسول بازی یا دستگاه لینوکس شما در دسترس باشد ، وجود ندارد..

اشتراک سالانه با هر خرید روتر گنجانده شده است

خبر خوب در مورد داشتن این Shellfire Box VPN این است که اشتراک سالانه Shellfire VPN با هر خرید سخت افزاری درج شده است. بنابراین ، برای عضویت در سرویس شبکه مجازی خصوصی مجبور نیستید هزینه بیشتری بپردازید. در حقیقت ، هزینه سخت افزار همراه با اشتراک به مراتب ارزانتر از هزینه اشتراک سالانه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات منظم VPN است. می توانید سخت افزاری را که شامل 1 سال اشتراک یا اشتراک 2 ساله در Shellfire VPN است ، انتخاب کنید. این ارزش خوبی برای پول است.

دور زدن تمام سانسور اینترنت و حفاظت از منطقه

پس از اتصال دستگاه های خود به این جعبه روتر ، می توانید اتصال خود را به راحتی خصوصی کنید و به این ترتیب ، می توانید در فعالیت اینترنتی خود از همه سانسور ، محدودیت ها و محافظت از منطقه دور شوید. وقتی این روتر روی صفحه قرار دارد کارهای بیشتری وجود دارد که می توانید از طریق اینترنت انجام دهید. علاوه بر این ، دیگر لازم نیست نگران جاسوسی دولت ، ISP ، هکرها یا هر شخص ثالث دیگری باشید که سعی در نظارت بر فعالیت آنلاین شما دارند. شما می توانید به کلیه وب سایت های موجود در اینترنت مراجعه کرده و از هر وب سایتی که بازدید می کنید ، تجربه کاملی کسب کنید.

پهنای باند نامحدود با 35 سرور در سراسر جهان

در حالی که Shellfire VPN برنامه های ارزان تری با پهنای باند نامحدود و سرعت اتصال محدود ارائه می دهد ، در هنگام خرید روتر Shellfire Box VPN چنین نیست. این برنامه با برنامه Premium Plus ارائه شده است که سرعت و پهنای باند نامحدودی را برای شما فراهم می کند تا از فعالیت اینترنت شما در حین خصوصی لذت ببرید. همچنین 35 مکان سرور ، بیش از تعداد سرورهای موجود در برنامه های ارزان تر ، که فقط 20 سرور یا کمتر ارائه می دهند ، ارائه می دهد. بنابراین ، با استفاده از این جعبه روتر ، می توانید بیشتر از خدمات شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید بدون اینکه هزینه بیشتری را برای اشتراک Premium Plus هزینه کنید. شما قبلاً آن را با خرید خود دریافت کرده اید.

نتیجه

روتر Shellfire Box VPN روتر پلاگین و بازی است که یک اتصال خصوصی نیز به آن مجهز است که توسط Shellfire تهیه شده است. این سخت افزار به اندازه کافی کوچک و حمل آسان است و عملکرد آن ساده و آسان است. شما فقط باید آن را به روتر خود وصل کنید و همه دستگاه ها می توانند اتصال خصوصی برای دسترسی به اینترنت داشته باشند. این روتر تعداد بیشتری از آنچه شما می توانید از اشتراک معمولی VPN بدست آورید ، ارائه می دهد زیرا این دستگاه با هر دستگاه و هر سیستم عامل سازگار است. در کل ، خرید این روتر یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین خود داشته باشید ، و واقعاً ارزش خوبی برای پول است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map