بررسی PeaZip

طرفداران


یک نرم افزار رایگان رمزگذار و رمزگذاری را با نسبت فشرده سازی بالا فراهم می کند. بیش از 180 نوع پرونده را پشتیبانی می کند ، و می تواند به عنوان یک بازکننده و استخراج کننده بایگانی مورد استفاده قرار گیرد.

منفی

فقط برای سیستم عامل های Mac OS در دسترس برای سیستم عامل های Windows و Linux است. نسخه قابل حمل فقط در Windows یا Linux با استفاده از برنامه Wine موجود است.

به طور کلی

یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایل ، بایگانی کننده و رمزگذاری را ارائه می دهد که تقریباً از همه نوع پرونده هایی که امروزه در دسترس هستند پشتیبانی می کند. از سیستم رمزگذاری پیشرفته استفاده می کند.

وب سایت: اینجا را کلیک کنید

PeaZip یک بایگانی کننده پرونده باز و رمزگذاری پرونده است که توسط PeaZip SLR ، توسعه دهنده نرم افزار مستقر در ایتالیا ساخته شده است. عملکرد اصلی نرم افزار مدیریت ، فشرده سازی و رمزگذاری فایل ها با استفاده از فناوری رمزگذاری استاندارد و همچنین نسبت فشرده سازی بالا است. بر خلاف برنامه های مشابه ، این برنامه به شما امکان می دهد تا هنگام فشرده سازی پرونده های خود در قالب های مختلف آرشیو محبوب ، فضای بیشتری را در دیسک سخت خود ذخیره کنید..

نسبت فشرده سازی بالا

مشکل اصلی نرم افزار بایگانی پرونده نسبت فشرده سازی است که معمولاً خیلی زیاد نیست. این بدان معناست که وقتی پرونده های خود را در بایگانی ذخیره می کنید ، اندازه کلی بایگانی تفاوت چندانی با اندازه طبیعی پرونده ندارد. با این حال ، PeaZip دارای فناوری است که به شما امکان می دهد پرونده ها را با نسبت فشرده سازی زیاد فشرده سازی کنید ، به این معنی که می توانید اندازه بایگانی را بسیار کمتر از برنامه های فشرده سازی فایل مشابه دریافت کنید. ویژگی نسبت فشرده سازی بالا به شما کمک می کند تا فضای بیشتری را در هارد دیسک خود صرفه جویی کنید ، به شما امکان می دهد پرونده های بیشتری را به صورت بایگانی ذخیره کنید. همچنین برای ایجاد یک پرونده نصب مفید است به طوری که نیازی به فضای زیادی برای بارگیری ندارد.

پشتیبانی از قالب های بایگانی 180+

صدها قالب بایگانی وجود دارد که امروزه در دسترس هستند و این نرم افزار بیش از 180 قالب بایگانی را پشتیبانی می کند ، به این معنی که تقریباً می توانید هر نوع پرونده بایگانی را بخوانید و استخراج کنید. این نرم افزار را به عنوان ابزاری ایده آل برای استخراج یا مشاهده پرونده بایگانی شده برای شما تبدیل می کند. همچنین می توانید با استخراج اولیه بایگانی و ذخیره آن در قالب دیگر ، به راحتی هر قالب بایگانی را تغییر دهید. این می تواند زمان زیادی را برای شما ذخیره کند زیرا سایر نرم افزارهای بایگانی پرونده فقط می توانند تعداد کمی از انواع بایگانی پرونده را تشخیص دهند. علاوه بر این ، این یک برنامه منبع باز است ، بنابراین می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید.

رمزگذاری پرونده ها با سیستم رمزگذاری استاندارد

اگر دوست دارید پرونده های خود را در یک بایگانی رمزگذاری شده ذخیره کنید ، می توانید با PeaZip نیز این کار را انجام دهید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که قادر به ایجاد بایگانی رمزگذاری شده است که شکستن آن دشوار است. وقتی با استفاده از این نرم افزار یک بایگانی محافظت شده با رمز عبور ایجاد می کنید ، از کلیه پرونده های خصوصی شما محافظت می کند تا کسی نتواند پرونده های شما را مشاهده یا استخراج کند مگر اینکه رمز عبور داشته باشند. از سیستم رمزگذاری استاندارد استفاده می کند که شکستن حتی برای یک هکر ماهر دشوار است. به عبارت دیگر ، بایگانی های رمزگذاری شده ای که با استفاده از این نرم افزار ایجاد می کنید برای شما کاملاً خصوصی و امن است.

تقسیم و ادغام پرونده های بزرگ

ویژگی تقسیم و ادغام به شما امکان می دهد تا یک بایگانی بزرگ را به چندین بایگانی کوچکتر تقسیم کنید یا چندین بایگانی کوچک را در یک بایگانی ادغام کنید. این ویژگی در هنگام ذخیره فایلهای بزرگ که در صورت ذخیره شدن به عنوان یک بایگانی پرونده بزرگ ، بسیار مناسب است بسیار مفید است. با تقسیم بایگانی بزرگ به چند قسمت ، می توانید پرونده های خود را به راحتی در محیط ذخیره سازی چندگانه ذخیره و انتقال دهید. همچنین هنگامی که نیازی به بارگذاری یک بایگانی بزرگ در یک بار ندارید ، همچنین به بارگذاری پرونده ها در cloud کمک می کند. شما به سادگی باید بخش بایگانی را به صورت جزئی بارگیری کنید تا فرآیند ساده تر شود.

نسخه قابل حمل

گذشته از نسخه کامل نصب ، PeaZip در نسخه قابل حمل نیز موجود است. نسخه قابل حمل این نرم افزار را می توان در سیستم عامل ویندوز و همچنین سیستم لینوکس با استفاده از برنامه Wine استفاده کرد. نکته خوب در مورد سیستم قابل حمل این است که برای باز کردن ، استخراج یا رمزگذاری بایگانی خود نیازی به نصب کامل نرم افزار ندارید. شما به سادگی می توانید نسخه قابل حمل را در فلش مموری خود کپی کرده و بدون نیاز به نصب کامل آن ، از هر رایانه ای استفاده کنید.

نتیجه

وقتی به یک نرم افزار بایگانی کننده پرونده خوب نگاه می کنید ، چند نرم افزار پریمیوم وجود دارد که در ذهن شما وجود دارد. با این حال ، حتی آن برنامه های حق بیمه ویژگی های گسترده ای مانند PeaZip ندارند. PeaZip یک ابزار فشرده سازی ساده فایل است که ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به نرم افزار مشابه ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا صدها قالب بایگانی را باز کنید ، پرونده های خود را رمزگذاری کنید ، بایگانی خود را ادغام و تقسیم کنید و مهمتر از آن ، دارای نسبت فشرده سازی بالایی است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی فضای بیشتری را در هارد دیسک خود صرفه جویی کنید زیرا می توانید اندازه فایل های فشرده شده را به طور موثر کم کنید. همچنین نسخه قابل حمل نیز در دسترس است که به شما امکان می دهد از این نرم افزار در حالت استفاده استفاده کنید.