بررسی EagleGet


طرفداران

برنامه بارگیری ساده و سبک بارگیری مدیر و شتاب دهنده را فراهم می کند که به صورت رایگان در دسترس است. جستجوگر بدافزار در دسترس است تا اطمینان حاصل شود که پرونده های بارگیری شده شما از هرگونه بدافزار آزاد هستند.

منفی

فقط به عنوان یک برنامه Windows موجود است که می تواند با محبوب ترین مرورگرها یکپارچه شود ، بدون پشتیبانی از سیستم عامل های دیگر. فقط برنامه افزودنی Chrome به عنوان یک برنامه افزودنی مستقل در دسترس است.

به طور کلی

یک برنامه بارگیری و شتاب دهنده با کیفیت بالا را برای شما فراهم می کند که می توانید برای افزایش پرونده ها از آنها استفاده کنید. اطمینان حاصل می کند که هیچ نرم افزاری مخرب را به سیستم خود وارد نکرده اید.

رتبه بندی: [yasr_overall_rating]

وب سایت: اینجا را کلیک کنید

EagleGet یک برنامه بارگیری و مدیریت شتاب دهنده است که توسط EagleGet ، توسعه دهنده نرم افزار مستقر در پکن ، چین تهیه شده است. این نرم افزار به صورت یک نصب کامل یا نسخه قابل حمل موجود است که فقط در سیستم عامل ویندوز قابل استفاده است. هدف از این برنامه این است که کاربران را به یکی از بهترین گزینه های رایگان برای نرم افزار پریمیوم بارگیری مدیر و نرم افزار شتاب دهنده که بصورت آنلاین در دسترس است ، ارائه دهد که کم و بیش همان ویژگی های بسیاری از برنامه های مشابه دیگر را در بازار ارائه می دهد..

سرعت بارگیری را با ویژگی تازه ساز افزایش دهید

عملکرد اصلی EagleGet به عنوان یک برنامه شتاب دهنده بارگیری است ، به همین دلیل به شما کمک می کند تا سرعت بارگیری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در مقایسه با استفاده از بارگیری مرورگر بومی ، این نرم افزار می تواند سرعت شما را تا 6 برابر سریعتر ضرب کند. این امر به این دلیل است که نرم افزار پرونده بارگیری شده را به چند قسمت تقسیم می کند و روند بارگیری را همزمان برای آن قسمت ها آغاز می کند. پس از اتمام بارگیری ، دوباره به پرونده برگردانده و در رایانه خود ذخیره می کند. همچنین ، دارای ویژگی تازه سازی است که به شما کمک می کند بارگیری شکسته یا شکست خورده را از سر بگیرید بدون اینکه از ابتدا شروع کنید.

یکپارچگی پرونده و ابزار جستجوگر بدافزار داخلی را تأیید کنید

لازم است صحت پرونده ای را که بارگیری کرده اید بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که پرونده به هیچ وجه خراب نیست. از آنجایی که این برنامه با تقسیم به چند قسمت ، پرونده را بارگیری می کند ، لازم است اطمینان حاصل شود که فایل بارگیری شده کامل و کامل است. با وجود یک ویروس مخرب داخلی ، این اطمینان حاصل می کند که این پرونده عاری از هر نوع ویروس یا بدافزار است که می تواند به سیستم شما آسیب برساند. این بدان معناست که هنگام استفاده از این نرم افزار می توانید از ارسال هر وب سایتی نرم افزارهای مخرب به سیستم خود جلوگیری کنید زیرا همه پرونده هایی که از طریق این برنامه بارگیری مدیریت عبور می کنند برای بدافزار اسکن شده.

با همه مرورگرهای محبوب ادغام شوید

هنگامی که EagleGet را در سیستم خود نصب کردید ، بلافاصله با کلیه مرورگرهایی که روی سیستم خود نصب کرده اید ادغام می شود. این نرم افزار برای بسیاری از مرورگرهای محبوب مانند Opera ، Firefox و Chrome دارای پسوند است و برنامه های افزودنی به صورت خودکار توسط نرم افزار نصب می شوند. با استفاده از این ادغام ، مهم نیست که چه مرورگر شما باشد ، همیشه می توانید فایلهای خود را از طریق این نرم افزار بارگیری کنید. یک ویژگی برای جستجوی فایلهای بارگیری با استفاده از این نرم افزار با استفاده از کلید فوری خاص وجود دارد. با این حال ، پس از نصب نرم افزار ، تمام بارگیریهای پیش فرض توسط این نرم افزار مدیر دانلود انجام می شود.

برنامه خود را بارگیری و مدیریت کنید

از آنجا که عملکرد این برنامه فقط تسریع در بارگیری شما نیست ، بلکه مدیریت بارگیری شما نیز می باشد ، می توانید به راحتی مطابق اولویت خود بارگیری های خود را به راحتی برنامه ریزی و مدیریت کنید. می توانید نرم افزار را تنظیم کنید تا در یک زمان مشخص ، فایل های خاصی را از لینک های خاص بارگیری کنید. پس از آن می توانید فایلهای بارگیری شده را به راحتی در رابط نرم افزار مدیریت کنید. بنابراین ، مهم نیست که چند بار دانلود را که می خواهید انجام دهید ، این نرم افزار می تواند از پس آن برآید. و با فرآیند صف بندی ، کنترل روند بارگیری بسیار آسان می شود.

حالت خاموش و گزینه های اطلاع رسانی

هر زمان که EagleGet بارگیری پرونده را انجام دهد ، در رایانه شخصی شما یک اعلان به شما می دهد و به شما اطلاع می دهد که یک پرونده خاص با موفقیت بارگیری شده است. نکته خوب در مورد این نرم افزار این است که دارای گزینه های مختلف اعلان برای تنظیم نحوه نمایش اعلان در دسک تاپ شماست. همچنین در صورت مشاهده مزاحمت بودن ، می تواند گزینه حالت خاموش را برای شما غیرفعال کند. با استفاده از گزینه های اعلان ، بارگیری پرونده ها با استفاده از این برنامه می تواند سرگرم کننده تر باشد زیرا می توانید موضوع اعلان را با توجه به تنظیمات برگزیده خود تغییر دهید. حالت خاموش همچنین به شما کمک می کند تا بدون ایجاد مزاحمت در اطلاعیه های بارگیری ، مولد باشید.

نتیجه

اگر به دنبال جایگزین مناسبی برای یک برنامه مدیر پریمیوم بارگیری مانند IDM هستید ، EagleGet بهترین نرم افزار برای انتخاب است. این امر به این دلیل است که قابلیت های مشابه برنامه مدیریت دانلود پریمیوم را در بازار امروز دارد و از همه مهمتر این نرم افزار کاملاً رایگان است. به شما سرعت بارگذاری سریع تر ، ویژگی بارگیری برنامه ریزی شده ، بررسی بدافزارها و فایلها ، حالت خاموش ، گزینه های اطلاع رسانی و موارد دیگر را می دهد. حتی می توانید رابط کاربری این برنامه را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید و این باعث می شود این نرم افزار حتی برای استفاده شما نیز توصیه شود. در کل ، برای تسریع و مدیریت بارگیری های شما در یک داشبورد ، این نرم افزار توصیه شده ترین نرم افزاری است که باید انتخاب کنید.