بررسی AxCrypt

طرفداران


یک نرم افزار امنیتی فایل چند پلتفرمی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد پرونده های مهم خود را با سیستم رمزگذاری پیشرفته رمزگذاری کنید. همچنین با ویژگی مدیریت رمز عبور همراه است.

منفی

نسخه رایگان فقط برای مشاهده پرونده های رمزگذاری شده در Mac قابل استفاده است در حالی که همان نسخه رایگان ویژگی های بیشتری را در رایانه شخصی ارائه می دهد. رمزگذاری AES-256 فقط در برنامه حق بیمه موجود است.

به طور کلی

یک سیستم رمزگذاری فایل ساده اما در عین حال بسیار ایمن را ارائه می دهد که می تواند برای سیستم عامل دسک تاپ و سیستم عامل های تلفن همراه استفاده شود. ویژگی های اضافی برای تقویت امنیت امنیتی پرونده شما ارائه می دهد.

وب سایت: اینجا را کلیک کنید

AxCrypt یک نرم افزار رمزگذاری فایل است که توسط AxCrypt AB ، یک شرکت نرم افزاری امنیتی مستقر در استکهلم ، سوئد تهیه شده است. AxCrypt برای اولین بار در سال 2001 در دسترس عموم قرار گرفت تا به کاربران كمك كند تا پرونده های محرمانه را از طریق اینترنت به اشتراک بگذارند بدون اینکه نگرانی از سرقت پرونده های مهم خود در اینترنت داشته باشند. این نرم افزار به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین ابزارهای رمزنگاری رایگان بود و از سال 2016 این شرکت نرم افزار را گسترش داد تا ویژگی های مختلف جدیدی را در بر بگیرد که فقط در حق بیمه و برنامه های تجاری موجود است..

سیستم رمزگذاری پیشرفته با اتصال به ذخیره سازی ابر

AxCrypt مجهز به سیستم رمزگذاری پیشرفته ای است که می تواند از ایمن بودن پرونده های شما و همچنین کرک کردن غیرممکن اطمینان حاصل کند. سیستم رمزگذاری ارائه شده توسط این نرم افزار رمزگذاری AES-128 بیتی و AES-256 بیتی است که یک سیستم رمزگذاری بین المللی استاندارد برای حفاظت حداکثر و امنیت برای پرونده های شما است. با اتصال به فضای ذخیره سازی ابری ، می توانید پرونده های رمزگذاری شده خود را در ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر مورد علاقه خود مانند Dropbox ، Google Drive و OneDrive بارگذاری کنید تا بتوانید بین همه دستگاه های خود همگام سازی کنید. اتصال فضای ذخیره سازی ابری همچنین مناسب همکاری است که می توانید با همان پرونده های محرمانه با افراد دیگر کار کنید.

مدیریت رمز عبور و تولیدکننده رمز عبور

این نرم افزار نه تنها با رمزگذاری پرونده سروکار دارد ، بلکه با ارائه ویژگی مدیریت پسورد ، می توانید حساب های خود را ایمن نگه دارید. از ویژگی های مدیریت گذرواژه می توان برای محافظت از کلمه عبور خود در یک داشبورد استفاده کرد ، و این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید کلمه عبور خود را سازماندهی کنید. این همچنین می تواند به شما کمک کند تا از بسیاری از حساب های خود به یاد داشته باشید رمزهای عبور پیچیده را به خاطر بسپارید. علاوه بر این ، این ویژگی همچنین باعث ایجاد رمز ورود می شود که می تواند به شما کمک کند رمزهای عبور بسیار قوی و غیرممکن برای همه حساب های خود ایجاد کنید ، در صورتی که هنوز از رمزهای عبور ضعیف استفاده می کنید.

در دسترس بودن سیستم عامل های دسک تاپ و موبایل

در حالی که بسیاری از ابزارهای رمزگذاری فایل مشابه فقط در سیستم عامل دسک تاپ موجود است که بیشتر برای رایانه شخصی است ، AxCrypt برای سیستم عامل دسک تاپ و موبایل قابل استفاده است. سیستم عامل های پشتیبانی شده توسط این نرم افزار Mac ، Windows ، Android و iOS هستند. با در دسترس قرار دادن نرم افزار برای سیستم عامل های مختلف ، این امکان را برای کاربران فراهم می کند که پرونده های رمزگذاری شده خود را در دستگاه های مختلف به اشتراک بگذارند ، و دیگر نیازی به استفاده از رایانه شخصی خود فقط برای باز کردن فایل های رمزگذاری شده یا ایجاد یک فایل رمزگذاری شده جدید نیست. هر سیستم عامل از ویژگی های یکسانی برخوردار است به طوری که کاربران می توانند به راحتی از پرونده های خود در خانه ، دفتر و در حال حرکت محافظت کنند.

نام پرونده های ناشناس و پاک کردن پرونده

اگر نمی خواهید نام واقعی فایل های محافظت شده خود را فاش کنید ، می توانید از ویژگی نام فایل ناشناس ارائه شده توسط این نرم افزار برای مخفی کردن نام پرونده های خود استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی می توانید نام های پرونده ای واقعی را که می خواهید با این سیستم رمزگذاری محافظت کنید مخفی کنید تا فقط شما یا افرادی که کلید فایلها را دارند می توانید آن را ببینید. ویژگی پاک کردن پرونده به شما امکان می دهد هرگونه پرونده را با خیال راحت ، به خصوص فایلهای محافظت شده خود ، از دستگاه خود حذف کنید تا پس از حذف آنها ، حتی با استفاده از یک نرم افزار پیشرفته بازیابی فایل ، این فایلها دوباره بازیابی نشوند.

اشتراک گذاری کلیدی و همکاری

AxCrypt این امکان را برای شما فراهم می کند که پرونده های محرمانه خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید و با آنها همکاری کنید. به این ترتیب ، شما می توانید با سایر افراد در یک پروژه مخفی کار کنید بدون اینکه نگرانی داشته باشید که هر شخص ثالثی بی ربط ممکن است بتواند آنچه را که در آن کار می کنید ، پیدا کند. همچنین ، ویژگی اشتراک گذاری کلیدی این امکان را برای شما فراهم می کند که کلیدهای رمزگذاری را با چندین کاربر به اشتراک بگذارید تا بتوانند فایلهای رمزگذاری شده را نیز با کلید رمزگذاری خود باز کنند. با استفاده از این نرم افزار ، همکاری بسیار خصوصی تر و ایمن تر می شود.

نتیجه

AxCrypt یک نرم افزار قوی برای رمزگذاری فایل است که به شما امکان می دهد کارهای بیشتری نسبت به رمزگذاری پرونده های محرمانه خود انجام دهید. همچنین میزبان ویژگیهای مهم امنیتی را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای ارتقاء حفاظت از پرونده خود استفاده کنید ، مانند پاک کردن پرونده ، به اشتراک گذاری کلید ، تولید رمز عبور ، اتصال به ذخیره سازی ابری و غیره. با استفاده از این نرم افزار می توانید با سایر کاربران همکاری کرده و پرونده های محرمانه خود را با آنها به اشتراک بگذارید. با سیستم رمزگذاری پیشرفته ، دیگر لازم نیست نگران باشید که هر کسی می تواند پرونده های رمزگذاری شده شما را کرک یا سرقت کند ، زیرا پس از رمزگذاری پرونده ها ، آنها ضد هکر هستند. در کل ، اگر به دنبال یک نرم افزار رمزنگاری قوی فایل با ویژگی های امنیتی زیادی در آن هستید ، این نرم افزاری است که باید از آن استفاده کنید.