بررسی محافظت از Acronis Ransomware

طرفداران

ارائه می دهد
محافظت شدید در برابر هر نوع باج افزار اعم از شناخته شده یا ناشناخته ، و
به بازیابی پرونده های شما کمک می کند. با فضای ذخیره سازی رایگان 5 گیگابایتی همراه است.

منفی

فقط در دسترس است
برای سیستم عامل های ویندوز با حداقل OS 7 Windows نصب شده است.

به طور کلی

کمک می کند تا
سیستم خود را از ransomware بطور رایگان و با محافظت قوی محافظت کنید
الگوریتمی که می تواند با انواع مختلف باج افزارها ، به خصوص
موارد محبوب.

محافظت از Acronis Ransomware یک نرم افزار امنیتی رایگان است که به محافظت از سیستم شما در برابر نوع نرم افزارهای مخرب که دسترسی شما به سیستم را قفل می کند کمک می کند و اگر می خواهید چنین دسترسی داشته باشید از شما باج می خواهد. این نرم افزار توسط Acronis International GmbH ، یک شرکت نرم افزاری امنیتی ایجاد شده و در سال 2003 در سنگاپور تأسیس شده است و متعاقباً در سال 2008 در سوئیس گنجانیده شده است. هنگام آلوده شدن به سیستم.

کاملاً رایگان برای استفاده و کاملاً آزمایش شده

برخلاف بسیاری از محصولات امنیتی دیگر که شما را مجبور به پرداخت هزینه اشتراک سالانه فقط برای دسترسی به کلیه ویژگی های محصول می کنید ، می توانید از Acronis Ransomware Protection کاملاً رایگان استفاده کنید. لازم نیست هزینه های سالانه را فقط برای دسترسی به همه ویژگی ها و یا فعال کردن تمام سیستم محافظت بپردازید. علاوه بر این ، آن را به طور کامل در تمام انواع باج افزار مخرب آزمایش شده است ، بنابراین نیازی نیست که نگران باشید که ممکن است هرگونه شناسایی در سیستم شما را از دست بدهد. این دستگاه با فضای ذخیره سازی ابری 5 گیگابایتی رایگان ارائه می شود و در صورت نیاز می توانید فضای بیشتری خریداری کنید.

Ransomware معروف و ناشناخته بلوک کنید

مدیریت فرایند توسط Acronis Ransomware Protection

چیز
درباره ransomware این است که هنگامی که شبکه ای را آلوده می کند ، مانند آتش سوزی پخش می شود
کامپیوترها به عنوان مثال ، WannaCry یک نوع محبوب باج افزار است که دارد
بیش از 300000 رایانه در سراسر جهان آلوده کرد ، و بسیار سریع پخش شد.
بخش خوب این نرم افزار این است که می تواند نوع شناخته شده و ناشناخته را مسدود کند
پس از ورود به سیستم شما از ransomware. دارای یک محافظ در زمان واقعی است
که می تواند بلافاصله هرگونه رفتار مشکوک را بر روی سیستم شما تشخیص دهد. سپس ، آن را
بلافاصله حمله را متوقف کرده و اقدامات لازم را برای رفع خسارات انجام خواهد داد
که ممکن است توسط نرم افزار مخرب انجام شده باشد.

پشتیبان گیری خودکار از Cloud

بسیاری از افراد مایل به پرداخت باج برای دسترسی به پرونده قفل شده خود هستند زیرا آنها پرونده های بسیار مهمی را در فضای محلی خود ذخیره می کنند بدون اینکه نسخه پشتیبان تهیه کنند. این نرم افزار دارای یک دسترسی به حافظه ابری داخلی است که هر 15 دقیقه بطور خودکار فایلهای مهم شما را در ابر ذخیره می کند. به این ترتیب ، پرونده های مهم شما همیشه در هر زمان امن و در دسترس شما خواهند بود. همچنین ، این نرم افزار حداکثر 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای ذخیره کردن فایل های مهم خود استفاده کنید ، که معمولاً برای بیشتر افراد کافی است. در صورت نیاز بعداً می توانید فضای ذخیره سازی را گسترش دهید.

دسترسی به پرونده را بطور خودکار بازیابی کنید

وقتی که
ransomware به سیستم شما حمله می کند ، بلافاصله همه دسترسی به سیستم را از دست خواهید داد
سیستم فایل مگر اینکه هزینه باج درخواستی را بپردازید. در بسیاری از موارد ، باج
می تواند به هر مقدار باشد متوسط ​​مبلغی که قربانیان باید بپردازند حدوداً است
1000 دلار این خصوصاً در صورت طراحی نرم افزار مخرب صحیح است
به طور خاص برای حمله به مؤسسات تجاری که دارای اهمیت زیادی هستند
فایلهای ذخیره شده در فضای محلی آنها. با این حال ، با این محصول امنیتی ، شما
نیازی به نگرانی نیست زیرا می تواند هرگونه حمله از این نوع مخرب را تشخیص دهد
فوراً نرم افزار را باز کنید و دسترسی به پرونده های خود را به صورت خودکار بازیابی کنید. بنابراین,
نیازی نیست که خواسته آنها را رعایت کنید.

نگهبان در زمان واقعی با حفاظت دوگانه

حفاظت دوگانه توسط ARP

قوی ترین ویژگی که می توانید از Acronis Ransomware Protection دریافت کنید ، محافظ در زمان واقعی و دارای سیستم حفاظت دوگانه است. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که دستگاه شما را از هر نوع باج افزار جدا نگه دارد ، و با داشتن سیستم محافظت در زمان واقعی خود می تواند هرگونه حمله ورودی را تشخیص داده و در حل سریع این مشکل کار کند. سیستم حفاظت دوگانه می تواند فرآیندهای مشکوکی را در سیستم شما تشخیص دهد که آیا این یک پروسه مخرب شناخته شده است یا نه. همچنین این یک محصول امنیتی همراه خوب برای محافظت از ضد بدافزار یا ضد ویروس فعلی شما است. این به صورت دستی به همراه سایر راهکارهای امنیتی کار می کند تا سیستم شما در بهترین شرایط در حال کار باشد.

نتیجه

در مورد برخورد با باج افزار ، که به طور بالقوه می تواند ایمنی و حریم خصوصی داده شما را به خطر بیندازد ، و همچنین ضررهای مالی بزرگی را برای شما ایجاد کند ، پیش می آید ، همیشه بهتر است که برای جلوگیری از سیستم خود ، همیشه قدم پیشگیرانه بردارید. Acronis Ransomware Protection یک نرم افزار امنیتی است که برای انجام این کار طراحی شده است. این کمک می کند تا رایانه های Windows خود را از حملات مختلف باج افزار اعم از ناشناخته یا ناشناخته محافظت کنید. همچنین به شما کمک می کند تا از پرونده های مهم خود به طور خودکار در ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید. این سیستم دارای سیستم محافظت در زمان واقعی است که سیستم شما را از هرگونه حمله احتمالی در امان نگه می دارد. به طور کلی ، اگر می خواهید آن را از انواع بدافزارهای خواستار باج نگه دارید ، این محصول امنیتی اکنون در سیستم شما نصب شده است ، و از همه مهمتر ، استفاده کاملاً رایگان است..