סקירה של PeaZip

מקצוענים


מספק ארכיב קבצים ותוכנות הצפנה בחינם עם יחס דחיסה גבוה. תומך ביותר מ- 180 סוגי קבצים, והוא יכול לשמש פותח ומארגן ארכיונים.

חסרונות

זמין רק לפלטפורמות Windows ו- Linux, ללא זמינות לפלטפורמת Mac OS. הגרסה הניידת זמינה רק ב- Windows או Linux באמצעות אפליקציית Wine.

באופן כללי

מציעה את אחד ממנהלי התוכנה, הארכיגר וההצפנה הטובים ביותר התומכים כמעט בכל סוגי הקבצים הקיימים כיום. עושה שימוש במערכת ההצפנה המתקדמת.

אתר: לחץ כאן

PeaZip היא תוכנת ארכיב ותצפנת קבצים עם קוד פתוח שנוצרה על ידי PeaZip SLR, מפתח תוכנה שמקורו באיטליה. התפקיד העיקרי של התוכנה הוא ניהול, דחיסה והצפנה של קבצים בטכנולוגיית ההצפנה הסטנדרטית, כמו גם יחס הדחיסה הגבוה. שלא כמו תוכניות דומות, תוכנית זו מאפשרת לך לחסוך מקום רב יותר בכונן הקשיח בעת דחיסת הקבצים שלך לפורמטים ארכיוניים פופולריים שונים.

יחס דחיסה גבוה

הבעיה העיקרית עם תוכנת ארכיב הקבצים היא יחס הדחיסה שלרוב אינו גבוה מדי. זה אומר שכאשר אתה מאחסן את הקבצים שלך בארכיון, לגודל הארכיון הכללי אין הבדל גדול מגודל הקובץ הרגיל. עם זאת, ל- PeaZip יש את הטכנולוגיה המאפשרת לך לדחוס קבצים עם יחס דחיסה גבוה, מה שאומר שאתה יכול לקבל את גודל הארכיון הרבה פחות מתוכניות דחיסת הקבצים הדומות. תכונת יחס הדחיסה הגבוהה עוזרת לך לחסוך יותר מקום בכונן הקשיח, ומאפשרת לך לאחסן קבצים נוספים בצורה של ארכיונים. זה גם מועיל ליצירת קובץ התקנה כך שהוא לא צריך לקחת יותר מדי מקום להורדה.

תמיכה ב- 180+ פורמטים בארכיון

ישנם מאות פורמטים בארכיון הזמינים כיום, ותוכנה זו תומכת ביותר מ- 180 פורמטים בארכיב, מה שאומר שהיא יכולה לקרוא ולחלץ כמעט כל סוג קובץ ארכיב. זה הופך את התוכנה לכלי אידיאלי עבורך לחלץ או להציג קובץ ארכיון. באפשרותך לשנות בקלות כל פורמט ארכיב על ידי חילוץ תחילה של הארכיון ושמירתו לפורמט אחר. זה יכול לחסוך לך זמן רב מכיוון שתוכנות ארכיון קבצים אחרות עשויות להיות מסוגלות לזהות רק קומץ סוגים של ארכיוני קבצים. יתר על כן, מדובר בתוכנית בקוד פתוח, כך שתוכלו להוריד ולהשתמש בה בחינם.

הצפן קבצים עם מערכת ההצפנה הסטנדרטית

אם תרצה לאחסן את הקבצים שלך בארכיון מוצפן, אתה יכול גם לעשות זאת באמצעות PeaZip. תוכנה זו נועדה להיות מסוגלת ליצור ארכיון מוצפן שקשה לשבור. כשאתה יוצר ארכיון מוגן באמצעות סיסמה באמצעות תוכנה זו, הוא מגן על כל הקבצים הפרטיים שלך כך שאף אחד לא יכול להציג או לחלץ את הקבצים שלך אלא אם כן יש להם את הסיסמה. הוא משתמש במערכת ההצפנה הרגילה שקשה לשבור אותה אפילו עבור האקר מיומן. במילים אחרות, הארכיונים המוצפנים שאתה יוצר באמצעות תוכנה זו הם פרטיים ובטוחים לחלוטין עבורך.

פיצול ומיזוג קבצים גדולים

תכונת הפיצול והמיזוג מאפשרת לך לפצל ארכיון גדול למספר ארכיונים קטנים יותר או למזג ארכיונים קטנים מרובים לארכיון אחד. תכונה זו שימושית מאוד כשצריך לאחסן קבצים גדולים שאולי לא נוחים אם הם מאוחסנים כארכיון קבצים אחד גדול. על ידי חלוקת הארכיון הגדול למספר חלקים, באפשרותך לאחסן ולהעביר בקלות את הקבצים שלך במדיום אחסון מרובה. זה עוזר גם כשאתה צריך להעלות את הקבצים לענן מכיוון שאתה לא צריך להעלות ארכיב גדול אחד בפעם אחת. אתה פשוט צריך להוריד את הארכיון חלק אחר חלק כדי להפוך את התהליך לפשוט יותר.

גרסה ניידת

מלבד גרסת ההתקנה המלאה, PeaZip זמין גם בגירסה הניידת. ניתן להשתמש בגרסה הניידת של תוכנה זו במערכת ההפעלה Windows ובמערכת לינוקס באמצעות אפליקציית Wine. הדבר הטוב במערכת הניידת הוא שלא תצטרך להתקין את התוכנה המלאה כדי לפתוח, לחלץ או להצפין את הארכיונים שלך. אתה יכול פשוט להעתיק את הגרסה הניידת לכונן ההבזק שלך ולהשתמש בה בכל מחשב מבלי שתצטרך להתקין אותה באופן מלא.

סיכום

כשאתה מסתכל על תוכנת ארכיב קבצים טובה, יש כמה תוכנות פרימיום שעולות בראש. עם זאת, אפילו לתוכניות הפרימיום האלה אין את התכונות רחבות כמו PeaZip. PeaZip הוא כלי דחיסת קבצים פשוט המציע הרבה יותר תכונות מאשר התוכנה הדומה. זה מאפשר לך לפתוח מאות פורמטים של ארכיון, להצפין את הקבצים שלך, למזג ולפצל את הארכיונים, וחשוב מכך, יש לו יחס דחיסה גבוה. בעזרת תוכנה זו תוכלו לחסוך בקלות רבה יותר מקום בכונן הקשיח מכיוון שתוכלו למזער את גודל הקבצים הדחוסים בצורה יעילה. כמו כן, הגרסה הניידת זמינה, המאפשרת לך להשתמש בתוכנה זו תוך כדי נסיעה.