סקירה של KeePass

מקצוענים

מספק תוכנת ניהול סיסמאות בחינם, קלה ומאובטחת המסייעת לך לאחסן כל סיסמא במקום נוח אחד. הרישיון הוא קוד פתוח, והוא תומך במערכת ההצפנה המתקדמת.


חסרונות

זה זמין רק עבור Windows, אם כי יש כמה גרסאות לא רשמיות הזמינות לפלטפורמות אחרות, כמו אנדרואיד, iOS ו- Linux..

באופן כללי

מספק פלטפורמה פשוטה ומאובטחת עבורך לאחסון כל הסיסמאות שלך במקום אחד עם מערכת הצפנה מתקדמת. מאפשר לך לנהל את כל הסיסמאות שלך בקלות ובבטחה.

אתר אינטרנט: Keepass.info

דירוג כולל: [yasr_overall_rating]

KeePass היא תוכנת ניהול סיסמאות בחינם ופתוחה של קוד פתוח שנוצרה בשנת 2003 על ידי דומיניק רייכל, מתכנת תוכנה מבוסס בגרמניה. אמנם היא פותחה בתחילה על ידי אדם אחד, כתוכנת קוד פתוח, אך היא שופרה בעקבות הצעותיהם של משתמשי חובבים רבים, מה שגרם לתוכנה להתפתח כפי שהיא כיום. מטרת תוכנה זו היא לעזור למשתמשים לנהל ולאחסן את כל הסיסמאות החשובות שלהם, על מנת שהם ימנעו משימוש באותה סיסמה עבור כל חשבון שיש להם..

מפתחות משתמשים מרובים

כשאתה יוצר את בסיס הנתונים עבור הסיסמה שלך, יש לך אפשרות ליצור את סיסמת האב למסד הנתונים. עם זאת, ישנם מפתחות נוספים שתוכלו להחיל על מסד הנתונים של הסיסמאות שלכם בכדי להפוך אותם לאבטחים יותר. עם מספר מפתחות משתמשים, ישנן דרכים רבות לאבטח את בסיס הנתונים של הסיסמאות שלך ולהבטיח שרק לך תהיה הגישה אליו. אתה יכול להשתמש בקבצי מפתח מרובים למקרה שיידרש לך כדי לחזק את אבטחת מסד הנתונים שלך. מומלץ לעשות זאת למרות שזה מעט מסורבל לעקוב אחר כל מפתח משתמש שיצרת. עם זאת, מבחינת אבטחה, תכונת מפתחות המשתמשים המרובים יכולה לעזור לחזק את האבטחה של מסד הנתונים שלך עוד יותר.

מחולל סיסמאות אקראי

רוב האנשים פשוט יוצרים סיסמאות פשוטות לחשבונות שלהם. זה בעיקר בגלל שקשה לזכור סיסמאות מורכבות, וגם קשה ליצור. תכונת מחולל הסיסמאות האקראית זמינה בתוכנה זו, המסייעת למשתמשים ליצור סיסמאות חזקות עבור חשבונותיהם. בדרך זו, הם לא צריכים עוד להסתפק בסיסמאות חלשות מאחר ואלו יכולים בקלות לפרוץ מאוחר יותר. זו התכונה שעוזרת למשתמשים להגן על כל אחד מהחשבונות שלהם עם הסיסמאות החזקות ביותר שאי אפשר לפרוץ.

מערכת הצפנה מתקדמת

KeePass הוא כמו אחסון גדול לכל הסיסמאות שלך. המשמעות היא שזו תוכנית חשובה מאוד לניהול ואחסון של מפתחות הגישה לחשבונות שלך. עליכם להבטיח שתוכנה זו תהיה מאובטחת לחלוטין ובטוחה לשימושכם. למרבה המזל הוא משתמש במערכת ההצפנה המתקדמת, שאי אפשר לשבור. במילים אחרות, אנשים לא יכולים פשוט לפתוח בכוח את מנהל הסיסמאות ולקבל מידע על הסיסמאות שלך בקלות. תוכנה זו לא נסדקת בקלות, והיחידה שיכולה לגשת למידע החשוב בבסיס הנתונים הוא המשתמש.

ניהול סיסמאות קל

אחת הפונקציות העיקריות של תוכנה זו היא לעזור למשתמשים לנהל את הסיסמאות שלהם בקלות. לא משנה כמה סיסמאות תוכלו לאחסן בתוכנה זו, קל לכם מאוד לנהל אותה כמו שאתם רוצים. יש אפשרות לסווג את הסיסמאות שלך ולהקל על הגישה אליה. כמו כן, יש תכונות שעוזרות לך לחפש את הסיסמה המאוחסנת שלך מהר מאוד למרות שהיא קבורה בעומק בסיס הנתונים שלך. באפשרותך גם לייבא או לייצא את בסיס הנתונים שלך די בקלות למקרה שתרצה להעביר את הנתונים שלך מפלטפורמה אחרת.

אדריכלות תוספים

התכונות הבסיסיות ב- KeePass מעניקות למשתמשים את כל הפונקציות והיתרונות שהם צריכים ממנהל סיסמאות. עם זאת, קיימת תכונה נוספת שיכולה לאפשר למשתמשים להרחיב את התכונות הבסיסיות עוד יותר, הנקראת תכונת התוסף. עם ארכיטקטורת התוספים שיש לתוכנה זו, קל מאוד לך להוסיף תוספים לתוכנה זו כדי לשפר את הפונקציונליות שלה. מכיוון שתוכנה זו היא קוד פתוח, ישנם המון אנשים התורמים לפיתוח תוספים שונים עבור תוכנה זו.

סיכום

KeePass היא אחת מתוכנות ניהול הסיסמאות החינמיות הטובות ביותר שקיימות שם. בעזרת תוכנה זו תוכלו לאחסן ולנהל בקלות את הסיסמאות שלכם במקום נוח אחד. כמו כן, התוכנה מוגנת על ידי מערכת הצפנה מתקדמת כמו גם קבצי משתמשים מרובים בכדי להבטיח כי בסיס הנתונים מוגן מפני האקרים. איש אינו יכול לפצח את התוכנה ולגנוב את הסיסמאות בבסיס הנתונים שלך בקלות. בנוסף, יש לו גם את התכונה לעזור למשתמשים ליצור סיסמאות חזקות לחשבונות שלהם, כמו גם להוסיף כמה תוספים לשיפור פונקציונליות התוכנה. בסך הכל, KeePass היא תוכנת ניהול סיסמאות מומלצת אם אתם מחפשים פיתרון פשוט ובטוח לשמירה על כל נתוני הסיסמה שלכם והגנה מאובטחת במקום נוח אחד.