סקירה של EagleGet


מקצוענים

מספק מנהל הורדות ותוכנות מאיץ פשוט וקל משקל הזמין בחינם. בודק תוכנות זדוניות זמין כדי להבטיח שהקבצים שהורדתם נקיים מכל תוכנה זדונית.

חסרונות

זמין רק כתוכנית Windows הניתנת לשילוב עם הדפדפנים הפופולריים ביותר, ללא תמיכה בפלטפורמות אחרות. רק תוסף Chrome זמין כתוסף עצמאי.

באופן כללי

מספק מנהל הורדות איכותי ותוכנית מאיץ שתוכלו להשתמש בהם כדי להוריד קבצים במהירות מוגברת. מבטיח שלא תביא תוכנה זדונית למערכת שלך.

דירוג: [yasr_overall_rating]

אתר: לחץ כאן

EagleGet הוא מנהל הורדות ותוכנות מאיצים המסופקות על ידי EagleGet, מפתח תוכנה מבוסס בבייג’ינג, סין. התוכנה זמינה כהתקנה מלאה או כגרסה ניידת אשר ניתן להשתמש בה רק במערכת ההפעלה Windows. מטרת התוכנית היא להעניק למשתמשים את אחת החלופות החינמיות הטובות ביותר למנהל הורדות פרמיום ותוכנות מאיץ הזמינות ברשת, המציעה פחות או יותר את אותן תכונות כמו תוכנות רבות אחרות הדומות בשוק..

הגדל את מהירות ההורדה באמצעות התכונה רענון

הפונקציה העיקרית של EagleGet היא כתוכנית מאיץ הורדות, וזו הסיבה שהיא עוזרת לך להגדיל את מהירות ההורדה שלך באופן משמעותי. בהשוואה לשימוש בהורדת הדפדפן המקורי, תוכנה זו יכולה להכפיל את המהירות שלך עד פי 6 מהר יותר. הסיבה לכך היא שהתוכנה מפצלת את הקובץ שהורד למספר חלקים ויזמת את תהליך ההורדה בו זמנית עבור אותם חלקים. לאחר סיום ההורדה, הוא מצטרף לקובץ ושמור אם במחשב שלך. כמו כן, יש לו את תכונת הרענון שעוזרת לך לחדש את ההורדה השבורה או שנכשלה ללא צורך להתחיל מההתחלה.

ודא את שלמות הקבצים וכלי הבדיקה הזדוני המובנה

יש לבדוק את שלמות הקובץ שהורדת כדי להבטיח שהקובץ לא ייפגם בשום דרך. מכיוון שתוכנית זו מורידה את הקובץ על ידי פיצול למספר חלקים, יש להבטיח שהקובץ שהורד יהיה שלם ושלם. באמצעות בודק התוכנות הזדוניות המובנות, הוא מבטיח שהקובץ נקי מכל סוג של וירוסים או תוכנות זדוניות שעלולות לפגוע במערכת שלך. זה אומר שכאשר אתה משתמש בתוכנה זו, אתה יכול למנוע מכל אתר לשלוח תוכנה זדונית למערכת שלך מכיוון שכל הקבצים שעוברים בתוכנית מנהל ההורדות הזה נסרקים אחר תוכנות זדוניות..

להשתלב עם כל הדפדפנים הפופולריים

לאחר שהתקנת את EagleGet במערכת שלך, היא תשתלב מייד עם כל הדפדפנים שהתקנת במערכת שלך. לתוכנה זו יש הרחבות לדפדפנים פופולריים רבים, כמו אופרה, פיירפוקס וכרום, והתוספים מותקנים אוטומטית על ידי התוכנה. עם שילוב זה, לא משנה מה הדפדפן שלך, אתה תמיד יכול להוריד קבצים באמצעות תוכנה זו. יש תכונה לדלג על הורדת קבצים באמצעות תוכנה זו באמצעות מקש חם מסוים. עם זאת, לאחר התקנת התוכנה, כל הורדות ברירת המחדל מטופלות על ידי תוכנת מנהל ההורדות הזו.

קבע ונהל את ההורדות שלך בקלות

מכיוון שתפקידה של תוכנית זו אינו רק להאיץ את ההורדה שלך, אלא גם לנהל את ההורדות שלך, אתה יכול לתזמן ולנהל את ההורדות שלך בהתאם להעדפותיך. באפשרותך להגדיר את התוכנה שתוריד קבצים מסוימים מקישורים מסוימים בזמן מסוים. לאחר מכן תוכלו לנהל את הקבצים שהורדתם בקלות בממשק התוכנה. לכן, לא משנה כמה הורדות תרצו לבצע, תוכנה זו יכולה להתמודד עם זה. ובתהליך התור, תהליך ההורדה הופך להיות קל מאוד לשליטה.

מצב שקט ואפשרויות הודעה

בכל פעם ש- EagleGet משלים הורדת קובץ, הוא מעניק לך הודעה בשולחן העבודה שלך ומודיע לך שקובץ מסוים הורד בהצלחה. הדבר הטוב בתוכנה זו הוא שיש לה אפשרויות התראה שונות לקבוע כיצד ההודעה תופיע בשולחן העבודה. זה יכול גם לתת לך את האפשרות במצב שקט להשבית את כל ההתראות למקרה שתמצא שהם מטרידים. עם אפשרויות ההודעות, הורדת קבצים באמצעות תוכנית זו יכולה להיות מהנה יותר מכיוון שתוכלו לשנות את נושא ההתראות בהתאם להעדפותיכם. המצב השקט עוזר גם לכם להמשיך להיות פרודוקטיביים מבלי להפריע מהודעות ההורדה.

סיכום

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה טובה לתוכנית ניהול פרימיום מובחרת כמו IDM, EagleGet היא התוכנה הטובה ביותר לבחור. הסיבה לכך היא שיש לה את הפונקציות הדומות של תוכנית ניהול ההורדות המובחרות כיום בשוק, והכי חשוב שתוכנה זו היא לגמרי בחינם. זה נותן לך מהירות הורדה מהירה יותר, תכונת הורדה מתוזמנת, בדיקת תקינות של תוכנות זדוניות, מצב שקט, אפשרויות התראה ורבים נוספים. אתה יכול אפילו להתאים אישית את ממשק המשתמש של תוכנית זו בהתאם להעדפותיך, מה שהופך את התוכנה הזו למומלצת יותר לשימושך. בסך הכל, להאצת וניהול ההורדות שלך בלוח מחוונים אחד, תוכנה זו היא התוכנה המומלצת ביותר שעליך לבחור.