סקירה של AxCrypt

מקצוענים


מספק תוכנת אבטחת קבצים מרובת פלטפורמות המאפשרת לך להצפין את הקבצים החשובים שלך באמצעות מערכת הצפנה מתקדמת. זה גם מגיע עם תכונה לניהול סיסמאות.

חסרונות

ניתן להשתמש בגרסה החינמית רק לצפייה בקבצים מוצפנים ב- Mac בעוד שאותה גרסה חינמית מציעה יותר תכונות במחשב האישי. ההצפנה AES-256 זמינה רק בתכנית הפרמיה.

באופן כללי

מציעה מערכת הצפנת קבצים פשוטה אך מאובטחת מאוד שניתן להשתמש בה גם לפלטפורמות שולחן עבודה וגם לנייד. מספק תכונות נוספות לשיפור הגנת אבטחת הקבצים שלך.

אתר: לחץ כאן

AxCrypt היא תוכנת הצפנת קבצים המסופקת על ידי AxCrypt AB, חברת תוכנת אבטחה שמוקמה בשטוקהולם, שבדיה. AxCrypt שוחרר לראשונה לציבור בשנת 2001 כדי לעזור למשתמשים לשתף קבצים חסויים באינטרנט מבלי לדאוג שמישהו יגנוב את הקבצים החשובים שלהם. תוכנה זו הפכה במהרה לאחד מכלי ההצפנה החינמיים הטובים ביותר, ומאז 2016 הרחיבה החברה את התוכנה כך שתכלול פיצ’רים חדשים שונים הזמינים רק בתכניות הפרמיה והתכניות העסקיות..

מערכת הצפנה מתקדמת עם חיבור לאחסון ענן

AxCrypt מגיע עם מערכת הצפנה מתקדמת שיכולה להבטיח כי הקבצים שלך מוגנים בצורה מאובטחת כמו גם בלתי אפשרי לפיצוח. מערכת ההצפנה המוצעת על ידי תוכנה זו הינה קידוד AES-128 ו- AES-256-bit, המהוות מערכת ההצפנה הבינלאומית הסטנדרטית להגנה ואבטחה מקסימלית עבור הקבצים שלך. באמצעות חיבור האחסון בענן אתה יכול להעלות את הקבצים המוצפנים שלך לספקי אחסון הענן המועדפים עליך, כגון Dropbox, Google Drive ו- OneDrive, כך שתוכל לסנכרן אותם בין כל המכשירים שלך. חיבור האחסון בענן מושלם גם לשיתוף פעולה בו תוכלו לעבוד על אותם קבצים חסויים עם אנשים אחרים.

ניהול סיסמאות ומחולל סיסמאות

תוכנה זו לא רק מתמודדת עם הצפנת קבצים, אלא גם עוזרת לשמור על חשבונותיך על ידי מתן תכונה לניהול סיסמאות. ניתן להשתמש בתכונה לניהול סיסמאות כדי להגן על כל הסיסמאות בלוח מחוונים אחד, וכך להקל עליך בארגון כל הסיסמאות שלך. זה יכול גם לעזור לך להימנע מהזכרת סיסמאות מורכבות עבור רבים מחשבונותיך. יתר על כן, הוא מספק גם את תכונת מחולל הסיסמאות שיכולה לעזור לך לייצר סיסמאות חזקות מאוד ובלתי אפשריות לפיצוח עבור כל החשבונות שלך, למקרה שאתה עדיין משתמש בסיסמאות חלשות..

פלטפורמות שולחן עבודה ונייד

בעוד שרבים מכלי הצפנת קבצים דומים זמינים רק בפלטפורמת שולחן העבודה הנמצאים ברובם למחשבים אישיים, AxCrypt זמין הן לפלטפורמות שולחן העבודה והן לניידים. הפלטפורמות הנתמכות על ידי תוכנה זו הן Mac, Windows, Android ו- iOS. על ידי הפיכת התוכנה לזמינה לפלטפורמות שונות, אפשר למשתמשים לשתף את הקבצים המוצפנים שלהם במכשירים שונים, והם אינם צריכים להשתמש במחשב שלהם רק כדי לפתוח את הקבצים המוצפנים או ליצור קובץ מוצפן חדש. לכל פלטפורמה פונקציות זהות כך שהמשתמשים יכולים להגן בנוחות על הקבצים שלהם בבית, במשרד ובדרך.

שמות קבצים אנונימיים ונגב קבצים

אם אינך מעוניין לחשוף שמות קבצים אמיתיים של הקבצים המוגנים שלך, אתה יכול להשתמש בתכונה שם הקובץ האנונימי שמספקת תוכנה זו כדי להסתיר את שמות הקבצים שלך. באמצעות תכונה זו, באפשרותך להסתיר את שמות הקבצים האמיתיים שאתה מנסה להגן באמצעות מערכת הצפנה זו, כך שרק אתה או האנשים שיש להם את המפתחות לקבצים יוכלו לראות אותה. תכונת מחיקת הקבצים מאפשרת להסיר כל קבצים בבטחה, במיוחד הקבצים המוגנים שלך, מהמכשיר שלך כך שלא ניתן לשחזר קבצים אלה לאחר מחיקתם, אפילו באמצעות תוכנת שחזור קבצים מתקדמת..

שיתוף ושיתוף מפתחות

AxCrypt מאפשר לך לשתף את הקבצים החסויים שלך עם אנשים אחרים ולשתף פעולה איתם. באופן זה, תוכלו לעבוד עם אנשים אחרים על פרויקט סודי מבלי שתצטרכו לדאוג כי כל צד שלישי לא רלוונטי אולי יצליח לברר על מה אתם עובדים. כמו כן, תכונת שיתוף המפתחות מאפשרת לך לשתף את מפתחות ההצפנה עם מספר משתמשים כך שהם יוכלו לפתוח גם את הקבצים המוצפנים באמצעות מפתח הצפנה משלהם. בעזרת תוכנה זו, שיתוף הפעולה הופך להיות הרבה יותר פרטי ובטוח.

סיכום

AxCrypt היא תוכנת הצפנת קבצים חזקה המאפשרת לך לעשות הרבה יותר מאשר להצפין את הקבצים החסויים שלך. הוא מציע גם שלל תכונות אבטחה חשובות בהן תוכלו להשתמש בכדי לשפר את הגנת הקבצים שלכם, כגון מחיקת קבצים, שיתוף מקשים, יצירת סיסמאות, חיבור אחסון בענן וכן הלאה. בעזרת תוכנה זו ניתן לשתף פעולה עם משתמשים אחרים ולשתף אותם בקבצים החסויים שלך. עם מערכת ההצפנה המתקדמת, אינך צריך לדאוג שמישהו יכול לפצח או לגנוב את הקבצים המוצפנים שלך, מכיוון שברגע שהקבצים מוצפנים הם מוגנים מפני האקרים. בסך הכל, אם אתם מחפשים תוכנת הצפנת קבצים איתנה עם הרבה תכונות אבטחה, זו התוכנה שעליכם להשתמש בה..