Kuidas VoIP-pakkumisest sai Põhja-Ameerika parim VoIP-lahenduste pakkuja

Kokkuvõte: VoIP tarnimine on ettevõte, mis pakub igat tüüpi VoIP-iga seotud tooteid, sealhulgas VoIP-telefonid, peakomplektid, telefonisüsteemid, pilveteenused, PBX-riistvara jne. See on üks populaarsemaid VoIP-lahenduste pakkujaid Ameerikas, sellel on 125 000 klienti ja enam kui 5000 toodet. Ametlikult veebisaidilt saate tellida mis tahes VoIP-iga seotud tooteid koos mitmesuguste pakkumiste ja allahindlustega, et teie ost oleks kõige parem.


Miks eelistaksid inimesed tavaliste telefonide asemel oma sõprade ja perega vesteldes kasutada sellist tarkvara nagu Skype? Peamiselt seetõttu, et VoIP pakub odavamaid hindu kui tavaline telefonifirma. Sellise tarkvara abil nagu Skype saate teiste Skype’i kasutajatega tasuta rääkida ja saate ka lauatelefoni ja mobiiltelefoni numbritega ühendust võtta, kui tariifid on tavalisest telefonihinnast palju odavamad. Lisaks on tänapäevases Interneti-tehnoloogias eelistatavam VoIP kasutamine, eriti kuna see pakub palju funktsioone, nagu kristallselge heli, pikem kõneaeg, riistvara mitmesugused võimalused ja muud funktsioonid, mis pole saadaval või vähemalt puuduvad paremal viisil, kui kasutate tavalist lauatelefoni.

Seetõttu on VoIP-pakkumise populaarsus Põhja-Ameerikas tõusmas. Lihtsalt seetõttu, et üha enam inimesi peab kasutama Internetti mitte ainult meelelahutuse sirvimiseks ja nautimiseks, vaid ka oma sõprade ja perega suhtlemiseks. See viib selleni, et paljud tootjad loovad VoIP ümber rohkem riistvara ja teenuseid, lootuses, et nad suudavad rahuldada rahvahulki, kes eelistavad seda veebisuhtluse viisi traditsioonilisel viisil. Õnneks pakub VoIP Supply peaaegu igat tüüpi riistvara ja mitmesuguste tootjate teenuseid, mida saate kasutada oma veebisuhtluse edasiseks täiustamiseks.

Alates igavusest kuni varanduse ehitamiseni koos VoIP-pakkumisega

Selle ettevõtte lugu algab asutaja Benjamin P. Sayersiga, kellel oli igav pärast seda, kui ta müüs oma eelmise ettevõtte IVR Inc. 2002. aastal asutas ta uue ettevõtte nimega B2 Technologies, mis on tarkvaraettevõte, mis keskendub loomisele aktsiate kauplemisplatvormi. Ainult kuue temaga koos töötanud inimesega oli tema tarkvara müük 2003. aastal 2,4 miljonit dollarit, mis tegi sellest ettevõttest edu. Beni kirg polnud aga kauplemisturul. 2004. aastal, jälgides oma eduka kauplemistarkvaraga erinevaid aktsiatega seotud tehinguid, hakkas ta märkama, et VoIP-tooteid müüvate ettevõtete aktsiad on klientide nõudmiste tipus. Sel ajal tõi ta turule VoIP Supply, mis on toote B2 Technologies uus toode.

Pärast VoIP-pakkumise käivitamist aasta on ettevõte lisanud töötajad 14 inimeseks ja saavutanud oma äriga tohutu edu, müües 7,1 miljonit müüki. 2005. aastal hakkas ettevõte keskenduma ainult VoIP-pakkumisele, kuna mitmesuguseid VoIP-tooteid müüv ettevõte on osutunud edukamaks kui eelnev ettevõtmine. Kuni tänapäevani 2018. aastal on see ettevõte pidevalt müünud ​​üha rohkem VoIP-tooteid, saades üle 125 000 kliendi ja temast saab Põhja-Ameerika parim VoIP-teenuse pakkuja. Ettevõttel on nende kontori peakorteri jaoks 20 000 ruutjalga pinda, mida on vaja kõigi VoIP-toodete müümiseks oma ametlikul veebisaidil. Samuti on ettevõte võitnud mitmesuguseid auhindu, mis tähendab, et inimesed usaldavad seda ettevõtet selle kvaliteetse ja püsiva teenuse eest.

5000 toodet 60 erinevalt tootjalt, kellel on 125 000 klienti kogu maailmas

Võib öelda, et VoIP tarnimine on nagu e-kaubanduse platvorm, mis keskendub ainult VoIP-ga seotud toodetele, lisaks müüb ettevõte kõiki tooteid ise. Jah, mitmesugust asjakohast riistvara ja teenuseid tarnib 60 erinevat tootjat, kuid müügiprotsessi teostab VoIP Supply. Klientidega, kes ulatuvad üle kogu maailma, kasvab ettevõte tugevamaks kui ta oli. Nende pakutavaid tooteid lisatakse alati regulaarselt ja ka toodete variatsioone suurendatakse. 2018. aastal on ettevõtte ametlikul veebisaidil pakutud üle 5000 toote, mida kliendid saavad veebist tellida. Sel hetkel läheb ettevõte tugevamaks kui kunagi varem.

Erinevad tooteliinid, mida saab kogu teie IP-põhise kommunikatsiooni jaoks pakkuda

Mis teeb sellest ettevõttest VoIP-kommunikatsiooni juhtivettevõtte, on see, et see pakub teie võrgusuhtluse jaoks mitte ainult riistvara, näiteks telefone või PBX-i, vaid pakub ka palju enamat. Sellel on mitmesuguseid tootesarju, mis ulatuvad kaugemale põhilisest IP-kommunikatsioonist. Lisaks riistvara pakkumisele pakub see ka mitmesuguseid VoIP-iga seotud teenuseid. Just see teebki sellest ettevõttest Põhja-Ameerikas ülima populaarsuse. See pakub klientidele lihtsalt rohkem võimalusi. See pakub isegi IP-turbetooteid, näiteks IP-kaameraid ja võrguseadmeid. Samuti on mitmesuguseid VoIP-lahenduste kimpe, mida saavad kasutada kodukasutajad või ettevõtted.

VoIP-pilveteenus eristab seda ettevõtet pelgalt toodete müüjast

Üks enimmüüdud tooteid, mida ettevõte ametlikul veebisaidil pakub, on pilveteenus. Kui teised sarnased ettevõtted võivad pakkuda võrgusuhtluse tegemiseks ainult riistvara, siis see ettevõte on kaugemale jõudnud vaid erinevate tootjate toodete müümisest. Pilvepõhine teenus võimaldas klientidel kogeda parimat VoIP-süsteemi, mis neil olla võib. See juhendab kliente leidma parimat VoIP-lahendust, mis võiks olla kasulik nende kodu või ettevõtte jaoks, andes neile mitmesuguseid soovitusi, mis neid võiksid huvitada.

Ettevõtte pakutavaid VoIP-pilveteenuseid on kahte tüüpi: hostitud teenus ja kohapealne telefonisüsteem. Hostitud teenus võimaldab klientidel hallata oma IP-ühendust ükskõik kus, ilma IT-töötajate vajaduseta ja ilma käivitamiskuludeta. Kohapealne telefonisüsteem võimaldab klientidel kohandada oma riistvara valikuid madala kuutasu ja valikuga mõõdetud ja mõõtetu ühenduse vahel. Kokkuvõttes teeb VoIP-pakkumine klientidel hõlpsaks oma IP-sidesüsteemi valimise ja selle kommunikatsioonitehnoloogiaga seotud nõudmiste esitamise..