Kuidas MarkMonitor aitab kaitsta juhtivaid ettevõtte kaubamärke Interneti-pettuste, piraatluse, võltsimise ja küberturvete eest

Kokkuvõte: MarkMonitor on ettevõte, mis aitab ettevõtetel oma kaubamärke veebis kaitsta ja hallata. Selle ettevõtte üks peamisi eesmärke on aidata ettevõtetel takistada oma kaubamärke sattumast mitmesuguste küberkuritegevuste, sealhulgas piraatluse, Interneti-pettuste, võltsimise ja küberkuritegevuse sihtrühma. Selle ettevõtte pakutavate teenuste abil saavad ettevõtted hõlpsalt oma kaubamärgi veebis sisse seada ja selle tugevaks kasvada, kaitstes seda pidevalt igasuguste ohtude eest, mis võivad rikkuda kaubamärgi mainet.


Populaarse kaubamärgi säilitamine ei ole asi, mida tuleks suhtuda kergekäeliselt. Brändi haldamisega on seotud palju keerulisi protsesse. Kuigi oma kaubamärgi haldamine võib osutuda hirmutavaks ülesandeks, on teie üksi tegemise veelgi hirmutav veenduda, et see on kaitstud mis tahes tüüpi veebiohtude eest. Brändi kaitsmine ja haldamine käivad käsikäes, kui soovite tõesti oma brändi veebis kasvada ja paljud ettevõtted otsustavad selle töö tegemise jätta spetsialistide hooleks. Andes oma kaubamärgi kaitse ja halduse sellisele ettevõtmisele spetsialiseerunud kolmandale osapoolele, saavad suured ettevõtted keskenduda lihtsalt suurema publiku kasvule, et muuta nende kaubamärgid avalikkusele ahvatlevamaks.

Seetõttu saab MarkMonitorist üks usaldusväärseid kolmanda osapoole ettevõtteid, mida paljud juhtivad ettevõtted regulaarselt kasutavad. Tänu oma brändikaitse ja kaubamärgihaldusega seotud teenustele teeb see teie kaubamärgi kaitsmise lihtsamaks kui iseenda tegemine. See pakub kõiki vajalikke tööriistu teie ettevõtte kaubamärgi maine kaitsmiseks, et see saaks järgmistel aastatel veelgi kasvada. Ettevõte pakub ettevõtetele erinevaid viise, kuidas muuta brändikaitse ja -haldus lihtsaks ja automaatseks, ning tagab, et nende ettevõtted on vabad igasugustest ebaseaduslikest tavadest, nagu piraatlus, küberjooks, võltsimine ja Interneti-pettused..

Juhtivate ettevõtete omanduses olevate kaubamärkide kaitsmine – rohkem kui 50% Fortune 100 ettevõtetest kasutab MarkMonitorit

MarkMonitor asutati 1999. aastal ja sel ajal keskendus ettevõte ainult lihtsate brändi- ja IP-jälgimisvahendite pakkumisele ettevõtetele. Kuid aastate möödudes hakkas ettevõte lisama uusi funktsioone, et hõlmata täiustatud brändi ja domeeni kaitsesüsteemi, mis tagab, et kliendid saavad oma kaubamärke veebis kaitsta. 2018. aastal on ettevõte kasvanud nii palju, et pakub palju brändihaldusvahendeid, mida on tänapäeva keerukamas Interneti-tehnoloogias väga vaja. Nüüd on ettevõttel enam kui 50 riigis üle maailma rohkem kui 1300 klienti – kes on enamasti ülipopulaarsete kaubamärkidega juhtivettevõtted. Enamik tänapäeva populaarseimaid veebisaite kasutavad MarkMonitorit oma kaubamärgihalduslahendusena.

Selle ettevõtte teenust kasutavate juhtivate ettevõtete hulgas on Nissan, Valentino SpA ja Edelman suurimad ja lojaalsemad ettevõtted, kes seda teenust kasutavad. Need ettevõtted kasutavad MarkMonitori pakutavat brändikaitse- ja haldussüsteemi, et hoida oma kaubamärke oma vastavates tööstusharudes tugevana. See teenusepakkuja on teenindanud erinevaid juhtivaid kaubamärke erinevatest tööstusharudest, nagu luksus ja mood, tarbekaubad, meelelahutus ja meediumid, autotööstus, finants- ja tehnoloogiavaldkond. Veelgi enam, sellel on rohkem kui 98% kliendirahulolu reiting, mis tähendab, et see ettevõte osutab oma äriklientidele pidevalt kõrgeima kvaliteediga teenuseid..

Brändide loomine ja haldamine veebis – kõik vajalikud tööriistad

MarkMonitor on oma tuumikus brändikaitse ja kaubamärgihalduse süsteem. See pakub kõiki tööriistu, mida ettevõtted vajavad, et kaitsta oma kaubamärke igasuguste võimalike rünnakute eest selle vastu. Näiteks on palju juhtumeid, kus inimesed ostavad domeeninimesid, mis kuuluvad seaduslikult teatud brändidele, ja paluvad brändiomanikel osta brändiga seotud domeeninimesid neilt. Samuti on juhtumeid, kus inimesed varastavad teatud kaubamärgi intellektuaalset omandit ja levitavad sellise kaubamärgi tooteid ebaseaduslikult. Sellistel juhtudel ei pruugi ettevõtted, kes on nende ohtude suhtes abivalmid, olla suutelised oma kaubamärgi kaitsmiseks midagi ette võtma. MarkMonitoriga saab aga midagi ära teha.

Brändihalduse aspektist pakub see ettevõte mitmesuguseid tööriistu, sealhulgas domeenihaldus, domeenimüük, domeeni turvalisus, domeenide nõustamisteenused ja TLD nõuanded. Need on tööriistad, mis tagavad, et teie ettevõte saab täielikult oma kaubamärkide omandiõiguse, ja tagavad, et iga teie kaubamärgiga seotud intellektuaalomand jääb teie ettevõtte omandiks. See aitab luua teie brändi veebis ja hoida seda kasvavana, ilma et peaksite muretsema võimalike probleemide pärast.

Oma kaubamärkide kaitsmine vastupidava kaubamärgisüsteemiga

Lisaks oma kaubamärkide veebis loomisele ja haldamisele pakub MarkMonitor ka tööriistu, mis aitavad teil kaitsta oma kaubamärke mitmesuguste küberkuritegevuse eest. Sellesse süsteemi kuuluvad tööriistad on võltsimisvastane võitlus, IP-kaitse, partneri nõuetele vastavus, digitaalse meedia ja Interneti-voogesituse sisu piraatlusevastane võitlus, pettustevastane võitlus / andmepüük, pettustevastane / pahavara, pettusevastane / tume veeb ja Küberluure. Kõik need tööriistad töötavad koos selle tagamiseks, et ükski küberkurjategija ei pääse ilma loata teie brändiga seotud varadele juurde ja hoiab teie kaubamärgiga seotud tooteid võrgus kaitstud.

Ilma oma kaubamärke korralikult kaitsmata mis tahes vastutustundetu ja ohtliku kolmanda osapoole võimalike rünnakute eest on brändi juhtimine üsna mõttetu. Ettevõtted, kes ei kasuta kaubamärgi kaitsemeetmeid, on altid kvalifitseeritud häkkerite sihtmärgiks, kellel on erinevad motiivid, sealhulgas rahalised ja isiklikud motivatsioonid. Need häkkerid võivad proovida teie digitaalset sisu varastada isikliku kasu saamiseks või enda rahulolu huvides, kui nad saavad neid digitaalseid kaupu massidele levitada, ilma et nad peaksid panema kliendid selle eest maksma. Muidugi võib see tegevus ilma MarkMonitori pakutud sobivate vastumeetmeteta põhjustada suurt kahju ettevõtetele, keda küberkuritegevus mõjutab. Selle tagajärjel võivad nad kogeda rahalisi kaotusi, mille tõttu on nende publikubaasi laiendamine raskem.

MarkMonitor pakub sellega seoses juhtivatele ettevõtetele ja ettevõtetele tööriistu, mida nad tegelikult vajavad digitaalturul ellujäämiseks, minimeerides samal ajal äririske, mida võivad põhjustada mitmesugused veebiohud. Seetõttu usaldavad Fortune ettevõtted oma kaubamärgi haldamise ja kaitse MarkMonitorile.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map