Kuidas aitab Dallase põhine stackPath oma turbeplatvormiga kindlustada üle 800 000 ettevõtte kogu maailmas

TL; DR: StackPath on ettevõte, mis pakub erinevatele ettevõtetele rohkem turvalisust oma veebivarude, eriti veebisaitide jaoks. See pakub veebipõhist teenust, mis võimaldab ettevõtetel kaitsta oma veebisaite mitmesuguste veebipõhiste ohtude, näiteks häkkerirünnakute ja pahatahtlike programmide eest, samuti parandada oma veebisaitide üldist jõudlust. See pakub erinevaid veebipõhiseid teenuseid, mis hõlmavad sisu edastamise võrku, veebirakenduste tulemüüri ja DDoS-i leevendamist.


Enamiku ettevõtete jaoks, olgu nad väikesed või suured ettevõtted, on nende veebivarude kaitsmine üks olulisemaid prioriteete, et tagada nende äri sujuvus. Ilma veebivarade kindla kaitseta võivad need ettevõtted oma igapäevaseid toiminguid riskida mitmesuguste võimalike veebiohtude ja küberkuritegude vastu. Kuna häkkerite poolt on tehtud mitmeid katseid, mille eesmärk on mõne suurkorporatsiooni äritegevuse hävitamine, ehkki erineval määral, on ettevõtetel olnud rohkem kui kunagi varem vaja hakata ehitama veebipõhiste varade jaoks turvalisemat infrastruktuuri..

Seetõttu eksisteerib selline ettevõte nagu StackPath, et pakkuda oma teenuseid, et aidata neil ettevõtetel ohtlikumas veebikeskkonnas ellu jääda. See ettevõte pakub mitmesuguseid teenuseid, mis pakuvad ettevõtetele oma veebisaitide ja muude veebis olevate varade jaoks parimat kaitsesüsteemi, et seda hävitada üritavad kolmandad isikud. Selle ettevõtte pakutavate teenuste hulgas on turvaline sisu edastamise võrk, mis pakub sujuvat süsteemi oma veebisaitide jõudluse suurendamiseks kõigile kasutajatele, veebirakenduste tulemüür nende veebipõhiste rakenduste kaitsmiseks, SSL saidi turvalisuse kaitseks, DDoS leevendamine kaitsta võimalikke häkkerirünnakuid ja palju muud.

Suhteliselt tundmatust ülevuseni

Ettevõttena alustas StackPath väikese ettevõttena, mis pakub tagasihoidlikku teenust eesmärgiga luua kõigile turvalisem Internet. Sellise eesmärgi saavutamiseks pakub ettevõte teenuseid, mis tagavad, et nad saavad aidata veebisaitide omanikke oma veebisaidi turvalisuse suurendamisel, pakkudes turvalisust nii oma ettevõttele kui ka kasutajatele. Kuid mingil hetkel ettevõtte kasvu ajal sai see erinevatelt investoritelt tohutu summa investeerimisfonde, tehes selle ettevõtte üha laiemalt tuntuks. 2018. aastal on StackPathi kasutanud enam kui 800 000 ettevõtet kogu maailmas, pakkudes Interneti-turbeteenuseid, mis annavad nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele nende ettevõttele turvalisema veebiplatvormi.

Nüüd üritab see ettevõte rohkem kui kunagi varem pakkuda parimat skaleeritavat ja sujuvat turvaplatvormi, mida iga ettevõte saab kasutada, et rahuldada oma nõudlust Interneti-liikluse ja ribalaiuse näol kasutajate arvu suurendamiseks ning pakkuda parimat platvormi kaitsmiseks nende sidusvarad mis tahes tüüpi veebiohtude eest.

Turvaline CDN- ja veebirakenduste tulemüür – ettevõtte peamised pakkumised

Suurenenud nõudluse tõttu Interneti-liikluse järele nõuavad ettevõtted oma veebiplatvormi suuremat usaldusväärsust. Kõigi nende veebis olevate varade ühes serveris käitlemisega võib kaasneda suurem oht, et halva kavatsusega küberkurjategijad neid ründavad ja kinni panevad. Samuti ei pruugi ettevõtted seda tehes sammu pidada kasutajate liiklusnõudlustega, mille tulemuseks on veebisaidi halb jõudlus ja aeglane laadimisaeg. StackPathi pakutav turvaline CDN annab ettevõttele täpselt selle, mida nad saidi turvalisuse ja jõudluse parandamiseks vajasid. See süsteem aitab ettevõtetel hoida oma veebipõhiseid varasid ettevõtte pakutavas turvalises serveris, mis omakorda võib parandada iga kasutaja laadimisaega, mille tulemuseks on parem kasutajakogemus.

Teisest küljest pakutakse veebirakenduse tulemüüri ettevõtetele, kes soovivad kaitsta oma veebirakenduste platvormi mis tahes tüüpi veebipõhise häkkimise eest. Kuna nende ettevõtete arv, kes pakuvad oma põhiteenusena veebipõhiseid rakendusi, on suurenenud, suureneb ka nõudlus selliste veebipõhiste varade tagamise järele. StackPathi tulemüür töötab ära kõik katsed kahjustada nende veebirakenduste toimimist kas pehme või jõhkra jõuga häkkimise teel.

Sõbralik kasutajaliides igat tüüpi arendajatele

Kuigi paljud inimesed võivad arvata, et sellise Interneti-turbeplatvormi nagu StackPath kasutamine võib olla keeruline ja keeruline, on tõsiasi siiski see, et platvormi on väga lihtne kasutada ega vaja põhjalikke teadmisi IT-turvalisuse ja -infrastruktuuri kohta et keegi saaks seda kasutama hakata. Platvormi kasutamine on sama lihtne kui teabe lisamine saidi kohta, mida soovite kaitsta, koos ekraanil samm-sammult juhiste järgimisega. Kui teave on õigesti esitatud, saab tarkvara hakata teie saidi andmeid analüüsima ja pakkuma turvakaitset, mida vajate oma veebiväärtuste jaoks kõige rohkem.

Kõik turvafunktsioonid, mida peate oma veebiettevõtte varade turvaliseks hoidmiseks

StackPath on varustatud mitmesuguste funktsioonidega, mida peate võib-olla oma veebisaitide ja veebiettevõtte varade tõrgeteta kaitsmiseks. Vaadake kaheastmelist autentimisfunktsiooni. See funktsioon võimaldab teie saidil aktiveerida kaheastmelise autentimise turvalisuse, mis võimaldab kasutajatel teie saidile turvalisemalt sisse logida. Selle funktsiooni abil on nende kontode häkkimise võimalus väga väike, kuna nad peavad kontrollima kõiki sisselogimiskatseid. Veel üks huvitav funktsioon, mida saate vaadata, on turvalise märgi funktsioon. See funktsioon tagab, et annate juurdepääsu oma veebivarudele ainult õigustatud inimestele. See hoiab ära veebipõhiste varade igasuguse ebaseadusliku allalaadimise, kuna ilma turvalise märgita pole allalaadimisprotsess võimatu.

Lisaks neile funktsioonidele on sellest teenusest veel palju muud. StackPath pakub mitmesuguseid täiustatud turvafunktsioone, nagu DDoS leevendamine, WAF, päritolukilp, EdgeSSL ja must nimekiri. Samuti on funktsioone, mida saate avastada, kui olete selle veebiturbeplatvormi käsile saanud. Lisaks peate kõigi pakutavate turvafunktsioonide eest maksma taskukohast kuumakse ilma kohustusteta, mis muudab StackPathi konkurentidega võrreldes eelistatavamaks veebiturbeplatvormiks..