Tuulekirja ülevaade

Plussid:


 • Jagamisvalikuid on lihtne konfigureerida ja need võimaldavad mitme seadme ühendamist ühe VPN-kliendi kaudu.
 • Kaasas keelevalik, millel on palju erinevaid keeli, mida enamik VPN-i pakkujaid ei toeta.
 • API-lahendus võimaldab kliendil luua ühenduse VPN-ühendusega isegi riikides, kus on piiratud võrk.
 • Tasuta versioon sobib sirvimiseks, kuna see pakub 10 GB andmeid kuus. See võimaldab kasutajatel tasuta juurde pääseda kõigile funktsioonidele.

Miinused:

 • Funktsioon „Jagatud tunneldamine” puudub ja kogu andmevoog toimub VPN-serveri kaudu, isegi kui te seda ei soovi. Kui oleks olemas jagatud tunneldamine, võime valida rakenduse, mis ei vaja selle andmete krüptimist. See võib aidata vältida nende rakenduste kiiruse aeglustumist.
 • PPTP-protokoll puudub, kuid seda ei peeta turvaliseks ja seda tuleks kasutada ainult siis, kui keegi vajab suurt kiirust. PPTP-protokolli puhul tuleb turvalisuse osas kompromisse teha.

Veebisait: Külastage ametlikku veebisaiti

Ülevaade:

Kiire ülevaade
VeebisaitKülastage veebisaiti
ProtokollidOpenVPN, IKEv2, SOCKS5
PlatvormidWindows, Mac, iOS, Linux, Chrome, Firefox, Opera, Smart TV
KohtualluvusKanada
MetsaraieEi
KrüptimineAES-256
ÜhendusedPole mainitud
Asukohad60 riiki
Serverid550+
Netflix / P2PMõlemad lubatud
MaksevõimalusedBitcoin, PayPal, krediitkaardid, Paymentwall
TugivõimalusedToetuspiletid, Livechat
Hinnakujundus alates4,08 USD / kuu Arve esitatakse igal aastal
Garantii30 päeva raha tagasi
Tasuta prooviversioonJah

Windscribe on privaatvõrguühendusteenus, mida pakub Kanadas Ontarios asuv Interneti-turvalisuse ja privaatsusega tegelev ettevõte Windscribe Limited..

Windscribe’i põhiekraan

Windscripti peetakse „tööriistade komplektiks”, mille peamine eesmärk on taastada juurdepääs piiratud sisule ja kaitsta inimeste privaatsust. See pakub klientidele erinevaid platvorme ja jagamisvalikud võimaldavad kasutajal seda kasutada paljudes seadmetes.

See võimaldab teil kaitsta oma sirvimistegevusi reklaamide blokeerimise, tulemüüri ja P2P toe abil. Samuti takistab see valitsuse ja ettevõtete jälgimist ja jälgimist.

Serverite sortimine

WindScribe’i serverivalik

Sorteerimisel ei jää te Windscribe’ist palju kasu ja serverite filtreerimine on vajalik. Saate selle sorteerida geograafiliselt, tähestikulises järjekorras või latentsuse järjekorras.

Sel juhul on automaatne ühendamine parim võimalus, kui nõue on vaid IP-aadressi peitmine ja täieliku privaatsusega Interneti-juurdepääs. See loob ühenduse automaatselt serveriga, mis pakub teiste serveritega võrreldes parimat kiirust.

Kui soovite vaadata konkreetse riigi sisu, saate riigi nime hõlpsalt leida, sorteerides serverid tähestikulises järjekorras ja valides selle seejärel serveriloendist.

Tulemüüri valik

See toimib nagu suvand „Kill Switch”, mille oleksite leidnud paljudest VPN-i klientidest. Kui te pole selle võrguga ühendatud, keelab see kõik Interneti-ühenduse. Erinevus seisneb selles, et Kill Switch blokeerib Interneti-liikluse ainult siis, kui VPN ootamatult peatub. Tulemüüri puhul ei saa te Interneti-ühendust enne, kui olete tulemüüri välja lülitanud. See aitab kaitsta kasutajat Interneti-ühenduse eest ilma VPN-ühendust loomata. Kui see ei saa Interneti-ühendust, tuletab kasutaja meelde, et ta peaks kõigepealt sisse lülitama VPN-kliendi.

Keele funktsioon

Keeled, mida pakub WindScribe Client

Windscribe pakub oma kasutajatele 26 keelt. Enamik VPN-i pakkujaid ei paku neid paljusid keeli, kuna nad keskenduvad peamiselt Euroopas ja ingliskeelsetes riikides. Selle funktsiooni abil saavad isegi eri riikide põliselanikud ära kasutada Windscribe’i teenust.

See on neile kasulik, kuna nad oskavad ainult oma emakeelt ja mitte ühtegi teist keelt. Näiteks eelistaksid paljud hiina kasutajad kasutada rakendust, mis toimib hiina keeles. Neid kodanikke oleks parem ja hõlpsasti kasutada.

Protokolli valikud

Windscribe’i kliendid pakuvad laia valikut protokolle, mida saab kasutada automaatse või käsitsi ühendamise režiimis. Vaikimisi pakutakse pordinumbriga 500 IKEv2 ja soovitatakse see asendada OpenVPN-protokolliga. Saate muuta ka OpenVPN-protokollitüüpide pordinumbrit, kuid te ei tohiks seda muuta ilma eelneva teadmiseta pordi valimise kohta. Seda suvandit kasutatakse ainult siis, kui OpenVPN-i abil virtuaalse privaatvõrgu loomisel ilmnevad ühendusega seotud probleemid.

Varjatud režiim on saadaval ka geograafiliselt piiratud veebisaitidele pääsemiseks. See teeb Windscribeist suurepärase VPN-teenuse pakkuja valiku sellistes riikides nagu Hiina ja Venemaa. WStunneli protokoll on teine ​​sõdalane Windscribe’i protokollimeeskonnas, mis on TCP-pistikupesa tunnel veebipõhise pistiku ühenduse kaudu, mis aitab mööda minna rangetest tulemüüridest, mida teised protokollid läbi ei saa.

API eraldusvõime

Windscribe on eriti koondunud riikidesse, kus on seatud olulised veebipiirangud. Sellistes riikides nagu Hiina ja Venemaa püüab valitsus kõvasti lüüa kõik katsed, mida inimene võiks teha piiratud veebisaitide külastamiseks. DNS-taotlused võidakse blokeerida või muuta, mis võib Windscribe’i rikkuda.

Selle vältimiseks pakutakse API lahutust. Kui teil on silmitsi „API-ühenduvusveaga”, saate siin oma IP-aadressi käsitsi konfigureerida. Peate lihtsalt võtma ühendust Windscribe’iga ja nad annavad teile IP-aadressi, mida peate rakenduses pakutavas rakenduses „API eraldusvõime säte” rakendama..

Jagamisvalikud

WindScribe’i jagamine on hooliv!

Jagamisvalikud on eksklusiivsed ja ennastsalgavad funktsioonid, mida VPN-i pakkuja pakuks ainult siis, kui ta mõtleb privaatsuse loomisele Interneti kaudu kõigile kasuks. Turvalise leviala abil saate luua leviala, kui olete ühendatud virtuaalse privaatvõrguga. See aitab teistel teie seadmesse installitud VPN-klienti kasutada ja ka nende andmed krüptitakse sama tõhususega. Teine võimalus on puhverserveri lüüs, mis võimaldab kasutajal luua turvalise HTTP- või SOCKS5 puhverserveri ja selle abiga saate konfigureerida puhverservereid toetavaid seadmeid. Selleks peate lihtsalt lisama LAN-i IP-aadressi ja pordi numbri jaotises Proxy Gateway (Proksi lüüsi) jagamise ikooni all.

Silumine

Saatke logisid ja saate parema taotluse

Kui puutute kokku teile tundmatu vea ja lahendusega, saate igal ajal ühendust võtta Windscribe’i meeskonnaga. Võite saata neile rakenduse tegevuslogid, mis aitaksid neil rakenduse täiustamiseks vigu parandada ja vigu eemaldada. Silumisrežiimi funktsionaalsus mõjutab kaudselt kasutajakogemust. Selles kategoorias on veel mõned võimalused, mida ei pea muutma. OpenVPN-i versiooni ja valitud TAP-draiverit on vaja muuta ainult siis, kui korralikku VPN-ühendust ei õnnestunud luua.

Ühendusaja analüüs

Ühenduse loomiseks kulunud aeg (sekundit)
Keskmine aeg sekundites3.76
14.13
23,48
33,85
44.59
53,91
63,88
73.3
83,72
93.29
103,47

Ühenduse loomise aeg sõltub suuresti serverite tõhususest ja nende asukohast. Windscriptil on enamikus suuremates kohtades mitu serverit ja seega pole ühenduvus Windscribe’i kasutamisel kunagi probleem. See ühenduse aeg on parim koht, mille rakendus ise valib. Kui proovite luua ühenduse teiste serveritega, kogevad sama asukoha erinevad ühenduse ajad. Kiirema ja stabiilsema ühenduse loomiseks on soovitatav luua ühendus automaatselt valitud serveriga.

Kiiruskatse

WindScribe kiiruskatse

Tuleb kiita Windscribe’i kiiruse eest, mida see kasutajatele pakub. Ulatusliku serverivõrgu tõttu ei saa te algkiirusega võrreldes kiiruse suurt vähenemist kogeda. Allalaadimiskiirus ja üleslaadimiskiirus 8,82 Mbps ja 8,10 Mbps vähendati vastavalt 7,18 ja 6,77-ni. Nagu me juba ütlesime, et tegemist pole tohutu vähenemisega ja kui elate USA-s, ei koge te te riigis olevate tohutu hulga serverite tõttu isegi seda suurt muutust. Neil on eraldi serverid USA eraldi piirkondade jaoks ja seetõttu on see Ameerika Ühendriikide kasutajatele väga soovitatav.

Turvalisus

Kõik muud VPN-i pakkujad kasutavad tugevaimat krüptimist, mis on AES-256, kuid siin kasutatakse seda autentimiseks SHA512-ga ja 4096-bitise RSA-võtmega. Kuid brauserilaiendite puhul seda pole ja AES256 asemel kasutatakse AES128 CGM-šifrit, mis ei pruugi olla nii tõhus, kuid samal ajal kasutab vähem ressursse. Turvalisuse tagamiseks brauserilaiendite kaudu kasutatakse TLS 1.2 ECDHE_RSA koos võtmevahetusega P-256.

Funktsioonide uurimisel lisavad erinevad VPN-protokollid ja pordi valikuvõimalus paremat funktsionaalsust ja turvalisust. Selle rakenduse jaoks on saadaval DNS- ja IPv6-lekkekaitsefunktsioonid, mis hoiavad teie andmed pakitud ega võimalda sellele juurdepääsu ühelegi kolmandale osapoolele. Kui leiate turbetõrgeid, võite neile alati logisid silumisrežiimi kasutades saata ja nad töötavad turvalisuse parandamiseks.

Platvormid

Windscribe’i toetatud platvormid

See hõlmab kõiki üldplatvorme: Windows, MacOS, iOS, Linux ning Chrome’i ja Firefoxi laiendused, kuid tööpõhimõtted ja funktsioonid on erinevates klientides erinevad. Windowsi klient on palju tõhusam kui MacOS-klient, kuna MacOS-il puudub palju funktsioone, mida parema kasutuskogemuse tagamiseks on vaja. Ühendatavuse, turvalisuse ja silumisega on seotud funktsioonid, mida MacOS-is pole. Siiski on ainus oluline ühenduvusega seotud funktsioon, mida MacOS-is pole, see on „turvaline leviala”. Muud funktsioonid, mis puuduvad, pole nii olulised ega muuda rakenduse tõhusust palju.

Kas leiate funktsioone, mis MacOS-i kliendis puuduvad?

Turvalisuse tase on ka laiendite puhul erinev ning seepärast peetakse Windscribe’i töölauakliendi kasutamist paremaks kui laiendust. Windscribe’i ühiskasutusfunktsioonid muudavad platvormide arvu katmise tõhusamaks. Jagamisfunktsiooni abil saate selle teleri ja konsoolide jaoks konfigureerida ning turvalise leviala abil saab paljusid seadmeid üheaegselt ühendada ja kõik neid läbiva teabe krüptitakse.

Klienditugi

Klõpsake klienditugi

Paari esimese sõnumi puhul ei saanud me arugi, et nende klienditugi on tegelikult reaalajas vestluse tugi. Kui ta saab päringuid, otsib ta teiste artiklite hulgast vastust või lõpeb päringuga seotud artikli lingiga. Leidsime, et see pole eriti tõhus, kui probleem on seotud mõne vea või ühenduvusega. Teine võimalus tugiteenusega ühenduse võtmiseks on pilet, millele nad vastavad e-posti teel.

Pakutakse eneseabi võimalusi, mis sisaldavad häälestusjuhendid, KKK-sid ja teadmistebaasi. Kui vajate teavet Windscribe’i funktsioonide ja nende töö kohta, võib sellest olla abi teadmistebaasist. KKK koosneb üldistest päringutest, mis võivad rakenduse kasutamisel tekkida. Nendega pole aga hetkega võimalik jõuda.

Järeldus

Windscripti funktsionaalsuse osas on hämmastavaid funktsioone. Mitme keele valik aitab eri riikide kasutajatel seda rakendust probleemideta kasutada. Ühendusfunktsioonid muudavad rakenduse töökindlaks ja stabiilseks, pakkudes iga kord kiiret ja kiiret ühendust.

Platvormide osas ühildub Windscribe paljude seadmetega, kuid erinevate klientide funktsionaalsuse tase on erinev, kuna nägime, et Windscribe’i Windowsi klient on parem kui tema MacOS-klient. Kui MacOS-i saaks täiustada, tunnevad kõik erinevate platvormide kasutajad sama töövõimet. Kuid see on endiselt hea ja jagamisvalikute abil saate neid funktsioone teistes seadmetes kasutada turvaliste levialade ja puhverserverite kaudu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map