Trust.Zone ülevaade

Plussid


  • Lihtne vähem kasutajakonfiguratsioonidega kasutajaliides muudab selle VPN-teenuse pakkujaks „hõlpsasti kasutatav“.
  • Olekupaneeli abil saate jälgida allalaadimise ja üleslaadimise kiirust.
  • Valik „Tappa lüliti” salvestab andmete lekke, kui VPN ootamatult alla läheb.
  • „DNS lekke kaitse” aitab tagada, et DNS-päringud saadetakse turvalise tunneli kaudu.
  • Erinevate portidega on saadaval erinevad protokollivalikud.

Miinused

  • Pole saadaval palju konfiguratsioone, seega ei võimalda see kasutajal vastavalt oma vajadustele muudatusi teha, kuid võib-olla on see lihtsuse säilitamiseks.
  • Serverid ei saa mingil viisil sorteerida ega välja filtreerida ning üks tuleb server käsitsi valida.
  • Kui proovite sellega ühenduse luua, võib see mõnikord näidata tõrkeid. Uuesti ühendamine võiks selle probleemi siiski lahendada.

Veebisait: külastage veebisaiti

Ülevaade

Kiire ülevaade
VeebisaitKülastage veebisaiti
ProtokollidOpenVPN ja L2TP
PlatvormidAndroid, iOS, Windows, Mac, Linux
KohtualluvusSeišellid
MetsaraiePole logisid
KrüptimineAES 256-bitine
ÜhendusedKuni 5 ühendust
Asukohad34 riiki
Serverid164
Netflix / P2PP2P saadaval
MaksevõimalusedPayPal, krediitkaart, Bitcoin, krüptovaluutad, PaymentWall
TugivõimalusedToetuspilet
Hinnakujundus alates2,88 dollarit kuus 24 kuu eest
GarantiiGarantii puudub
Tasuta prooviversioon3-päevane tasuta prooviversioon

Trust.Zone on virtuaalne privaatvõrguteenus, mida pakub Ida-Aafrikas Seišellidel asuva Interneti-turbeettevõtte Trusted Solutions Ltd. Selle teenuse põhieesmärk on aidata kasutajatel vältida Interneti-teenuse pakkujate mis tahes tüüpi jälgimist ja muuta need veebitoimingute tegemise ajal täiesti anonüümseks. Samuti pakub see kasutajatele vajalikke turvakaitsefunktsioone, mis hoiavad neid häkkerirünnakute ja küberohtude eest kaitstult. Lihtsa kasutajaliidese ja klõpsamisega tehtavate toimingute abil on Trust.Zone üks kasutajasõbralikumaid VPN-i pakkujaid.

Usaldusvööndi töölaua klient

Sada pluss serverit kaheksakümmend kolmes tsoonis

138 serveri asutamine kogu maailmas ei ole lihtne ülesanne, kuid kui selline ühenduse loomise võrk on loodud, võib selle turvalisuse siiruse hõlpsalt järeldada. Nad paigutavad oma serverid nutikalt ja on juba katnud suurema osa Põhja-Ameerika, Euroopa ja Austraalia osadest. Aasias on vaja veel mõnda serverit ja pärast seda oleks vaja ainult mõnda muud serverit Lõuna-Ameerikas, kuna kasutajate arv pole sellel mandril tohutu.

Taskukohane VPN-teenus, mis pakub piiramatut ribalaiust

Esimene asi, mida Trust.Zone’i juures märkate, on see, et see VPN-teenus on pakutavate funktsioonide jaoks üsna taskukohane. Niisiis, see on väga hea teenus, mida kasutada juhul, kui teil on eelarve ja te ei soovi virtuaalse privaatühenduse jaoks liiga palju raha kulutada. Lisaks pakub see piiramatut ribalaiust, mis võimaldab teil tarbida mis tahes tüüpi sisu Internetis nii palju kui soovite.

Tapa lüliti

Erinevad seadistusvalikud

Tapa lüliti on üks peamisi funktsioone, mida Trust.Zone pakub. Interneti-liikluse peatamine on vajalik, kui VPN-ühenduse ajal ilmnevad tõrked Interneti kasutamise ajal. Tape puudumise korral lülitage Switch ümber, kui külastate mõnda piiratud veebisaiti või kasutate Netflixi mujalt ja kui VPN-i kliendibaasid töötavad teie teadmata, teavitab ta sellest teie Interneti-teenuse pakkujat. Sel põhjusel tuleb tapmislüliti põhimõtteliselt rakendada kõigis VPN-ides ja seda on ka Trust.zone teinud.

DNS lekkekaitse

DNS-i leke võib põhjustada VPN-i kasutamise täieliku tõrke. DNS-i lekkekaitse tagab, et Trust.Zone-i DNS-server jääb teie ISP DNS-serveri asemel nähtavaks. See tagab, et VPN-teenuse pakkuja krüpteerib kõik teie esitatud DNS-päringud ja läbib seejärel turvalise tunneli.

Logimist pole ja P2P-liiklus pole piiratud

Trust.Zone’i hea külg on see, et see ei pea teie võrgutegevuse logisid, see tähendab, et isegi teenusepakkuja ei tea, mida te võrgus teete, hoolimata sellest, et kasutate nende privaatset ühendust. Selle põhjuseks on asjaolu, et seda ettevõtet ei seo valitsuse piiravad eeskirjad, mis kohustavad neid järgima mis tahes andmete säilitamise seadusi, seega on kasutajad selles suhtes ohutud. Samuti pakub see piiramatut P2P-liiklust juhuks, kui soovite kasutada oma privaatset ühendust torrenti või P2P-i jagamiseks, mis võib-olla pole võimalik, kui kasutate muid sarnaseid teenuseid.

Olekupaneel

Olekupaneel

Olekupaneel on Trust.Zone ainulaadne atribuut, mis näitab andmeedastuse olekut ja sellega seotud spetsifikatsioone. See näitab ühenduse loomiseks valitud serveri nime, porti ja protokolli. Allpool saate kontrollida allalaadimise ja üleslaadimise kiirust, mille abil on võimalik võrrelda seda, millise pordi jaoks saate maksimaalse kiiruse. See on funktsioon, mis aitab muuta kasutajakogemuse paremaks ja tõhusamaks.

Ühendusaja analüüs

See aspekt aitab kindlaks määrata rakenduse stabiilsuse ja näitab, kui kiiresti rakendus saaks ühenduse luua. Oleme seda teinud iga VPN-i pakkuja jaoks ja mõned on meile kohese ühenduse loomisega näidanud ootamatuid tulemusi. See sõltub aga mitmetest teguritest, eriti teie asukoha ja serveri vahekaugusest.

Ühenduse aeg keskmisega

Kuna reageerimise aeg ulatub 9,97 sekundist (lühim) ja 20,18 (pikim), näitab Trust.Zone usaldusväärset ühenduse aega. Kuid paar korda on see näidanud tõrget, et “klient ei saa virtuaalse privaatvõrguga ühendust”. Selleks ajaks peame selle eemaldama tööülesannete haldurist, pärast mida see töötas.

Kiiruskatse

Enne ja pärast usaldustsooni

Kiiruskatse tulemuste võrdlemisel pidime pettuma, sest allalaadimiskiirus oli 17. 25 Mbps ja üleslaadimiskiirus 18.30 Mbps vastavalt 1,99 Mbps ja 0.38 Mbps..

See näitab, et Trust.Zone pole sisu üleslaadimiseks ideaalne võimalus, kuid sirvimist saaks siiski tõhusalt teha. Samuti saate voogesitada kvaliteetseid videoid, kui kiirus on loodud pärast VPN-ühenduse loomist.

Jällegi, see sõltub asukohast. Näiteks kui elate Kanadas, ei koge te sellist langust mitme serveri tõttu.

Turvalisus

Trust.Zone kasutab AES-krüptimist 256-bitise võtmega, mis on teadaolevalt kõige võimsam krüptimine, mida ei saa julma jõu abil rikkuda.

Kui rääkida protokollist, on neil kõige turvalisem OpenVPN-protokoll. See ei paku ühtegi PPTP-protokolli, kuna teadaolevalt on see protokoll paljude häkkerirünnakute suhtes haavatav. Lisaks võite avada sätete valiku ja valida vastavalt oma vajadustele protokolli. Pakkuja pakutavate mitmete krüpteerimisprotokollide abil võiks olla kindel, et kasutate oma võrgutegevuste jaoks alati turvalist ja turvalist.

Nad annavad oma veebisaidil välja iga päev garantiikanaari, mis kaitseb Trust.Zone’i kliente juhuks, kui seadus nõuab tegevusloke ja otsinguid. Nende põhimõtte „logimata” kinnitamiseks võite külastada aadressi https://trust.zone/canary või vaadata siit:

Platvormid

Ühel kontol saate luua kolm ühendust korraga, mis õigustab Trust.Zone poolt pakutavat auhinda.

Saate selle alla laadida oma Windows PC, Android, MacOS ja iOS jaoks. Ainult see, et see muudab kliendi ka Linuxi jaoks, mis on platvorm, mida kõik VPN-i pakkujad ei kata.

Installimine ja registreerumine on sama lihtne kui virtuaalse privaatvõrgu ühenduse sisselülitamine ühe klõpsuga. Minge nende veebisaidile ja laadige see alla vastavalt oma opsüsteemile, registreeruge, valides plaani ja siit edasi.

Kasutajaliides ja kasutajakogemus

Te ei saaks lihtsamat VPN-i pakkujat ja see on kõige kasulikum ostjatele, kes teavad VPN-i nõuet, kuid ei soovi seda konfigureerida. Seda on lihtne kasutada ja seda on lihtne uurida.

Mõne minuti jooksul saate teada rakenduse täieliku tööpõhimõtte ja selle kasuliku kasutamise võimalustest. Kasutajakogemust saab parandada, lisades veel mõned nõutavad funktsioonid, nagu Ad-Blocker ja Split Tunneling. Samuti on ühenduse viga kasutajakogemuse osas suur pettumus. Väheste parandustega saaks selle probleemi siiski kõrvaldada ja pakkuda paremat rakendust.

Klienditugi

Klienditoe vorm

Neil puudub reaalajas vestluse tugi ja ka e-posti tugi pole kogu aeg saadaval. See on saadaval ainult esmaspäevast reedeni kell 18.00–16.00 GMT +0. Seetõttu ei saa te oodata viivitamatut reageerimist. Seega, kui olete inimene, kes sõltub igas numbris suuresti klienditoest, ei pruugi Trust.Zone olla hea avatud.

Kuid need pakuvad täielikku KKK-d, mis lahendab peaaegu kõik probleemid, millega klient võib Trust.Zone rakenduse kasutamisel kokku puutuda. Need KKK-d hõlmavad kõiki segmente, kus klient vajaks abi. Samuti pakuvad need tõrkeotsingu täielikku protsessi, mis aitab klientidel ühenduse sorteerida ilma kellegi abita.

Järeldus

Trust.Zone pakub turvalise ühenduse hõlpsasti kasutatava liidesega ühenduse, mis sobib suurepäraselt inimestele, kes ei soovi tehnoloogiasse uppuda, kuid soovivad oma privaatsuse pärast kasutada VPN-i. Serverite arv on juba 138, hõlmates kõiki suuremaid riike kogu maailmas. See aitab hoida teie võrguühendust privaatsena, et saaksite Internetti privaatselt ja anonüümselt sirvida, minnes mööda valitsuse tsensuurist ja piirangutest. Trust.Zone’i saab aga kiiruse ja funktsioonide osas parendada. Ja kui asi paraneb, võib see lüüa ka VPN-i pakkujat.